Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Pracuś

Ludzie a idźcie stąd nikt was nie trzyma, tylko potem nie wracajcie z powrotem pytając czy firma was prsyjmie z poqrotem bo wam nie wyszło.

bajabongo
@Pracuś

haha dobre zmień leki :) jedyne co mnie nauczyła to oszukiwać nic pozatym

Popo

Odwalcie się od Rafała ja z nim dobrze żyje i jest spoko. Popatrzcie na martyne która ciągle lata strzelać z ucha do biura na naszą zmiane niech na swoją patrzy, ale w końcu się zwalnia i się skończy.

@Popo

Tylko martyna pracuje jak równy z równym a rafał stoi przy kompie i wkurza ludzi straszny chaos wprowadza sam nie pomoze a drogiemu roboty dowali

Bo Tamta Zmiana
@cezar

Zgadzam się kiedyś sama wysyłke robiła, ale niestety zwalnia się. Jak będą same takie Rafały to zakład ma świetlaną przyszłość.

Pracus

Firma dba o pracownika mili ludzie żadnego zamieszania z 2 sobotami bez nadgodzin wyszłem 2900 do ręki.

Pracus
@Pracus

Najmocniej przepraszam ale pomyliłem fora, jeszcze raz przepraszam

@Pracus

to chyba w biurze pracujesz

cezar

Za tydzień rzekome rozmowy na temat podwyżek , znając życie nie bd żadnych podwyżek i zaś 30 osób się zwolni i firma padnie prędzej czy pózniej

Janusz
@cezar

Twoja żywicielka padnie ????

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Robol

Masakra ten co ma Nick nowy to Piesek na usługach marzenki broni własnego tyłka i tyle. Tak tak pójdziesz do biura i od razu masz 5 kierowników pod sobą i każdy ci daje robote, bo starzy wyjadacze muszą nowemu pokazać a połowa z nich zaczynała na produkcjii magazynie i nawet odpowiedniego wykształcenia nie ma.

Magazynier

Pracuje tutaj ponad 3 lata. Praca zrobiła się do kitu, płaca najniższa krajowa + 400zł ale zawsze ci zabiorą bo coś wynajdą. Wolą tu zatrudniać ukraińców i Gruzinów bo nie muszą im płacić za nadgodziny 50% czy 100% za nadgodziny nocne tania siła robocza. Biuro się non stop o byle co czepia starych pracowników byle zabrać premie. Nowym nic nie mówią byle się nie zwolni ale oni 2 tygodnie miesiąc i dowidzenia. W styczniu 30 osób dało wypowiedzenia a to ludzie co 5 lat lub więcej tu robią. Pracownicy z biura to głąby totalne albo udają że nic nie wiedzą jak do kogoś pretensje mają to jeden zwala na drugiego że to nie on. Rafał lider ciągle lata zamotany i mokry nie wie co się dzieje non stop wydzwania do pracowników jak tylko linia miga lecą zjeba itp. Nie tylko od niego niech Ralf zajmie się swoim kanałem RalfTv bo do tej roboty się nie nadaje. Jedyna mądra decyzja to zwolnić się stąd chaos totalny nie polecam roboty.

Patrycja

@Hans Solo i co firma w tym wypadku zrobiła jak się jej zwolniło 30 osób? Czy jest jakaś większa rekrutacja z tego powodu planowana? Może firma zmienia warunki pracy dla pracowników, by zdobyć nowych kandydatów?

nieprarownik
@Patrycja

Podobno skrzaty są hurtowo łapane w gliwickich lasach mają pracować za niebieskie tabletki :)

a
@Patrycja

Prezes się cieszy. Będzie mógł płacić mniej Gruzinom, bo pracownicy z Ukrainy są za drodzy.

Hans Solo
@Patrycja

Przykro mi, nic jeszcze nie zrobiła

Patrycja

@nikagda skoro pytasz o zakończenie zmian w firmie to pewnie jesteś zainteresowana zatrudnieniem w tej firmie. Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? Oczywiście dobrze byłoby jakbyście napisali o tych zmianach, bo na pewno wszystkich to bardziej zainteresuje.

nikagda
@Patrycja

oczywiście ze jestem zainteresowała dziwi mnie ta rotacja . Co jest powodem ? Ludzie nie spełniają wymagań czy praca taka trudna? Przecież przeszkolenie nowych członków załogi z systemu , wyłożenie im wiedzy przełożonych dotyczącej produkowanych wyrobów to podstawa dzięki której będą wartościowym pracownikiem. A może to wpływ osób które tam są najdłużej ? Jedyne czego się obawiam to to że jak nie będę czegoś umiała to moja przełożona będzie krzyczeć mnie wyzywać.Jeszcze nie miałam okazji pracować w firmie automotive dlatego moje obawy.

Elektronik

Witam jestem zainteresowany ofertą pracy Specjalista ds. Elektroniki jednak nie jestem pewien co do płac na stanowisku Specjalisty . Czy to prawda że w firmie specjalista zarabia 3000 brutto? Co do elektronika po Politechnice Śląskiej to więcej mam z korepetycji dla pierwszaków .

a
@Elektronik

Z nadgodzinami chyba. :)

Hans Solo
@a

Tutaj takiej pensji nie uświadczysz. Z powodu stałej płacy minimalnej ponad 30 osób dało w styczniu wypowiedzenia, nie warto...

Patrycja

@aaa aha i w taki wypadku masz jakiś inny pomysł na rozwiązanie tego problemu w firmie Shinchang Poland? @Jaaaa uważasz, że powinniście mieć innego przełożonego? Może warto zwrócić mu uwagę, że robi coś źle w taki sposób by go nie urazić i nie robić sobie problemów?

?
@Patrycja

Tak powiemy prezesowi zwolnij tego faceta bo na niczym sie nie zna napewno tak zrobi ;))

aaa
@Patrycja

No, zmienić pracodawcę. Polecam :)

bylekto
@aaa

Jeszcze trochę i tylko suczki prezesa zostaną :) Te od miziania po brzuszku . Bo reszta woli na kasie siedzieć w Biedrze niż się poniżać w tej parodii firmy :) Wszystkim zainteresowanym rozpoczęciem kariery w tej firmie polecam kasę w pierwszym lepszym sklepie . Przynajmniej do ponizania dodają bony na święta

Patrycja

@aaa a możesz powiedzieć dlaczego? Widzę opinię innych użytkowników, ale nie wiem, dlaczego Ty masz takie zdanie o firmie Shinchang Poland. Najlepiej zawsze od razu je argumentować.

Patrycja

@? nie napisałam, że tak ma wyglądać ta rozmowa. Zawsze można bardziej dyplomatycznie przeprowadzić taką rozmowę, tak jak wcześniej wspomniałam, by sobie nie zaszkodzić i nie wprowadzić niedobrej atmosfery w pracy w Shinchang Poland, a ją polepszyć.

Patrycja

@Monika K a w jaki sposób ta osoba w firmie przekracza zasób swoich obowiązków? Możesz podać przykłady takich zachowań? Czy nad Waszym przełożonym w Shinchang Poland jest ktoś jeszcze do kogo moglibyście się zwrócić w tej sprawie?

aaa
@Patrycja

Niestety mowa o najwyższym przełożonym :(

Senior

Dzień dobry . Chciałbym podzielić się kilkoma refleksjami na temat rotacji pracowników biurowych . Podstawą firmy odnoszącej sukcesy , której pracownicy trzymają się razem oraz współpracują ze sobą jest główny przełożony dający im przykład . Osoba niekompetentna burzy całą harmonię pracy wprowadzając chaos a co za tym idzie niechęć do wykonywania obowiązków tym bardziej wykraczających poza jej obowiązki . Posiadając przełożonego , który nie dość że nie ma pojęcia o tym co osoba podwładna powinna robić dodatkowo utrudnia pracę całemu działowi swoją niekompetencją . Dopóki będą takie osoby w firmie nikt w niej na dłużej pracować nie będzie .

Jaaaa
@Senior

Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, ale nic nie mowia, bo wiedzą że Pani GK doniesie Endriu.

Monika K

1. Osoba będąca specjalistą do spraw jakości, która ma swój zakres obowiązków, wręcz musi wychodzić poza zakres swojej pracy i wykonywać rzeczy, które przypisane są do stanowiska wyżej (menager ( w tym przypadku, osoba bez jakiegokolwiek doświadczenia, bez pojęcia o charakterystyce pracy, bez grama wyczucia, podejścia do pracownika, bez chęci do motywowania, jedyne co potrafi, to obrzydzić ludziom pracę) 2. Firma, w której nie masz możliwości szkolenia (a która tak się zachwala w wewnętrznej gazetce zakładowej, o rzekomym systemie szkoleń pracowniczych). Owszem szkolenie można nabyć jedynie jeżeli ktoś sobie sam zorganizuje na własny koszt, na własną rękę, tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji, bo tak naprawdę nikogo to nie interesuje, ze względu, że dla koreańczyków jesteście nikim innym jak zwykłymi robolami, których można gnębić. 3. Co roczny system podwyżek, o którym również zakład tak się chwali (SZKODA TYLKO, ŻE TE PODWYŻKI NAJNIŻSZEJ PŁACY PODNOSI TYLKO I WYŁĄCZNIE PAŃSTWO). Możesz góry przenosić pracować 5, 6, 7 lat i jedyne co Ci pozostaje, to w dalszym ciągu najniższa krajowa. 4. Jak dbasz tak masz; od shutdown sukcesywnie z miesiąca na miesiąc zwalniają się osoby, które jeszcze jakieś miały pojęcie o wewnętrznej pracy, nie wspominając już o nowych, których nikt nie jest już w stanie czegoś nauczyć, przekazać wiedzę itd. 5. Szereg ludzi pracujących, którzy sami do czegoś doszli (po dziś dzień w żaden sposób nie zostali wynagrodzeni chociażby podwyżkami) czekać tylko, aż ta druga część zacznie rzucać wypowiedzenia.

jurgen

W czasie gdy pracowałem w tej firmie było 2 inżynierów, kierownik + kierownik z Korei (nadrzędny), 2 teamlederow, 4 techników, kaizen z 2 osób + 3 osoby techniczne. W teorii na zmianę 12 godzinna były 4 osoby do usuwania awarii, za mało, tam gdzie teraz pracuje jest po 7-8 osób na zmianę 8 godzinna. Robisz nadgodziny w nocy masz kasę, bez nadgodzin to chyba w supermarkecie masz identyczne zarobki, czy jest sens zatrudniać się tu? Popatrz jakie są ogłoszenia i ile ich jest, ja teraz kalkuluje czy będzie 1 z przodu na pasku czy tylko 9 w obecnej pracy, a myślę żeby coś nowego znaleźć. Pomysł powrotu do tej pracy szybko mi minął po tym jak przypomniałem sobie ze w każdym miesiącu spędzałem po ponad 300 godzin w pracy i na nic innego oprócz spania nie miałem czasu

roman

Dasz rade :)) dobre tabletki na uspokojenie plus brak życia prywatnego i będzie dobrze . Żonie powiedz że cię nie ma przez następne kilka lat a dzieci do teściów najlepiej ( i tak cię nie będą często widywały )

kandydat

Witam. Chciałbym się przyjąć do waszej firmy jako kierownik utrzymania ruchu. Proszę napiszcie jaka jest to praca. Ile ludzi ma dział UR. Dzięki.

@kandydat

Hmm.... Praca w sumie ciekawa jak nie masz swego życia. Poprzedni kierownik ruchu nie wytrzymał i uciekł gdy dostawał telefony po godzinie 23.

@:)

Aha. A jak wyglada struktura UR. Słyszałem także ze u Koreańczykow bywa ciężko jeśli chodzi o zadania. Jak wygląda sprawa budżetu.

a a
@Kandydat

Budżetu nie ma. Prezes na kasie ma swoją łapkę. Każda faktura przechodzi przez niego. Bez jego podpisu nie kupisz nawet ołówka :) Marne szanse, że będziesz miał coś na zapas. Ale masz na 110 % że dostaniesz opie...ol że niczego nie masz w zapasie. O każdą rzecz będziesz musiał się prosić. Jak trafisz na dobry humor to może coś Ci kupią.

kandydat
@a a

Witam. A czy kierownik UR jest pod Dyrektorem technicznym czy bezpośrednio pod prezesem. Jak wygląda praca kierownika UR. Opis oferty pracy jest trochę nie zrozumiały. Czy jest to zarządzanie pracownikami oraz maszynami czy ich naprawa.

Patrycja

@Nowy czyli polecasz pracę w Shinchang Poland studentom. Możesz powiedzieć co firma oferuje osobom uczącym się lub po studiach, że mogą chcieć tam pracować? Jest elastyczny grafik? Nie potrzeba doświadczenia? Każda informacja jest ważna.

Jak ktoś nic nie umie na niczym się nie zna to się tam nie pcha proste .

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.