Opinie o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca w Kartuzy

Zuzia

Może słyszał ktoś czy potrzebują pracowników?

Dziadostwo nienażarte, zwykły chleb zdrożał raz o 20 gr i nastepnie o 10 gr-teraz 2,70-mały, PO..ało! u innych można kupić nawet po 2,20, u Wenty 2,60 ale do Wenty to do pięt jakiś jancy nie dorasta, pewno wyznawca Pedalskiej Organizacji, którą wybierają mordercy dzieci i (usunięte przez administratora) Jancus wstaw sobie obraz debila tuska, lub chama i analfabety boola, lub donosa bolka i całuj w (usunięte przez administratora) moja rodzina kupi chleb lepszy i tańszy!

bela
@Marek

Widać ,że masz coś z głową bo jak ci nie smakuje ten chleb czy jest droższy to po prostu nie kupuj.I zmień sklep.A nie ubliżasz takimi wyzwiskami .

Jerzy
@bela

(usunięte przez administratora), po to jest forum i każdy ma prawo do opinii, widać (usunięte przez administratora) z wora się odezwała, ci zawsze ryczą i kwiczą jak ktoś ma inne zdanie, co za rajfura, głupsza jak but, nic nie rozumie a innych wyzywa

Jolanta
@bela

na placu, w lęborku kierowniczka sama mówi, że chleb się popsuł, a też nóż do krojenia się nie nadaje, ciągle niesprawny, a p. mówi , że w innych sklepach dostają już pokrojony, to co właściciel nie może pokroić w piekarni, jak inni?

Nina

W Kartuzach w rynku w Cukierni Janca można zjeść i wypić kawę ale skorzystać z toalety nie ma możliwości. Ekspedientka odsyła do toalet za kościołem. Co na to SANEPID?

XYZ

Nie miła i naśmiewająca z klientów obsąuga.Na rondzie w Kartuzach Nas brunetka rąbneła na cieście.Nie przyjemna i wymuszona obsługa!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Olek

Tak narzekacie a przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę. Trzeba zmienić firmę i po sprawie.

Sławek

Chleb z tej piekarni jest coraz gorszy, potwierdza też P. na placu pokoju, wpierw zdrożał, potem obniżył cenę-kosztem pieczywa, a na targowisku u P. Klassy doskonały chleb, zwłaszca wiejski-do tego niedrogi i po południu obniżki do 50%!

z przyjemnościa odkryłam że w Stężycy jest sklep Piekarni Janca i tyle miłego reszta niemiła .3 wizyty 2 razy oszukana Raz babka ryzowa w poniedziałek rano kupiona za 50% mięciutka ale policzona w normalnej cenie .Zorientowałam się za Szmbarkiem wracając do Gdańska o pracy .Po kilku tygodniach opowiadam pani ekspedience sytuacje a pani mi na to że tylko tego samego dnia reklamacja i ze kazdemu może się pomylic ok.Kupuję babkę ryżową /sobota/ w normalnej cenie i jadę w gości Podczas konsumncji babka okazała sie stara ,czerstwa.Teraz w sobotę tej pani nie było a pani podobno na zastępstwie twirdziła że tylko swieże rzeczy sprzedajecie,a jak mi się coś nie podoba to mam dzwonić do szefa tylko wszystkie numery z internetu są nie aktualne .Wisienką na torcie jest łupina od orzecha w chlebie z orzechami Tak myslę gdzie z tym iść bo to juz się przelało

Daga

Panie z cukierni - lodziarni w Kartuzach to niesamowite prostaczki, z takim buractwem przy obsłudze klienta dawno się nie spotkałam. Klientów traktują jak zło konieczne.

@Daga

Daga zgadzam się z Tobą .Poprostu Prostaczki.

Iza

Przypominam, że forum gowork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat firmy z pozycji pracownika a nie klienta, warto stosować się do tej zasady. Jednocześnie zachęcam wszystkich którzy mieli do czynienia z firmą Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca do podzielenia się swoimi wrażeniami na temat warunków pracy, pensji, podejścia do pracownika. Takie szczere opinie są bardzo cenne.

Lebork

Znowu nowe pracownice na placu pokoju ;D właściciel może niech się lepiej zastanowi dlaczego tyle dziewczyn odeszło z tego sklepu a "kierowniczka" nadal pracuje. W sumie nie dziwilem się nie raz ich złym humorom skoro blondyna znajdowała czas w trakcie pracy na fryzjera i przesiadywanie na zapleczu. Zresztą ten sklep powinien być zamknięty ze względu na ciągły smród papierosów. W miejscu gdzie sprzedaje się pieczywo jest to niedopuszczalne. Każdy może mieć gorszy dzień ale fajek nie znoszę.

Mariola
@Lebork

To co ludzie wypisują na temat sklepów i ekspedientek to jest strasznie żenujące. A czemu nowe pracownice to nikt tak naprawdę nie wie a wypisują bzdury

Bogdan U

Podziwiam ludzi którzy w furi opisują Wojtka Jance. Pracowałem u niego parę lat temu, wyczułem się w zawodzie jako piekarz. Jestem z Kartuz a to mała mieścina i złe opinie się szybko rozchodzą,szybciej niż dobre. Znam w Kartuzach dużo ludzi ,bo mieszkam tu od urodzenia i nigdy nie słyszałem żeby, gość naprzykład kasy nie płacił, czy w jakiś inny sposób wyzyskiwał ludzi. Tak wogóle to da się zauważyć że ludzie w tej firmie raczej się nie zmieniają ,to już o czymś świadczy.Niektozy to 20 lat pracują,kierowcy też ci sami,bez zmian. Jak naprzykład na kasie może być,np.nadwyżka,lub za mało w kasie? To znaczy że jest pomyłka i trzeba po godzinach siedzieć i dochodzić do tego,czysz nie?W każdym sklepie tak jest. A jeżeli ktoś uważa że za drogo to niech nie kupuje,chyba proste. Ja osobiście u niego kupuje tylko wybrane produkty,bo te tylko mi smakują, resztę kupuje u konkurencji,takie mam prawo. Ale kogoś obrażać np.z powodu cen to jest żenujące i śmieszne. Mimo wszystko pozdrawiam. A chciałem tylko zobaczyć co ludzie piszą o nim na forach,bo sz

Na placu w Lęborku kierowniczka nie moze otrzymac noza do krojenia chleba, a ten sie psuje, mówi że klienci mają sami interweniowac, a i tak dziad nie da-jancus Wojciech to po jaruzelu zbrodniarzu? pewno czerwone świniaki ruskie

Lucyna

Konkol obok jancy na placu zwykły chleb 2,30, w kauflandzie 2,30, bagietka w netto z Chojnic 2,40...na rynku piekarnia z Łeby 1,90 a lęborski chleb 2,00, Wenta zwykły 2,40..a janca 2,70 za chemiczny chleb

Sławek

Lębork ceny chleba zwykłego, krojonego: Wenta-2,60, Pioch-2,20, Klassa 2,20, obok PKO BP-2,40, Królewiczanka-2,20, Głodowski-2,20, Lipiński 2,40, Darżnik 2,20 , Kupiec Marszk-2,20, Kaufland i Netto Konkol-2,40, Górlikowski 2,20, Okrój 2,20, Wenta z Łeby 2,20...lejcie na tych jancusiów

przykromi

Ekspedientki nie słuchają o co się prosi..za każdym razem dostawałam nie ten chleb co trzeba.. na początku tłumaczyłam je dużym ruchem, kolejką..itp.. ale nawet jak owej kolejki nie ma to i tak nie słuchają..Wrzucają do tych reklamówek co im w rękę wpadnie..mówisz,ze masz reklamówkę ze sobą to i tak ładują do kolejnej....a jak coś się nie zgadza to z fochem się rzucają na na klienta...prawie go nie zjedzą .....Raz poprosiłam o chleb razowy krojony..w domu go otwieram i okazuje się że zawiera orzechy...jakby trafiło na uczulonego klienta byłby nie mały problem...Rezygnuję z tego miejsca, będę wspierać lokalny rynek w innym miejscu..Dość.

Mirosław
@przykromi

w Lęborku na pl. Pokoju "typowa blondyna" pomyliła zawód-miast obsługiwac dyskusje prowadzi, polityk czy co? wielbicielka jarosława? pusto we łbie, same bzdury, jak za fizola nie chce robic to uczyc sie trza było, choć o firmie tez potwierdza opinie niezadowolonych klientów wiec coś w tym jest.

Kolo

Kiedyś ok a teraz cene podnieśli i glina odradzam tą piekarnie każdemu komu zależy na zdrowiu

@Kolo

Irawda rozmienił się na drobne, ludzi ma głęboko w poważaniu, jak mówi pracownica, zarządza na placu w lęborku i ludzie narzekają, wieśniak zgłupiał do reszty, prywaciarz-proatak, cham jak i ten komurowski jego wódz, zdrowie nasze najważniejsze!

Hanna 23

Prawda,(usunięte przez administratora) super chleb w Lęborku w Netto i w Kauflandzie-osobne stoiska prywatnego piekarza, nie wiem czy to Konkol? Wcale nie tani, pieczywo doskonałe( popapraniec niech się schowa), a zwykły mały chleb po podwyzce, krojony 2,40 zł. nie 2,70 badziewie u sknery jancusi!

Popolek

Dajcie sobie spokój z tą firmą wyzysk i oszustwo . Tacy właśnie są prywaciarze . Były pracownik .NIE POLECAM !

Fiftek

Ta Firma to porażka. Odradzam komukolwiek współpracy z nią Jedna Wielka porażka...

Jestem klientką w Kartuzach przy rondzie , ale niestety Panie OSZUKUJĄ, NIE ODDAJĄ RESZTY,MNIE DWA RAZY OSZUKAŁY I NIE PRZEPROSIŁA , DLACZEGO OSZUKUJĄ PANIE W KARTUZACH ,PONIEWAŻ DOWIEDZIAŁM SIĘ JAK JEST NADWYŻKA W KASIE TO JEST DLA PAŃ, DLATEGO OSZUKUJĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca - Kartuzy

• Jak się pracuje w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca?

Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca