Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca

Opinie o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca

Ewa

z przyjemnościa odkryłam że w Stężycy jest sklep Piekarni Janca i tyle miłego reszta niemiła .3 wizyty 2 razy oszukana Raz babka ryzowa w poniedziałek rano kupiona za 50% mięciutka ale policzona w normalnej cenie .Zorientowałam się za Szmbarkiem wracając do Gdańska o pracy .Po kilku tygodniach opowiadam pani ekspedience sytuacje a pani mi na to że tylko tego samego dnia reklamacja i ze kazdemu może się pomylic ok.Kupuję babkę ryżową /sobota/ w normalnej cenie i jadę w gości Podczas konsumncji babka okazała sie stara ,czerstwa.Teraz w sobotę tej pani nie było a pani podobno na zastępstwie twirdziła że tylko swieże rzeczy sprzedajecie,a jak mi się coś nie podoba to mam dzwonić do szefa tylko wszystkie numery z internetu są nie aktualne .Wisienką na torcie jest łupina od orzecha w chlebie z orzechami Tak myslę gdzie z tym iść bo to juz się przelało

Daga

Panie z cukierni - lodziarni w Kartuzach to niesamowite prostaczki, z takim buractwem przy obsłudze klienta dawno się nie spotkałam. Klientów traktują jak zło konieczne.

@Daga 21.07.2018 23:59

Daga zgadzam się z Tobą .Poprostu Prostaczki.

Iza

Przypominam, że forum gowork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat firmy z pozycji pracownika a nie klienta, warto stosować się do tej zasady. Jednocześnie zachęcam wszystkich którzy mieli do czynienia z firmą Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca do podzielenia się swoimi wrażeniami na temat warunków pracy, pensji, podejścia do pracownika. Takie szczere opinie są bardzo cenne.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca?

Lebork

Znowu nowe pracownice na placu pokoju ;D właściciel może niech się lepiej zastanowi dlaczego tyle dziewczyn odeszło z tego sklepu a "kierowniczka" nadal pracuje. W sumie nie dziwilem się nie raz ich złym humorom skoro blondyna znajdowała czas w trakcie pracy na fryzjera i przesiadywanie na zapleczu. Zresztą ten sklep powinien być zamknięty ze względu na ciągły smród papierosów. W miejscu gdzie sprzedaje się pieczywo jest to niedopuszczalne. Każdy może mieć gorszy dzień ale fajek nie znoszę.

Mariola
@Lebork 01.05.2018 22:15

To co ludzie wypisują na temat sklepów i ekspedientek to jest strasznie żenujące. A czemu nowe pracownice to nikt tak naprawdę nie wie a wypisują bzdury

Bogdan U

Podziwiam ludzi którzy w furi opisują Wojtka Jance. Pracowałem u niego parę lat temu, wyczułem się w zawodzie jako piekarz. Jestem z Kartuz a to mała mieścina i złe opinie się szybko rozchodzą,szybciej niż dobre. Znam w Kartuzach dużo ludzi ,bo mieszkam tu od urodzenia i nigdy nie słyszałem żeby, gość naprzykład kasy nie płacił, czy w jakiś inny sposób wyzyskiwał ludzi. Tak wogóle to da się zauważyć że ludzie w tej firmie raczej się nie zmieniają ,to już o czymś świadczy.Niektozy to 20 lat pracują,kierowcy też ci sami,bez zmian. Jak naprzykład na kasie może być,np.nadwyżka,lub za mało w kasie? To znaczy że jest pomyłka i trzeba po godzinach siedzieć i dochodzić do tego,czysz nie?W każdym sklepie tak jest. A jeżeli ktoś uważa że za drogo to niech nie kupuje,chyba proste. Ja osobiście u niego kupuje tylko wybrane produkty,bo te tylko mi smakują, resztę kupuje u konkurencji,takie mam prawo. Ale kogoś obrażać np.z powodu cen to jest żenujące i śmieszne. Mimo wszystko pozdrawiam. A chciałem tylko zobaczyć co ludzie piszą o nim na forach,bo sz

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej atmosfery w firmie Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca?

Adam

Na placu w Lęborku kierowniczka nie moze otrzymac noza do krojenia chleba, a ten sie psuje, mówi że klienci mają sami interweniowac, a i tak dziad nie da-jancus Wojciech to po jaruzelu zbrodniarzu? pewno czerwone świniaki ruskie

Lucyna

Konkol obok jancy na placu zwykły chleb 2,30, w kauflandzie 2,30, bagietka w netto z Chojnic 2,40...na rynku piekarnia z Łeby 1,90 a lęborski chleb 2,00, Wenta zwykły 2,40..a janca 2,70 za chemiczny chleb

Sławek

Lębork ceny chleba zwykłego, krojonego: Wenta-2,60, Pioch-2,20, Klassa 2,20, obok PKO BP-2,40, Królewiczanka-2,20, Głodowski-2,20, Lipiński 2,40, Darżnik 2,20 , Kupiec Marszk-2,20, Kaufland i Netto Konkol-2,40, Górlikowski 2,20, Okrój 2,20, Wenta z Łeby 2,20...lejcie na tych jancusiów

przykromi

Ekspedientki nie słuchają o co się prosi..za każdym razem dostawałam nie ten chleb co trzeba.. na początku tłumaczyłam je dużym ruchem, kolejką..itp.. ale nawet jak owej kolejki nie ma to i tak nie słuchają..Wrzucają do tych reklamówek co im w rękę wpadnie..mówisz,ze masz reklamówkę ze sobą to i tak ładują do kolejnej....a jak coś się nie zgadza to z fochem się rzucają na na klienta...prawie go nie zjedzą .....Raz poprosiłam o chleb razowy krojony..w domu go otwieram i okazuje się że zawiera orzechy...jakby trafiło na uczulonego klienta byłby nie mały problem...Rezygnuję z tego miejsca, będę wspierać lokalny rynek w innym miejscu..Dość.

Mirosław
@przykromi 24.07.2017 10:28

w Lęborku na pl. Pokoju "typowa blondyna" pomyliła zawód-miast obsługiwac dyskusje prowadzi, polityk czy co? wielbicielka jarosława? pusto we łbie, same bzdury, jak za fizola nie chce robic to uczyc sie trza było, choć o firmie tez potwierdza opinie niezadowolonych klientów wiec coś w tym jest.

Kolo

Kiedyś ok a teraz cene podnieśli i glina odradzam tą piekarnie każdemu komu zależy na zdrowiu

Ewa
@Kolo 06.06.2017 17:40

Irawda rozmienił się na drobne, ludzi ma głęboko w poważaniu, jak mówi pracownica, zarządza na placu w lęborku i ludzie narzekają, wieśniak zgłupiał do reszty, prywaciarz-proatak, cham jak i ten komurowski jego wódz, zdrowie nasze najważniejsze!

Hanna 23

Prawda,(usunięte przez administratora) super chleb w Lęborku w Netto i w Kauflandzie-osobne stoiska prywatnego piekarza, nie wiem czy to Konkol? Wcale nie tani, pieczywo doskonałe( popapraniec niech się schowa), a zwykły mały chleb po podwyzce, krojony 2,40 zł. nie 2,70 badziewie u sknery jancusi!

Marek

Dziadostwo nienażarte, zwykły chleb zdrożał raz o 20 gr i nastepnie o 10 gr-teraz 2,70-mały, PO..ało! u innych można kupić nawet po 2,20, u Wenty 2,60 ale do Wenty to do pięt jakiś jancy nie dorasta, pewno wyznawca Pedalskiej Organizacji, którą wybierają mordercy dzieci i (usunięte przez administratora) Jancus wstaw sobie obraz debila tuska, lub chama i analfabety boola, lub donosa bolka i całuj w (usunięte przez administratora) moja rodzina kupi chleb lepszy i tańszy!

Popolek

Dajcie sobie spokój z tą firmą wyzysk i oszustwo . Tacy właśnie są prywaciarze . Były pracownik .NIE POLECAM !

Fiftek

Ta Firma to porażka. Odradzam komukolwiek współpracy z nią Jedna Wielka porażka...

anonymous

Jestem klientką w Kartuzach przy rondzie , ale niestety Panie OSZUKUJĄ, NIE ODDAJĄ RESZTY,MNIE DWA RAZY OSZUKAŁY I NIE PRZEPROSIŁA , DLACZEGO OSZUKUJĄ PANIE W KARTUZACH ,PONIEWAŻ DOWIEDZIAŁM SIĘ JAK JEST NADWYŻKA W KASIE TO JEST DLA PAŃ, DLATEGO OSZUKUJĄ.

(usunięte przez administratora) ,

krzysiu

Słyszałem już szybciej że te młode dziewczyny co tam pracują są przygłupie i najchętniej by pozabijały klientów ale ostatnio spotkałem się z tym na żywo ...dwie młode dziewczyny schroniły się przed deszczem i usiadły w te ławki na zewnątrz i komentowały ulotkę na drzwiach w sprawie pracy .A taka młoda pyskata do nich wyskoczyła ...słowami którymi się posługiwała dużo pozostawiają do życzenia zrobiła trzodę na cały deptak ... co to za pracownice dla mnie to skandal... było to 29 czerwca o bodajże 18 .

Klient z Gdyni

Nigdy tam już nie kupie! Stary chleb sprzedaja i do tego na prochach! Czuć od razu niesmak w buzi!

Slabizna

Widzę jak czasem ludzi kupują u nich w Brodwinie w Gdyni... Co oni tam widza! Brudne kosze. Syf na sklepie. Chleb zależy jak sie piekarzowi bedzie chciało... Strasznie słaba piekarnia

Dizel22

Tak brudnych koszy do chleba jakie widziałem w sklepie Max Xavier w Straszynie to jeszcze nie widziałem!Ludzie przecież my ten chleb i bułki kupujemy!Była akurat dostawa waszego pieczywa,wasze kosze w których dostarczacie pieczywo to nadają się na śmieci! Czy w waszej piekarni nikt tego nie sprawdza.Jak się nie poprawicie to zrobię zdjęcia i opublikuję!

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca - Kartuzy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca