Opinie o Spoldzielnia Wulkan Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Spoldzielnia Wulkan Olsztyn. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spoldzielnia Wulkan Olsztyn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spoldzielnia Wulkan Olsztyn w Olsztyn

Janusz

Ciężko jest w spółdzielni. Co się dzieje to się dzieje, oby jutro przyniosło nowe nowiny

Natalia
@Janusz

Przykro słyszeć :( Mogę prosić o więcej szczegółów, chodzi o warunki pracy, a może atmosferę? Czy obecnie jest lepiej, coś zmieniło się na plus?

Warek
@Natalia

Warunki pracy ciężkie. Place jeszcze gorsze, a atmosferę psuja prezesy.

Sylwia Nowy wpis
@Warek

Widzę właśnie coś o zastraszaniu. A masz jakieś swoje doświadczenia z nimi czy nie chcesz za bardzo o tym rozmawiać?

Rektor Nowy wpis
@Warek

Mało powiedziane psują. Oni są.tez na grupach specjalnych?

Karolina Nowy wpis
@Rektor

A co takiego konkretniej robią prezesi co Wam nie odpowiada? dajcie jakieś przykłady bo nie wiem o co chodzi

Rektor Nowy wpis
@Sylwia

Ja z chęcią podyskutuję bo 8 lat znam. Główny to intelektualne niziny i zatwardziały (usunięte przez administratora) A młodszego nie poznaje. Utopili firmę przez źle zarządzanie. Atmosfera zepsucia w powietrzu od dawien dawna. Młody mówił że pracować się tam nie da. Coraz bardziej z dnia na dzień przyznaje mu rację. Bardzo negatywnie tam jest.

Gumiś

(usunięte przez administratora).Przecież to kpiny w biały dzień,to tylko w Polsce takie rzeczy .Podam tylko jeden przykład z tysięcy,które można mnożyć: Jak to jest możliwe,że osoba zatrudniona jako niepełnosprawna nie może chorować?Dziwne ?Prawda?Przecież to nie potrzeba mieć ilorazu inteligecji ponad przeciętną,żeby zdawać sobie sprawę z faktu iż zatrudniając takie osoby należy się liczyć z faktem ich nieobecności z powodu choroby...Ale nie w naszym kraju gnębi się i zastrasza owych ludzi z tego powodu,wykorzystuje brak wiedzy i umiejętnosci bronienia swoich praw i dlatego jest to bardzo smutne i jak słyszę to chyba nie ma żadnego uczciwego pracodawcy ,który w mniejszym czy większym stopniu nie przyczynił się do tego,że trudno znaleśc pozytywne opinie o tego typu zaķładach co oczywiście źle wpływa na ich wizerunek,ale kto by się tym martwił bo jak to mówią w Polsce"Głupich nie sieją,sami się rodzą"

Pracownicy,zastraszani bo dalem panu prace, koledzy donosza sa na kazdym obiekcjie brak wnioskow uropowych pan deker dzwoni ma pan od jutra urlop bez zgody pracownika my mamy prawo o terminie uropu decydowac kiedy chcemy . Znikaja nadgodziny umowa zlecenie 3,50 to ponizej godnosci pracuja osoby po 70 lat na czarno ale przy kontroli firma dala wolne . Ja wyslalem meila do osoby ktora podala w opini , to osoba ktora dziala i sie nie boi polecam. Z tego co wiem sa sprawy w toku ale ona ma w innym miescie . Nie podam gdzie i co planuje, warto sie zwrucic do niej. Mysle ze pan W.D juz nie bedzie tak uchachany.A Dyrektor pomysli kto pracuje na ta firme.pozdrawiam caly zarzad

Zostaw merytoryczną opinię o Spoldzielnia Wulkan Olsztyn - Olsztyn

• Jak się pracuje w Spoldzielnia Wulkan Olsztyn?

Zobacz opinie na temat firmy Spoldzielnia Wulkan Olsztyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spoldzielnia Wulkan Olsztyn?

Spoldzielnia Wulkan Olsztyn