Opinie o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca w Kartuzy

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca? Pojawiło się ogłoszenie na Trojmiasto.pl 13 sierpnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Pracownica

Umowa o prace.Wszystko przepisowo (np. Urlopy, wyplata zawsze na czas itd.)a nie jak to zwykle bywa u prywaciarzy.

Marek xxxx

Na zasadzie przyjdź,(usunięte przez administratora) ile Ci siły pozwolą i milcz gdy coś Ci nie odpowiada .

Pracownica

Umowa o pracę. Jeśli chodzi o te kwestie to polecam. Normalna umowa, pierwsza na okres próbny 3 miesiące a potem następna, możliwość zawarcia dobrej polisy na życie w PZU. Urlopy zgodnie z kodeksem pracy, a jak zdarzy się ze zachorujesz czy wypadnie jakas sytuacja zyciowa, rodzinna to zawsze idzie się dogadać a nie jak to bywa najczęściej u prywaciarzy wypad..

Jakub
@Pracownica

Ekstra, że jest umowa o pracę, piszesz też, że co do urlopów można się dogadać, a czy tak jest też ze zmianami ? Jaki jest tryb zmianowy w firmie ? Można iść na ugodę ?

Dawniej to było smacznie i wesoło. Można było pogadać i pośmiać się. Teraz jest smacznie i nie przyjemnie . Mam wrażenie że panie ekspedientki są tam za karę. Rozmowy przez telefon i obsługę klienta są tam normą. Jest ponuro . Jakiś facet kutry nie kupuje , chyba mąz jednej z pań stepie w sklepie a obsluga wyprasza ludzi bo covid i limit osób jest .to może tego pana też wyprosic....

adamcbradio@wp.pl

Na Suchaninie jest sklep . Jak chodzi o wyroby to polecam . Smacznie i świeżo. Gorzej z obsługą. Jedna pani cały czas mówi jak to ona nie lubi klientów do kturych przez zęby zwraca się " skarbie kochanie " po czym kieruje do swojej koleżanki uwagi co do klientów. Tej pani chyba się wydaje że nie tego nie słyszy . Jest to przykre . Żeby nie mieli dobrych wypieków to dawno straciliby połowę klientów.

mariaz.kielpinokart@wp.pl

Witam prezesów Państwo Wojciecha i Lucynę Jana zwracam się z pytaniem i prośbą czy możemy poprosić o sponsorowanie chociażby drożdżówek dla dziec lub uczestników i potrzebujemy około 190 szt.na BIEG ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH W KIEŁPINIE dnia 16.05.2021 albo jakaś pomoc finansowa cokolwiek jesteśmy organizatorami biegu. Dziękujemy Zarząd Związku Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko Pomorski w Kartuzach. Skarbnik Okręgu Maria Zielińska

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Andrzej D

Witam, dawniej chleb, np. zwykły był dobry, smaczny nawet na nastepny dzień, teraz od dłuższego czasu się popsuł tylko cena w górę, przestałem kupować, bo znakomity jest chleb na rynku u Pana Klasy, ciągle tak samo smaczny, a inni jak na początku robią na podpuchę, później serwuja byle co! POrażka jak i ten (usunięte przez administratora) komuszy Lębork, same rajfury i wredne typy z POzbieranej chałastry

klient

Ponawiam ... przy rondzie w Kartuzach niektóre " Panie Espedientki", są chamskie i naśmiewają się z klientów i to nie tylko moja opinia ! Do samej Piekarni nie mam zastrzeżeń, ale zniechęca zachowanie tych Pań. Radzę obejrzeć kamery i może rotacja, albo zmiana ?

Oj tak!
@klient

Dziś, 3.03.2021 w Sierakowicach na ul Łosińskiego bardzo niemiła obsługa! Ekspedientki naśmiewaly się, zajęte swoimi bo prywatnymi sprawami.Hamsko odzywające się, zbytnio nie słuchające klienta. Musiałabym mieć megafon, żeby mnie usłyszały.BARDZO NIEMILA WIZYTA! odradzam wizytę tam. To nie te czasu, żeby tak traktować klienta!!!

BetaTester

Muszę się podzielić ta opinią, może ktoś dzięki temu uniknie przykrej niespodzianki. Zachęcony dobrym smakiem pieczywa oraz ciast skusiłem się na zakup w dniu dzisiejszym czegoś co miało być żurkiem z całkiem szerokiej oferty garmażu. Po odgrzaniu zupy pierwsze co mnie uderzyło to dziwny zapach. Smak nawet nie zbliżony do żurku, a mięso zdaje się pochodzące z ekshumacji. Po pierwszej łyżce tego czegoś poleciałem do łazienki w wiadomym celu. Myślę, że Sanepid powinien pobrać próbki a piekarnia wycofać się z czegoś o czym nie tyle, że nie ma pojęcia (produkcja dań gotowych) ale używa surowców co najmniej dyskusyjnej jakości o umiejętnościach kulinarnych szefa kuchni odpowiadającej ze ten produkt nie wspominając. To moja ostatnia wizyta w tej firmie. Oby tylko nie doszło do tragedii u jakiegoś bardziej wrażliwego konsumenta. Zupa z psininy, którą jadłem w Korei to był rarytas przy tym "żurku". Sprawdziłem datę ważności produktu (termin upływa za 3 dni) - więc to nie ten casus.

Xx
@BetaTester

Ja za 6 golabkow dziś zapłaciłam 40 zł i nawet wlała tego sosu pełno myślę że za ten sos tyle zapłaciłam bo go zwazyla razem z golabkami

niezadowolny klient

Nie miła obsługa na rondzie w Kartuzach, nie uprzejme, naśmiewające się, brak jakiegokolwiek szacunku wobec klienta. Dramat !!!

Damian

A czym zajmują się tam ekspedienci?

ze Słupska

Pierwszy raz kupiłam bułki orkiszowe w tej piekarni. Coś wspaniałego, nigdy tak dobrych nie jadłam

Irys

Dlaczego pieczywo nie posiada etykiet z dokładnym składem? Dziś dla próby postanowiłem kupić chleb na zakwasie.Akurat były dwa rodzaje żytni i orkiszowy-wybrałem ten drugi.Po powrocie do domu okazało się że jest to tylko zwykły chleb. (wiem doskonale jak powinien wyglądać i smakować taki chleb na prawdziwym zakwasie. Wydaje mi się że jeżeli jest to dobra piekarnia to powinien być podany dokładny skład!! Ekspedientkom każą wciskać kit że tak to jest chleb na zakwasie bardzo dobry z najlepszej mąki itp klient zapłaci 6 zł za zwykły chleb z chińskimi komponentami,gipsem i innym dziadostwem grunt biznes się kręci!!! A ludzie niech zdychają

Mary
@Irys

Ja również mam o to samo pretensje. Przykład: Chleb żytni 100% widoczny na etykiecie z jednej strony, a z drugiej małymi literkami skład: mąka żytnia ileś procent , mąka pszenna ileś procent. Nie podaję dokładnie bo nie mam już chleba przed sobą żeby podać dokładne proporcje. Jeśli dobrze pamiętam to było to 45% i 55%.

Grażyna S

Serdecznie polecam tę piekarnię, wszystkim, którzy poszukują tortu weselnego. Zrezygnowaliśmy z cukierni gdańskich i wybraliśmy tę bo miała korzystne ceny i świetnie przygotowaną degustację. Tort weselny był piękny i przepyszny. Smakował absolutnie wszystkim (wybraliśmy smaki kajak, kukułka i chrupiący czekoladowy). Dziękuję wykonawcom. Od teraz torty będziemy kupować tylko w piekarni Janca

Lucyna

Pracuje tu. Ekipa bardzo zgrana. Czuje się jak w domu. Polecam

Mumu

Sklep na Placu Pokoju w Lęborku zyskał by dużo wyższą renomę gdyby nie" zarządzajaca" w nim kierowniczka. Najmądrzejsza, pyskata, wredna i wciskająca klientom kit na temat składu produktów. Co za buraczysko i prostak!!! Fajami wali od niej na kilometr. Dla mnie nie do pomyślenia, żeby w piekarni gdzie sprzedaje się dar Boży nie pachniał świeży, pyszny chlebek, tylko faje. Kultury babo! Również sposób w jaki traktuje swoje współpracownice - żenada. (usunięte przez administratora) To jest odpowiedź na temat ciągłej tam rotacji. Produkty smaczne, spory wybór, to się ceni. Jednakże omijam ten sklep szerokim łukiem z uwagi na przejetą rolą i niedowartościowaną pożal się Boże " kierowniczkę". Choć mam dalej, robię zakupy u Pań na ul. Czołgistów. Zawsze miłe, uprzejme i zaangażowane. To się ceni. Takich ludzi nam za ladą trzeba i dlategob chętnie tam wracam. Pozdrawiam panie z ul. Czołgistów :)

Jolanta
@Mumu

prawda 100/100-to zapewne krewna(usunięte przez administratora) czy co?

Wiktoria
@Jolanta

Proszę o informację czy pracowałaś bądź pracujesz w Piekarni Janca, czy jesteś tam klientem? Pytam, bo zastanawiam się, czy warto rozważyć to miejsce pracy. Masz coś do powiedzenia odnośnie warunków zatrudnienia u tego pracodawcy?

Polak

Ja kupowałem na Chelmie była bladynka i mała taka farbowana Renata czy jakoś tam super obsługa i bystre dziewuchy bladyny nie widzę jest jakaś czarna też bystra przestałem kupować bo latem nie mieli klimy i raz się spocilemi i koniec

Niezadowolenie

Zamawialem tort na roczek syna dwa tygodnie wcześniej gdy przyszedł dzień odbioru to tortu nie było szanowna cukiernia zapomniała. Tort zrobiony w ciągu 2 godzin. Rozwalal się w rekach przy krojeniu A same truskawki jakby z cytryna kwaśne jaknie powiem co. Żebym nie miała wpłaconej zaliczki to bym to nie odebrała. Masakra nigdy więcej tam nie zamówię. A tak ogólnie to przydalo by tam się sprzatac te stoliki bo się kleją.

Zofia

Kiedyś kupowałam pieczywo u Jancy, po dłuższej przerwie, będąc w pobliżu kupiłam zwykły, mały chleb za 2,60, ale więcej nie kupię, zdecydowanie ten chleb jest gorszy niż dawniej, niedobry-z jakiejś kiepskiej mąki, nie polecam.

Henry

A może trzeba bardziej zająć się pracą a innymi osobami? Firma dobra więc warto szanować ją.

Mumu

Z tego co słyszałam to rodziną nie są. Ale z opowiadań znam trochę ten temat . Wiem , że p.Janca jest bardzo lojalny wobec tej pani. Szkoda tylko, że pozostałe pracownice nie maja takiej siły przebicia jak ona i zwalniają się przez NIĄ.

Wiktoria
@Mumu

Interesowałoby mnie ,jaka jest atmosfera i ogólnie relacje z przełożonymi w Janca. Dzięki za każdą informację.

Irena

Na placu w Lęborku, jak i pewien czas na czołgistów kierowniczka "typowa blondyna" kieruje sklepem, rozumy wszystkie zjadła, idiotka. Dzięki niej ludzie rezygnują z pracy, odchodzą mądrzy i wartościowi pracownicy. Zapewne janca zatrudnił, bo jest z rodziny, jak inaczej to wytłumaczyć, wymądrza się także przy klientach, w czasie pracy chodzi do fryzjera. Takie miłe panie tam pracowały i odeszły, a ta kretynka jest.... Niemądry ten Janca, ale jak se pościele.. Lębork, małe miasteczko, różne tajemnice wychodzą , choćby z czasem!

@Irena

Pani Ireno nie wyzywa się ludzi od idiotów ,jeżeli się ich nie zna. Trochę odpowiem na te lęborskie plotki. Nigdy nie byłam i nie jestem kierowniczka. Jestem ekspedientka na której ciąża dodatkowe obowiązki . Nie jestem również spokrewniona z P Janca. Panie które już nie pracują niestety pozakładały rodziny bądź są na L4 . Godzin pracy Pani moich nie zna jeżeli chodzi o fryzjera. Bardzo proszę może zajrzeć do konkurencji i sprawdzić jak często zmieniany jest personel bo o placu już dosyć tych płot.

Brawo!Trzeba się bronić! Plotki były są i będą ale bronić się trzeba...

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca - Kartuzy

• Jak się pracuje w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca?

Piekarnia Janca S.C. Wojciech Janca Lucyna Janca