apteka magiczna

Ruda Śląska

Opinie o apteka magiczna

felek

To może dlatego ta apteka nazwa się magiczna? Ale faktycznie, żeby zamawiać plastry to troche przesada, faktycznie widze, ze nawet na stronie nie mają zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o leki, przecież opłacałoby się im poszezryć nieco asortyment jaki mają.

zalamka

A gdyby Pan wiedzial jak sa traktowani pracownicy przez Pania kierownik to w zyciu Pan tam nie kupowalby lekow

kris

najgorsza apteka w jakiej kiedykolwiek bylem! za kazdym razem musza wszystko zamawiac nawet glupie plastry!!! wrocilem wlasnie z tej apteki polowa ludzi przedemna nic niekupila bo nic tam nie maja.niepolecam szkoda czasu i nerwow.apteka magiczna na gornoslaskiej !

adieu

popieram

Elektryk

Miałem nieszczęście wyknać usługę dla firmy Magiczna, za którą długo nie otrzymywalem zapłaty pomimo upływu terminu platności FV, dopiero wyłączenie prądu i demontaż zasilania w jednym z obiektów spowodowało natychmiastową zapłatę. Nigdy więcej współpracy z tą [usunięte przez moderatora] firmą Apteka Magiczna

nie polecam współpracy dla firm zewnętrznych z tą apteką, pracownicy tej firmy nie mają prawa głosu i wszystko zależy od wielkiego szefa pana prezesa czy innego [usunięte przez moderatora] zwanego właścicielem?!@!#$ zero mediacji i chęci ugody, tak czy inaczej moja sprawa skończy się w sądzie, bo nie odpuszczę [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o apteka magiczna - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apteka magiczna