Gallants Klub Fryzjersko-Kosmetyczny Marta Galant

Opole

Opinie o Gallants Klub Fryzjersko-Kosmetyczny Marta Galant

ewa

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pani Marta miła i ciepła osoba a przy tym fachowo doradzi i dobierze fryzurę i kolor do twarzy. Polecam!

Karolina

Stanowczo odradzam postanowiłam sprawdzić ten salon i to był mój największy błąd panie wogole nie potrafią koloryzacji ombre zniszczyły mi wlosy ceny masakrycznie wysokie w stosunku do poziomu kwalifikacji fryzjerek nigdy więcej tam nie wrócę

Zostaw opinię o Gallants Klub Fryzjersko-Kosmetyczny Marta Galant - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gallants Klub Fryzjersko-Kosmetyczny Marta Galant