Opinie o Elbud Bytom Rafał Nowak w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elbud Bytom Rafał Nowak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elbud Bytom Rafał Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbud Bytom Rafał Nowak w Bytom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Jasiu Nowy wpis

Jak długo żyje takiej pseudo firmy nie widziałem,nie ma rzeczy której by nie shrzanili. Na ich stronie pięknie pokazane budynki po termomodernizacji ,ale jak to na zdjęciach z daleka wszytko dobrze wygląda. Rzeczywistość odbiega od realizmu.Doslownie ale to dosłownie wszystko zrobione na (usunięte przez administratora) a najlepszym paradoksem jest to ,że administracje biorąc takie pseoidofirmy i nie widzą problemu muszą być utopione w przekrętach i to konkretnych. Śmiało można o tym pisać i mówić. Cena mówi za siebie i i ich porażająca jakość. Z czystym sumieniem odradzam elbud. Za nim ktoś ich weźmie niech pojedzie zobaczyć budynki na żywo, którymi się na swojej stronie chwalą . Zobaczcie jak to jest wszytko zrobione i sami stwierdzicie jaka to pseudofirma z układami w urzędach miasta .

Czy nowo zatrudnione osoby w Elbud Bytom Rafał Nowak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Marcin Nowy wpis

Firma elbud to jedno wielkie nieporozumienie naprawdę . Mam wrażenie ,że tam pracują ludzie specjalnej troski, którzy nie wiedzą w jakim świecie żyją. Ci pseudo pracownicy,zostawiają po sobie (usunięte przez administratora),butelki po wódce wszędzie po płci się poniewierają tak samo jak puszki po piwie. Przyjeżdżają o której im się podoba, więcej stoją i pierdzielą głupoty,muzyka na cały regulator,klniecia,nie da się słuchać ,aż uszy puchną. Krzywo byle jak robione. Dziwne,że spółdzielnia wziął takie coś do elewacji. Na zdjęciach i nich na stronce pięknie pokazane, ale rzeczywistość odbiega od tego co na zdjęciach. Nie ma rzeczy(usunięte przez administratora)przez nich

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Elbud Bytom Rafał Nowak.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Sylwia

Jeszcze takiej firmy nie widziałam, pod wpływem alkoholu, każdy robi jak chce i jak mu w każdy dzień pasuje. Każdego dnia zostawiają po sobie (usunięte przez administratora) żaden nie kwapi się by po sobie po dniówce posprzątać. Plac budowy przed budynkiem jak po wybuchu bąby. A ich prace??? Oni się uczą, czy już tak są nauczeni robić byle jak i tuszować to jeden po drugim.? Ta firma jest brana przez spółdzielnie chyba po znajomościach lub innych komnzachtów. Nie wierzę, że jest inaczej.

Czy pracodawca Elbud Bytom Rafał Nowak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Klaudia

Biorą pierwszych lepszych,z ulicy a najlepiej jak (usunięte przez administratora)i piją,później skutki ich pseudoprac widać gołym okiem.,gorszej firmy nie widziałam

Rafał Nowak właściciel tej firmy to nic innego jak (usunięte przez administratora) i cwaniak,powinien płacić kolosalne odszkodowania za zepsutą robotę i (usunięte przez administratora) przy remontach. Jak można prowadzic tak firmę , co chwilę ma innych pracowników,bo normalni uciekają z tej firmy.Prace prowadzone są w sposób kuriozalny,więcej jest popsutych prac jak rzetelnie zrobionych,na placu budowy jak ktoś już w ogóle co rob,to więcej siedzenia i klniecia na rusztowaniach jak pracy. Po całym placu budowy rozwalone śmieci,nikt po sobie nie sprząta nieskończone pracę na czas,opóźnienia kilkumiesieczne, aż dziw , że taka pseudo firma jest brana przez gminy do remontów.. Takiej firmy nigdy nie widziałem. Inspektor budowlany też ma klapki na oczach nic nie wiedzi,ważne , że pieniądze grają i przetargi ustawione,dla tej pseudo firmy. Z czystym ale to czystym sumieniem odradzam brania takiej firmy,która więcej szkód narobi,niż pożytku. A śmieszne tu komentarze właściciela, że proszę o usunięcie szykanujących wiadmosci mojej firmę,to bezczelność.. panie Nowak nie biorą się te komentarze z nieba. Ludzie widzą co odprawia się i komentują. Na takie komentarze pan sobie zasłużył i weź pan się za siebie swoich ludzi i zacznijcie pracować uczciwie i solidnie. Bo to, że pan oszukujesz i kombinujesz to prędzej czy później wyjdzie na światło dzienne i będzie (usunięte przez administratora).

Rafał.N.
@Tomek

Panie Tomaszu jestem właścicielem Elbud Bytom Rafał Nowak. Nie robimy żadnych remontów i nie pracujemy na rusztowaniach od paru lat zatrudniam tych samych ludzi. Nie mógł Pan też widzieć placu budowy, gdyż osoby postronne nie mają tam wstępu. Myli Pan Elbud Bytom Rafał Nowak z inną firmą Elbud Bytom proponuję sprawdzić NIP mojej Firmy Proszę więc sprawdzić czy na pewno o mnie chodzi. Jeśli Pan potwierdzi to o czym mówię to proszę usunąć wpis. Z góry dziękuję i pozdrawiam Rafał Nowak

Sabina
@Rafał.N.

Proszę nie wprowadzać ludzi w bład,że ta fima to Tomasza Nowaka ,mowa tu jest o elbud Składowa 2 pani Elżbiety Baczynskiej i o tej firmie są tu opinie. A to ,że pani Elżbieta siedzi w biurze i z zaklawiatury pisze, że to ja jestem prezesem firmy Tomasz Nowak,to dla ściemy, by zmylić ludzi,co do komentowania. Opinie tu sa konkretnie o Elbud Bytom Ulica Składowa 2 Elżbieta Baczyńska. Innej firmy elbud Bytom nie ma. I konkretnie wystarczy wpisać w internecie elbud Bytom i wyskoczy wam artykuł co zrobili w Chorzowie za partactwo i że sprawa trafiła do sądu. Firma reklamuje się na swojej stronce jak pięknie zrobiene są budynki,ha z daleka ładnie wyglądają,wystarczy podejść pod budynek i gołym okiem widać jakie jest wszytko źle zrobione. Tę opine są jak najbardziej napisane przez ludzi, którzy mieli z wami bądź mają do czynienia. Mam nadzieję , że nie jedna sprawa wyląduje w sądzie za wasze fuszerki i (usunięte przez administratora) na budowach. To że administracje przymykają oczy nie znaczy ,że ludzie nie widzą. A dowodów na to i zdjec jest tysiące. Więc Pani Elu daruje sobie Pani za każdym razem wypisywanie,treści to ja Tomasz Nowak, jestem prezesem.nuemr IP sprawdzony i wiadomo ,że to pani pisze.

Zofia

Ciekawi mnie wasze zdanie na temat pracy na stanowisku pracownika do ocieplania budynków? Chłopak chciałby spróbować swoich sił, doświadczenie ma, znalazł jakieś ogłoszenie, chyba już nieaktualne. No ale może akurat teraz potrzebują takiego pracownika? Co myślicie, warto uderzyć z propozycją "Współpracy"? :)

Eryk

(usunięte przez administratora) syfiarze i nieroby. Na placu budowy brud, smród. Terminy pracy-opóźnienia kilkumiesięczne. Pracownicy nie znają się na swojej pracy. Zaczęte kilka ścian żadna nie skończona. (usunięte przez administratora) który dorabia się cudzym potem. Co chwilę ktoś inny na budowie. Większego syfi nigdy nie widziałem, jaki zostawiają po sobie wokół budynku.

Gabriela Lipińska 26

Jestem zszokowana zachowaniem panów właściciela kierownika, inspektora i projektanta Firmy Elbud, którzy mają w głębokim poważaniu swych klientów, którzy to płacą im ciężkie pieniądze za wykonanie robót. Tymczasem czego się nie złapią to momentalnie spieprzą, a poprawki wychodzą jeszcze gorzej. P o roku prac na budynku okazało się, ż źle zrobili poręcze górne na balkonie. Wg projektanta grubość wewn. ścianki ma mieć 4mm, a ma 1,5mm. Błąd wyszedł dlatego, że wymierzyli jeden balkon wg którego kazali zrobić pozostałe a wiadomo było że nie każdy będzie idealnie pasował z powodu różnych płyt. To jest tak jak przy tapetowaniu kuchni przytnie się kilkanaście pasków według pierwszego wymiaru no i później zaczynają się schody. No ale podobne ci panowie uważają się fachowców - wg nich liczy się wykształcenie a nie fachowość i praktyka. To ich wykształcenie ich zgubi jak zaczną płacić WSPÓŁNOCIE KARY za niedotrzymanie terminów. Może wtedy na spotkaniach z Klientem zachowają kulturę dyskusji i szacunku dla Klienta.

lokator
@Gabriela Lipińska 26

co ma grubość pochwytu do wymiary płyty balkonowej?i co ma pasek tapaty to pomiaru balkonu?a Pani gabriela ma aby mieszkanie posprzatane?ta tapicerka wygłuszająca w drzwiach wejsciowych podziurawiona naprawiona ?czy od 20 lat taka sama?Badała sie szanowna Pani ostatnio na głowe?...pasuje w głowie wszystko?Nie potrzeba znów do szpitala podleczyć sie troche na psychikę w Gliwicach?pasują wszystkie klepki?

@Gabriela Lipińska 26

Jestem właścicielem ELBUD BYTOM RAFAŁ NOWAK. Szkalujecie niewłaściwą firmę, tym samym działacie na moją szkodę. Sprawdźcie NIP firmy i nazwisko właściciela. Proszę usunąć te szkalujące wpisy.

@lokator

Sabina
@Rafał N.

Chłopie ty nie masz wstydu prowadząc taką firmę,takie fuszerki robi twoja firma to powinieneś siedzieć. Część twoich pracowników chodzi naćpana,tępo wykonywania prac to kpina, nigdy nie umiecie się wyrobić w terminach.blok który w 3 miesiące idzie skończyć wy robicie 8 miesięcy, a końca nie wida. Na rusztowaniu jak już w ogóle ktoś jest to to słychać non stop klniecia i opowiadania swojego życia. (usunięte przez administratora) na budowie steropian po całym osiedlu lata. Jednym słowem porazka.I to nie są wymysły wszytko jest nagrane na telefonie. Elbud Bytom omijać tę firmę szerokim łukiem.

Julia

Coś żadnego info z tej firmy nie idzie znaleźć, ani o pracy, ani w ogóle. Ale niby działa. Jeżeli jesteście u niego w brygadzie, dajcie znać, czy szuka teraz ludzi i za jakie stawki. Opłaca się dzwonić do firmy i pytać??

Czy Elbud Bytom Rafał Nowak organizuje staże dla studentów?

Rafał N.

Nie organizujemy staży dla studentów. Pozdrawiam

Dawid

Jaka stawka za godzinę ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Gabriela

(usunięte przez administratora)proszę aby zwracała Pani uwagę na swoją kadrę kierowniczą, która swego klienta traktuje jak śmiecia, jak zło konieczne. Zachowują się tak jakby prace przeprowadzane na budynku w Chorzowie przy ulicy Lipińskiej 26 były robione za darmo, a przecież Wspólnota ma zapłacić za to grube pieniądze. Nie dosyć, że traktują źle klienta ( podburzają jeszcze pracowników aby zachowywali się w ten sam sposób), że pozostawiają po sobie niesamowity bałagan, cały teren wokół budynku jest zniszczony, wiele pozostawia do życzenia fachowość to nie można z nimi rzeczowo i spokojnie porozmawiać. Szczerze wszystkim odradzam tą firmę ponieważ za taką kasę budynek powinien być zrobiony na glanc tymczasem tak nie jest. Termin prac miał zakończyć się w listopadzie 2018 roku tymczasem do dnia dzisiejszego firma ta jest na budynku. Obecnie rozmontowali podjazd , żeby zrobić nowy ale jeden dzień rozwalają dwa dni ich w ogóle nie ma, następnie założyli szalunek znów ich nie było, zrobili uzbrojenie i znowu ich nie było. Pokazali się dopiero w Wielki Piątek gdy budynek był wysprzątany, a oni zabrali się za wymianę drzwi ( bez kucia się nie obyło) i wylali podobno beton na podjeździe, a mieszkańcy Wspólnoty poruszający się na wózkach i używający do pomocy chodzenia chodzików ( to nie jedna czy trzy osoby) zostały uwięzione w swych mieszkaniach i to przez brak organizacji wykonawcy. Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru Budowlanego o wszystkim wiedzą i rżną gł..a. Niestety taka jest prawda o Pani pracownicach ale mimo wszystko Jako Wspólnota z Lipińskiej życzymy Pani i pracownikom spokojnych, radosnych i słonecznych Świąt Wielkanocnych. Pomocna? (usunięte przez administratora)

@Gabriela

Rafał

Nie ma dłuższego sensu pracować tam z Panem Maciejem Teodorczukiem. Podejście do pracownika jak człowiek do robaka. Finanse to nawet nie mówię

@Rafał

Niedawno byłem w gościnie u osób mieszkających w bloku 10-cio piętrowym w mieście graniczącym z Bytomiem. Niestety opinia o tej firmie nie jest dobra. Jestem zszokowany bałaganem jaki panuje na budowie. Wszędzie pełno odpadów, których w ogóle nie wywożą. Nie dbają o materiały, które są używane do termoizolacji. Teren wokół budynku zdewastowany. Rusztowania są na całym budynku, ani jeden pion od dłuższego czasu nie skończony. Z dotrzymaniem zastosowania materiałów wg zawartej umowy też bywa różnie. Na każdym kroku trzeba wszystkiego pilnować. Owszem pracownicy pracują na ile firma im pozwala, ale dbałość o pracowników minimalna. Prace trwają od końca sierpnia i już wiadomo, że terminu zakończenia firma nie dotrzyma. Widziałem wiele dociepleń czy jak to nazywają termoizolacją budynków ale takiego syfu nie było nigdzie. Warto również nadmienić, że mały blaszak dla pracowników postawiono po interwencji. Pracownicy jedzą na wolnym powietrzu, nie mają się gdzie umyć. Zgroza. Chciałbym zobaczyć ich szefa.

Pies Janek:)
@Adam

to lepiej byś szefa nie widział ćwoku,bo popadniesz w wieksze kompleksy niż masz:)bo kompleks niższości już masz ...to po co ci więcej:):)

@Rafał

Tygrys

Pracowałem w tej firmie przez 1 rok jako szef ochrony! Mogę wiele spraw tu opisać ale nie robię w byłe własne gniazdo! Z większością wpisów się zgadzam i potwierdzam ! Płace marne wymogi kolosalne! Prosty przykład z mojego przypadku, 6 zł na godzinę jako szef ochrony. Telefony całą dobę nawet jak miałem wolne, opieka nad biednym psem Jankiem czego niewypominam ponieważ postawiłem go na nogi . Robiłem to nie z obowiązku tylko z uczucia do tego biedaka! Praca po 12 godz co dawało mieśięcznie na pół etatu około 220/230 godz łatwo policzyć kwotę wypłaty przy stawce 6 zł na godz. Oprócz ochrony 8000 m kwadratowych obiektu, opieki na psem , obsługi kotłowni bez uprawnień i zamiatania i odśnieżania terenu równemu boiska do piłki nożnej nie wspomnę o pomocy w magazynie! Atmosfera z mojej obserwacji jest z ledsza nieciekawa są w tej firmie dwa obozy które robią sobie nawzajem pod górkę! Wiem co mówię bo byłem tam na pierwszym froncie i miałem czas na obserwację wielu zajść jakie tam miały miejsce! Jednym słowem mówiąc żałuję tego zmarnowanego czasu jaki tam spędziłem jedynym pocieszającym mnie elementem w tym bagnie jest to że pomogłem jak tylko się dało tej biednej psinie! Proponuję każdem przekonania się na własnej skórze jaka jest rzeczywistość w tej firmie!!! Żeby wszystko opisać co się tam działo musiałbym mieć 2 doby czasu a wiem co mówię bo miałem podgląd prawie na wszystko jako szef ochrony!

@Tygrys

Jak długo trwa proces awansu w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Zostaw merytoryczną opinię o Elbud Bytom Rafał Nowak - Bytom

• Jak się pracuje w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Elbud Bytom Rafał Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbud Bytom Rafał Nowak?

Elbud Bytom Rafał Nowak
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Alojzego Felińskiego 20 lok. 29
    41-908 Bytom