Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro Małgorzata i Marian Baran

Radzyń podlaski

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro Małgorzata i Marian Baran

rrrr

Nawet niech wam taki pomysł do głowy nie przychodzi aby u tych ludzi pracować nie polecam

lo

Na rozmowię mówią że pracuje się w miesiącu max do 200 godzin a w praktyce trzeba przepracować od 300 godzin a więć wychodzi Ci 6,5 do 7 zł z premią którą nie zawsze w pełni wyrobisz.Masakra

Adi

Nie polecam pracy u Baranów same nazwisko już coś mówi na ten temat. Koleś nie może znaleźć niewolników więc na początku podpisuje z nimi (lojalki) na najbliższe 6 miesięcy a po niecałym tygodniu pracy niestety okazuje się że musisz robić średnio od 12 do 16 godzin dziennie albo zwrot kosztów szkolenia którego wgl nie było. Bo to jest zwykłe wdrażanie pracownika do pracy a nie szkolenie podnoszace kwalifikacje.Uważajcie na nich im nie chodzi o pracownika ale o to abyście zwracali koszty szkolenia którego defakto nie było na tym zarabiają pieniądze

SSS

Rogaty nie może znaleźć niewolników więc na początku podpisuje z nimi cyrografy (lojalki) na najbliższe 6 miesięcy a po tygodniu roboty okazuje się że musisz robić średnio 15 godzin dziennie albo zwrot kosztów szkolenia którego w praktyce nie było. Bo to jest zwykłe wdrażanie pracownika do pracy a nie szkolenie podnoszace kwalifikacje.

Justyna

Nie polecam tego pracodawcy oszuści

Bartek

Witam czy może ktoś z was podpisał umowę lojalnościowa i zrezygnował z pracy ?

Nie jestem Baran

Roksana to córka pana Mańka. Z Panem Mańkiem trzeba uważać bo właściciele są bardzo niebezpieczni. Ogromna rotacja pracowników o czymś świadczy. Nielegalne praktyki w postaci bezprawnych umów lojalnościowych. Zlecenia zadań na których wykonanie potrzeba 16 godzin dziennie. Jeśli chcesz być niewolnikiem bez cienia przesady musisz poznać bliżej Pana M i jego firmę.

roksana

Fajny pracodawca, uczciwy chłop, tylko straszna zrzęda :) Ogólnie polecam pracę i Pana Mańka - w porządku gość.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro Małgorzata i Marian Baran - Radzyń podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Ankaro Małgorzata i Marian Baran