Opinie o Asseco Poland S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Asseco Poland S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asseco Poland S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco Poland S.A. w Rzeszów

Tuiteraz

Dajcie sobie spokój szczególnie ze stanowiskami Analityka itd. 5 nadzorców nad Tobą a robić musisz sam. Dużo roboty i (usunięte przez administratora) Stare technologie.

Asertywna

Firma mnóstwa dyrektorów i menadżerów wątpliwej "jakości" i pochodzenia ????. Do tego zespoły produkcyjne. Lepiej omijajcie bokiem. Niczego się nie nauczysz a stracisz czas i zdrowie.

Warning

Uważajcie zatrudniają na umowę o pracę na 2-3 zlecenia na pół roku i potem rozwiązują umowę bo nie ma zleceń...

Zmieszana

Po co dział Opiekunów Produktów jak wszystko za nich robią Analitycy. Chyba zarząd ma za dużo kasy że trzyma obiboków ????.

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Rzeszów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zeus

Obłuda na każdym kroku. Przeciętne pensje i zero rozwoju. Jak nie dajesz sobą pomiatać to wylatujesz. Bezczelność i obłuda góry. Nie spodziewaj się niczego specjalnego. Szkoda czasu. Chyba że na chwilę dla kasy.

Ogólnie dużo zależy od tego w jakim pionie/dziale pracujesz. Pracuje od niemal 3 lat w pionie banków komercyjnych. Roboty jest bardzo dużo, często pod dużą presją, bo banki to wymagający klienci. Nie mniej jednak, większość osób jest życzliwa i jak tylko znajdzie czas to pomoże w zależności od twoich potrzeb. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to wszystko zależy od tego jaką stawkę sobie wynegocjujesz. Ja zaczynałem jeszcze jako student, więc i stawka nie była wysoka, ale co roku mogłem liczyć na podwyżki i raczej nie narzekam na ten aspekt. Sama firma, mimo modelu duzej korporacji, stara się dbać o pracowników, o czym świadczy chociażby fakt, że wiele osób aktualnie pracujących w Asseco działa w firmie od wielu lat. Jest tu wielu naprawdę dobrych specjalistów w swoim fachu i będąc młodą osobą można sporo się nauczyć od starszych kolegów. Minusem jest jednak betonowe kierownictwo, które nie bardzo garnie się do jakichkolwiek zmian w celu polepszenia organizacji pracy. Również niektóre technologie wykorzystywane w produkcji oprogramowania wydają się przestarzałe, ale to powoli zaczyna się zmieniać na lepsze. Przepływ informacji w samej firmie też nie jest najlepszy, niekiedy trzeba się sporo naszukać, zarówno w tematach związanych czysto ze stanowiskiem, jak i w takich organizacyjnych. Na pewno polecam firmę osobom rozpoczynającym kariere, jak i tym, które chciałyby zostać gdzieś na dłużej, bo Asseco zdecydowanie potrafi zadbać o dobrych pracowników. Praca odbywa się jednak ciągle wokół tych samych systemów i technologii, zatem jeśli poszukujesz jakiejś różnorodności lub styczności z najnowszymi technologiami, to raczej zły adres.

True
@Anonim

Potwierdzam. Skąd oni biorą tych menadżerów. Już wiem to bojówki zarządu.

Sigma

Kolesiostwo, góry nie ruszysz a lepiej się z nimi nie zadawać. Lepiej wybierz coś bez polskich Januszu biznesu.

Genialna

Uważajcie - bo tutaj jak tylko kończy się projekt czy zaczyna być mniej ofert (w kazdej firmie sa takie sezonowe b.duzo lub mało) to natychmiast Cię wywalaja. Miejcie to na uwadze jak zalezy Wam na stabilizacji.

Devops

To co probują pokazywać na zwenątrz by zgarniać nagrody to totalna obłuda. Normalny sposób zarządzania w Polsce ''malowac wszystko na zielono" a niżej (usunięte przez administratora) :). Każdy wie o czym mówie bo w większości frm jest podobie. Jeśli mam dać jakąś radę to jednak poszukajcie czegoś lepszego z jakimiś perspektywami.

Merytoryczny

Jestem tutaj rok i nie polecam :). Nie ma znaczenia czy Rzeszów, czy Warszawa czy Łódź czy Kraków - to ta sama firma i te same problemy i to samo zarządzanie :). Opowiem taką historię ,a mam 17 lat doświadczenia: Pracowałem sobie (lepiej i gorzej), tematów sporo dla Analityków. Na spotkaniach i zebraniach (takie sobie były np. kwadrans z wiceprezesem) gadają że brak ludzi i potrzebują na gwałt 70 osób. Chwalą się że wyniki sprzedaży idą w górę. Nowe zlecenia i nie ma kim robić (już nie wspomne że np. Opiekunowie Produktu z góry zrzucają swoje obowiązki na zespół produkcyjny, choćby Analityków). I tak naprawde jak wynika z SPP są to ich obowiązki. A tu nagle dostaje wyp. w kórym piszą że wszytko ok ale nie ma zleceń i ofert, spadek straszny :). I tak już szukałem czegoś innego, wieć miałem coś na oku i sam chciałem odejśc. Podsumowując: Totalna kpina, każdy mówi co chce i nie ma w tym "krzty" prawdy. Taki min. "obozik pracy" z górą której nieda się przesunąć i nie da się tam dostać. Z technologiami czasem z innej epoki a czasem w miarę. Z ludźmi na górze często gorzej wykształconymi do Ciebie i nie wiadomo dlaczego sie tam znaleźli. Z brakiem rozwoju i perspektyw. Z dużymi wymaganiami, a bez premii, szczególnych dodatków które sa w innych firmach. Z nagrodami dla prezesów, gdzie na dole nawet góra nie wie co się dzieje bo mid management przekazuej co chce i jak chce. Z nagrodami dla firmy, gdzie widać tylko oszlifowany czubek góry lodowej :). Gdzie niby z podkreślieniem niby są wielkie zyski, ale co z tego jak dla zepołu produkcyjnego nie ma to znaczenia. I kto tu mówi prawdę....Gruby poziom obłudy. I nikt nie zdradzi powodów decyzji. Pewnie powiecie że jak w każdej firmie...może...ale jednak przypomina mi to obecny "bałagan" i "i kolei rzeczy", "zarządzanie" w polskim rządzie a mmay rok 2022 :). Wybór należy do Ciebie....

G-ru

Hm...czytajac wcześniejsze opinie to w wiekszości się zgadzam. Ja bym drugi raz nie wkroczył do tej rzeki. Chyba w Polsce tak jest, że nie potrafią zarządzać. Wykorzystywanie góry nad zespołami produkcyjnymi i zrzucanie swoich obowiązków niżej. Większość to zepsoły produkcyjne :). Tak wiec godziny i jeszcze raz godziny produkcyjne. Jak coś sie nie spodoba i nie moga Cie normalnie zwolnić to próbują znależć sposób. Jak nie masz nic innego to nie masz wyboru. Ale jak gdzieś pracujesz i masz wybór to nie TUTAJ.

obiektywny

Kolejny (usunięte przez administratora) gdzie jesteś członkiem zespołu produkcyjnego. A jak coś nie po ich myśli to do widzenia :). Zastwnów się wędrowcze nad pójściem gdzieś indziej.

Po roku

Ludzie z zespołu ok., Technologie średnie, Opiekunowie produktu to masakra sami mało wiedzą nie znają się na Analizie a zrzucają nawet swoją pracę na Analityków. Jesteś po prostu członkiem zespołu produkcyjnego czyli wyrobnikiem i tak Cię nazywają. Perspektywy - brak, Rozwój - brak, W sumie poszukałem czegoś lepszego, Jak masz pracę a chcesz przyjść tutaj to się zastanów pięć razy bo możesz trafić gorzej.

W jakich godzinach pracuje się w Asseco w Rzeszowie? Czy możliwy jest elastyczny czas pracy?

Treo

Jaki elastyczny czas pracy... tutaj panuje średniowiecze :)

Wreck

Do tej firmy oddział w Rzeszowie mogą się zatrudnić tylko osoby, które nie mają szacunku do siebie. Wyciskanie pracownika na maxa, mała kasa, przełożeni to niektórzy prawdziwy dramat, a mają stanowiska bo to znajomi prezesa. Kto nie chce nabawić się narwicy albo zawału powinni się trzymać z daleka.

Hancza
@Wreck

Pracowałam przez 25 lat, nie życzę nikomu co można przeżyć w takiej firmie.Kazdy gra do swojej brami a (usunięte przez administratora) jest w tej firmie na początku dziennym.

Nawet nie zdążyłam się wybrać na rozmowę o prace a już zostałam zniechęcona do pracy w tej firmie:) Pani z Asseco zadzownila do mnie po otwarciu mojego CV, od początku zirytowana ze w ogole musi ze mną rozmawiac, zdziwiona pytała czy w ofole zdaje sobie sprawę jaka to CIEZKA PRACA? Ze z moim doświadczeniem to ona w ogole nie widzi mnie w tej firmie i czy ja jestem pewna na co ja się pisze? Zostałam tez poinformowana że pani wątpi że dam sobie rade, bo to na pewno nie moje kwalifikacje (po co w takim razie do mnie dzwoniła?) Już na początku zostałam poinformowana, że na rozmowę kwalifikacyjna to ona nawet mnie nie umówi, bo przecież i tak nie podołam takiej pracy i że mam się odezwać jak przeczytam czym zajmuje się firma (i żebym wtedy sama siebie zapytała czy dam rade bo ona wątpi) i wtedy się odezwała. Nigdy w życiu nie odbyłam takiej rozmowy, szczerze współczuję osobom, które tam pracują. Rozmowa miała chyba polegać tylko na tym, żeby mi umniejszyć i pokazać, że do niczego się nie nadaję.

Nowacki
@Anonim

Przedzwoń do tej Pani i podziękuj, bo ustrzegła cię przed poważnym błędem życiowym.

Prtx

Jak wygląda praca w dziale Back Office w Rzeszowie? Jak zarobki i atmosfera?

tam

W Asseco spędziłem ponad 2 lata, sporo zależy od tego gdzie się trafi jako że jest wiele pionów. Jednak ciśniecie ludzi bo deadline jest popularną praktyką. Korpo pełną parą które żyje tylko umową z ZUS. Na początek przygody w IT przejdzie...

@tam

Wszędzie cisną jak jest deadline, nie ma co się (usunięte przez administratora) Skoro to korpo to pewnie dobrze płacą. Ile można wyciągnąć na początek skoro polecasz dla osób bez wielkiego doświadczenia w IT.

hansolo
@Michał

Nie płacą tak zeby zostac tam na stałe.

Adrian
@hansolo

Dobra, ale jakieś szczegóły może podasz? Widełki, cokolwiek?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Asseco Poland S.A.?

Janx

W firmie panuje świetna atmosfera, pracuję z kompetentnymi ludźmi a szef dba o mój rozwój

Wanda
@Janx

Hej, brzmi zachęcająco :) Czy możesz rozwinąć trochę swoją wypowiedź i napisać w jaki sposób szef dba o rozwój pracowników w Asseco? Chodzi o szkolenia? :) Jak często się odbywają? Czy możliwe jest zapracowanie sobie na awans na wyższe stanowisko?

Janx
@Wanda

@Wanda chodzi mi o to, że jest kasa na to żeby iść na szkolenie i o ile nie ma pożaru w projekcie to można zawsze się wybrać a nikt nie robi problemu

@Janx

To super. Szukam właśnie pracy gdzie można się szkolić i podnosić kwalifikacje, a nie stać w miejscu. Trzeba za takie kursy podpisywać lojalkę, czy firma je sponsoruje bez żadnych obostrzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco Poland S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Asseco Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asseco Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asseco Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Asseco Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asseco Poland S.A.