Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu w Toruń

nina24

Szpital ten to szpital bez klamek- dla wariatów? okna zamknięte i koniec kropka. Tzw. nawiew beznadziejny, a kratki do tegoż nawiewu to istny brud. Szafki przy łóżkach przymocowane , czyżby pacjenci je kradli? Szafki na tzw ubrania mają szerokość 20 cm, tam nawet torebka się nie zmieści. W łazience prysznic sięga głowy, można się myć li tylko od góry. Ze skierowaniem na zabieg, na izbie przyjęć straciłam 2 godz. Po 6 godz oczekiwania na ortopedii dostałam łóżko, lekarzy wytruto... no cóż była to niedziela to pewnie skład okrojony ze względu na weekend.. Potem to tylko anestezjolog rozmawia z pacjentem. Reszta nie traci swojego cennego czasu. Pielęgniarki bardziej zainteresowane, kto i czym uchylił okno, niż pacjentem. A może te okna są zamknięte, żeby pacjent nie uciekł? Przed operacją to przecież może pójść sobie zwyczajnie przez drzwi, a po operacji endoprotezy .... to już się nie wydrapie na parapet nawet w akcie najwyższej desperacji... To o co tu chodzi z tymi oknami? Po operacji wypisują na 3 dzień, nikogo nie interesuje, że nie umiesz poruszać się na kulach, aby wyjechać wózkiem omijając wszelkie schody to trzeba przez izbę przyjęć. A tam zaraz szlaban i nawet na kilka sekund nie wjedzie ani taxi, ani nikt po pacjenta. O rehabilitacji człeku zapomnij, nikt nic nie pokaże, co na początku masz człowieku robić po operacji Ja miałam szczęście, bo w 5 dniu po opuszczeniu szpitala otrzymałam tzw. wypis. Szpital ten to fabryka, naprawić i wywalić. Ja jeszcze nie umiem powiedzieć z jakim skutkiem, bo tyle co kazano "pójść" do domu. Kiedyś ten szpital miał renomę... teraz to pacjent czuje, że tam jest zawalidrogą... i bierze udział w jakimś quizie... nikt nic nie wie, a jak wie ... to nie powie. I po co płacimy na taki NFZ? Wszędzie procedury, sekretarki, pielęgniarki, lekarze, panie jeżdżące na mopie... a pacjent? Jak ma szczęście to go opuści na wózku, lub na nogach, a jak nie to przeniesie się do krainy wiecznych łowów

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu - Toruń

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu