OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

Aktualność

OZE Projekt jest tworzone przez ludzi dla… ludzi! Od początku istnienia naszej firmy, najważniejsi są dla nas zadowoleni klienci. Chcemy, aby przez jakość wykonywanych przez nas usług, stawali się oni ambasadorami naszej marki. Nie byłoby to możliwe bez zadowolonych pracowników.

Czego możesz się spodziewać w OZE Projekt jako pracownik naszej firmy?

Przede wszystkim wyjątkowa atmosfera - jesteśmy ludźmi i chcemy ze sobą współpracować w najlepszej atmosferze, a jeśli wystąpi jakiś problem, na pewno wspólnie go rozwiążemy.

Terminowości - wszystkie sprawy zawsze załatwiamy w uzgodnionym terminie. Badania okresowe, umowy i dokumenty - u nas wszystko odbywa się w określonym czasie. Nie inaczej jest z wypłatami, które w całości oraz zgodnie z umową trafiają na Twoje konto. Nie praktykujemy wypłat "pod stołem".

Sprzęt najwyższej klasy - w naszej firmie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a żeby tak było, do pracy potrzebujemy najlepszych narzędzi. Sprzęt monterów i elektryków jest najwyższej klasy. Pracownicy biurowi mają do pracy wszystkie potrzebne narzędzia. Doradcy klienta w pierwszym dniu swojej pracy otrzymują „wyprawkę” z materiałami niezbędnymi do obsługi klienta w najwyższym standardzie.

Szkolenia - nauka, nauka i jeszcze raz nauka - w OZE Projekt każdy pracownik posiada odpowiednią wiedzę, niezbędną do wykonywania swojej pracy. Co ważne, w naszej firmie szkolenia nie odbywają się jedynie w pierwszym dniu pracy. Prowadzimy je cyklicznie, dla większości pracowników. Jako pracownik uważasz, że powinieneś podnieść poziom swojej wiedzy? Zgłoś się do swojego kierownika. Zorganizujemy Ci odpowiednie szkolenie!

Ubezpieczenie grupowe - jeśli zdecydujesz się dołączyć do ubezpieczenia grupowego, dopłacimy do Twojej składki.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Zapraszamy na http://www.ozeprojekt.pl a następnie przejdź do zakładki kariera. Znajdziesz tam aktualne oferty pracy.

Monter

Zarąbista atmosfera pracy. Wynagrodzenie przyzwoite jak na Olsztyn. Firma inwestuje w szkolenia. Szybkie awanse. . Ściągnąłem brata do firmy, dostałem nagrodę za polecenia dobrego pracownika. Mega rozwój w ciągu ostatniego roku a będzie jeszcze mocniej. Ekipy mają dobre jakościowo i ładne ubrania, buty. Wymieniane co sezon. To jest chyba, jedyna taka firma w Olsztynie. Z taka atmosferą. Praca od pon-pt. Polecam.

Rumiankowa Bartąg

Zespół Pana Łukasza ,,the best" Pracowici, solidni, perfekcyjni w tym co wykonują. Każdemu pracodawcy tylko polecać takich ludzi.

Natalia B Nowy wpis
Klient

Zdecydowanie polecam Firma oze projekt reprezentowana przez Pana Mariusza z czystym sumieniem polecam wszystko wykonane zgodnie z umową i przed czasem :) Panowie którzy montowali również super ekipa :) Bardzo polecam :)

Mania3636 Nowy wpis

Zadowolony z montażu

Czy zdarzają się nadgodziny w OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień Dobry, jeśli chodzi o nadgodziny wszystko zależne jest tak naprawdę od danej sytuacji, stanowiska, sezonu i tego, co dzieje się na rynku. W niektórych działach w okresie wiosenno -letnim zdarzają się nadgodziny, ponieważ warunki atmosferyczne oraz długi dzień pozwalają na montowanie instalacji i realizowanie innych projektów naszych inwestorów. Zdecydowanie rzadziej zdarza się to w okresie jesienno-zimowym, bo w niektórych realizacjach jesteśmy uzależnieni od warunków pogodowych. W działach biurowych znacznie rzadziej pojawiają się takie sytuacje. Jest to praca zdecydowanie bardziej normowana. Wszystkie dodatkowe godziny pracy są uzgadniane z pracownikami.

Pytanie123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Hej mam pytanko do osób pracujących w tej firmie lub byłych pracowników Nie ma problemu z dniem wolnym kiedy jesteś na zleceniu ? Po 3 miesiącach faktycznie dają umowę o prace ? Lepiej na obsłudze klienta czy dziale projektowym (kiedy kompletnie nie masz umiejętności technicznych w projektowaniu )

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Junior Developer oferowane przez firmę OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
NIE MA TO TAMTO ;)
Klient

Skorzystałam z oferty firmy OzeProjekt na montaż ogniw fotowoltaicznych na domu jednorodzinnym jeszcze w pierwszej połowie 2000 roku i minął już ponad rok działania tejże instalacji, muszę powiedzieć że pełna profeska. Na każde moje zapytanie jest wnikliwa odpowiedz i doradztwo. Jednym słowem jestem BARDZO ZADOWOLONA z wyboru firmy OZE PROJEKT!!!

Olszyny
Klient

Sprawny i szybki montaż, wyczerpujące informacje na temat działania fotowoltaiki, porządek po zakończonej pracy ,super ekipa

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

A
@Pytanie

Tak, zawsze wszystko jest na konto. Nigdy z tym nie było problemów.

Halina
@A

Skoro już mowa o wynagrodzeniu w OZE to może mogłabym się od razu dowiedzieć ile ono wynosi? :) Ile wynoszą prowizje, czy są jeszcze jakieś inne premie? Jeśli tak, to jakie warunki trzeba spełnić? Są jakieś targety? :D

@Halina

Pani Halino, jeśli chodzi o doradców w naszej firmie, to mamy różne formy zatrudnienia, co wynika z potrzeby zatrudnionych u nas osób. Są prowizje, są premie, a także warunki jakie należy spełnić. W zależności od tego, która forma byłaby Pani bliższa o takiej możemy rozmawiać. Dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie lub wstępną rozmowę telefoniczną, a chętnie opowiemy jak wygląda to w naszej firmie.

księgowy
@Halina

100 tys i więcej

Bożena
Klient

Firma OZE Projekt z Olsztyna montowała mi pompę ciepła w domku letniskowym. Jestem zadowolona. Młoda obsługa, sprawna, bardzo czysto montują. Sprzątają po sobie, robią tak jak dla siebie. Polecam

IjoIjo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca w dziale IT? też taka masakra jak inni się tutaj wypowiadają?

Mariusz
Klient

Pełen profesjonalizm. Firma OZE Projekt jest godna polecenia. Miła i fachowa obsługa. Rzetelny i szybki montaż. Wszystkie sprawy papierkowe ogarnia firma. Serdecznie polecam.

Abc
@Mariusz

Nie do konca ogarniaja sprawy papierkowe .

@Abc

Z inwestorami, którzy decydują się wykonać z nami wybraną instalację (czy to fotowoltaiczną, pompę ciepła, klimatyzację, ocieplenie budynku itp.) przechodzimy przez cały proces inwestycji. Wspólnie. Zajmujemy się również pomocą w przygotowaniu i złożeniu odpowiednich dokumentów związanych z kredytami, dofinansowaniami czy odpowiednimi zgłoszeniami. Część tych spraw nie jest zależna od nas, bo na przykład jest w rękach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ze swojej strony dokładamy jednak wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Zdarzają się potknięcia, jak to w życiu. Jednak staramy się je naprawić i przede wszystkim na podstawie tego doświadczenia wprowadzać w działaniu takie zmiany, aby więcej do takich sytuacji nie dochodziło. Jeśli możemy Panu/Pani w jakikolwiek sposób pomóc serdecznie zapraszamy do kontaktu: kontakt@ozeprojekt.pl

Abc
@Abc

Dywersyfikacja , tej firmy zdecydowanie nie polecam wrecz odradzam podpisywania jakich kolwiek umow dajcie ludzie sobie spokuj z oze praojekt .

Kamil
@Abc

Masz prawo do swojej opinii, to jasne. Ale może jednak zdołasz w odpowiedzi jakoś uargumentować swoje zdanie? Dlaczego nie polecasz pracy w OZE i co sprawiło że nie masz najlepszego zdania o tej firmie?

Niespodzianka

Witajcie, chciałbym podzielić się opinią na temat pracy w OZE Projekt. Piszę tę opinię żeby uświadomić ludziom ich wybór na temat tej właśnie firmy, podzielę się z wami informacjami na stanowisku jako MONTER instalacji. Zacznijmy od czasu pracy, czas pracy przewidziany jest na 8h, lecz bardzo rzadko się zdarza pracować w ten sposób, mniej więcej codziennie pracujesz po 10/13h, mimo iż mówione jest, że możesz pracować 8h. Praktycznie możesz pracować 8h, teoretycznie jeżeli będziesz tyle pracował twoja ekipa będzie mniej "wydajna" więc możesz liczyć się z tym, że po prostu zamienia wasza ekipę na inną, która pod wpływem presji będzie pracować po 12h dziennie. Za nadgodziny oczywiście nic nie jest płacone, kazda nadgodzina jest rozliczana tak jak każda inna z dniem wolnym jest troszkę ciężej ponieważ ktoś inny mógł już w ten dzień wziąć wolne więc Ty już nie możesz. Jeżeli będziesz chciał wziąć więcej wolnego za twoje przepracowane nadgodziny będą z tym problemy ponadto kierownikowi twojej ekipy nie będzie to pasować bo nie będzie miał z kim jechać na instalację więc zostajesz uziemiony. Teraz troszkę o pracy, praca jest ciężka i nie dla każdego, nie możesz mieć leku wysokości, dachy są strome, śliskie, musisz codziennie uważać na każdy twój ruch znajdując się na dachu, po pewnym czasie odczuwasz totalna rutynę bo połacie dachowe zaczynają się powtarzać i nie ma nic nowego (monotonnia). Atmosfera - jest w porządku poprzez niektóre osoby, które ja tworzą można się pośmiać i pożartować, właśnie to trzymało mnie w OZE, osoby pracujące na tym samym stanowisku co ja, dogadywaliśmy się. Przerwy, o przerwy jest trudno, praca goni pracę, czasami nie ma chwili na odpoczynek bo trzeba jeszcze mnóstwo zrobić bo musicie zamknąć dzisiaj ta instalację, często to się powtarza, nagonka z biura. Pożywienie - jeżeli nie zrobisz go w domu możesz jeszcze liczyć na inwestorów, którzy poratują Cię ciepłym obiadkiem co zdarza się niezbyt często, ogólnie życie na "kanapkach" i praca po 12h wysysają z Ciebie cała energię, ponieważ nie możesz zjeść pełnowartościowego posiłku, gdyż bardzo często znajdujesz się na wioskach gdzie nie ma czasami zasięgu. Podsumowanie: pracujesz po 12h, ciężko pracujesz, nie ma czasami chwili żeby złapać oddech, żyjesz na kanapach i tym co uda Ci się wiązać z domu i kupić w sklepie spożywczym po drodze. Sezon letni jest bardzo ciężkim sezonem, słońce świeci, 28 stopni a Ty siedzisz na rozgrzanym dachu, kask po części chroni twoją głowę, zdarzają się momenty gdzie o dachówkę można się po prostu oparzyć, jest bardzo niewygodne i nieprzyjemne, praca w własnym pocie, wracasz do domu i na swoim ciele możesz znaleźć świetna opaleniznę na tzw. "budowlańca" oczywiście nikt z biura nie pomyśli, żeby zadbać o swoich pracowników na montażach i wyposażyć ich w jakieś kremy... Biuro rzadko interesuje się twoim stanem w jakimś się znajdujesz w gorące dni, czy nie zasłabłeś, czy przypadkiem nic Ci się nie stało. Napisze teraz o wynagrodzeniu: wynagrodzenie jest totalnie przeciętne, praktycznie na każdym innych stanowisku w każdej innej pracy zarobisz tak samo, niczym się nie różni, różni się tylko ilością godzin gdzie w OZE zrobisz ich bardzo dużo. Jako początkujący zarobisz lekko ponad przeciętna krajowa, a jakoś starszy monter stawka wynosi około ~19zl liczone są również kW, 10zl od 1 kW trochę ratuje ta sytuacje, kokosów nie zarobisz a się narobisz. Wynagrodzenie bardzo niskie jak na wykonywaną pracę, lepiej pracować w jakiejś restauracji np. jako kelner i mieć spokój, nie musisz się gimnastykować i siedzieć na gorącym słońcu. Totalne podsumowanie: praca ciężka, nie warta tych pieniędzy, jesteś zlikwidowany z normlanego życia, wracasz codziennie do domu padnięty i myślisz o weekendzie (często zdarzają się pracujące soboty :)))) Szkoda jest mi bardzo tych młodych osób pracujących w tej firmę, tracą swoje cenne chwile, Monterzy są godni podziwu i niedoceniani za ich ciężką włożona pracę, nie traćcie czasu na pracę w tej firmie, chciałbym opisać to bardziej, ale już zabrakło mi weny

@Niespodzianka

Dziękujemy serdecznie za komentarz. Ma Pan rację praca montera nie jest łatwa. W sezonie wiosennym i letnim w branży montuje się najwięcej instalacji, więc potrzeba siły, aby zrealizować zadania nałożone przez pracodawcę i inwestorów. Wykonywanie zadań na dachu w gorące dni jest wymagające i jesteśmy świadomi, że monterzy czują zmęczenie. Taka jest jednak specyfika tej pracy. Jak i wielu innych, co trzeba zaznaczyć. To nie jest praca biurowa, ale aplikując na dane stanowisko z natury jest się tego świadomym. Inicjatywa z kremami ochronnymi jest bardzo trafna. Chętnie rozważamy i wdrażamy rozwiązania, które mogą ułatwić pracę naszym ekipom. Czy zgłaszał Pan propozycję kierownikowi ekipy/kierownikowi działu monterów? W kwestii wynagrodzenia. Stawki są ustalane przed rozpoczęciem pracy, a w firmie panuje określony system płac, z którym pracownicy mają możliwość zapoznać się zarówno na rozmowie o pracę, jak i później w ramach dostępnych kanałów komunikacji wewnętrznej (wszystkie takie pliki i informacje są ogólnodostępne w firmie). W przypadku, jakichkolwiek zastrzeżeń są osoby, z którymi może Pan o tym porozmawiać. Monotonia w pracy - montaże odbywają się na różnych dachach czy gruntach, ale faktycznie z czasem może stać się to powtarzalne. Trudno odnieść się do tej opinii, ponieważ to Pana odczucie. Kiedy pracownik nabiera wprawy w wykonywanej pracy, może stać się ona monotonna. Natomiast, nie dzieje się tak tylko w tej branży. Jeśli chodzi o spożywanie posiłków - zamiast kanapek można zabrać ze sobą posiłek obiadowy i przyjąć zdecydowanie więcej odżywczych składników, które sprawią, że nabierze się sił do pracy. Tutaj wchodzi w grę kwestia poszukiwania rozwiązań. Przykro nam, że poczuł Pan się niezaopiekowany przez biuro i nikt nie zapytał Pana o to, jak Pan się czuje. Każdy z nas ma mnóstwo pracy, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim, ale postaramy się pamiętać, aby częściej rozmawiać. Proszę mieć także na uwadze, że komunikacja działa w dwie strony i jeśli coś się dzieje, zawsze można przyjść, porozmawiać, wspólnie poszukać rozwiązań. Większość Pana wypowiedzi to Pana odczucia, z którymi nie będziemy dyskutować. Faktem jest, że praca nie należy do najlżejszych, ale nikt tego nie ukrywa.

Leszek
Klient

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą OZE Projekt Sp. z o.o. Kompleksowa, sprawna obsługa, od chwili podjęcia decyzji o inwestycji do jej zakończenia i otrzymania dofinansowania. Doradztwo i opieka w trakcie eksploatacji. Wszystko na najwyższym poziomie.

Ilona KonopkoJarosław Szczęsny
Klient

Godna uznania fachowość i cierpliwość doradców na każdym etapie projektu,jak i po jego zakończeniu.Szacunek dla ekipy monterów! Wysokiej jakości podzespoły w konkurencyjntch cenach.Firma OZE PROJEKT daje radę!!!

były pracownik

Słowa innych pracowników są w większości prawdziwe ale nie wszystko jestem w stanie potwierdzić. Reakcje pod komentarzami też mówią same za siebie. Co do pracy w biurze czy jako monter nie chciał bym się wypowiadać ponieważ byłem handlowcem. Obecna forma zatrudnienia handlowca to B2B czyli auto paliwo i inne narzędzia na swój koszt. Firma przyjmuje nowych handlowców "na masę", bez doświadczenia w branży i nawet nie wiadomo ilu ich już jest bo przybywa kilku co tydzień. Na pewno grubo powyżej 50. szkoleń jest bardzo mało w związku z czym spora ich część jest niekompetentna i brakuje im podstawowej wiedzy (oczywiście nie wszyscy). Dyrektor wychodzi z założenia że handlowiec ma umieć przede wszystkim sprzedać produkt a nie znać się na nim - porażka. W firmie jest też kółko wzajemnej adoracji i zrobiło się typowe korpo. Dobrzy handlowcy z długim stażem idą do konkurencji. Sprzedaż spadła ze względu na konkurencję i koronę więc trzeba to za wszelką cenę podnieść ale nie tędy droga. Statek pod banderą OZE Projekt idzie powoli ku zatraceniu chociaż w firmie głoszona jest propaganda sukcesu i samouwielbienia. Podsumowując: jeśli chcesz być klientem - firma pewna, jakość dosyć dobra ale drogo i ciężko trafić obecnie na rzetelnego handlowca w tej firmie a od niego wiele zależy. Jeśli chcesz pracować - poszukaj gdzie indziej. Zatrudniają na zasadzie: "jak sobie poradzi i będzie sprzedawał to ok, jak nie to tylko jego problem – on straci, nie my". Firma ma sporo plusów ale ogólna opinia negatywna. Poznałem też kilku na prawdę świetnych pracowników i aż chciało się z nimi pracować. Z szefostwa pozdrawiam tylko wiceprezesa Mateusza, bardzo konkretny gość. Mam nadzieję że moja opinia była konstruktywna. Reakcje pod tym postem potwierdzą moje słowa. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie to smiało - odpowiem zgodnie z prawdą i moją wiedzą.

@były pracownik

Dziękujemy za wyczerpującą opinię, ale ciężko jest nam się zgodzić z zawartymi w niej uwagami. Jeśli chodzi o poziom wiedzy pracowników naszej firmy, to jeszcze przed rozpoczęciem pracy przechodzą oni szkolenie. Nie inaczej jest w późniejszym etapie ich kariery. Tylko w tym tygodniu zorganizowaliśmy cztery szkolenia dla doradców klienta, a już w planach mamy kolejne. Podobnie jest w innych działach - monterzy, elektrycy itp. Niezrozumiała jest też uwaga dotycząca rezygnacji doświadczonych handlowców. W ostatnim czasie rozstaliśmy się jedynie z kilkoma z nich, ale trudno w tym przypadku mówić o regularnych odejściach do konkurencji, co wybrzmiewa z zawartej opinii. "Statek pod banderą OZE Projekt idzie powoli ku zatraceniu chociaż w firmie głoszona jest propaganda sukcesu i samouwielbienia" - ciężko nam jakkolwiek odnieść się do tego fragmentu. Regularny wzrost sprzedaży, poszerzenie obszaru działań, tworzenie nowych działów oraz zatrudnienie nowych pracowników, i w końcu regularne szkolenia, o których napisaliśmy we wstępie wyraźnie wskazują, że jest zupełnie inaczej, niż wskazuje na to zawarty komentarz. Dziękujemy jednak za pochwałę jakości naszych usług.

jojtek
@były pracownik

nikt nikogo na siłkę nie trzyma zawsze mozna zmienić pracę

TuiTeeaz
@były pracownik

Witam, rozważam możliwość przejścia do tej firmy. Czy oferta fotowoltaiki jest atrakcyjna, względem konkurencji? Dziękuję z góry za odpowiedź

byly
@jojtek

no dokładnie, można, dlatego tyle osob juz odeszlo

@były pracownik

Oczywiście muszę się zgodzić z wcześniejszym komentarzem, handlowcy nie mają pojęcia o czym mówią, a cena z kosmosu, przy instalacji 5kw o jakieś 8tys drożej niż w większości firm!!!

@Klient

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że jest negatywna. Chętnie dowiedzielibyśmy się, który z doradców prowadził spotkanie z Panem. Każdy sygnał jest dla nas ważny, ponieważ zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Stąd szkolenia, opieka kierowników zespołów i wsparcie firmy na każdym kroku inwestycji - zarówno doradców, jak i inwestorów. Będziemy zatem wdzięczni za informację. W kwestii ceny...trudno odnieść się do Pana wypowiedzi, ponieważ nieznane są nam szczegóły oferty, którą Pan otrzymał. Cena inwestycji jest zależna od wielu czynników, ale warto pamiętać, że jest to tylko jeden składnik, na który składa się cała inwestycja. Nie możemy się też odnosić do cen innych firm, ani solidności ich pracy. Zawsze, naprawdę zawsze można znaleźć tańszą usługę. Czy jednak cena gra najważniejszą rolę w przypadku inwestycji, która ma pracować minimum 25 lat? Tak czy inaczej to inwestor decyduje z kim podejmie współpracę oraz na jakiej podstawie.

Dzień próbny
Kandydat

Potwierdzam to co jest niżej napisane o dniach próbnych. Proszą aby przyjść na jeden dzień, przychodzisz i nagle pyk, jeszcze kolejny na innym stanowisku. Na koniec dziękują i twierdzą, że się odezwą nawet jeśli nie będą chcieli zatrudnić. Oczywiście zero kontaktu, a dwa dni stracone (oczywiście za darmo). Najlepsza jest rozmowa rekrutacyjna - od wejścia straszą presja i informacja ze jeśli Cię to przeraża to już możesz zrezygnować . Czuć mobbing na odległość i tak już pare osób niżej pisało- kółko wzajemnej adoracji.

z.perspektywy.montera

Kiedyś było bardzo dobrze, a potem było tylko gorzej. Pensie zostały obcięte, firma nie płaci za dojazdy, chyba że jest to powyżej 150km lub 2h - nieczęsto przekracza się ten limit. Jeśli ekipa jedzie w delegację to ma ograniczone koszta na hotel i MUSI się w tym wyrobić. Faktycznie wypłata nie jest zła tak jak to gdzieś już zostało napisane w opiniach, jednak trzeba zaznaczyć, że jest to wypłata za ponad 200h pracy na miesiąc (bez dojazdów oczywiście, bo te nie są płatne), a nadgodziny których jest bardzo dużo szczególnie latem są liczone stawką podstawową.

@z.perspektywy.montera

Dziękujemy za opinię. Staramy się działać jak najbardziej przejrzyście i jasno komunikować wszelkie zmiany, jeśli takie następują. Warto w tym wszystkim zaznaczyć, że jako jedna z niewielu firm całość wypłaty przelewamy na konto, a nie robimy tego "pod stołem". Oprócz pensji wypłacanej za godziny, są także premie za każdy postawiony kW. Nadgodzin jest dużo, bo dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci - pracy jest również dużo. Oczywiście pracownik nie ma obowiązku wyrabiania takich nadgodzin i bez problemu, nawet w sezonie letnim, może wziąć wolne. Firma określa limit wydatków na hotel, ale także warunki i standard, w jakich mają mieszkać pracownicy (tj. hotel musi być ze śniadaniem, a warunki dobre). Każdemu naszemu pracownikowi, który wyjeżdża w delegację zapewniamy pieniądze na wyżywienie. Co jest bardzo ważne - zależy nam na jak najlepszej współpracy, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy z naszymi pracownikami.

Aktualność
Możliwość rozwoju, nauki, wysokie zarobki, praca w zgranym zespole -  to niektóre z atutów zatrudnienia w naszej firmie. Dla naszych pracowników ważne jest również to, że pracują w solidnej, stabilnej firmie, której mogą w pełni zaufać. Na tyle, aby samemu stać się inwestorem i założyć instalację fotowoltaiczną na dachu własnego domu.

Poznajcie historię Mateusza - kierownika jednej z 15 ekip monterskich w naszej firmie. Obejrzyjcie film i przekonajcie się sami dlaczego warto tworzyć rodzinę OZE Projekt.

Barbarian

Kolejna firma która nie daje pracy tylko łaskawie dzieli się zyskiem z klientów których sam wyszukasz i sam przyprowadzisz zaczynajac oczywiście od swoich znajomych. Znajomi się kończą i większość doradców odpada. Wszystkie koszty po stronie doradcy. Na szczęście są już na rynku firmy które dostarczają swoim doradcom leady lub już umówione spotkania a poza tym płacą chociaż minimalna podstawę na pokrycie np. ZUS, podatku czy paliwa. Wystarczy poszukać. Ja znalazłem taka co mi przy dobrych wynikach da auto lub ryczałt za paliwo.

@Barbarian

Dzień Dobry, z naszą firmą współpracuje blisko 70 osób, które zajmują się doradztwem w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła. Warunki zatrudnienia przedstawiamy zawsze przed rozpoczęciem działalności. Są one jasne i zrozumiałe, a co najważniejsze akceptowane przez osoby nawiązujące współpracę. Podstawa wynagrodzenia czy zwroty za paliwo nie zawsze są wyznacznikiem dobrych warunków zatrudnienia. Świadczą o tym zarobki naszych doradców, którzy między innymi z racji na wysokie prowizje wybierają współpracę właśnie z naszą firmą. To oczywiście nie jedyny powód. Poza wynagrodzeniem ważna jest kompleksowa i perfekcyjna obsługa naszych inwestorów oraz najwyższa jakość, co ostatecznie przekłada się na polecenia i opinie. Tyle ile jest firm na rynku, tyle jest też propozycji zatrudnienia, a każdy wybiera taką opcję, która mu najbardziej odpowiada.

Tadeusz Kalisz
Klient

Moja opinia to 5 gwiazdek, ale coś przyciśnięcie palcem się nie udało Przepraszam

Tadeusz Kalisz
Klient

Firma Oze Projekt montowała mi fotowoltaika w maju. Od kontaktu z firmą (telefonicznie) poprzez konsultanta, monterów i biuro, które po przesłaniu przezemnie dokumentów załatwiło dofinansowanie w kwocie 5000tys zł uważam że, ocenić można to na 6 (w skali do6) Podczas montażu uszkodzono uchwyt rynny, co zostało naprawione przez pracownika w/w firmy w następnym tygodniu. Instalacja jak dotychczas działa bez zarzutów Polecam tą firmę wszystkim którzy chcą mieć dobrze działającą instalację

Zostaw merytoryczną opinię o OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. - Olsztyn

OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.