Opinie o OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. w Olsztyn

baner wywiady
były pracownik
Były pracownik

Słowa innych pracowników są w większości prawdziwe ale nie wszystko jestem w stanie potwierdzić. Reakcje pod komentarzami też mówią same za siebie. Co do pracy w biurze czy jako monter nie chciał bym się wypowiadać ponieważ byłem handlowcem. Obecna forma zatrudnienia handlowca to B2B czyli auto paliwo i inne narzędzia na swój koszt. Firma przyjmuje nowych handlowców "na masę", bez doświadczenia w branży i nawet nie wiadomo ilu ich już jest bo przybywa kilku co tydzień. Na pewno grubo powyżej 50. szkoleń jest bardzo mało w związku z czym spora ich część jest niekompetentna i brakuje im podstawowej wiedzy (oczywiście nie wszyscy). Dyrektor wychodzi z założenia że handlowiec ma umieć przede wszystkim sprzedać produkt a nie znać się na nim - porażka. W firmie jest też kółko wzajemnej adoracji i zrobiło się typowe korpo. Dobrzy handlowcy z długim stażem idą do konkurencji. Sprzedaż spadła ze względu na konkurencję i koronę więc trzeba to za wszelką cenę podnieść ale nie tędy droga. Statek pod banderą OZE Projekt idzie powoli ku zatraceniu chociaż w firmie głoszona jest propaganda sukcesu i samouwielbienia. Podsumowując: jeśli chcesz być klientem - firma pewna, jakość dosyć dobra ale drogo i ciężko trafić obecnie na rzetelnego handlowca w tej firmie a od niego wiele zależy. Jeśli chcesz pracować - poszukaj gdzie indziej. Zatrudniają na zasadzie: "jak sobie poradzi i będzie sprzedawał to ok, jak nie to tylko jego problem – on straci, nie my". Firma ma sporo plusów ale ogólna opinia negatywna. Poznałem też kilku na prawdę świetnych pracowników i aż chciało się z nimi pracować. Z szefostwa pozdrawiam tylko wiceprezesa Mateusza, bardzo konkretny gość. Mam nadzieję że moja opinia była konstruktywna. Reakcje pod tym postem potwierdzą moje słowa. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie to smiało - odpowiem zgodnie z prawdą i moją wiedzą.

1

Pracodawca

@były pracownik

Dziękujemy za wyczerpującą opinię, ale ciężko jest nam się zgodzić z zawartymi w niej uwagami. Jeśli chodzi o poziom wiedzy pracowników naszej firmy, to jeszcze przed rozpoczęciem pracy przechodzą oni szkolenie. Nie inaczej jest w późniejszym etapie ich kariery. Tylko w tym tygodniu zorganizowaliśmy cztery szkolenia dla doradców klienta, a już w planach mamy kolejne. Podobnie jest w innych działach - monterzy, elektrycy itp. Niezrozumiała jest też uwaga dotycząca rezygnacji doświadczonych handlowców. W ostatnim czasie rozstaliśmy się jedynie z kilkoma z nich, ale trudno w tym przypadku mówić o regularnych odejściach do konkurencji, co wybrzmiewa z zawartej opinii. "Statek pod banderą OZE Projekt idzie powoli ku zatraceniu chociaż w firmie głoszona jest propaganda sukcesu i samouwielbienia" - ciężko nam jakkolwiek odnieść się do tego fragmentu. Regularny wzrost sprzedaży, poszerzenie obszaru działań, tworzenie nowych działów oraz zatrudnienie nowych pracowników, i w końcu regularne szkolenia, o których napisaliśmy we wstępie wyraźnie wskazują, że jest zupełnie inaczej, niż wskazuje na to zawarty komentarz. Dziękujemy jednak za pochwałę jakości naszych usług.

z.perspektywy.montera
Były pracownik

Kiedyś było bardzo dobrze, a potem było tylko gorzej. Pensie zostały obcięte, firma nie płaci za dojazdy, chyba że jest to powyżej 150km lub 2h - nieczęsto przekracza się ten limit. Jeśli ekipa jedzie w delegację to ma ograniczone koszta na hotel i MUSI się w tym wyrobić. Faktycznie wypłata nie jest zła tak jak to gdzieś już zostało napisane w opiniach, jednak trzeba zaznaczyć, że jest to wypłata za ponad 200h pracy na miesiąc (bez dojazdów oczywiście, bo te nie są płatne), a nadgodziny których jest bardzo dużo szczególnie latem są liczone stawką podstawową.

Pracodawca

@z.perspektywy.montera

Dziękujemy za opinię. Staramy się działać jak najbardziej przejrzyście i jasno komunikować wszelkie zmiany, jeśli takie następują. Warto w tym wszystkim zaznaczyć, że jako jedna z niewielu firm całość wypłaty przelewamy na konto, a nie robimy tego "pod stołem". Oprócz pensji wypłacanej za godziny, są także premie za każdy postawiony kW. Nadgodzin jest dużo, bo dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci - pracy jest również dużo. Oczywiście pracownik nie ma obowiązku wyrabiania takich nadgodzin i bez problemu, nawet w sezonie letnim, może wziąć wolne. Firma określa limit wydatków na hotel, ale także warunki i standard, w jakich mają mieszkać pracownicy (tj. hotel musi być ze śniadaniem, a warunki dobre). Każdemu naszemu pracownikowi, który wyjeżdża w delegację zapewniamy pieniądze na wyżywienie. Co jest bardzo ważne - zależy nam na jak najlepszej współpracy, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy z naszymi pracownikami.

Elektryk
Były pracownik

Praca w tej firmie to czysty żart. Przychodząc do firmy miałem nadzieję, ze nauczę się elektryki od strony fotowoltaiki. A tu klops. Co gorsza na służbowym czacie miałem przypisaną rolę....montera. Praktycznie codziennie przerzucają Cię z ekipy na ekipę. Gdy chcesz podpatrzeć, nauczyć się elektryki -> zaraz Cię zwijają i dają Ci robotę. Weź się tu naucz. Na szkoleniu z prezesem firmy okazało się jedno - facet ma fobie na swoim punkcie. Pełno jego zdjęć w prezentacjach, materiałach szkoleniowych. Zresztą - na szkoleniu nie dowiadujesz się niczego, tylko jest gadanie o polityce firmy. Nie polecam tej pracy.

Weronika
@Elektryk

Ale mówiłeś im w ogóle czego chcesz się nauczyć? Może jakby wiedzieli to by dali Ci szansę na naukę?

Maria Nowy wpis

Nie szukają teraz doradcy (ostatnio w listopadzie), ale może już czas, żeby ktoś napisał, ile jest owej podstawy i bardzo atrakcyjnych prowizji? Nie będziesz sprzedawał, klient sam kupi, będziesz się bawił pracą - tak piszą sami szukając pracownika. Ale mnie interesują konkrety, czyli PLN.

Elektryk
Były pracownik

Praca w tej firmie to czysty żart. Przychodząc do firmy miałem nadzieję, ze nauczę się elektryki od strony fotowoltaiki. A tu klops. Co gorsza na służbowym czacie miałem przypisaną rolę....montera. Praktycznie codziennie przerzucają Cię z ekipy na ekipę. Gdy chcesz podpatrzeć, nauczyć się elektryki -> zaraz Cię zwijają i dają Ci robotę. Weź się tu naucz. Na szkoleniu z prezesem firmy okazało się jedno - facet ma fobie na swoim punkcie. Pełno jego zdjęć w prezentacjach, materiałach szkoleniowych. Zresztą - na szkoleniu nie dowiadujesz się niczego, tylko jest gadanie o polityce firmy. Nie polecam tej pracy.

Weronika
@Elektryk

Ale mówiłeś im w ogóle czego chcesz się nauczyć? Może jakby wiedzieli to by dali Ci szansę na naukę?

B Ks
Były pracownik
@Elektryk

A do pracy to się przychodzi pracować nie nauczyć

Weronika
@B Ks

A jak ma Twoim zdaniem poradzić sobie osoba nowa w branży? Chyba musi jakoś doświadczenie zdobyc?

Aha
Klient
@Weronika

Uuu pupilka prezesa. Szczerze współczuję pracy w tej firmie, cud że udało im się zebrać jakąkolwiek ekipę. Ale jak się nie ma co się lubi.. ;) to się bierze byle co. Wyrazy współczucia!

Teresa
@Aha

A z jakich powodów miałoby się im nie udać? Pytam serio, zastanawiam się nad rekrutacja do firmy…

Kris
Były pracownik
@Teresa

Nie radzę, szkoda czasu i nerwów. Bardzo nieuczciwa firma, do tego mega dziwny klimat i sposób prowadzenia firmy

Zbigniew
@Kris

Nieuczciwa pod jakim względem? Nie wypłacają pełnej pensji czy masz coś innego na myśli? Weź wytłumacz bo trochę mnie zaniepokoiłeś.

Kovi
Kandydat
@Elektryk

Megalomania prezesa to fakt w najczystszej postaci

Paz
Były pracownik
@Kovi

W punkt, gościu jest dziwny. Nie chciałbym mieć tak nieprofesjonalnego szefa

Bruno
Pracownik
@Zbigniew

Chodzi o całokształt.

Iza
@Bruno

No tak, tyle że co konkretnie się na niego składa? Raczej w razie czego warto wiedzieć?

Beti
Kandydat
@Iza

Idź i sprawdz sama. Byłam tam dosłownie przez chwilę, ktoś dobrze napisał na forum że śmierdzi mobbingiem na kilometr. Przygotuj się na dni probne bez umowy, a potem się zobaczy.. A najlepiej pogadaj z pracownikami, na pewno większość będzie nowa bo skład zmienia się szybko. I nie wierz w to co piszą w ogłoszeniach i tutaj. Wcale to tak pięknie nie wygląda, widać po ilości ogłoszeń o pracę, ciągle kogoś szukają.

Paweł Nowy wpis
Pracownik
@Elektryk

Do firmy przychodzisz pracować, a nie uczyć się. Na naukę był czas w szkole.

No
Kandydat

Na rozmowie o pracę zapewniają, że zadzwonią bez względu na podjęta decyzję co do przyjęcia. Oczywiście nic takiego nie ma miejsca. Nie polecam.

Barbara Nowy wpis
@No

Hejka, a na jakie stanowisko to była rozmowa? I czy można poznać jakieś detale? Chodzi mi o, co pytali i czy było zadanie rekrutacyjne jakieś? Smutne są takie praktyki z tymi odpowiedziami.

Andrzej, Elbląg
Klient

Witam Serdecznie Mam przyjemność współpracy z firmą OZE.PROJEKT, której powierzyłem montaż paneli fotowoltaicznych. Mimo licznych telefonów z różnych firm konkurencyjnych i przedstawiania licznych ofert, zdecydowałem się na tę firmę i jak się okazuje, była to SUPER decyzja. Bez nachalności, sztucznych gier marketingowych, ukrytych treści na umowie, za to z pełnym profesjonalizmem, z poczuciem pełnej wiedzy. Mimo szczerej początkowej niechęci do inwestycji w ten segment energetyki, po spotkaniu z przedstawicielem handlowym, mój obraz się zmienił - dostarczył mi kompletnej wiedzy, przed jak i co najważniejsze po podpisaniu umowy, doradzał w każdym temacie. Dział obsługi klienta również na wysokim poziomie - w moim przypadku termin realizacji delikatnie się przesunął w czasie ze względu na warunki pogodowe, ale zostawałem na bieżąco informowany o kolejnych planowanych terminach. Mam dalszy kontakt z działem obsługi ponieważ nie mam wiedzy na temat pracy tego typu urządzeniach, a mimo to wszystko działa sprawnie.

Aha Nowy wpis
Pracownik
@Andrzej, Elbląg

Fajkowe komentarze wjechały:) pewnie jakiś świeżak siedzi pisze

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Junior Developer oferowane przez firmę OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy BETONIARZ - OPERATOR MASZYN
Olsztyn
LIMNUSWORK
(1172 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz
Olsztyn
Itzu Jobs Polska sp zoo
(36 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca kurier Uber Eats - elastyczny czas pracy!
Olsztyn
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
(78 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Franke
Klient

Trzy lata temu OZE Projekt z Olsztyna założył mi Fotowoltaikę w prywatnym domu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że wybrałem tą firmę zważywszy na słyszane opinie o innych tego typu firmach które realizowały podobne przedsięwzięcia wśród moich znajomych i rodzinie. Te opinie w zasadzie są negatywne. Czyli wybierając firmę OZE Projekt mogę nazwać się szczęściarzem. W tym roku postanowiłem zwiększyć moc mojej "elektrowni" korzystając z usługi tej samej firmy. Odzew na moje zgłoszenie był zaskakująco szybki i cła operacja dzięki przedstawicielowi handlowemu Ireneuszowi Tomenek z Torunia, Pani Ilonie Pieklik z centrali i brygadzie pod kierownictwem Andrzeja Tur przebiegła nadzwyczaj sprawnie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu wszystkich wymienionych, a najbardziej Pani Ilonie której zaangażowanie doprowadziło do natychmiastowej reakcji na zgłoszone potrzeby. Pomijając drobne uchybienia dotyczące perfekcji wykonania z przed trzech lat które, lekko mnie drażniły jako estetę, brygada Andrzeja skorygowała ustawienie paneli na dachu i teraz ze spokojem mogę patrzyć na połać dachową która jest prawie idealna. Oby działało długo i efektywnie. Dziękuję Wam serdecznie. Jerzy Franke

Edyta
@Franke

Czy przedstawiciel handlowy przyjeżdżał do Państwa czy to Państwo jeździliście do biura firmy? Wiem że może dziwne pytanie ale zastanawiam się nad tym jak przebiega praca przedstawiciela handlowego tutaj.

z.perspektywy.montera
Były pracownik

Kiedyś było bardzo dobrze, a potem było tylko gorzej. Pensie zostały obcięte, firma nie płaci za dojazdy, chyba że jest to powyżej 150km lub 2h - nieczęsto przekracza się ten limit. Jeśli ekipa jedzie w delegację to ma ograniczone koszta na hotel i MUSI się w tym wyrobić. Faktycznie wypłata nie jest zła tak jak to gdzieś już zostało napisane w opiniach, jednak trzeba zaznaczyć, że jest to wypłata za ponad 200h pracy na miesiąc (bez dojazdów oczywiście, bo te nie są płatne), a nadgodziny których jest bardzo dużo szczególnie latem są liczone stawką podstawową.

Pracodawca

@z.perspektywy.montera

Dziękujemy za opinię. Staramy się działać jak najbardziej przejrzyście i jasno komunikować wszelkie zmiany, jeśli takie następują. Warto w tym wszystkim zaznaczyć, że jako jedna z niewielu firm całość wypłaty przelewamy na konto, a nie robimy tego "pod stołem". Oprócz pensji wypłacanej za godziny, są także premie za każdy postawiony kW. Nadgodzin jest dużo, bo dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci - pracy jest również dużo. Oczywiście pracownik nie ma obowiązku wyrabiania takich nadgodzin i bez problemu, nawet w sezonie letnim, może wziąć wolne. Firma określa limit wydatków na hotel, ale także warunki i standard, w jakich mają mieszkać pracownicy (tj. hotel musi być ze śniadaniem, a warunki dobre). Każdemu naszemu pracownikowi, który wyjeżdża w delegację zapewniamy pieniądze na wyżywienie. Co jest bardzo ważne - zależy nam na jak najlepszej współpracy, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy z naszymi pracownikami.

Interesujące!
Klient
 Pytanie
@OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

"jako jedna z niewielu firm całość wypłaty przelewamy na konto, a nie robimy tego "pod stołem" i to ma być powód do dumy? To obowiązek pracodawcy ! ! ! No rzeczywiście jeśli tym chcecie zachęci ludzi to gratulacje :). Polecam poczytać kodeks pracy, szczególnie paragraf o wykonaniu pracy bez zawarcia umowy. Inspekcja Pracy się kłania.

były pracownik
Były pracownik

Słowa innych pracowników są w większości prawdziwe ale nie wszystko jestem w stanie potwierdzić. Reakcje pod komentarzami też mówią same za siebie. Co do pracy w biurze czy jako monter nie chciał bym się wypowiadać ponieważ byłem handlowcem. Obecna forma zatrudnienia handlowca to B2B czyli auto paliwo i inne narzędzia na swój koszt. Firma przyjmuje nowych handlowców "na masę", bez doświadczenia w branży i nawet nie wiadomo ilu ich już jest bo przybywa kilku co tydzień. Na pewno grubo powyżej 50. szkoleń jest bardzo mało w związku z czym spora ich część jest niekompetentna i brakuje im podstawowej wiedzy (oczywiście nie wszyscy). Dyrektor wychodzi z założenia że handlowiec ma umieć przede wszystkim sprzedać produkt a nie znać się na nim - porażka. W firmie jest też kółko wzajemnej adoracji i zrobiło się typowe korpo. Dobrzy handlowcy z długim stażem idą do konkurencji. Sprzedaż spadła ze względu na konkurencję i koronę więc trzeba to za wszelką cenę podnieść ale nie tędy droga. Statek pod banderą OZE Projekt idzie powoli ku zatraceniu chociaż w firmie głoszona jest propaganda sukcesu i samouwielbienia. Podsumowując: jeśli chcesz być klientem - firma pewna, jakość dosyć dobra ale drogo i ciężko trafić obecnie na rzetelnego handlowca w tej firmie a od niego wiele zależy. Jeśli chcesz pracować - poszukaj gdzie indziej. Zatrudniają na zasadzie: "jak sobie poradzi i będzie sprzedawał to ok, jak nie to tylko jego problem – on straci, nie my". Firma ma sporo plusów ale ogólna opinia negatywna. Poznałem też kilku na prawdę świetnych pracowników i aż chciało się z nimi pracować. Z szefostwa pozdrawiam tylko wiceprezesa Mateusza, bardzo konkretny gość. Mam nadzieję że moja opinia była konstruktywna. Reakcje pod tym postem potwierdzą moje słowa. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie to smiało - odpowiem zgodnie z prawdą i moją wiedzą.

1

Pracodawca

@były pracownik

Dziękujemy za wyczerpującą opinię, ale ciężko jest nam się zgodzić z zawartymi w niej uwagami. Jeśli chodzi o poziom wiedzy pracowników naszej firmy, to jeszcze przed rozpoczęciem pracy przechodzą oni szkolenie. Nie inaczej jest w późniejszym etapie ich kariery. Tylko w tym tygodniu zorganizowaliśmy cztery szkolenia dla doradców klienta, a już w planach mamy kolejne. Podobnie jest w innych działach - monterzy, elektrycy itp. Niezrozumiała jest też uwaga dotycząca rezygnacji doświadczonych handlowców. W ostatnim czasie rozstaliśmy się jedynie z kilkoma z nich, ale trudno w tym przypadku mówić o regularnych odejściach do konkurencji, co wybrzmiewa z zawartej opinii. "Statek pod banderą OZE Projekt idzie powoli ku zatraceniu chociaż w firmie głoszona jest propaganda sukcesu i samouwielbienia" - ciężko nam jakkolwiek odnieść się do tego fragmentu. Regularny wzrost sprzedaży, poszerzenie obszaru działań, tworzenie nowych działów oraz zatrudnienie nowych pracowników, i w końcu regularne szkolenia, o których napisaliśmy we wstępie wyraźnie wskazują, że jest zupełnie inaczej, niż wskazuje na to zawarty komentarz. Dziękujemy jednak za pochwałę jakości naszych usług.

jojtek
Pracownik
@były pracownik

nikt nikogo na siłkę nie trzyma zawsze mozna zmienić pracę

TuiTeeaz
Kandydat
 Pytanie
@były pracownik

Witam, rozważam możliwość przejścia do tej firmy. Czy oferta fotowoltaiki jest atrakcyjna, względem konkurencji? Dziękuję z góry za odpowiedź

byly
Były pracownik
@jojtek

no dokładnie, można, dlatego tyle osob juz odeszlo

Klient
Klient
@były pracownik

Oczywiście muszę się zgodzić z wcześniejszym komentarzem, handlowcy nie mają pojęcia o czym mówią, a cena z kosmosu, przy instalacji 5kw o jakieś 8tys drożej niż w większości firm!!!

Pracodawca

 Pytanie
@Klient

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że jest negatywna. Chętnie dowiedzielibyśmy się, który z doradców prowadził spotkanie z Panem. Każdy sygnał jest dla nas ważny, ponieważ zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Stąd szkolenia, opieka kierowników zespołów i wsparcie firmy na każdym kroku inwestycji - zarówno doradców, jak i inwestorów. Będziemy zatem wdzięczni za informację. W kwestii ceny...trudno odnieść się do Pana wypowiedzi, ponieważ nieznane są nam szczegóły oferty, którą Pan otrzymał. Cena inwestycji jest zależna od wielu czynników, ale warto pamiętać, że jest to tylko jeden składnik, na który składa się cała inwestycja. Nie możemy się też odnosić do cen innych firm, ani solidności ich pracy. Zawsze, naprawdę zawsze można znaleźć tańszą usługę. Czy jednak cena gra najważniejszą rolę w przypadku inwestycji, która ma pracować minimum 25 lat? Tak czy inaczej to inwestor decyduje z kim podejmie współpracę oraz na jakiej podstawie.

Dawid
Kandydat
@OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.

Ale dyrymały, jak zwykle lanie wody. Prawda jest taka, że macie słaby team zbieranina ludzi z przypadku. Bo kto poważnie podchodził by do pracy na takich warunkach, kiedy nie wiesz czy kolejnego dnia nie wylecisz bo "szef" ma zły humor i na twojej miejsce wciśnie kolejnego na dni próbne i interes się kreci

Administrator

Interesuje mnie kariera na stanowisku Główny Księgowy. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

ona-ona
Pracownik
@Administrator

Ja pracuję w biurze. Pracy jest sporo. Takie klasyki jeśli chodzi o główną księgową - prowadzenie ewidencji finansów firmy, rozliczenie CIT/VAT, nadzór nad obiegiem dokumentów, księgowanie faktur spółek... W firmie są raczej sami młodzi ludzie, idzie się dobrze dogadać.

Zbigniew
@ona-ona

O to świetnie że atmosfera taka dobra. Możesz brać udział w szkoleniach, bo w tym zawodzie to bardzo ważne. Pytam bo jakbym się przyjmował to zależałoby mi żeby być na czasie z przepisami.

Ann
Pracownik
@Zbigniew

Szkoleni są jak jest taka potrzeba

B Ks
Pracownik
@ona-ona

To chyba jakaś ściema cały czas szukają kadrowych i księgowych od chyba roku jest tam jakiś problem byłam na rozmowie i dwie moje koleżanki masakra …brak szacunku do dokumentów rozgardiasz bałagan …. Gl księgowa pani Jola to jakieś pomyłka nie wiele wie, liczy na pomoc swoich pomocników rotacja bałagan w dokumentach

Q
Były pracownik
@B Ks

Oczywiście że ściema, taki mają pr kłamać ile się da że jest cud - miód :) ktoś siedzi i non stop odpisuje na negatywne komentarze - takie pewnie dostał zadanie na wiecznych niekończących się i niepłatnych dniach próbnych - swoją drogą w końcu powinna zainteresować się tym Inspekcja Pracy . tak samo jak na dzień dobry każą dzwonić do konkurencji udawać głupka i wypytywać się jakie mają warunki a potem to opisać, poważna firma... :)

Daniel
Klient

Polecam firmę super obsługa szybki montaż ???? Pozdrawiam

Weronika
@Daniel

To ile trwa mniej więcej montaz?

handlowiec
Kandydat
 Pytanie

czy Oze Projekt zapewnia podstawowe narzędzia do pracy jak samochod, karta paliwowa? Czy spotkania handlowe/leady dostarcza Oze projekt? :)

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

Barbara

jak piszecie o dobrej obsłudze klienta przy opóźnianiach w montażu tych paneli, to może ktoś powiedzieć, czy do waszego projektu był przypisany jeden konkretny konsultant czy sprawy załatwialiście z różnymi osobami

Iwona
Klient

Jestem bardzo zadowolona z firmy OZE Projekt odpowiedzą na każde pytanie ekipa montująca rzetelna i wszystko poszło sprawnie i w obiecanym terminie.Polecam

Jarosław Kornowski - Iława
Klient

Dzień dobry, moja współpraca z firmą OZE Projekt przebiegała wzorcowo na każdym etapie realizacji projektu. Jej przedstawiciel, P. Mariusz Nowicki na bieżąco odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wątpliwości. Wszystko przebiegało terminowo, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Sam montaż paneli i podłączenie instalacji sprawnie i bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się skorzystać z usług właśnie tej firmy i będę ją polecał każdemu.

Hanna Cisak
Klient

Pod koniec zeszłego roku była montowana u mnie fotowoltaika. Montaż przebiegł w wyznaczonym terminie i sprawnie. Ekipa montująca kompetentna i w razie pytań udziela konkretnych odpowiedzi. Jestem zadowolona i polecam.

Pytanie
 Pytanie

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 26 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Manager Zespołu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Klops
Klient

To co mówią nie jest takie piękne jak się wydaje więcej nerwów niż to warte

Kasia
Kandydat
 Pytanie
@Klops

Mozesz cos wiecej? Chcialam aplikowac

Grażyna
Klient

Jestem bardzo zadowolona ze wepółpracy z firmą OZE projekt a szczególnie dziękuję panu Sipowiczowi .Ekipa montująca również spisała się na medal.

Katarzyna Wiejak 13-Nidzica
Klient

Firma OZE Projekt jest godna polecenia . Fachowa ,sprawna obsługa . Wszystko na najwyższym poziomie .

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. - Olsztyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

    Zobacz opinie na temat firmy OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.
3.5/5 Na podstawie 17 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.
Przejdź do nowych opinii