counter
3 68 83 5 1
jan

.........a co to taka pyskówka, ludzie............. nikt nic pozytywnego nie napisze? albo prawdziwego, byłoby lepiej

jan

Do Jana
@jan

Janie z Biskupca, pszyjacielu Deckera, ludzie piszo prawdę, Sam mówiłes że robisz po 250 h i jeszcze cię okradają na godzinach, taka jest prawda.

Biurowy Nowy wpis
@jan

Nie ma to tamto zarząd WK RK i śpioszek zniszczyli te firmę.

Em si Nowy wpis

Dobra firma. Bardzo mili ludzie, zwłaszcza Pani Alicja. Zarobki słabe

Aleksandra Nowy wpis
@Em si

Hej, jak wyglądają te zarobki w Wulkanie? Z chęcią zapoznałabym się z tym jakie to są mniej więcej kwoty :)

Nie oferują nic Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.
Kandydat

Witam was serdecznie drodzy czytelnicy. Posiadam takie informacje z osobistego pobytu tamże na Poprzecznej. Firma nie oferuje NIC - czyli najniższa krajowa, gotowość do służ 7/24, soboty niedziele i święta - pracujesz bo to największa robota w tedy idzie. Zacierasz ręce bo myślisz o nadgodzinach - pffffrr dają ci osobno umowę zlecenie by nie płacić tych 50%. Spytałem czy to żart - odpowiedz mnie aż wbiła w drewniane krzesełko - "jak się nie podoba idź Pan gdzie indziej" i to jakim tonem. No i poszedłem gdzie indziej. Słyszałem z resztą pogłoski że firma (usunięte przez administratora) ludzi i to masowo, ludzie się sądzą z ta firmą, ktoś coś wie?

Gregor

Dziwne te wpisy bo firma jest postrzegana jako dobry pracodawca, czyżby złośliwie ktoś zamieszczał takie teksty?

Prawda
@Gregor

Chłopie co ty (usunięte przez administratora) albo masz małe doświadczenie z tymi ludźmi albo nie wiem co ci odbija, To oni mówia że sa dobrym pracodawcą, a ludzie co tam robili znajom prawdę, Mówią że jest tam rodzinna atmosfera - tak racja kumoterstwo i kolesiostwo przedewszystkim.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Prezes K

Władze firmy niby po szkołach a siano z butów, takiego podłego i hamskiego traktowania ludzi jeszcze nie widziałam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie? Chętnie zatrudniają?

klietn
Klient

warunki skandaliczne jak w sredniowieczu brak kibla wody pradu i ogrzewania pan dyrektor nie robi nic aby zapewnic podstawowe warunki pracownikowi (usunięte przez administratora)

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Kierownik w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Blablak
@Pytanie

A kto mądry pójdzie tam robić?

Niebieski

Pracowalem troche w wulkanie i nie bylo tak zle jak piszecie. Fakt ze trzeba czasem te 12 godzin pracowac w nocy, no ale tak to praca. Co najwazniejsze to ze zawsze pieniadze byly na czas .

@Niebieski

No super,że za marne minimum dasz się zgnoić i pomiatać.Brawo tylko się cieszyć i właśnie ta firma potrzebuje takich gxxxxków ,bo każdy mądrzejszy nie zagrzeje tu miejsca...????????:(

Niewolnik
@Niebieski

Pracowałem przy budowie piramid, biczowali nas tylko raz dziennie, najważniejsze że kromka czerstwego chleba i miska wodorostów była na czas. Nie byliśmy głodni, mówili na mnie spaślak bo przy 180 cm ważyłem 54 kilo.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Był pracownik
@Pytanie

W tej firmie nie czegoś takiego. Firma jest niesamowicie źle zarządzana przez co ma niemałe problemy finansowe tzn jest na kredycie w millenium około 2 mln zł.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Był pracownik
@Pytanie

Takiego systemu niema. w tej firmie nie opłaca się pracować, brak szacunku dla pracowników, chodzi tylko o dofinansowania

Postronny

Witam! Otóż też chcę podzielić się opinią na temat pracy w ochronie mienia w Spółdzielni Wulkan.Ten ZPChrononej to wielkie przegięcie,ale to tylko wina kierownictwa i prezesostwa.Niejaki pan kierownik W.Decker nie powinien przede wszystkim być kierownikiem.Idzie w układ tylko z prezesem Kolajem,nie dba o pacowników, nie robi grafików pracownikom w porę ,bierze łapówki,proponuje jakieś chore układy itp.Bardzo podlegly PREZESOWI i gotów jest zrobić dla niego wszystko kosztem swoich pracowników, traktuje jich ak by byli niżsi intelektem,ignoruje prośby pracowka i uwagi..Bardz lubi donosy.Przestrzegam ludzi którzy będą chcieli zatrudnić się jako stróże .Znam wielu byłych i obecnych stróży i stąd moja opinia.Ludzie nie chcą głośno mówić o warunkach pracy bo tym samym kierownik Decker by ich mógł zwolnić.Zarobki są najniższe bez żadnych premii ani dodatków.

Kierownik s
@Postronny

Nowe PANNY zadowolone z pracy lecz płaca mała ??? A co mi pomożecie w heycie pracowników ??

Sok z gumijagód
@Kierownik s

To nie hejt tylko prawda...

Karol.

Tu nie ma co patrzyc że prezes jest kaleka. Kaleka też odpowiada za tortury i niewolnictwo. I pozwala na to dla tego nadzorcy wieska. Trzeba zgłosić do Prokuratury i nich wezmą się za tego kaleke i wieska.

Kasia

Poszukuje pracy, ale szukając pracy w różnych firmach ochrony ogłaszając się i czytając opinie równocześnie firm przez pracowników to koszmar czy w tym kraju nie ma normalnego traktowania, spokoju, gdzie człowiek by mógł być traktowany jak człowiek a nie jak bydło albo jak dzieci. My niepełnosprawni powinniśmy zakasać rękawy i coś z tym zrobić ja pracowałam w innej firmie i też byłam nie miło traktowana i przez pracowników bo jeden myślał że jak ma 50tkę albo 60tkę do kobiet też to się tyczy a ja 31 to można skoczyć na głowę trochę powyciągać informacji tu pododawać, podkoloryzować i rżnie głupa udając serdecznym kolegą koleżanką znam to na pamięć, bawią mnie tacy ludzie tak jak by nie mieli swojego życia prywatnego tylko cudzym żyli jak dzieci w piaskownicy najbardziej bawi mnie sytuacja jak robie z takich (usunięte przez administratora) bo są (usunięte przez administratora) normalny człowiek by się tak nie zachowywał, jeśli chodzi o kierownictwo i szefów to poprostu zgłaszajcie naruszenie praw ja już jedną firmę podałam. Z poważaniem.

Dekier

W Olsztynie praktycznie już nie istnieją. Na całe szczęście.

Xxxxx

U nas w Kętrzynie dzieje się to samo. Praca w nadgodzinach, a ludzi traktuje się, jak niewolników. To praca nie dla inwalidów, a zresztą i zdrowy człowiek nie dałby radę.

Dzuli

ta firma każe pracować ponad siły ,ciągle trzeba zastępować inne osoby,to jest po 10-12 godzin.Ludzie są przemęczenie.Wyzyskuja pracowników!

Agata
@Dzuli

Jak wiadomo - czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy. Skoro zatem w Spółdzielni Wulkan ten czas jest aż tak wydłużony, należałoby zgłosić to właściwiej instytucji. Co o tym myślisz?

Gumiś

Jakie rozmowy ,jakie wymagania ? Co by nie patrzeć to byle kto aby byl aby zapchac dziurę,sztuka aby była,a im głupszy tym lepszy.Kazdy wie ,że gxxxpkami lepiej manipuliwac ,mozna kazda ciemnonę wcisknąc

Precz z niepełnosprawnymi Komendantami.

To co tu opisują pracownicy niepełnosprawni , naprawdę niepełnosprawni , a nie chamstwo ze Wsi co za łapówki otrzymali orzeczenia o niepełnosprawności i wychwalają . To jest bardzo przykre , że w Polsce niepełnosprawny jak jest Prezesem czy Dyrektorem czy Kierownikiem obraża ,okrada ,poniża drugiego niepełnosprawnego . To jest Patologią. Jak Świat patrzy na Polską niepełnosprawną Umysłowo Patologię to się śmieje. Jak na przykład Kierownik nadzoru Wiesław jest niepełnosprawnym , jego Małżonka tez . Pozałatwiane Orzeczenia ,może ze się mylę. Ponieważ Kierownik Wiesiek może mieć coś z głową , pracując w Ochronie ganiał po dachach . Następnie jak został Inspektorem to skakał po płotach . Powiem tylko jedno. Olsztyńskie Zakłady Pracy Chronionej to Olsztyńskie Obozy Pracy Dla Niewolników Niepełnosprawnych. Ich Prezesi i kierownictwo to typowi Komendanci obozów. Jeżeli są rozliczanie za obozy Pracy Niemcy to dlaczego nie rozliczyć Olsztyńskich obecnych Komendantów obozów Pracy dla niewolników niepełnosprawnych. Ukarać tę Patologię !

Odradzam
@Precz z niepełnosprawnymi Komendantami.

Problem tkwi w Kadrze Najwyższego Szczebla (to dopiero trzoda) a nie w pracownikach niżej postawionych, którym trzoda blokuje wszystkie decyzje. Wieje tam komuną, to fakt, a pracownikom szczerze współczuję, bo faktycznie są obrażani.

Fryderyk
@Precz z niepełnosprawnymi Komendantami.

Zgadzam się w 100% Rozliczyć tylko uczciwie te pseudo zakłady pracy chronionej,bo to co sie w nich wyprawia woła o pomstę do nieba...

Norbi

Firma jest dobrym pracodawcą a ja mam wrażenie, że hejterzy postanowili oczernić firmę!!!

@Norbi

Ha ha hi dobrym pracodawcą? Czy masz na myśli to ,że jak idziesz do szpitala to w ramach urlopu wypoczynkowego lub to,że nic Ci się nie należy bo tu cytuję"U nas takich rzeczy nie praktykujemy"ha ha hi????????Jeżeli wyzyskiwanie osób niepełnosprawnych nazywasz hejtem to ok nie mamy o czym mówić,bo tak naprawdę nie znasz swoich praw i nie wiesz co to znaczy - dobry pracodawca. ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie
3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poprzeczna 11