Pro-Met P.P.H.U. Krystyna Wojciechowska

Szczekociny

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Pro-Met P.P.H.U. Krystyna Wojciechowska

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Met P.P.H.U. Krystyna Wojciechowska

leon

Oj szukają mężczyzn ZRYWNYCH do harówki, bo właścicielka ma Zięciaka ciapciaka nie do pracy???

mariuz

szukają frajera do spawania za 3 zł na godzinę ,a i malarza znajomy tam wytrzymał na malarni tylko 5 m-cy a potem zaczął rzygać krwią i po chłopie.

mariuz

Panowie firma do bani ale córkę ma niezła lodziarę ,teraz ma jakiegoś stałego czy przelotnego gogusia ha ha ha ha.

reeki

Popieram firma typowo rodzinna ,brak rejestracji a kasa wpłacana 1 raz w tygodniu ,aż ma się stracha czy w ogóle ujrzysz swoją wypłatę ???

wertu

Witam firma beznadziejna brak rejestracji ,zarobki sprzed pól wieku szefowa fsiowa dziewanna i to po 7 klasach dla niej zysk to podstawa człowiek to ścierka z drogi jak chcesz dostać wodę to idź do sklepu bo wielki brat mąż szefowej patrzy ogólnie mówiąc nie polecam chyba ,że lubisz być dymany na każdym kroku.

Zostaw opinię o Pro-Met P.P.H.U. Krystyna Wojciechowska - Szczekociny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Met P.P.H.U. Krystyna Wojciechowska