Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca

Kartuzy

Opinie o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca

anonymous

Jestem klientką w Kartuzach przy rondzie , ale niestety Panie OSZUKUJĄ, NIE ODDAJĄ RESZTY,MNIE DWA RAZY OSZUKAŁY I NIE PRZEPROSIŁA , DLACZEGO OSZUKUJĄ PANIE W KARTUZACH ,PONIEWAŻ DOWIEDZIAŁM SIĘ JAK JEST NADWYŻKA W KASIE TO JEST DLA PAŃ, DLATEGO OSZUKUJĄ.

anonymous

(usunięte przez administratora) ,

przykromi

Ekspedientki nie słuchają o co się prosi..za każdym razem dostawałam nie ten chleb co trzeba.. na początku tłumaczyłam je dużym ruchem, kolejką..itp.. ale nawet jak owej kolejki nie ma to i tak nie słuchają..Wrzucają do tych reklamówek co im w rękę wpadnie..mówisz,ze masz reklamówkę ze sobą to i tak ładują do kolejnej....a jak coś się nie zgadza to z fochem się rzucają na na klienta...prawie go nie zjedzą .....Raz poprosiłam o chleb razowy krojony..w domu go otwieram i okazuje się że zawiera orzechy...jakby trafiło na uczulonego klienta byłby nie mały problem...Rezygnuję z tego miejsca, będę wspierać lokalny rynek w innym miejscu..Dość.

krzysiu

Słyszałem już szybciej że te młode dziewczyny co tam pracują są przygłupie i najchętniej by pozabijały klientów ale ostatnio spotkałem się z tym na żywo ...dwie młode dziewczyny schroniły się przed deszczem i usiadły w te ławki na zewnątrz i komentowały ulotkę na drzwiach w sprawie pracy .A taka młoda pyskata do nich wyskoczyła ...słowami którymi się posługiwała dużo pozostawiają do życzenia zrobiła trzodę na cały deptak ... co to za pracownice dla mnie to skandal... było to 29 czerwca o bodajże 18 .

Kolo

Kiedyś ok a teraz cene podnieśli i glina odradzam tą piekarnie każdemu komu zależy na zdrowiu

Klient z Gdyni

Nigdy tam już nie kupie! Stary chleb sprzedaja i do tego na prochach! Czuć od razu niesmak w buzi!

Slabizna

Widzę jak czasem ludzi kupują u nich w Brodwinie w Gdyni... Co oni tam widza! Brudne kosze. Syf na sklepie. Chleb zależy jak sie piekarzowi bedzie chciało... Strasznie słaba piekarnia

Dizel22

Tak brudnych koszy do chleba jakie widziałem w sklepie Max Xavier w Straszynie to jeszcze nie widziałem!Ludzie przecież my ten chleb i bułki kupujemy!Była akurat dostawa waszego pieczywa,wasze kosze w których dostarczacie pieczywo to nadają się na śmieci! Czy w waszej piekarni nikt tego nie sprawdza.Jak się nie poprawicie to zrobię zdjęcia i opublikuję!

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca