Opinie o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagram Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pentagram Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagram Sp. z o.o. w Olsztyn

Karol.Roznowo.

Czy jest prawdą ze Pracodawcy osób niepełnosprawnych kupują domy i budują domy zmiejszając pracownikom wynagrodzenie.

Grzegorz
@Karol.Roznowo.

A tu przyjmują tu tylko osoby z orzeczoną grupą niepełnosprawności? PFRON zwykle dopłaca do takiego pracownika ale raczej nikt na tym nie zarabia. Ty tu pracujesz i widziałeś żeby zmniejszali ludziom wynagrodzenie bez powodu?

Janek. Nowy wpis

Dlaczego firma ochrony na obiekcje M.P.K.Sikorskiego nie daje wody do picia. Tylko pracownicy korzystają z wody kierowców M.P K i wynoszą do domów. Nie wstyd wam .

Karol.Roznowo. Nowy wpis

Grzegorz Nowy wpis
@Karol.Roznowo.

Bonnie Nowy wpis

Jedna osoba, która nie może się pogodzić z regułami gry w życiu marnuje swój czas na sączeniu jadem w kierunku firmy, która rządzi się takimi samymi prawami jak wszystkie firmy w tym kraju. Czysta chłodna kalkulacja. Jesteśmy królami albo pionkami parafrazując Napoleona. Niestety. Jeżeli nie pasuje tej osobie rola, w której umieściła ją matka natura za sprawą genetyki ( gadzi i ssaczy mózg)może próbować walczyć z darwinizmem i sama otworzyć sp z.oo i przekona się, że dostosuje się do konkurencji i będzie w ten sam sposób traktować swoich pracowników albo zginie.Mam wrażenie, że ten osobnik marzy o idyllicznym świecie, w którym przewodzą prawdziwe samce alpha, które dbają o watahę a nie wyciskają jak cytrynę i traktują jak (usunięte przez administratora) ( kodeks pracy swoją drogą reguluje prawa i obowiązki (usunięte przez administratora) będącego własnością „polityków” i banksterów, którego przedsiębiorca sobie „wypożycza” za dość spore haracze i to w majestacie prawa). Tylko, że samiec alpha jest równie bajeczny jak mermaid czy siren;) Osobnik niezwykle roszczeniowy, malkontent, który próbuje oczerniać jak przekupka na targu w sposób nie merytoryczny jedynie na zasadzie plotki czy pomówień.Uważam, że jeżeli utożsamiamy się z tym, co piszemy- powinniśmy się podpisać z imienia i nazwiska- zwłaszcza, że ta osoba powołuje się kontekstowo na grupę osób pracującą w danej lokalizacji. Tak więc nie traktuję tych oskarżeń poważnie gdyż wyrażona opinia nie była podparta podpisaniem się przez autora, co można by było poddać opinii sądu w tej kwestii i zweryfikowania czy to są zwykle pomówienia niestabilnej psychicznie osoby zmęczonej życiem i niepowodzeniami w pracy a co za tym idzie w budowaniu relacji w grupie. Lady Anonimus

Slawek.

A mojej znajomej na obiekcje zajezdnia M.P.K przy ulicy sikorskiego ukradł ktos z pracownikow ochrony antenę do telewizora. I co ma teraz zrobic. Robic obchody i pilnowac czy powiadomic policję o kradzieży anteny.Albo zakupic nową antene i oglądac TV.

Bronisław
@Slawek.

Chyba lepiej zgłosić gdzieś, co nie? Może to złodzieja nauczy na przyszłość że nie jest bezkarny

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pentagram Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
Olsztyn
ID Energy Sp. z o.o.
Pacjent.

W dniu 11.04.2021 roku. Około godziny 15 stej w szpitalu miejskim przy ulicy wojska Polskiego byłem w szoku jak przy wejściu nie było nikogo z w.o.t. dalej szedłem zatrzymałem się przy portierni siedzi kobieta nie zwróciła nawet uwagi . Jak doszedłem do środka korytarza wyszedł z portierni pań w mundurze w.o.t. To ja się pytam czy firma ochrony efekt warma nadzór nadal zatrudnią niepelnosprawnych ktorym ważniejsze jest oglądanie telewizji czy zajmowanie się rozmowami jak ochrona szpitala.czy my jako podatnicy mamy placic podatki na na firmy ochrony i ich niepelnosprawnych pracowników ochrony. Teraz już rozumiem gdzie można nabawić się choroby wirusa. Dosyć ochrony firm które zatrudniają niepelnosprawnych śpiochów.

Jagoda
@Pacjent.

Ta Pani pracuje od godziny 7:30 do 7:30 . A o godzinie 15 stej nie reaguje. A gdzie jeszcze szesnascie godzin. A niedzielę 11.04.2021r. Jest ostry dyżur na okulistyczne. I co zrobi pacjent z chorymi oczami który potrzebuje pomocy. Ta kobieta mam podejrzenie będzie spac. A Pan Dyrektor firmy ochrony nie robi kontroli.To jest gorzej jak zle. PACJENT PRZY DZWIACH NA KOLANACH A PRACOWNICA OCHRONY NA KANAPIE W PORTIERNI SPI.

@Jagoda

Witam Pracownik ochrony nie jest od nianczenia pacjentów

Emeryt
@Piotr

Masz rację jestescie od spania. I czy Polska to zły kraj. Pseułdo niepelnosprawni mają jak w raju. Za spanie kasa.

Beata
@Emeryt

Jak to mają jak w raju, bo nie bardzo rozumiem? Czemu pseudo? Przecież nikt nie dostaje stwierdzenia na ładne oczy.

Pani Nauczycielka.

Jak tu czytam opinie, to narzuca się pytanie i odpowiedz. Dlaczego są zatrudniane przy pilnowaniu ludzie z chorobami jak depresja , epilepsja , i.t.p. Wiadomo ze chodzi o pieniądze z dotacji P.F.R.O.N. Czy Pracodawcę czy Zleceniodawcę nie interesuje czy dany zakład będzie chroniony . Czy niepełnosprawny będzie spał , przecież to nie jego własność. Zapłaci za szkody Podatnik. Jeżeli niepełnosprawny chce pracować jest w porządku , ale dlaczego ma za spanie brać pieniądze. . I znowu otwiera się krąg .Zleceniodawca , Pracodawca osoby niepełnosprawnej , pracownik niepełnosprawny chcą nasze pieniądze za darmo bez pracy. Jeżeli Zleceniodawca , Pracodawca nie robi kontroli niepełnosprawnych portierów czy stróży a za nich wykonuje tę pracę podatnik obywatelski , Prezes Firmy ochrony nie powinien to uszanować a nie namawiać niepełnosprawnych stróży do blokowania telefonu albo buntowania wyzywaniem albo pobiciem tych podatników obywatelskich.Jeżeli Pracownik portier nie odbiera telefonu służbowego to musi być powód. Mam podejrzenie Albo jest na kacu , śpi , albo jest pijany. To samo może tez dotyczyć kierowników nadzoru.Dlaczego nie robią kontroli tych niepełnosprawnych stróży . Jeżeli stróż chce spać to trzeba dać dla niepełnosprawnego pracę placowego czy i.t.podobnie. A nie stróża. Albo niech pracują w godzinach nocnych po dwie osoby. Ale tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Nowe mieszkanie, samochód , wczasy , wycieczki , uczty i pikniki. A nie dobro chronionego obiektu. Czy Firma i pracownicy stróże są odpowiedzialni ???. W moim odczuciu nie.!!!

Pan Niewykształcony
@Pani Nauczycielka.

Od Pani Nauczycielki się wymaga, że chociaż poprawną polszczyzną operuje. Niestety, cały przekaz zakłóca tragiczna interpunkcja, przykra składnia i do tego fanatyzm wypowiedzi. Narzekacie, że niepełnosprawni są nieskuteczni lub śpią. Ale warto się zastanowić nad alternatywą. Kto inny by wykonywał pracę za najniższą krajową, poświęcając noce, weekendy i święta? No i dla wielu tych ludzi mnie ma innych opcji. Czyli jak nie będą w ochronie, to pozostaje im siedzieć w domach na zasiłkach z budżetu państwa. A obiektów by pilnowali przeszkoleni i zdrowi ludzie? Żadnej firmie nie opłaci się ich zatrudniać bez dofinansowania. Więc alternatywą jest taka- niepełnosprawni do domu, a obiekty będą bez ochrony, bądź z dużymi stratami finansowymi.

J-23.

Tak się zastanawiam czy nie trzeba rano kontrolować pracowników ochrony. Często przychodzą na kacu. Nie wiem o co tu chodzi. Brak kontroli że strony zarządu. Może te duże dotacje z P.F.R.O.N.nie pozwalają dla zarządu kontroli pracowników ochrony. Czy są na kacu . Jak zwracasz uwagę to są bardzo agresywni. Może zabronić w ochronie pracę dla agresora z orzeczeniem 02-P.

Red
@J-23.

Tak są to duże dotacje umiarkowany to 1200 zł a lekki to 450 zl

Jaki jest wkład kierownictwa Pentagram Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mmmm

Zależy na którego kierownika trafisz niestety. Jeden dba o wizerunek firmy i pracowników a inni to Tylko Kasa dla firmy!!

Grzegorz
@Mmmm

To nic dziwnego, że kierownictwo dba o zyski. Przecież są z tego rozliczani. A jak z pracownikami? Są dobrze opłacani?

Emeryt

O czym piszesz. A jaka atmosfere mozna liczyc od bylych .Milicjantow. Nagród walczył o wolnośc ci palowali A teraz ci co pałowali sa wynagradzani. Tragedia tego chlopskiego spoleczeństwa.

Ile jest zmian w Pentagram Sp. z o.o.?

Elką.

Jakie zmiany. Masz pracowac 24 h. Jak się nie podoba to wynocha. Bandycki polski katolik.

Andzia.

Albo 2 zmiany po 12 albo 1x 24 . Ta 24 godzina jest dobra ponieważ można sobie pospać i mieć kila dni wolnego. A do głupka który w nocy nie daje spać . Mamy pozwolenie od zleceniodawcy i zarządu. Dziękuję. Kolezanki i koledzy poduszki , kocyki i śpimy nie odbieramy po 22 godzinie telefonów.blokujemy wyciszamy. A jak awaria to zapłaci podatnik i firma która ubezpieczyła obiekt. Dziękuję.

Andzia.

To wynika od zleceniodawcy i od obiektu I orzeczenia o niepełnosprawnosci. 02-P . ( choroby psychiatryczne) pracują po 16 i 24. A i po 12. A reszty z inymi orzeczeniami nie przyjmują.tu się liczy dotacja. Chciałeś to piszę.

Leszek były mors.

Jakie zmiany . 1 jedna tylko jedna.24 godziny. Ale chyba sa tez i dwie po 12 godzin . To zależy od zleceniodawcy.

Audyt.

Witam . Firma jest bardzo dobra dla niepelnosprawnych 0-2 P. Mozesz chorowac na chorobowym pic gorzale a Z.U S. Wypłaci chorobowe. Po chorobie lepszy obiekt Ale nie za darmo. Trzeba cos dac dla przestawicieli firmy. Fakt że jak jestes spokojny to firma zabierze ci troche urlopu . I uszczupli troche z wynagrodzenia. Ale co nie ktorym zwroci za zakup leków . Ale trzeba dac buteleczke trunku .Nic za darmo niepelnosprawni .

Audyt.

Tak się zastanawiam czy Polska kraj głupków W.Lenina. Ala tak. Jak można zatrudniać firme gdzie pracuja ludzie niepelnosprawni 02-P do obsługi imprez. Ale co się dziwić co W.Lenin mógł tępy naród nauczyć. Nie jedzenia łyżka tyko z gara i niszczenie ludzi z herbem. Ponieważ nie może być w Polsce Pan tylko tępy pazerny bandycki naród. Taki jak tępe chlopstwo W Witosa.

Kazik.
@Audyt.

To się zapytam. Czy jestem bezpieczny na imprezie jak przy mnie stoi niepelnosprawny pracownik stróż. Na pewno NIE. Tu nie chodzi żeby ludzie byli bezpieczni , tylko żeby byli fukcionariusze milicji mieli kase i ci którzy ich wynajmują. To jest tragiczne. Już w Gdańsku raz było nie można dopuścić żeby było tak dalej. Dorabiac się na niepelnosprawnych.

Audyt obywatelski.

Dzwonie na obiekt M.P.K. przy ulicy Sikorskiego dziś to znaczy 20.06.2021 rok. Kilka razy az telefon gorący nikt nie odbiera. Zachodzi podejrzenie że portier spi albo jest na kacu albo gorzej.Brak Nadzoru że strony Pentagramu i M.P.K. A kase ci niepełnosprawni chcą za spanie czy i.t.p. tragedia I patologia.

Wojownik.

A gdzie woda a gdzie lodówka gdzie klimatyzacja chłopstwo W.Witosa co się dzieje . I znów odpowiedź jest w kranie a klimatyzacja to gazeta pomachaj. Zarzad twierdzi że Mikołaj Kopernik był kobieta a ziemia jest kwadratowa.I tak ma być kranówka i gazeta zamiast klimatyzacji i 24 godziny non stop.

Wojownik.

14 Czerwiec to dzień (usunięte przez administratora) dla niewolnikow niepelnosprawnych. Od 81 lat nic się nie zmieniło. Tradycja jest tradycją.

Wojownik.

Czy obozy pracy dla (usunięte przez administratora) niepelnosprawnych to tradycja i wrodzona przez chlopstwo w.witosa.

Karol.

A ci baronowie zakupili wam wodę do picia i czy na obiekty zakupili lodówki.

Leszek były mors.
@Karol.

Nie ma wody dla niepelnospraw ych. Nie ma lodówek dla niepełnosprawnych. Ale są dotacje dla Prezesow na kilom.etrowki.

Podatnik.

Kilka krotnie dzwonie na numer ochrony pentagram na obiekt M.P.K. Sikorskiego jest wyłączany telefon. Czy znowu pracownik niepelnosprawny ochrony jest na tabletkach psychotropowych.albo na kacu albo pijany. 30.05 20w1 rok. Godzina 11:05.

Audyt obywatelski.

Proszę mi odpowiedzieć. Czy Pani Brygadzistka ochrony osób i mienia przy szpitalu Miejski. W Olsztynie ulica Wojska Polskiego. ma aneks do umowy i za jakie wynagrodzenie wykonuje ta prace dodatkową . Ze może robić grafiki służb. Czy wykonuje ta prace za Dyrektora. I może sobie ustawiać grafik jak uważa kiedy chce mieć wolne.

Slawek.
@Audyt obywatelski.

Darek zawsze szuka jeleni. A jak podpadnie to przeniesie kobiete na inny obiekt . Zwolnić raczej nie poniewaz trzeba mieć informatorkę co się dzieje i co ludzie mówią na firmę i Darka. A tak na marginesie jaki orzecznik dal tej kobiecie orzeczenie o niepelnosprawnosci . Przecież trzeba być zdrowym żeby pracowac 24 godziny od 7 rano do 7 rano następnego dnia. Jeszcze wracać do domu na wies i robić obrządki. To trzeba mieć końskie zdrowie. Proszę dać mi na miary na tego Orzecznika .Mam nadzieję że też go kupię.

Marcin z kurpi.
@Audyt obywatelski.

Nie ma aneksu. Ale Prezes daje za to dla grafikowego przywilej. Może nie mieć służby w święta w niedzielę i ma za to jeden dyżur 24 godzinny . Za który ma zapłacone. Ale jest warunek . Gnębić niepełnosprawnych portierów.

Podatnik.

Czy jest w porządku że za nasze podatki utrzymujemy Zarządy firm zatrudniających niepelnosprawnych. Przetarg wygrywa np. Pentagram . Teraz zaczynają się schody . Filharmonia Olsztyn płaci za ochrone obiektu i za trzymanie za ryj co się dzieje w filharmonii. Ale pozwala na pracę po 24 non stop.Ale Dyrektor filharmonii nie zastanawia się że to są nasze podatki. Pracownik ochrony może spac ale za to ma być cicho. Nie może mówić o balangach , libacjach w hotelu , wynoszeniu środków czystości i tym podobnie. Tak się rozdaje nasze podatki. Chlopstwo W Witosa na urzędach to tragedia I patologia.

Seweryn.

Do prezesa Pentagram. Proszę o zapoznanie pracownikow niepelnosprawnych jak odbierać rozmowy telefoniczne. Dam przyklad. Dzień dobry tu pracownik ochrony Waldemar k. Obiekt M.P.K. przy ulicy Sikorskiego. A nie tak ! Tak słucham. Co to oznacza tak słucham . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pentagram Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagram Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagram Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 69 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pentagram Sp. z o.o.