Opinie o Inhome Nieruchomości Robert Spychała w Olsztyn

counter
Baśka

Podpowiedzcie jaka umowa wiąże agenta z firmą i jakie prowizje wchodzą w grę?

Ase Nowy wpis
@Baśka

Wszystko zależy od Twojego doświadczenia. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Firmą i rozmawiać

Helena Nowy wpis
@Ase

Ja także miałam dopytywać o podobne kwestie. Owszem - czasami warto jest bezpośrednio skontaktować się z firmą i zapytać, ale warto też porozmawiać o tym na forum - po to ono jest. A czy osoby, które w ogóle nie mają doświadczenia w tej materii, mają jakieś szanse w Inhome? Jak myślisz?

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Inhome Nieruchomości Robert Spychała?

Nick Nowy wpis
@Pytanie

W zależności od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników - od trzech miesięcy w górę.

Nick

Kierowniczka dba o interesy pracownika, dobrą atmosferę w pracy, robi wszystko, aby agent nieruchomości mógł zarobić pieniądze, firma z niezwykle dużym potencjałem, której przydałaby się pomoc profesjonalnej firmy consultingowej

Tak3Nie
Urszula

Podpowiedzcie mi jaka umowa jest podpisywana jeśli ktoś chciałby pracować w firmie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

M.

Niedługo pracowałam, ponieważ zmieniła się moja sytuacja osobista, ale w mojej ocenie liczy się przede wszystkim zaangażowanie w pracę. Na codzień widziałam jak jedni odnosili sukcesy, a inni zrezygnowali z pracy. To nie kwestia firmy, a podejścia, ponieważ wszyscy mieli równe szanse. Polecam dla osób wytrwałych

Tak4Nie
Alicja
@M.

Chciałabym również wiedzieć, jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? W swojej kolejnej wypowiedzi zawrzyj proszę informacje o tym, jak wyglądają kontakty między pracownikami, a także te z kadrą zarządzającą. Myślę, że użytkowników na forum interesuje właśnie to, jak wygląda sytuacja wewnątrz struktur Inhome Nieruchomości Robert Spychała.

Anka
@Alicja

Jeśli jesteś sumiennym pracownikiem, który nie robi z igły widły, to relacje będą dobre.

Alicja
@Anka

A jak prezentowała się kwestia rozwoju pracowników w Inhome Nieruchomości Robert Spychała? Czy firma zapewniała Wam udział w szkoleniach lub kursach podnoszących Wasze kwalifikacje? Zachęcam Ciebie do napisania, jak firma wywiązywała się z tej kwestii.

Kasia
@Alicja

Szkolenia są, tylko trzeba chcieć

J.

Nie polecam. Ciągła rotacja. Negatywne opinie na rynku olsztyńskim o firmie potwierdzają się i od klientów i od innych firm. Może gdyby ktoś inny kierował oddziałem było by inaczej. Tam są potrzebne duże zmiany. Dużo starych ofert, mało nowości. Mizerna wypłata. Szkoda czasu.

Halbert
@J.

Mówisz "mizerna wypłata". A jaką dają umowę na start? Może to niektórym będzie pasowało na stałej umowie?

mitiaa

Szukam informacji o firmie, bardzo proszę o opinie. Zwłaszcza pracowników którzy pracowali, pracują. Podobno bardzo duża rotacja w firmie? Czy to prawda?? Jakie warunki oferują? Widziałam ogłoszenie ciągle aktualne od ponad 2 miesiący. Wisi cały czas na facebooku. Wysłałam cv ale nic. Proszę o informację. Thx

Tak1Nie

Oczekujemy na nowe wieści odnośnie firmy Inhome Nieruchomości Robert Spychała w miejscowości Olsztyn i tego jak to wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inhome Nieruchomości Robert Spychała - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad