Opinie o Elbud Bytom Rafał Nowak w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elbud Bytom Rafał Nowak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elbud Bytom Rafał Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbud Bytom Rafał Nowak w Bytom

Paulo

Doświadczenie i żetelność ????nieudaczność i totalny brak doświadczenia. (usunięte przez administratora) Można umrzeć ze śmiechu. Sprawdźcie inwestycje elbudu w Chorzowie ul. Lipińska 26. Sosnowiec ul. Kilinskiego4 tragedia i popis nieudolności

Dach
@Paulo

Co jest nie tak w Sosnowcu na ulicy Kilińskiego 4a ?

@Paulo

Jestem właścicielem ELBUD BYTOM RAFAŁ NOWAK. Szkalujecie niewłaściwą firmę, tym samym działacie na moją szkodę. Sprawdźcie NIP firmy i nazwisko właściciela. Proszę usunąć te szkalujące wpisy.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Elbud Bytom Rafał Nowak?

ACID

Zacznijmy od tego że ta firma nie ma żadnego kierownictwa tylko wioskowego głupka który został wcześniej tutaj wymieniony. Donosiciel, samozwańczy kierownik, który swoją życiową nieudolność rozładowuje na... Polakach bo chyba żaden już nie chce z nim robić. Potrafi przesiedzieć 400 godzin na tyłku przeglądając Tindera i Whatsapa. Jego ambicja to zwolnienie Polaków i zatrudnienie wszędzie Ukraińców którzy oczywiście "oficjalnie" dostają 500zł na dzieło za 300 godzin co odbija się na rodakach. Prezes o tym wie a nie reaguje więc za (usunięte przez administratora) jest tak samo odpowiedzialny. W tym roku szeregi firmy właśnie przez tego oszołoma opuściło większość rodaków którzy coś potrafili zastępując wiecznie pijącymi ukraińcami. Ochroniarze zarabiają 5zł/h + dbanie o teren/odśnieżanie w zimie + pilnowanie kotła. Śmiech. Przyszłym klientom mogę tylko radzić by wybrali firmie gdzie wolą dać uczciwie zarobić swoim

Pies Janek:)
@ACID

Jak ktoś pisze na internecie opinie o godzinie 12.57 to wiadomo że to nieroba ,lewus:)o tej godzinie fachowcy i pracownicy pracują:)Firma Elbud nie zatrudnia niedorajdów życiowych bez wykształcenia którzy mianują sie cenionymi pracownikami:)a niby większośc rodaków co niby miało firme opuścić to 90% wyrzuceni lenie i krętacze podającymi sie za fachowców.Żeby przesiedzieć 400h to chyba doba musiała by mieć 80h :)dla nie dorajdy i lenia doba trwa tyle ponieważ za robote ciężko sie wziąść jak łapy obie lewe i wypłatę żąda na czas . Nie ma miejsca w firmie dla lewusów,leni i jełopów co nic nie potrafią tylko siedzieć w internecie od rana i pisać jacy to poszkodowani:)pozdrowienia dla wsiowego głupka z świetokrzyskie i jełopa co go dziewczyny ojciec z Dąbrowy Górniczej wywalił na zbity ryj za lenistwo i wylądował pod mostem:z resztą tam jego miejsce:)

Julia
@Pies Janek:)

@ACID @Pies Janek @Fachowiec Zdajecie sobie sprawę, że z Waszej dyskusji nie wynika nic konkretnego dla kogoś, kto wszedł na GoWork.pl, żeby dowiedzieć się, czy warto pracować w Elbudzie? Wskazujecie za to z personalia osoby, co jest niezgodne z regulaminem tego forum. A ja nadal nie wiem, jakie są stawki i warunki pracy, ani czy szukają teraz pracowników. Czy ktoś mi odpowie?

Tygrys
@Pies Janek:)

Zamiast krytykować zrób człowieku pożądek w tej pseudo firmie i nie wciskaj ludziom kitu! Zatrudniacie byle kogo za byle jakie pieniądze a ludzie wartościowi po przepracowaniu kilku dni widząc co się u was dzieje dają dyla! Jedynie zostają Ukraińcy bo nie mają wyjścia ale z czasem i oni was koleją! Z(usunięte przez administratora)

@ACID

Jurek

Nie szukają może budowlańców ?

Dach
@Jurek

Ja szukam (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Elbud Bytom Rafał Nowak.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Elbud Bytom Rafał Nowak - Bytom

• Jak się pracuje w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Elbud Bytom Rafał Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Elbud Bytom Rafał Nowak
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Alojzego Felińskiego 20 lok. 29
    41-908 Bytom