Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia

Olsztyn

Opinie o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia

Julita
użytkownik zarejestrowany

Czy Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia poszukuje w tym momencie nowych pracowników? @Były ochraniacz - Na jakiej podstawie jest układany grafik pracy? Cz firma zapewnia dodatkowe benefity, jak ubezpieczenie medyczne? Każda merytoryczna informacje będzie cenna dla osób, które interesują się podjęciem zatrudnienia w Agencji Atut.

jack

W Warszawie to samo, sami emeryci, inwalidzi mają zakres obowiązków do wykonywania, ale co się dziwić jak jeden inwalida - DOSŁOWNIE a drugi emeryt, lub emerytka, brak strojów, identyfikatorów ci ludzie chodzą jak chcą, kiecki, berety. Jak można posadzić niedołężnego człowiek na bramie wjazdowej na teren kilku wspólnot osiedlowych.

Były ochraniacz

Ja pracowałem u Pudla kiedy było 2,50 za godz i 240 godzin. Za ubranie trzeba było zapłacić. Zaliczka 50 zł trzeba było oddać 55 zł. Umowa zlecenie in blanco. Ale jaka płaca taka praca. Śpało się na Maxa. Trzy razy w ciągu roku tylko miałem NS za spanie tzn. 100 zł w plecy.

Były ochraniacz

ew
użytkownik zarejestrowany

@syzyf a na jakim stanowisku daja ta umowe o prace na kazdym?

Pance

Skoro piszesz o karierze zawodowej to nawet nie myśl o tej firmie. Pracowałem tam i to co wyżej napisane to święta prawda. Płaci się tam za wszystko. Kontrole na obiektach nie są po to by " dbac" o pracownika czy jeszcze żyje tylko są nastawione na wlepianie działy za pierdoly. Wszystko żeby kasa w firmie się zgadzala. Jak masz licencję to nawet nie myśl o tej firmie.

LOL

Witam jak czytam te opinię to sama prawda o tej firmę Atut. Dziwne procenty za zaliczki patrole interwencyjne zero pojęcia o ochronie a ta ich ochrona osobista masakra kota bym nie powierzył takiej ochronie jednym słowem dno .

komandos

Pance
@komandos 12.05.2016, 19:32
Witam.Trzeba to zgłośić do Inspekcji Pracy w Olsztynie zaraz się z nimi załatwią napewno świadków nie zabraknie...

Myśli że tylko ty wpadłes na ten pomysł? Inspekcji swego czasu były tam na bieżąco. Jak jesteś w branży to powinieneś wiedzieć gdzie pracował K.L przed założeniem firmy

xxxxxx

oszusci nie interesuja sie pracownikami..... a co mowic jak ktos mial wypadek w pracy nic a nic zero zainteresowania

EDI

To straszne ze nic sie nie zmienilo.Pracowalem tam 10 lat temu.Pozyczki z zarobionych juz pieniedzy ale przed wyplata...OPROCENTOWANE na 10% miesiecznie bo podobno firma jedzie na pozyczce lombardowej ;)za kazdy pobrany szczegol umundurowania potracone pieniadze z wyplaty jezeli nie od razu a na raty to oprocentowane 10 % miesiecznie,potracenia za telephony wykonane do ciebie bo ktos zachlal I musieli cie ekstra sciagnac do roboty,a hit sezonu to bylo potracenie za kartke swiateczna dla pracownikow obiektu.... ktora zaloga interwencyjna dostarczyla osobiscie na obiekt odliczajac pracownikom kilka dzialek za nieprawidlowosci stwierdzone na obiekcie a kazdy z pracownikow(12 osob) mial potracone po 5 zl za 1 wspolna kartke z zyczeniami swiatecznymi od pana K ;) ZENADA ...MASAKRA...

wiem co mowie

Drodzy przyszli kontrahęci uważajcie na nich jak najbardziej oszustwo nie z tej ziemi ,ponadto brak nadzoru ochrona pijana złe umundurowanie sadzę się z nimi ,nie polecam handlowiec przyjdzie i na obiecuje wszystko co mu tylko przyjdzie na język aby wziąć ten obiekt uważajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kindybal

Wyjebali go za chlanie i gnebienie ludzi,na koniec dostal niezly wpierdol.

Gringo

Witam Panowie, Czy na Warszawie "Inspektorem" nadal jest Marcin S?

kindybał

ja mam 5 zeta na godzine,niejest zle godziny 240-360 24/24.co wazne wyplata jest zawsze na czac,prosze nieoszukiwac.

prezes

to bardzo proste 3zł x 240 godz = 720 zł - 18zł na ubezpieczenie = 702zł to ile godz.trzeba przepracować aby zarobić 1400 zł ?

hsejko

Firma mała wygląda jak cygański wóz na kółkach czyli pierdolnik równy ,nikt nie wie o co tam chodzi jedyne co fajne jest to ten kogut pomarańczowy gdzie tylko mogą używać służby MPO a nie patrol interwencyjny koleś nie ma pojęcia hm szkoda mi go.

prezes

aby zarobić w tej firmie 1400 zł to trzeba przepracować 480 godzin.To jest niewolnictwo w XXI - wieku.

hsejko

to jest firma ,którą trzeba omijac z daleka ,aby zarobić wysokośc minimalnego wynagrodzenia , tu trzeba robnąć z 240 i więcej godzin na zlecenie ,bez sładek zus , a njeszcze dochodzą kontrole i kary pieniężne . Nie polecam

prezes

Nie zgadzam się z opinią niektórych wypowiedzi bo nie ma takiej firmy ochroniarskiej aby tak troszczyła się o pracowników jak ATUT bo odwiedzają pracowników po dwa razy w nocy czy aby pracownikowi nic się nie stało.

anti
użytkownik zarejestrowany

to jakim cudem maja pracowników w takich warunkach kto by pracował? Wyczytałem że mając na uwadze ciągłe zapotrzebowanie na ich usługi, systematycznie rozwijają zakres działalności oraz obszar działania firmy. A teraz poszukuja Pracownika ochrony więc napiszcie mi jak wyglada proces rekrutacji, jak ogólnie sytuacja wyglada na dzień dzisiejszy?

franek dolas

proponuje zgłośić do państwowej inspekcji pracy rzeczy o ile są prawdziwe o których tu mowa, obecnie płaca minimalna 1680zł brutto czyli 1234 zł za 160 godzin, sprawdzą skontrolują ukarają

fan1

Chyba na głowę ci się rzuciło chory jesteś w tej złodziejskiej firmie hm zryją ci głowę i będziesz czekał 3 m na wypłatę nędzną zastanów się .

fan

Bryndza niesamowita na kółkach(usunięte przez administratora)brak doświadczenia nie jeszcze raz nie nie polecam nikomu

Zozolek

Widzę ze nic sie nie zmieniło(usunięte przez administratora) jedny plus Pana (usunięte przez administratora) juz tak znają w Olsztynie że kazdy omija z daleka i traci mnóstwo klientów ....

krzysiu

tony
@krzysiu 02.04.2014, 12:52
Nie polecam nikomu tej Agencji Ochrony prawdziwa porażka szkoda twojego czasu nie wywiązuje się z danej umowy słownej dno dna...

To znaczy ze jak np.rozbijesz krótkofalówkę to za nią nie zapłacisz

anisiarum

Moze wie ktoś co znaczy ze zabieraja 3zł za kazde przepracowane 24h niby na ubezpieczenie?

fan

Dozór obiektu a nie agencja brak wypłaty na czas ,swoje ciuchy musisz mieć (usunięte przez administratora) ,nie polecam zadnym wypatku tej firmy przyszłym pracownikom sami (usunięte przez administratora)nic dodać ani ująć

lopi

Ta firma przejęła delikatesy Alma w klifie nie podjąłem tam pracy . za 6 ,50 stanie prawie 14 godzin

rebe

jak marcin kierownik jezdził pijany na kontrole to dobrze ze mu lejce zabrali/bo to menda była straszna,karał zabyle co,za zalicki pobieraja 15%do20% z pieniedzy zarobionych,miałem 4,50 odszedłem do biedronki za 7,50 kasa jest wypłacana do 10 miesiaca w biedronce a nie do 25 a słynnym atucie/powodzenia ,,,,

były pracownik

Powiem tak ludzie są zatrudniani na czarno ,oszukują z wypłatą pensji zawsze cos pracownikowi niesłusznie zabiorą,brak mundurów trzeba mieć swoje ubrania na posterunku ,zaliczki od pracodawcy oprocentowane nie zgodnie z prawem ,wystawiają rachunki na umowę o dzieło na 5 tys zł zejście z kosztów nie polecam firmy krętactwo złodziejstwo oszustwo

Chłopak z plakatu

[usunięte przez moderatora] na maksa nawet patroli interwencyjnych nie mają szef w warszawie to istny [usunięte przez moderatora] nie znający się na ochronie [usunięte przez moderatora]

anonim2

firma tragedia zatrudniają na czarno każą płacić za ubranie do pracy a za wzięcie zaliczki doliczają 10 procent, stawki za pracę od 3 zł na godzinę kierownik ma zabrane prawo jazdy po prostu Polska B

Byly pracownik

Nie polecam nikomu tej firmy...Porażka..

Popelina po olsztyńsku.

Zostaw opinię o Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia