Krzymyk i Krzymyk Sp.j. Ubojnia Drobiu

Ruda śląska

Opinie o Krzymyk i Krzymyk Sp.j. Ubojnia Drobiu

fiodor

a ich kierowcy to wariaci jeżdżą po Cieszynie i auta innych uzytkowników rozwalaja i na domiar złego uciekają z miejca kolizji. wiem bo widziałem . nawet nr pojazdu podałem na policje . ot taki obywatelski obowiązek.Czyżby był na'' GAZIE''

Zbych

Zakład na poziomie,właściciele to spoko ludzie

Ruda Śląska

Pracuje w tej branży już 15lat i jeśli chodzi o Ubojnię Drobiu Krzymyk mają zdecydowanie najlepsze warunki w woj.Śląskim a co do (usunięte przez administratora)nie spotkałem się a pracuje tam już 3lata.Pozdrawiam !

Ubojnia drobiu Krzymyk&Krzymyk to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Zarobki takie małe że na waciki nie starczy. Zapieprzanie po 12h lub więcej. (usunięte przez administratora). Szybciej się (usunięte przez administratora) niż coś zarobisz.

Zostaw opinię o Krzymyk i Krzymyk Sp.j. Ubojnia Drobiu - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzymyk i Krzymyk Sp.j. Ubojnia Drobiu