Opinie o Wasz Dom Szmygin Sp.j. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wasz Dom Szmygin Sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wasz Dom Szmygin Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasz Dom Szmygin Sp.j. w Lublin

kupujący

Niestety kupiliśmy dom od dewelopera Pana Szmygina - spółka "Wasz dom". Wszystko jest zrobione po taniości i z wadami - pełna fuszerka. Oto kilka z wad: - zostały zrobione za duże otwory na drzwi w całym domu, nawet najwyższe drzwi jakie są produkowane nie pasowały, skończyło się na zatykaniu dziur pianą montażową (oszczędność na wylewce) - garaż również był zalewany z powodu złego spadku pod bramą - ściany oddzielające sąsiadów po obu stronach domu są tak cienkie, że mycie zębów sąsiada potrafi nas obudzić. Wszystko słychać co dzieje się u sąsiadów. - rury kanalizacyjne zostały zamontowane mniejsze niż w projekcie by oszczędzić kilka złotych - sufity na piętrze są wadliwie zamontowane, oddzielają się od ścian pęknięciami - wełna na poddaszu była porozrzucana, miejscami w ogóle jej nie było. W dachu również brakowało wełny przez co przemarzała ściana w jednym z pokoi - kilka zatynkowanych kontaktów pod ścianą Praktycznie wszystkie wady poprawialiśmy sami, ponieważ kontakt z deweloperem jest bardzo utrudniony. Deweloper odsyła do kierownika budowy, który nie odbiera telefonów np. przez 2 tygodnie. Potem umawia się na telefon i dalej nie odbiera. Dopiero pisząc pisma można uzyskać jakąkolwiek odpowiedź, która jak łatwo się domyślić jest w stylu "wszystko jest dobrze, według standardów i norm (...)" Zalecam potencjalnym kupującym najpierw sprawdzić dobrze dom z rzeczoznawcą budowlanym, bo można wtopić pieniądze! Gdy wyszły te wady zaczęliśmy szukać w internecie informacji o deweloperze "Wasz dom". Można znaleźć już z 2008 roku informacje ostrzegające przed tym deweloperem: "mieszkamy w segmencie ktory wybudował ten developer... otóż jak chcesz mieć kolego, spokojnie mieszkać i nie mieć kłopotów to proponuję wziąć pół roku urlopu i patrzeć im na ręce(...) albo wynajmij kogoś kto się zna bo po kilku latach to się okaże co kupiłeś. To że Pan Szmygin - właściciel /developer/ jest dziekanem wydziału budownictwa nie zapewni Ci spokojnego mieszkania.... Niestety oni też należą do tych którzy za wszelką cenę liczy się koszt jaki mają zapłacić podwykonawcy...: Żródło: http://forum.ladnydom.pl/forumdom/w,778,79278886,79278886,Developer_WASZ_DOM_Lublin.html Zalecam szczególną ostrożność w przypadku zakupu domu od tego dewelopera!

Zostaw merytoryczną opinię o Wasz Dom Szmygin Sp.j. - Lublin

Wasz Dom Szmygin Sp.j.