Opinie o MK Sp. z o.o. w Żary

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MK Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MK Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Sp. z o.o. w Żary

Aplikował już ktoś na tę ofertę na ich stronie dla specjalisty ds. obsługi klienta z niemieckim? Fanie napisane ogłoszenie, ale zabrakło mi konkretów, czyli pensji podstawowej, może ktoś zna i poda? Znajomość niemieckiego jest sprawdzana czy wystarczą same papiery? Czy firma jakoś motywuje pracowników premiami albo dodatkami do pensji? Piszą, że wynagrodzenie jest atrakcyjne, stąd moje pytanie.

Prawda Nowy wpis

W życiu bym niechciał tam pracować kadra do niczego a Norbi to jakiś ciepły a sam nierób jak pracował na laserze to 60 procent

pracownik Nowy wpis

Nie polecam tutaj pracy. Organizacja w tej firmie nie istnieje. BHP jest na bardzo niskim poziomie np. nie dbają o ubiór pracowników. Atmosfera jest napięta. Ludzie niestety nie są zbyt przyjaźni ani sympatyczni. Praca niewarta tych marnych pieniędzy

Barbara Nowy wpis
@pracownik

Serio z nikim nie można się dogadać? W końcu spędzacie razem dużo czasu w pracy. A te marne pieniądze o których piszesz to jakie mniej więcej stawki?

Hej, czy w firmie MK Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Rafaello

Tak

Bartosz
@Rafaello

A dużo jest tych nadgodzin i czy często się zdarzają? Jaka stawka?

Heniek

Płacą dobrze za nad godziny nie ma tutaj oszukiwania czy sytuacji że nie wiesz czy co zaplaca

@Heniek

A jaka jest stawka podstawy? Najniższa krajowa czy cos więcej?

Grzegorz
@Ania

Też bym się chciał dowiedzieć. Bo nawet jak jest nie za wysoka to Heniek napisał, że można dorobić w nadgodzinach. Tylko ciekawe czy wtedy są lepsze stawki? Jakbyś się coś dowiedział to daj znać, ok?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MK Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Karol

Piszecie o tym, ze zakład upada.... ale potem jeszcze się pojawiły opinie. To jak jest obecnie? Firma działa prężnie, można liczyć na dobre wynagrodzenie za swoją prace ?

Fizol

(usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy kariery tam się nie zrobi żenada zwłaszcza tak zwany Norbi piesek kierownika jak się patrzę to kabaret

Ktosiek

Zakład upada zdecydowanie. Może robota i zamówienia są, jednak zarządzanie i stawki porażka. Do tego dochodzą sprawy mobbingowe. Brak równego traktowania. Podwyżki wg kogo lubię kogo nie lubię. Krycie (usunięte przez administratora) rodzinom i zamiatanie tematów pod dywan. Nie polecam. Do tego 3300? Niedługo najniższa krajowa będzie taka. Śmiechu warte.

#123

Jakie zarobki w mk i ile zmian?

Tommy

Jak na to co się dzieje wokoło to na pewno nie jest źle.

Norbert

Taki spokój panuje na wątku w związku z dobrą pracą? Może ktoś coś zamieści?

Chętny

Witam. Czy przyjmują do pracy na produkcję młodych pracowników? I jak wygląda system pracy ile zmian?

Aleksandra

Już od dobrych kilku miesięcy w wątku na temat firmy MK Kominy nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat jej funkcjonowania. Czy ktoś z Was wie może, czy na przestrzeni tego czasu zaszły w firmie jakieś istotne zmiany w jej funkcjonowaniu - może podniesiona została kwota wynagrodzenia, zmienione zostały obowiązki pracownicze, a może zwyczajnie powstały nowe stanowiska pracy? Zachęcam do napisania aktualnych wiadomości.

Prawda

Nie prawda że jest 2500zł tylko jest 2300 i na podwyżkę niema co liczyć ponieważ jest nowy zakład.ogólnie zakład taki sobie staży pracownicy podlizują się mistrzom nagadają na innych żeby samemu ściemniać mistrzowie nawet ok ale kierownik i jego podwładny szkoda się rozpisywać

Jerzy

@Ja Twoja wypowiedź jest bardzo pozytywna, mógłbyś powiedzieć coś jeszcze? Jak prezentuje się kwestia wynagrodzenia, czy pracownik może liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Warto dzielić się takimi informacjami, takie opinie są bardzo cenne.

Pracuje w tej firmie prawie rok i chwale sobie te prace. Panuje tam miła atmosfera, ogólnie jest ok

Jerzy

@Edek, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie mk kominy. Z Twojej wypowiedzi wynika, iż jesteś pracownikiem z dużym stażem pracy u tego pracodawcy. Czy możesz napisać, czy od zawsze sytuacja w firmie wyglądała w taki sposób? Może wcześniej było zupełnie inaczej a jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na to, iż obecnie wyrażasz taką opinię na temat tego miejsca pracy? Co możesz napisać o atmosferze pracy jaka panuje w firmie mk kominy? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Edek

jestem pracownikiem z wieloletnim stażem w tej firmie i zgadzam się z opiniami innych osób brak szacunku dla starszych pracowników tylko się wymaga a nic nie dają w zamian dla tego tak dużo pracowników nowych zatrudnia się w tej firmie i zwalnia jednocześnie brak organizacji pracy osoby pracujące na produkcji z wieloletnim stażem i doświadczeniem to fundament tej firmy a tak mało doceniany mam nadzieję że to się zmieni kiedyś

Jerzy

@anonymous, dziękuję, za wyrażenie swojego zdania na temat zarobków w firmie mk kominy. Czy do kwoty, którą podałeś, firma oferuje dodatkowo pracownikowi jakieś świadczenia dodatkowe? Przykładowo premie bądź nagrody okresowe? Jak ocenisz atmosferę pracy w firmie mk kominy? Poza fajnymi zarobkami można napisać, że firma dba również o to, aby pracownik czuł się komfortowo w tym miejscu pracy?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Żary.

Jeżeli chodzi o zakłady produkcyjne to firma jest teraz w ścisłej czołówce pod względem zarobków w Żarach. Nowy pracownik dostaje około 2500 netto na starcie.

bobo

PARANOJA, PATOLOGIA i czysty brak organizacji oraz przepływu informacji.....gratulacje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MK Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w MK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Sp. z o.o.?

MK Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kominowa 5
    68-200 Żary