Texas Club

Rzeszów

Opinie o Texas Club

STOPTEXASCLUB

czy w Krakowie czy w Rzeszowie warunki wszedzie takie same... wykorzystywanie ludzi.. darmowa siła robocz

pracuję więc jestem

Najniższa krajowa. Oszczędność na pracownikach - za mało osób na jeden salon. Ale dlatego często zaprasza się dziewczyny na dni próbne (darmowa siła robocza na dostawy). Czyli ogólnie jak w każdej sieciówce odzieżowej.

iw

Czy ktoś pracuje w tej sieci sklepów? Jakie warunki oferuje ta firma, jaki rodzaj umowy? Czy premie sprzedażowe są wysokie?

Zostaw opinię o Texas Club - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texas Club