Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran w Radzyń podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran w Radzyń podlaski

MiłyPan Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku magazyniera ?

Lecho

Nie polecam tej firmy maszyny stare i często psujące się. Brak doświadczonych i kompetentnych pracowników. Cały czas coś kręcą.

Gdj Nowy wpis
@Lecho

Jak pracownicy mówią że mogliby to zrobić ale nie mają części do naprawy bo im szkoda kasy

Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Gawel Nowy wpis

Słyszałem od pracownika że bawili się paintballa w 30 stopniach ale to raz na 10 lat integracja

Lidia

wiecie może coś na temat zapotrzebowania w firmie na konserwatorów / serwisantów? pytam z ciekawości, bo ktoś pisał o słabym stanie maszyn i chcę się dowiedzieć kto nimi w ostateczności się tu zajmuje. Ile mogliby płacić za naprawy i utrzymanie?

Emka
@Lidia

(usunięte przez administratora)ale szkoda im kasy na dodatkowego serwisanta konserwatora bo ten co ma maszyny do obsługi musi je naprawić i do obsługi 40-50 automatów a czas pracy to po 16 jakby miał robić to co oni chcą nie polecam bo tam pracowałem

Aplikowałeś na stanowisko KELNER oferowane przez firmę Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Karol

Nie

Szymek

Tak są wypłacane. Warunki pracy są bardzo dobre....dziwie się skąd się wzięły stare opinie.

Patryk
@Szymek

Premia od sprzedaży jest jedynie ale to za twoją prace a nie dodatkowe!

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zniesmaczony

Nie motywuje. wręcz przeciwnie. stosunek do pracowników wymaga wiele do życzenia. Zawsze wszystko jest źle. Wieczne niezadowolenie szefostwa. Strach o cokolwiek zapytać. Ogólnie nie polecam

Maja
@Zniesmaczony

Pracownik w dużej mierze sam się powinien motywować do działania. Ale oczywiście i pracodawca też powinien to robić - nie ulega to żadnej wątpliwości. W każdym razie - i tak chciałabym poznać ogóle warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwie Ankaro. Jak na ten moment kształtują się tam zarobki?

@Maja

Maja zatrudnienie od najniższej krajowej, za każdy popełniony błąd nawet na okresie próbnym (gdzie ktoś powinien "patrzeć Ci na ręce" i w razie błędu wytłumaczyć jak poprawnie to powinno wyglądać i dopiero zaakceptować) zostajesz obciążona dowiadując się oczywiście dopiero w dniu wypłaty pensji :) tą firmę powiedzmy sobie szczerze instytucje państwowe powinny już dawno skontrolować i to tak solidnie!! Nałożyć sowite kary i zamknąć w ch....!

Mateusz

Czy trzeba mieć doświadczenie aby pracować w tej firmie ?

Julka
@Mateusz

Nie musisz mieć nic

Malik

To, że pracodawca wymaga pracy nie traktujcie jako brak szacunku!!

Niezadiwolona

Ludzie omijajcie te przedsiębiorstwo, właściciel traktuje ludzi jak podludzi. Myśli że ma Mercedesa w leasingu i jest panem i władcą. Zarobki marne. Patrzy na każdego z góry, jego nic nie obchodzi, to ty masz problem a nie on. Nigdy nie idzie na ustępstwa. Nie pozdrawiam Pana Mariana. Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro Małgorzata i Marian Baran: Na starość raczej się już nie zmienisz człowieku ale szanuj ludzi dookoła siebie. Trochę pokory Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić nastawienie do ludzi

rrrr

Nawet niech wam taki pomysł do głowy nie przychodzi aby u tych ludzi pracować nie polecam

lo

Na rozmowię mówią że pracuje się w miesiącu max do 200 godzin a w praktyce trzeba przepracować od 300 godzin a więć wychodzi Ci 6,5 do 7 zł z premią którą nie zawsze w pełni wyrobisz.Masakra

Adi

Nie polecam pracy u Baranów same nazwisko już coś mówi na ten temat. Koleś nie może znaleźć niewolników więc na początku podpisuje z nimi (lojalki) na najbliższe 6 miesięcy a po niecałym tygodniu pracy niestety okazuje się że musisz robić średnio od 12 do 16 godzin dziennie albo zwrot kosztów szkolenia którego wgl nie było. Bo to jest zwykłe wdrażanie pracownika do pracy a nie szkolenie podnoszace kwalifikacje.Uważajcie na nich im nie chodzi o pracownika ale o to abyście zwracali koszty szkolenia którego defakto nie było na tym zarabiają pieniądze

SSS

Rogaty nie może znaleźć niewolników więc na początku podpisuje z nimi cyrografy (lojalki) na najbliższe 6 miesięcy a po tygodniu roboty okazuje się że musisz robić średnio 15 godzin dziennie albo zwrot kosztów szkolenia którego w praktyce nie było. Bo to jest zwykłe wdrażanie pracownika do pracy a nie szkolenie podnoszace kwalifikacje.

Justyna

Nie polecam tego pracodawcy oszuści

Bartek

Witam czy może ktoś z was podpisał umowę lojalnościowa i zrezygnował z pracy ?

Nie jestem Baran

Roksana to córka pana Mańka. Z Panem Mańkiem trzeba uważać bo właściciele są bardzo niebezpieczni. Ogromna rotacja pracowników o czymś świadczy. Nielegalne praktyki w postaci bezprawnych umów lojalnościowych. Zlecenia zadań na których wykonanie potrzeba 16 godzin dziennie. Jeśli chcesz być niewolnikiem bez cienia przesady musisz poznać bliżej Pana M i jego firmę.

roksana

Fajny pracodawca, uczciwy chłop, tylko straszna zrzęda :) Ogólnie polecam pracę i Pana Mańka - w porządku gość.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran - Radzyń podlaski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro s.c. Małgorzata i Marian Baran
  • Elizy Orzeszkowej 32