mk kominy

Żary

Opinie o mk kominy

bobo

PARANOJA, PATOLOGIA i czysty brak organizacji oraz przepływu informacji.....gratulacje!!!

Tede.ef

Po 8 latach pracy i dalej najniższa Krajowa jesli podwyżka to tylko od państwa. Nie polecam !!!

Fuutrzak

Podobno szukają pracowników produkcji, operatorów maszyn i z umiejętnościami blacharskimi, w związku z wybudowaną nową halą magazynowo-produkcyjną. Niestety na ich stronie nie ma o tym żadnych informacji, jedyna wzmianka jest w lokalnej prasie. Pozostaje wybrać się osobiście. Prawda jest taka, że na ich stronie znajdziesz trochę zdezaktualizowanych informacji.

Ludzie mający własne zdanie zwolnili się sami lub zostali zwolnieni. Pozostały tylko osoby zastraszone i bojące się stracić pracę. Kadra totalnie niekompetentna, wyjątek dyr.produkcji, jedna wielka klika, nie mają wiedzy jak zarządzać firmą i ludźmi . Brak nadgodzin , tylko zmuszanie do zostawania po godzinach za darmo. Awans tylko przez znajomości i dobre układy z którąś z dwóch Pań, ktore kiedyś razem siedziały za biurkiem w sprzedaży , a teraz są ważnymi figurami.Jedyne co wiedzą to

Zgadzam się z poniższym! Jeżeli ktoś szuka pracy z możliwością awansu i dobrym zarobkiem to nie w tej firmie.

zły

Krótko mówiąc ( [usunięte przez moderatora] ) dużo obiecują mało robią ,nie liczą się z ludzmi nie wytrzymałem tam tygodnia.

Zostaw opinię o mk kominy - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mk kominy