counter
3 68 73 5 1
jan

.........a co to taka pyskówka, ludzie............. nikt nic pozytywnego nie napisze? albo prawdziwego, byłoby lepiej

Tak5Nie

Do Jana Nowy wpis
@jan

Janie z Biskupca, pszyjacielu Deckera, ludzie piszo prawdę, Sam mówiłes że robisz po 250 h i jeszcze cię okradają na godzinach, taka jest prawda.

Niebieski

Pracowalem troche w wulkanie i nie bylo tak zle jak piszecie. Fakt ze trzeba czasem te 12 godzin pracowac w nocy, no ale tak to praca. Co najwazniejsze to ze zawsze pieniadze byly na czas .

Tak3Nie1

@Niebieski

No super,że za marne minimum dasz się zgnoić i pomiatać.Brawo tylko się cieszyć i właśnie ta firma potrzebuje takich gxxxxków ,bo każdy mądrzejszy nie zagrzeje tu miejsca...????????:(

Tak11Nie1
Niewolnik Nowy wpis
@Niebieski

Pracowałem przy budowie piramid, biczowali nas tylko raz dziennie, najważniejsze że kromka czerstwego chleba i miska wodorostów była na czas. Nie byliśmy głodni, mówili na mnie spaślak bo przy 180 cm ważyłem 54 kilo.

TakNie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Był pracownik Nowy wpis
@Pytanie

W tej firmie nie czegoś takiego. Firma jest niesamowicie źle zarządzana przez co ma niemałe problemy finansowe tzn jest na kredycie w millenium około 2 mln zł.

TakNie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie?

Tak1Nie2
Był pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Takiego systemu niema. w tej firmie nie opłaca się pracować, brak szacunku dla pracowników, chodzi tylko o dofinansowania

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Kierownik w Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Postronny

Witam! Otóż też chcę podzielić się opinią na temat pracy w ochronie mienia w Spółdzielni Wulkan.Ten ZPChrononej to wielkie przegięcie,ale to tylko wina kierownictwa i prezesostwa.Niejaki pan kierownik W.Decker nie powinien przede wszystkim być kierownikiem.Idzie w układ tylko z prezesem Kolajem,nie dba o pacowników, nie robi grafików pracownikom w porę ,bierze łapówki,proponuje jakieś chore układy itp.Bardzo podlegly PREZESOWI i gotów jest zrobić dla niego wszystko kosztem swoich pracowników, traktuje jich ak by byli niżsi intelektem,ignoruje prośby pracowka i uwagi..Bardz lubi donosy.Przestrzegam ludzi którzy będą chcieli zatrudnić się jako stróże .Znam wielu byłych i obecnych stróży i stąd moja opinia.Ludzie nie chcą głośno mówić o warunkach pracy bo tym samym kierownik Decker by ich mógł zwolnić.Zarobki są najniższe bez żadnych premii ani dodatków.

Tak7Nie1
Kierownik s
@Postronny

Nowe PANNY zadowolone z pracy lecz płaca mała ??? A co mi pomożecie w heycie pracowników ??

TakNie3
Sok z gumijagód
@Kierownik s

To nie hejt tylko prawda...

Karol.

Tu nie ma co patrzyc że prezes jest kaleka. Kaleka też odpowiada za tortury i niewolnictwo. I pozwala na to dla tego nadzorcy wieska. Trzeba zgłosić do Prokuratury i nich wezmą się za tego kaleke i wieska.

Kasia

Poszukuje pracy, ale szukając pracy w różnych firmach ochrony ogłaszając się i czytając opinie równocześnie firm przez pracowników to koszmar czy w tym kraju nie ma normalnego traktowania, spokoju, gdzie człowiek by mógł być traktowany jak człowiek a nie jak bydło albo jak dzieci. My niepełnosprawni powinniśmy zakasać rękawy i coś z tym zrobić ja pracowałam w innej firmie i też byłam nie miło traktowana i przez pracowników bo jeden myślał że jak ma 50tkę albo 60tkę do kobiet też to się tyczy a ja 31 to można skoczyć na głowę trochę powyciągać informacji tu pododawać, podkoloryzować i rżnie głupa udając serdecznym kolegą koleżanką znam to na pamięć, bawią mnie tacy ludzie tak jak by nie mieli swojego życia prywatnego tylko cudzym żyli jak dzieci w piaskownicy najbardziej bawi mnie sytuacja jak robie z takich (usunięte przez administratora) bo są (usunięte przez administratora) normalny człowiek by się tak nie zachowywał, jeśli chodzi o kierownictwo i szefów to poprostu zgłaszajcie naruszenie praw ja już jedną firmę podałam. Z poważaniem.

Tak3Nie1
Dekier

W Olsztynie praktycznie już nie istnieją. Na całe szczęście.

Tak10Nie2
Xxxxx

U nas w Kętrzynie dzieje się to samo. Praca w nadgodzinach, a ludzi traktuje się, jak niewolników. To praca nie dla inwalidów, a zresztą i zdrowy człowiek nie dałby radę.

Dzuli

ta firma każe pracować ponad siły ,ciągle trzeba zastępować inne osoby,to jest po 10-12 godzin.Ludzie są przemęczenie.Wyzyskuja pracowników!

Tak5Nie
Agata
@Dzuli

Jak wiadomo - czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy. Skoro zatem w Spółdzielni Wulkan ten czas jest aż tak wydłużony, należałoby zgłosić to właściwiej instytucji. Co o tym myślisz?

Tak1Nie
Gumiś

Jakie rozmowy ,jakie wymagania ? Co by nie patrzeć to byle kto aby byl aby zapchac dziurę,sztuka aby była,a im głupszy tym lepszy.Kazdy wie ,że gxxxpkami lepiej manipuliwac ,mozna kazda ciemnonę wcisknąc

Tak11Nie1
Precz z niepełnosprawnymi Komendantami.

To co tu opisują pracownicy niepełnosprawni , naprawdę niepełnosprawni , a nie chamstwo ze Wsi co za łapówki otrzymali orzeczenia o niepełnosprawności i wychwalają . To jest bardzo przykre , że w Polsce niepełnosprawny jak jest Prezesem czy Dyrektorem czy Kierownikiem obraża ,okrada ,poniża drugiego niepełnosprawnego . To jest Patologią. Jak Świat patrzy na Polską niepełnosprawną Umysłowo Patologię to się śmieje. Jak na przykład Kierownik nadzoru Wiesław jest niepełnosprawnym , jego Małżonka tez . Pozałatwiane Orzeczenia ,może ze się mylę. Ponieważ Kierownik Wiesiek może mieć coś z głową , pracując w Ochronie ganiał po dachach . Następnie jak został Inspektorem to skakał po płotach . Powiem tylko jedno. Olsztyńskie Zakłady Pracy Chronionej to Olsztyńskie Obozy Pracy Dla Niewolników Niepełnosprawnych. Ich Prezesi i kierownictwo to typowi Komendanci obozów. Jeżeli są rozliczanie za obozy Pracy Niemcy to dlaczego nie rozliczyć Olsztyńskich obecnych Komendantów obozów Pracy dla niewolników niepełnosprawnych. Ukarać tę Patologię !

Tak18Nie
Odradzam
@Precz z niepełnosprawnymi Komendantami.

Problem tkwi w Kadrze Najwyższego Szczebla (to dopiero trzoda) a nie w pracownikach niżej postawionych, którym trzoda blokuje wszystkie decyzje. Wieje tam komuną, to fakt, a pracownikom szczerze współczuję, bo faktycznie są obrażani.

Tak11Nie
Fryderyk
@Precz z niepełnosprawnymi Komendantami.

Zgadzam się w 100% Rozliczyć tylko uczciwie te pseudo zakłady pracy chronionej,bo to co sie w nich wyprawia woła o pomstę do nieba...

Tak11Nie
Norbi

Firma jest dobrym pracodawcą a ja mam wrażenie, że hejterzy postanowili oczernić firmę!!!

Tak1Nie2
@Norbi

Ha ha hi dobrym pracodawcą? Czy masz na myśli to ,że jak idziesz do szpitala to w ramach urlopu wypoczynkowego lub to,że nic Ci się nie należy bo tu cytuję"U nas takich rzeczy nie praktykujemy"ha ha hi????????Jeżeli wyzyskiwanie osób niepełnosprawnych nazywasz hejtem to ok nie mamy o czym mówić,bo tak naprawdę nie znasz swoich praw i nie wiesz co to znaczy - dobry pracodawca. ????????????????

Tak13Nie

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Odradzam
@Administrator

Tak, nie ma co tracić czasu na tą komunistyczną placówkę. Odradzam osobom zdrowym umysłowo.

Tak13Nie
xoxo

Hej, ale wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Podobno jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie, a skoro wypłata jest w pełni terminowa, to nic dziwnego, że są teraz tak popularni.

Tak1Nie

nutria

Witam, jestem zainteresowana pracą jako operator monitoringu? Chciałam zapytać jak wygląda praca, czy mile widziane są niepełnosprawne kobiety? Czy osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym pracują 7 godzin czy więcej?

Indianin

Indianin wita bardzo serdecznie wszystkich wyrzuconych przez pana Wiesława Deckera zwanego kierownikiem. Na wstępie chcę poinformować że od kilkunastu lat całą spółka zarządu wraz z prezesem niewiadomego pochodzenia okradają ochroniarzy którzy nie są członkami spółdzielni. Ci którzy jednak są członkami dostają dywidendy kosztem tych którzy nie są członkami spółdzielni. Rozbieżności pomiędzy dywidendami pana prezesa a pana Wiesława Decker wynoszą od 6 do 15 tysięcy w skali roku. Poza tym panie Wieśku czy wszyscy do okoła wiedzą że czerpie pan zyski materialne z okradania firmy Morlin, za co cała firma została wyrzucona na bruk. Pan jednak utrzymał się w tej firmie za donosy i bycie konfidentem. Niech pan się pochwali za co wyrzucili pana z Milicjo? za ŁAPÓWKARSTWO. Dlaczego taki człowiek jak pan pracuje na tak wysokim stanowisku? Gdzie pojawi się pan to bierze łapówki od ochroniarzy w zamian za pracę na dobrych obiektach. Życzę panu panie Wiesławie wesołych świąt Alleluja i do przodu.

Tak4Nie1
Małżonka Strażnika Sprint Olsztyn.

Wulkan Olsztyn zatrudnia niepełnosprawnych pracowników ochrony z orzeczeniem Umiarkowanym , którzy pracują jak pełnosprawni . 8 godzin 40 tygodniowo np.; w Lutym 2016 roku Niepełnosprawny Pracownik z Orzeczeniem Umiarkowanym ma przepracować 168 godzin. A powinien 7 godzin tygodniowo 35 godzin to daję 147 godzin. Wychodzi na to ze Prezesi Zarząd i kierownik nadzoru Okradają niepełnosprawnych Pracowników. Konwencja ONZ o Prawach osób niepełnosprawnych zabrania wyzysku i niewolenia. Dlatego trzeba powiadamiać Prokuraturę o popełnieniu przestępstwa kradzieży przez Prezesa i Zarząd i Kierownika Nadzoru . Przestępcy muszą ponieś karę , nie można chronić przestępców.

Tak5Nie1
Nick...
@Małżonka Strażnika Sprint Olsztyn.

Co do czasu pracy to niestety nie ma Pani racji. 35 godziny tydzień pracy niedotyczy osób zatrudnionych przy pilnowani. W Ustawie z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych został określony czas pracy osoby z niepełnosprawnością. W art. 15 czytamy, że: *Czas pracy osoby niepełnosprawnej nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo. *Czas pracy osoby niepełnosprawnej zaliczonej do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. *Osoba niepełnosprawna nie może być zatrudniona w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych. Istnieje jednak pewien wyjątek, zgodnie z art. 16: *Przepisów art. 15 nie stosuje się do osób zatrudnionych przy pilnowaniu(dozór, portier, operator monitoringu). W związku z tym, że w stosunku do osób z niepełnosprawnością zatrudnionych przy pilnowaniu nie stosuje się art. 15 powyższej ustawy, podlegają oni ogólnym zasadom dotyczącym czasu pracy, wynikającym z uregulowań Kodeksu pracy.

Tak4Nie
Kasia

Joanna,Marysia,Grazia,Tumek-no kogo jeszcze wymyślisz.Kobieto opamiętaj się bo dla ciebie Bożeno S. wszyscy wokół to tylko czuby i debile.Gdziekolwiek pracowałaś to czuby i debile,sąsiedzi też czuby i debile.Tylko Ty Bożeno S jesteś nie winna i normalna.Pracowałam z tobą i pamiętam jaką mi krzywdę wyrządziłaś w pracy i nie tylko mnie bo sąsiedzi też mają Ciebie dość. A wystarczy że zmienisz psychiatrę a będą ciebie Bożenko S ludzie szanować.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Spółdzielnia Wulkan w Olsztynie
3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poprzeczna 11