Opinie o Akmar Plus Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Akmar Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akmar Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akmar Plus Sp. z o.o. w Olsztyn

Mońka Nowy wpis

Jest jeszcze czas na wysłanie cv do firmy na stanowisko koordynator ds. usług. O co chodzi z tym, że wymagają tam od kandydatów dyspozycyjności? Chodzi o pracę w godzinach nietypowych, np. nocnych i weekendami, albo może chodzi o bycie cały czas pod telefonem i w gotowości do pracy??

Kozik Nowy wpis

Akmar zajmuje się pielęgnacją naszych terenów zielonych i muszę przyznać, że robią to fantastycznie. Tereny wokół naszego biura są zawsze zadbane i estetyczne. Polecam ich każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki nad zielenią.

Katarzyna W. Nowy wpis

Niesamowite, jak bardzo profesjonalne podejście do sprzątania może wpłynąć na komfort pracy! Od kiedy AKMAR Plus zajmuje się czystością w naszym budynku biurowym, atmosfera w pracy stała się znacznie lepsza. Wszystko zasługuje na pochwałę – od skrupulatności pracowników, po używane środki czystości. Czuję, że dbają nie tylko o nasze biuro, ale także o nasze zdrowie i komfort.

@Katarzyna W.

Orientujesz się, ilu osobową ekipę sprzątającą ma firma? I czy pracowali oni na zmiany, czy zawsze w takich samych godzinach? Wiem, że nie jesteś pracownikiem tej firmy, ale może tę kwestię zauważyłaś będąc w biurze, a mi by to pomogło, bo myślę, aby się zatrudnić...

Okoteks

Akmar to nie tylko firma sprzątająca, ale również doskonały partner do utrzymania naszych terenów zielonych. Zawsze wykonują swoje zadania z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale. Gorąco polecam

@Okoteks

A ktoś wie czy właśnie przy utrzymaniu terenów zielonych to kobiety pracują czy mężczyźni? Czy ogólnie zdarza się tutaj praca ciężka fizycznie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Akmar Plus Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Firma żeruje na osobach niepełnosprawnych(ma dofinasowanie za taka osobe) nie inwestuje w sprzet, wypłaty co miesiąc- prawo tak nakazuje, z pefronu aby dostac dotacje musza stala data sie poruszac,wyplacac. To jest obowiazek pracodawcy w przepisach prawa.aby dostac dodatek za osobe niepełnosprawną, minimalna krajowa- a reszta gdzie, ?? koordynatorzy sa to sa, jacy sa tacy sa ,kazdy spotkal sie,w swoim miejscu z czyms innym ja np z plotkarstwem, "(usunięte przez administratora)"na wszystkich tylko nie na siebie, niechce w czyms takim uczestniczyc, mam problem z ta firma , praca jak praca kto chce pracowac wiec bedzie, cos za cos, każdy ma prawo przemyśleć czy warto tu pracować, jak potrzebujesz pracy to idz, jeśli możesz inno wybrać to polecam inną, firma robi porzadnie sprzata, pielegnuje, do jakości niemam zarzucenia, do wykonywania już tak, pozdrawiam anonimowo pana Andrzeja K. -uczciwość popłaca, nieuczciwość, prowadzi do bankructwa.

No a właśnie czy zakład faktycznie jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością? Wszystko przepisowo czy nie, a jeśli nie to gdzie leży problem?

Ewelina

Ale dają kasy więcej niż najniższa krajowa tylko umowa jest na naniższą czy jak to wygląda? Osoby niepełnosprawne mają jakieś lżejsze obowiązki czy wszyscy pracownicy traktowani są tak samo, w ogóle osoby bez orzeczenia też tu aplikują?

Klientka

Firma Akmar Plus jest świetnym wyborem dla każdego, kto szuka profesjonalnej i skutecznej firmy sprzątającej. Ich usługi są starannie dostosowane do potrzeb klientów, a kadra pracownicza zawsze wykonuje swoją pracę dokładnie i rzetelnie.

Balbinka

Firma Akmar to nie tylko profesjonalne usługi sprzątania, ale również pielęgnacji terenów zielonych oraz świadczenia usług specjalistycznych. Ich zróżnicowana oferta pozwala na kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów.

Honorata

Moja Mama szuka pracy jako osoba do sprzątania, nie ma doświadczenia ale widzę że firma oferuje szkolenia produktowe i wprowadzające. Mama ma już swój wiek i wiadomo, że niektóre rzeczy robi wolniej ale jest osobą dokładną i sumienna. Znalazłam ogłoszenie w którym szukają osoby na 0,6 etatu. Jaki dokładnie jest to czas pracy, ile wychodzi godzin w tygodniu? Jaka jest stawka godzinowa?

Paweł 123456

Nie polecam tej Firmy a szczególnie kordynatorki tak zwano Danusia .Zmuszanie pracownika do łamania prawa pod rygorem zwolnieni dyscyplinarnego.oszukiwanie. Nie polecam tej firmy .

@Paweł 123456

Czego dotyczy to łamanie prawa? To poważne zarzuty, może warto gdzieś to zgłosić?

@Paweł123456
@Agata

Firma zna doskonale mnie z jednostki wojskowej.ponieważ inspekcje pracy się tym zajmowała.to niech pani zgłasza. Powodzenia.

@@Paweł123456

Ale chwileczkę czy to stwierdzenie, że pip nie jest w stanie niczego zrobić czy ja to źle odebrałam?

@Ewa

Jestes pewnie osoba niepęłnosprawna? zgłoś, zgłoś inspekcja pracy ,pefron, i do sądu.

Dagmara

Bardzo dobra firma szanująca swojego pracownika. Wypłata zawsze na czas, wszystko jasno wyjaśnione . Pozdrawiam Koordynatorki. Złote Kobiety :)

Lena

Polecam - wyplata na czas, grafik jasno ułożony.

Adriana

Najlepsza firma do sprzątania biur i powierzchni firmowych, a także hal i magazynów.

Paulina Rolka

Ze strony pracownika polecam. Wygodny grafik dla każdego pracownika, praca jaka jest każdy wie, ale nie ma źle. Zarobki dobre, wypłata zawsze o czasie.

@Paulina Rolka

No to spoko, że Ci się podoba no ale może jednak szerzej się odniesiesz do samej w sobie pracy tutaj? Bo to wielu by interesowało jednak

Obserwator

Absolutnie nie polecam tej firmy tam czlowiek niema własnego zdania wysyłają ciagle na urlop kiedy chca nie liczą się ze zdaniem pracownika kazdy dzień to znak zapytania koordynator jak choragewka na wietrze na terenie suwalk niema poszanowania do pracownika

@Obserwator

A czemu tak wysyłają na urlop? Nie ma co robić czy co?

Obserwator
@Agata

Na urlop wysyłają bo chcą zeby pracownik na bieżąco wykorzystywał wolne w tej firmie wszystkiego można się spodziewać wypowiedzenia w każdej chwili nawet dobrym pracownikiem można byc nigdy nic nie było można zaplanować zawsze kordynator po swojemu wszystko planuje za pracowników

@Obserwator

Bo widocznie mają taką strategię i organizację pracy. Może boją się, żeby nagle wszyscy urlopu nie wzięli czy coś? A faktycznie kogoś dobrego z dnia na dzień od tak wypowiedzieli? Bo do tego raczej powód powinien jakiś być przecież

Barbara
@Ewa

Ja się z tym nie zgodzę, bo ZAWSZE można próbować się dogadać i zazwyczaj się to udaje. Pracownicy między sobą też powinni się dogadać, a z koordynatorem można dyskutować, bo to taki sam człowiek jak ty.

@Barbara

Czyli na życzliwość z jego strony na spokojnie można liczyć? No to pewnie jak się kto dogadał taka opinia jak widać...

Maciek

Cześć. Interesuje mnie czy są nowe przyjęcia do tej firmy? Słyszeliście o czymś? Gdzie pytać ?

nn
@Maciek

Lepiej uciekaj od tej firmy to stara Roka.

Guciek
@Maciek

Na swojej stronie www są podane zarówno adres jak i numery telefonów. Warto zadzwonić i zapytać.

Hania
@Maciek

No chyba najlepiej wejść na stronę www i w zakładkę "kontakt". Jest podany numer 605 199 240 więc najlepiej po prostu zadzwonić.

Maciek 12
@Hania

Może lepiej zadzwonić do konkurencji gdzie z grupami dobrze traktują i pomagają przez Fundację..

Aśka
@Maciek 12

Jaką Fundację, jakie grupy? O czym wy w ogóle piszecie? Poza tym czy to reklama konkurencji czy strona poświęcona Akmar? :/

Marycha
@Aśka

Kogoś poniosło ewidentnie. Szkoda przejmować się takimi fejkowymi wpisami. Ten kto pracował lub pracuje to wie, że jest całkiem ok. Klienci wracają, nowych przybywa, a to też świadczy o dobrych usługach.

Aneta
@Marycha

A jak to, że klientów w Akmar Plus przybywa, wpływa na pracowników? Ciekawi mnie, czy wiąże się to na przykład z podwyżkami ich wynagrodzeń, czy mogą liczyć na jakieś premie (tygodniowe, miesięczne, roczne) i inne podobne benefity u pracodawcy.

Daniel
@Aneta

Są przyjęcia, bo roboty coraz więcej :)

Obserwatown
@Maciek

Nie polecam tej firmy zwalniaja z byle powodu umowe mialem na dluszy czas a zwolniony zostalem bo kierowwniczka miala swoje kaprysy

@Obserwatown

No ale chyba musiała jakoś w wypowiedzeniu uzasadnić czemu Cię zwalnia co nie? Jak to wyjaśniała?

Animinka
@Maciek

Na stronie www firmy są podane wszystkie dane kontaktowe. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Akmar Olsztyn".

Bożena

Hmmm firma szuka aktualnie kogoś na stanowisko robotnik gospodarczy.. czytam ogłoszenie a jednym z wymagań w wykształceniu jest brak lub niepełne podstawowe... przestrzegają tego? Czemu?

Danuśka

Oceniam pozytywnie. Usługi porządkowe ogólnie rozumiane, tak więc przyjmując się do pracy wiesz na co się piszesz.

Poszukuje obecnie pracy jako: Pracownik Biurowy w mieście Białystok. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Natalia

Najlepszą metodą jest po prostu kontakt albo bezpośredni albo telefoniczny.

Hawranek

Jako klient biznesowy cenię sobie usługi Akmaru. Zdrowe ceny, a poziom usług zadowalający.

Pola

Polecam. Wszystko lśni czystością. Kontakt wzorowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Akmar Plus Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Akmar Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akmar Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akmar Plus Sp. z o.o.?

Akmar Plus Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5B
    10-455 Olsztyn