Texas Club

Rzeszów

Texas Club

Opinie o Texas Club

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wojciech

@Ciekawa, jeżeli zauważyłaś, że jakieś opinie z tego wątku zniknęły, to decyzją administratora tego forum musiały zostać zarchiwizowane. Na taki krok decyduje się tylko w momencie kiedy wpisy łamią regulamin. Chcę Cię zapewnić, że każda opinia ma znaczenie, jednak musi przestrzegać jego zapisów. Możesz zapoznać się z jego treścią wchodząc w ten link: https://www.gowork.pl/regulamin

Ciekawa

Dlaczego opinie są usuwane, wczoraj było ich 17 a dziś 10...bezsensu.

Agra

powyższe opinie idealnie odzwierciedlają rzeczywistość i wielką Panią "dame" regionalną.. Kobieta wymagająca szacunku od pracowników, a sama bezczelnie umawia się na spotkania, mówi żeby dzwonić jak będzie się na miejscu po czym nie odbiera telefonów i zero informacji zwrotnej. Totalny brak kultury, i t o ma być osoba na wyższym stanowisku kierująca pracą w sklepach? Totalne dno.. Jednym słowem jeśli ktoś wybiera się na rozmowę kwalifikacyjną proponuję w ogólne się na niej nie pojawić i dać sobie spokój z Texas Club.

Wojciech

@Pestka, w swoim wpisie głównie skupiłeś się na osobach zasilających szeregi Texas Club. Czy jednak mógłbyś również napisać coś w kwestii warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej? Są one satysfakcjonujące?

Pomoc
@Wojciech 13.08.2018 18:12

Najniższa krajowa sprzedawca. Kierownik w krk ma 2300 netto na rękę. Ale wiem ze kierownicy z pozostałych miast maja dużo niżej

Pestka

Zgadzam się w stu procentach z opiniami poniżej. Texas to jedna wielka porażka. Kiedyś było ok ale przyszła "dama" rzuciła jakiś skrypt sprzedażowy skopiowany z neta i udaje wielką skarbnice wiedzy...śmieszne! Kolejną porażką była nijaka pani kierownik od vm która przychodziła na stoisko i "ani be ani me" a należało by powiedzieć dzień dobry bo kultura osobista tego wymaga, całe szczęście pani kierownik została już zdegradowana że swojego super stanowiska. Oczywiście w firmie pracują też osoby z którymi można się dogadać są to Panie z działu handlowego z którymi można normalnie porozmawiać i się dogadać.

Wojciech

@Życzliwa, co się stało, że zostałaś tak potraktowana? Napisałaś również, że "nie dbają o pracownika". W jakich aspektach nie dbają o pracownika oraz jak Ty to odczuwałaś? @Nie jestem robotem, czy przez dobrą atmosferę rozumiesz wzajemne relacje współpracowników oraz przełożonych, czy coś innego? Napisz bardziej szczegółowo jak w praktyce wygląda uczciwe podejście, przejrzyste reguły oraz czego dotyczą. To istotne informacje dla potencjalnych pracowników.

Nie jestem robotem

Dobra atmosfera. Dążenie do wspólnego celu daje wiele korzyści. Uczciwie podejście i pejzażysta reguły. Polecam dla osób które wiedza czego chcą. "Największe osiągnięcia ludzkości powstały dzięki rozmowom. A jej największe niepowodzenia są skutkiem braku rozmowy. Nie musi tak być. Nasze największe marzenia mogą stać się rzeczywistością. Z technologią, którą dysponujemy, możliwości są nieograniczone. Wszystko, co musimy zrobić, to upewnić się, że wciąż rozmawiamy"

Nie jestem robotem

Pani A , B czy C słabe nie merytoryczne opinia nie mówiąca nic tak naprawdę. p.s. a może by tak zacząć wymagać też od siebie. Ta "przyszłość" sama nie stanie się lepsza!

Nie jesten robotem

Droga o.n.a. Najłatwiej jest posługiwać się bluzgami i obelgami gdy się uważa za anonimową w internecie. Zapewniam Cię, że anonimowa nie jesteś. Jeśli masz tyle do powiedzenia w merytorycznej dyskusji no cóż... nie podyskutujemy.

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Texas Club? Podzielcie się tymi informacjami.

iw

Czy ktoś pracuje w tej sieci sklepów? Jakie warunki oferuje ta firma, jaki rodzaj umowy? Czy premie sprzedażowe są wysokie?

Zostaw opinię o Texas Club - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texas Club