Opinie o NEWAG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NEWAG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NEWAG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEWAG w Gliwice

polek

Witam pracuje w newagu nie dlugo i powiem wam tak zalezy wszystko na jaki dzial trafisz hal kest pelnooo na kazdej inna atmosfera bo inni ludzie i inne prace w jednej jest halas w drugiej cisza i spokoj (usunięte przez administratora) oby sie to nie zmiennilo organizacja w pracy jest jesli chodzi o newag np piora ci ubrania robocze nie robia rzadnych problemow bo parw lat temu byl tam ponoc syf itp widac ze firma pod tym wzgledem sie rozwija zarobki to na okresie probnym (usunięte przez administratora)na reke szalu nie ma ale lepeij miec prace nic siedziec w domu i zamulac a zawsze to jakies doswiadczenie nabrac mozna.

adam

Powiem tak przepracowalem wiele lat w kilku zakladach w Polsce i mam mozliwosc porownania jak pracuje sie w Newagu a jak jest w innych miejscach.Pracowalem tez kilka razy za granica pracujac w kilku krajach (na czarno 2 razy);-) 6razy legalnie ze wszystkimi swiadczeniami.Mam juz troche lat wiec mam co porownywac.Do pracy zawsze przykladam z calym zaangazowaniem.Powiem tak ze takiego pomiatania jak tu nie przezylem nigdzie.za grosze a najgorsze ze wszyscy wystraszeni i kazdy udaje ze wszystko w porzadku.To nie tajemnica ze tu caly czas zwalnia sie iprzyjmuje ludzi w okolicy nie zabraknie na 30 lat do przodu wiec beda robic co chca.Pozdrawiam

Jestem tu i przybyłem od konkurencji. Pracuje od niedawna (rok) i w moim subiektywnym odczuciu i jak do tej pory polecam. Rodzinka niespodziewanie szybko zaaklimatyzowała się w NS. Praca ta sama (inżynier) i być moze dlatego ze u poprzedniego pracodawcy atmosfera była beznadziejna, chamskie manipulacje codziennością i premie tylko na papierze, tutaj w wszystko wydaje mi się o niebo lepsze. Syf pewnie kiedyś w jakiejś postaci wyjdzie, ale jak dotychczas, muszę się nabiegać ale robię to chętnie, bo atmosfera o niebo lepsza i to co ustaliliśmy (w przeciwieństwie do poprzednika) ma odzwierciedlenie na kartce zarobkowej. To tyle ode mnie.

gosc
@pracownik

pracownik - człowieku nie kompromituj się. Wszyscy wiedzą, że zatrudnili cię za donoszenie na konkurencję i chamskie zagrywki w stosunku do niej. Dlatego zarobki lepsze. Kontaktu z firmą nie masz, bo pilnujesz biurka i prezesa, to i nie wiesz co tam się dzieje i ile zarabiają Idź na produkcję.

NIE POLECAM ,ODRADZAM PRACY w tym zakładzie ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spawacz

CV wysłane za pośrednictwem strony po 2 dniach telefon i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

przedstawione warunki. próba spawalnicza pion i sciana(podolna dla pachwin) nie musi to być idealne ale w miarę wyglądać po kursie bez problemu dają rade.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
raghel

Witam. Przyjąłem się do newagu i w sumie po dwóch dniach mam dość. Praca za śmieszne pieniądze i na dodatek niewolnicza osobiście nie polecam. Wyszedłem z założenia jak nie spróbuje to się nie dowiem i teraz żałuję. Mam do Was pytanie jak wygląda sytuacją jak chcę się zwolnić, gdyż podpisałem umowę na okres próbny. Za odpowiedź z góry dziękuje.

Zniwiarz

Nie pracuje w newagu, ale to co słyszę od chłopaków którzy są na serwisie, to ręce opadają. Są nie doceniani.. Wiecznie problemy finansowe, nie wypłacane delegacje, zaginione godziny nadliczbowe. Przymus jazdy na delegacje pod ( nie oficjalna) groźba zwolnienia. Ludzie pracują, starają się jak mogą i co z tego skoro newag ich nie docenia? Ludzie mają obiecane godziny nadliczbowe do zapłacenia. A newag machloi i daje im na odrobione. Tak jak ktoś napisał, jadą na delegacje za darmo. W niedzielę, w soboty. Nikt nie zapłaci im za czas który poświęcili na dojazd. DZIADOSTWO.

obserwator
@Zniwiarz

Szanowni dyskutanci mamy co mamy ,przeczytalem kilkanascie wypowiedzi ,to o czym piszecie nic nowego,w trakcie powstawania tego balaganu ,byli ludzie ktorzy mowili,czas pokaze nie jest to takie piekne jak obiecuja.Dzis jest za pozno na gozkie zale.

xXx

Witam Wszystkich. Pracowałem w Newagu przez ponad rok. Najważniejsze co was interesuje to płace. (usunięte przez administratora)Często "trzeba" zostawać i pracować nadgodziny które w 90% są wypłacane. Często zdarzało się też że musiałem jechać w delegację na serwis niby na 2 dni a siedziałem po tygodniu. Atmosfera ? Między pracownikami różnie to bywa ale im wyżej na stanowiskach tym gorzej. Moja ocena ogólna nie najgorsza. Jedynym plusem są zmiany po 8h nie licząc nadgodzin. Pozdrawiam :)

pepe

Nie polecam nikomu tam pracowac. Praca za smieszne pieniadze, czasem po 16 godzin dziennie a pozniej i tak oklamia na godzinach. Poza tym czesto masz byc do dyspozycji nawet w dni wolne bo np w sobote daja polecenie wyjazdu oczywiscie za darmo. Przyspieszanie pracy do granic mozliwosci pod grozba zwolnienia, a pozniej jak w wyniku pospiechu cos zawalisz to i tak mozesz wyleciec. Ogolnie szkoda zdrowia.

mirek

Jesli chcesz miec porzadna prace to.powinienes tu starac sie o przyjecie.Ta firma zapewnia juz w mlodym wieku wyglad jak dojrzaly mezczyzna.Zakola i siwizna gwarantowane do tego w pakiecie masz jeszcze nerwice .;

jerry

Ta firma to koszmar.Slowo uczciwosc TU nie istnieje.Czesc pracowniko pozoruje prace i zarabia niezle lub dobrze a czesc zapieprza jak niewolnicy za polowe tego co wybrancy szefostwa.Do tego nerwowa atmosfera pracy klotnie donosicielstwo,delegacje do napraw na przyklad do Szczecina za jakies smieszne diety.Polecam dla niedorozwinietych umyslowo lub masochistow to dobry wybor.

leszek
@jerry

Jerry, ty stary bajkopisarzu, albo to wpis konkurencji albo coś z tobą nie tak Tez jeżdżę w kraju na delegacje (również do Szczecina), stawki na normalnym poziomie. Donosicielstwo owszem potwierdzam. Ale ta nerwowość to tez wymyśliłeś, ciśnienie jest normalne, raz duże raz male. Nie kocham Newagu ale bajkopisarstwa nie lubię, A jak konkurencja chce pozbawić mnie pracy, to doceniam wysiłki, ale przynajmniej dowiedzcie się co tu jest złego i opiszcie. A nie opisujcie własna (Bydgoska?) rzeczywistość pod cudzym adresem :-). No to pozdrawiam

zeus

Nie wiem czy wszyscy, ja jestem od trzech lat.Po targach w Berlinie byly inne propozycje. Ja zostaje, pieniadze ok, nie ma nieba, ale rodzine utrzymam bez problemu. Koledzy ok, bez przepychanek, to dla mnie b. wazne. Tzw szefowie wywiazywali sie z ustalen dot. szkolen, $ itp. Jedynie dojazdy daja w kosc (45km). Jezeli sensowna zmiana, to tylko na tzw Zachod ale do konkurencji a potem z tym doswiadczeniem do domu i do tej wlasnie pracy i tutaj.

dog

Na produkcji zarabiam nie dużo, ale z nadgodzinami idzie przeżyć. Tyle ze praca ciekawa i brygadzista nawet ok.

oskar
@dog

"dog", musisz sie bardziej starac. Ja tez produkcja i bez nadgodzin daje rade :-)

Sezam

Sa na dobrej drodze.(Moj pt widzenia) Ja nie zaluje.(Mgr.Inz)

Moni

Pracuje tu od niedawna. Wczesniej u konkurencji. Osobiscie polecam

@Moni

Praca jak wszedzie, tyle ze hala i sucho. Zarobki ok (nigdy nie jest za duzo) Ekipa w porzadku. Wczesniej pracowalem w Minsku Maz. Pracata sama, ale tu mam duzo lepsze warunki i znacznie mniejsze koszta utrzymania.

Jan

Jak wszedzie, sa plusy i minusy. Jestem tu kilka lat i mam za soba dwa stanowiska. Wczesniej studia i pierwsze lata w PKP, Rok na tzw. Zachodzie. Osobiscie cenie sobie dobry miedzyludzki klimat. Pieniadze na poczatku mnie nie zadowalaly, teraz jest juz ok. Moje subiektywne zdanie jest pozytywne, nie wracam do domu sflustrowany, czasem wrecz przeciwnie.

zdzis

Ludzie co wy piszecie. Widać że nigdy nikt z was nie pracował. praca jak praca . zarobki no cóż warto zrobić parę nadgodzin i jest całkiem ok. A inzynierowie ? szkoda gadać. wiedzę może mają ale to co na papierze a w praktyce to dwie różne rzeczy. Pytasz inż. "jak to mam zrobic bo wg.rysunku to nie możliwe.A on wiesz zrób żeby było dobrze. Siedzą tylko w dziuplach I narzekają.

John

Pracuje w firmie kolejowej poza krajem juz sporo lat jako starszy konstruktor (Senior Electrical Designer). Mam oswiadczenie w projektowaniu wagonow metra i kolejowych zwlaszcza "signalling" tyle ze w strefie angielskojezycznej (Alstom, Bombardier). Chcialbym troche zmienic klimat i sprawdzam jaka praca jest mozliwa w Polsce, moze w Newag. Po 20 latach doswiadczenia w przemysle kolejowym moje zarobki to 80 tys. dolarow rocznie brutto plus nadgodziny to dochodzi zazwyczaj do $100 tys rocznie. Do tego duzo wyjazdow po calym swiecie. Nie wiem czy jest sens porownywac zarobki. Na ile mozna liczyc w Newagu?

kacper

Czytam ostatnią wypowiedź pana prezesa (usunięte przez administratora)(małe litery celowe) o tym jak to Newag proponuje godziwe wynagrodzenie i szlag mnie trafia. Proponuję, żeby spróbował utrzymać się za 1700 złotych przez miesiąc. Jakoś nie wróżę sukcesu. OK, absolwent wyższej uczelni nie może zarabiać 10 tyś na "dzień dobry" ale poziom wynagrodzeń we wsi Nowy Sącz jest żenujący

emc
@kacper

Jesteś konstruktorem lub technologiem zapewne? Jakiś cza temu pytałem o widełki w Newag ale odpowiedź dałeś mi Ty. Myślałem o powrocie w moje rodzinne strony ale widzę że mogę sobie jedynie przyjechać na sobotę, niedziele co jakiś czas. Przykre. Wyzysk w czystej postaci!

lordi

Przecież chyba wszyscy wiedzą, że w Nowym Sączu jest zmowa płacowa. I tak długo jak ludzie będą przychodzili do pracy za taką jałmużnę, tak długo pracodawcy będą to wykorzystywać...

Jenyyyyy

Ludzie masakra i wy tyle do roboty chodzicie? (usunięte przez administratora)brutto to nie tragedia?(usunięte przez administratora)jak ma być dobrze jak wymagania na poziomie Kiepskich!!! Za to firmie za utrzymywanie odpowiedniego ilostanu tak niskim kosztem należy się nagroda - poważnie! Jezeli jest tak jak piszecie a oni mają pracowników to ludzie z tego regionu chyba żyją w matrixie!

Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG - Gliwice

• Jak się pracuje w NEWAG?

Zobacz opinie na temat firmy NEWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEWAG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEWAG?

Kandydaci do pracy w NEWAG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEWAG