Opinie o Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran w Olsztyn

Widzę, że ludzie to bardzo tutaj narzekają na te roboty jego. A ogółem w pracy jak przyjmuje ludzi, to jakieś szkolenie jest? Zwłaszcza dla takich osób młodszych, co nie mają aż tyle doświadczenia w robocie tego typu. Ja do takich należę ale szybko się uczę w sumie.

Karol. Nowy wpis

Bardzo prosze zwrocić tablice rejestracyjną że znaku parkingu dla niepełnosprawnych. Ten znak do budowy nie należy.

Dorota Nowy wpis

Mało pozytywne opinie piszecie o ekipie, ale syn i tak chciałby się przyjąć, bo ma blisko. Co jak co, ale na pracy to się zna. Szkoda tylko, że zaden pracownik nie napisał nic o warunkach. Może ktoś kto pracuje obecnie w firmie to czyta i da znać jak kasa, ile godzin sie pracuje, czy pracy jest na tyle aby np. dorobic na nadgodzinach??

bebe

Stanowczo odradzam.Prace wykonuje źle , używając "kuchennych "metod poza standartem. Nie reaguje na wezwania do naprawy. Ta firma powinna mieć zakaz wykonywania remontu. Z powodu wielu wad remontowych mam ogromne problemy i koszty, Nadto firm albo nie ma ubezpieczenia na swoje prace, albo gdy już doszło ,jak w moim wypadku ,do ustalenia szkód przez firmę ubezpieczenioową, pan Bogdan Baran nie odezwał sie na liczne monity firmy ubezpieczeniowej co uniemożliwiło wypłatę odszkodowania.Pozostała droga sądowa.

nieznany.
@bebe

Nie znam tej firmy ani tego osobnika . Ale wiem jedno jest bardzo nie miły dla niektórych sąsiadów z ulicy Kasprowicza. Potrafi bez zastanowienia wytykać palcami i nie przyjemnym gestem ludzi których nie zna. To jest niedobre , jak tak traktuje sąsiadów i ludzi to mam podejrzenie ze to nie fachowiec. A Palec Panie Baran to Pan wsadzi w cztery litery.

nieznany.
@nieznany.

ponieważ kto nie szanuje drugiej osoby której nie zna .I wita tą osobę takim gestem to nie fachowiec. Dziękuje.

Pan
@nieznany.

Czekolada się należy !!!! Od korporacji

Czekolada. Nowy wpis
@Pan

Witam ! A za co ta czekolada. Za to ze pokazuje nie miły gest ! . A może chce komuś zaimponować .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karol

Miałem nieprzyjemność z p. Baranem i odradzam wszystkim usługi tego niby wykonawcy. Prace wykonywane bardzo kiepsko, brak wiedzy i umiejętności za to w buzi do ten pan jest bardzo mocny i do tego nie miły. Ceny usług też wysokie.

Jolanta

Widzę, że w wątku pojawiło się parę nieprzychylnych komentarzy, jednak są to opinie tylko z perspektywy klientów firmy. Czy ktoś z pracowników ma jakieś info jak wygląda praca w tej firmie? Czy godziny pracy są normowane, czy zależą od zlecenia?

Niezadowolny

Podzielam opinię poprzedników.Wszyscy i wszystko winne tylko nie on.Usterek multum,fugi jak wspomniał poprzednik.Pracownicy z łapanki.Łazienka od A do Z do kompletnej poprawki.Oczywiście nie odpowiada na wezwania do poprawki

Kamil

Nie wiem czy to firma czy osoba prywatna ostatecznie, ponieważ różne prace wykonywały u mnie różne osoby... Nie wiem czy to zatrudnieni u Pana Bogdana czy jacyś ,, z doskoku". Pan Bogdan niby w porządku do dogadania, nie ma rzeczy nie do zrobienia - ale efekt końcowy remontu negatywny. Wiele rzeczy do poprawek... Fugowanie płytek katastrofa - kto mnie nie odwiedzi pyta mnie jak można tak fugę położyć... No i jak się pojawia kwestia jakiś poprawek to wspaniałe wymówki typu: a to podłoga była krzywa, a to fuga najtańsza, a to płytki jakieś chyba tanie bo są krzywe... itd. itp. Zero winy fachowca, tylko wina czegoś innego. Firma została mi polecona, przejechałem się zatem odradzam !!! Tym bardziej, że cena usług raczej powyżej ,,średniej olsztyńskiej".

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran - Olsztyn

• Jak się pracuje w Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Baran
  • Jana Kasprowicza 18A lok. 28