Pentagram Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Pentagram Sp. z o.o.

Bronek.

Pewnej nocy to znaczy około godziny 1:30 zadzwoniłem na dyżurkę MPK do ochrony zajezdni Tran... odebrał Strażnik , Zadałem pytanie czy jest Bronek a ten zaspany jegomość , Panie co nie wiesz Pan która godzina ludzie chcą spać. Przestawia się jako strażnik a śpi ! Następnym razem zadzwoniłem i się zapytałem kiedy będzie ten strażnik pracował , W Piątek 10.11.2017 roku zadzwoniłem a ten Pan Waldemar oznajmił mi ze zastrzega sobie mój numer żebym nie budził go w nocy , ponieważ pracuje po 24 godziny na dobę i chce spać. A kto Panu kazał pracować po 24 godziny na dobę , Odpowiedz Kierownik ochrony , dobranoc Panu. Pierwszy raz widzę i słyszę żeby kierownik ochrony pozwalał spać . Brawo Panie Kierowniku ochrony tak dalej.

Były pracownik.
@Bronek. 12.11.2017 09:43

Filharmonia Olsztyn też ma przyzwolenie na pracę po 24 H , i wiele innych obiektach E.F.E.K .- Warmia. I o dziwo wszyscy ci niepełnosprawni mają orzeczenia 02-P i pochodzą z terenów Wiejskich czy małych miasteczek. To ja się pytam jacy to niepełnosprawni ! I o dziwo wszyscy są Brygadzistami i robią grafiki służb. To jest uzdrowienie !

anonymous

Gdzie się podziały orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Obserwator.

Dyrektor , Kierownik ochrony w nocy śpią . Śpią i niepełnosprawni 02-P pracownicy ochrony. Jak Dyrektor i Kierownik może to i my też . Na wielu obiektach mają : Wersalki , fotele , szyby zaszronione , Telewizory i Firany , żeby ktoś nie widział jak śpią. Ale czego mają się obawiać ci niepełnosprawni pracownicy ochrony. Jak Dyrektor i Kierownik ochrony w nocy śpią !. Godzina 23: 00 w Portierniach wygaszone światła , a co robi niepełnosprawny pracownik ochrony śpi !. Telefony wyłączone , ponieważ ktoś może obudzić niepełnosprawnego pracownika ochrony. Jak ktoś się zapyta czego spałeś , odpowiedz krótka . Spałem ponieważ praca po 24 godziny czy 16 godzin jest bardzo ciężka. To po co się godzisz na pracę po 24 czy 16 godzin na dobę , ponieważ mam 72 albo 96 godzin przerwy. Tak trzymać ! Dyrekcją śpi , to i niepełnosprawni pracownicy ochrony też.

Janusz -Antoni.

W dniu 18.09.2017 roku, składam oficjalną skargę do P.I.P. Nie pozwolę na okradanie mnie z wynagrodzenia za urlop wypoczynkowy. Nie będę tolerował i chronił przestępców Mundurowych , którzy okradają niepełnosprawnych Niewolników.

Janusz.

Pentagram Olsztyn za 136 godzin zaległego urlopu wypoczynkowego za rok 2016, wypłacił mi 707,18 złoty. Czy to nie rozbój w biały dzień. zostałem okradziony na kwotę 553,41 złoty.

Janusz.

Jestem ciekawy jakie profity ma Kierownik Ochrony B.Kupis. za zmuszanie pracowników niepełnosprawnych , z Orzeczeniem 02-P. Do chodzenia na kurs Kwalifikowanego Pracownika ochrony. Jak niepełnosprawny pracownik ochrony z Orzeczeniem Umiarkowanym 02-P . Czy to jest świadome naciąganie P.F.R.O.N. na koszty. Panie Kupis do tablicy proszę.

Szkło.

Achtung Achtung Achtung ! Kategoryczny zakaz rozmowy z pracownikiem ochrony Januszem. Zakaz dotyczy również nie wpuszczanie na teren obiektów . Dotyczy wszystkich Pracowników ochrony i pracowników sprzątających. Zakaz obowiązuje tez prywatnych rozmów z tym Panem Januszem, poza zakładem pracy. Kto nie będzie przestrzegał regulaminu , zostanie zwolniony dyscyplinarnie .

Janusz.

Pracowałem w Pentagramie. Na obiekcie Filharmonia Olsztyn. Moim dowódcą był prawdo podobnie tak się chwalił , strażnik Więzienny. Na którego nie było siły. Nawet gdy zgłosiłem do Dyrekcji i Kierownictwa Pentagram ze ten Pan kradnie z pracownicą gospodarczą z Filharmonii kwiaty , zakupione za podatników pieniądze na Ukraińskiego muzyka , przez Urząd Marszałkowski. Zostałem potraktowany jak przestępca .Mnie przenieśli na inny obiekt , a strażnika więziennego zostawili . Następnie zostałem zwolniony. Dlatego jak chcesz pracować Pentagram i Efekt Warmia , musisz być łobuzem , donosicielem i spać z telefonem. Dyrektor, Kierownik ,będą cie chwalić a jak powiesz dosyć tego obozu pracy, Kierownik powie tak Cytuje: Tak ciebie załatwię ze w promilu 50 kilometrów nie znajdziesz pracy , i będę śnił się ci po nocach. Na Wódkę nie ma silnych, po procentach ludzie gadają głupoty. Następnie do zguby. Nawet do aresztu , ponieważ czuje się przez tego Kierownika zagrożony , napisałem o tym fakcie do Prezesa Pentagramu .Mija ponad miesiąc i cisza. Nawet chciano mnie oszukać za zaległy urlop , I kierownik mi wciskał że ten urlop wykorzystałem. Patologia.

Leszek Mors.

A Ja cały czas obserwuje co robi Bogdan . I tylko czekam i patrzę na jego przekręty. Mam nadzieje ze wyląduje gdzie jak wylądowałem.

niewolnik.

Nowy ! Jakie masz Orzeczenie o niepełnosprawności . Na pewno znaczne albo Umiarkowane . A jeszcze napisz jaki lekarz wystawił ci ze zaświadczenie że wolno ci pracować samemu w nocy i w godzinach nadliczbowych. Na pewno ten z Dworcowej. Mobbing polega na tym ze Pentagram bez tego lekarza medycyny pracy z dworcowej by ciebie nie zatrudnił. Ale już Lekarz jest namierzony i będą sprawdzane zaświadczenia.

@niewolnik. 12.08.2017 09:16

Słyszałem o tym "lekarzu" z Dworcowej - podobno pijak, ale co ma do tego pentagram? Pytałem o mobing w pracy. Na czym polega? Ja mam stopień umiarkowany. Dostaję pieniądze za dojazdy a nawet na zakup okularów. Mój kierownik zawsze dostosowuje grafik służb do naszych potrzeb. Wcześniej pracowałem w stomilu. Tam był prawdziwy mobing !!! Wydaje mi się,że niektóre wpisy na temat firmy są złośliwe. Nie wiem jak będzie później, ale w tej chwili jestem zadowolony z pracy.

Jacek.
@pracownik 18.08.2017 10:40

To masz na pewno orzeczenie 02 P .i musisz donosić na koleżanki i kolegów z ochrony. A twoim Kierownikiem na pewno jest były Mundurowy albo były ochroniarz , Wielki jak dąb a bez .....Ale jeszcze będziesz po nocach nie spał przez tych złych ludzi.

Mors- Leszek

Miałem Dom ,Rodzinę, Klub wszystko straciłem przez Milicjanta zatrudnionego w Pentagram.

Niepełnosprawny Niewolnik.

Zakaz palenia na terenie zajezdni M.P.K. Który z pracowników ochrony Pentagram nie będzie przestrzegał będzie zwolniony z pracy . Kierownik Bogdan. K. Zakaz nie dotyczy pracownika z Orzeczeniem 0-2 . P . Jacka M. ponieważ donosi nieprawdę do kierownika Bogdana .K. Panie Prezesie Waldemarze . K. kiedy wreszcie będą robione grafiki służb przez Pana kierownika opiekuna Bogdana . K. i kiedy będzie na grafikach służb pieczątka Pentagramu i podpis osoby upoważnionej , Pan jako były Milicjant łamie prawo a Kierownik Bogdan.K. wysługuje się do robienia grafików niepełnosprawnymi pracownikami z orzeczeniami 0-2. P. Pan Bogdan .K. nie może dalej stosować Mobbingu na pracownikach niepełnosprawnych. Jeżeli został zwolniony , czy nie przedłużyliście umowy dla Janusza , to dlaczego nie został zwolniony Jacek .M ,który pali nie nie przestrzega zakazu palenia na terenie M.P.K. Olsztyn.

Nowy
@Niepełnosprawny Niewolnik. 23.07.2017 12:39

Jestem nowym pracownikiem. Pracuję od kilku dni. Niepokoi mnie twój wpis. Na czym polega mobing stosowany w tej firmie? Chłopaki nie skarżą się na kierownictwo. Bo palić w większości firm nie można.

Jacek 02-P

Mr Janusz masz szczęście , ze ci Milicjanci nie pracują w Milicji są na emeryturach . Inaczej by ciebie w pokoju przesłuchań skatowali. Ale oni niepełnosprawnych pracowników gnoją . Prawdopodobnie chroni ich Piotr Grzymowicz. Ale nie wiem do końca czy Piotr Grzymowicz wie o ich praktykach i przekrętach.

MR Janusz.

Można usunąć wpis o opinii Pentagramu ale nie wymażecie tego z Internetu. Na kolana i błagajcie żeby nie trafiło to do Uwagi po Uwagach albo Interwencję . Pan Bogdan musi być zwolniony tak jak Janusz.

Mesjaż

niesamowita firma!kocham ją!atmosfera jest wręcz idealna.praca odpowiedzialna ale i dochodowa.ludzie pracujący tu są inteligentni,rozsądni i bardzo pracowici.znają się dobrze na robocie od wielu lat.nie ma żadnego mobingu,wykorzystywania ani nawet kłótni.pani kadrowa i wujek kierownik wszystko załatwią.niepotrzebne lub niekulturalne osoby są od razu rozpatrywane wzrokowo i usuwane,aby nie było złej atmosfery w pracy.skład ekipy musi być idealny!to podstawa!pozdro dla ochroniarzy!

Marek
@Mesjaż 19.06.2017 03:37

Atmosfera zależy przede wszystkim od zatrudnionych ludzi, ale również od kierownictwa. Pracowałem w różnych firmach ochroniarskich, ale Pentagram uważam za najlepszą:-) Wypłaty na czas. Żadnej ściemy. Często nie wypracowuję limitu godzin a i tak nikt mnie się nie czepia. Szczerze polecam FIRMĘ.

niewolnik niepełnosprawny.
@Marek 22.06.2017 14:06

Godziny nie wypracowuje tylko kierownik Jan z Filharmonii Olsztyn. Ma przyzwolenie od Prezesa. Kwartalnie nawet 90 godzin.

beti

Pracownicy sprzątający traktowani są bez szacunku,zwalniają ludzi bez podania przyczyny,jedna z Pań tam pracujących wyzywa ludzi od szmat itp zaznaczę iż to jedno z łagodniejszych słów jakich używa ta Pani w stosunku do innych,nazwę to mobingiem ponieważ przekraczane są wszelkie zasady praw pracownika.Kultura w tej firmie nie obowiązuje szkoda tylko tych biednych ludzi którzy pracują ciężko na swoją marną pensje a boją sie spokojnie przychodzić do pracy.Myślę że sprawiedliwości kiedys stanie zadość...

anioł

najgorsze traktowanie pracowników przez byłą brygadzistkę panią Krystynę,która gnębi ludzi pastwi się nad nimi,uważana jest za osobę niezrównoważoną psychicznie szkoda tylko że nikt nie zrobi z tym babsztylem porządku chyba nawet sam Pan Prezes się jej boi nie wspominając o Panu kierowniku Jacku a pozniej płaczą że nie ma ludzi do pracy FIRMA Żenada

Aska.
@anioł 06.11.2016 13:14

Dziewczynę z MPK też zastrasza Pan Jacek. Czy naprawdę tym emerytowanym mundurowym odbija. Czy to Z.P.Chronionej czy Olsztyński obóz Pracy Dla niewolników Niepełnosprawnych. Przyjmują do ochrony mienia osoby z Orzeczeniem Umiarkowanym albo Znacznym 02-P, których zastraszają . I PFRON płaci im za niewolenie.

koko

do bani nie zamierzałbym z powrotem tam pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Pentagram Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pentagram Sp. z o.o.