Texas Club

Rzeszów

Texas Club
3 5

Opinie o Texas Club

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wojciech

@Życzliwa, co się stało, że zostałaś tak potraktowana? Napisałaś również, że "nie dbają o pracownika". W jakich aspektach nie dbają o pracownika oraz jak Ty to odczuwałaś? @Nie jestem robotem, czy przez dobrą atmosferę rozumiesz wzajemne relacje współpracowników oraz przełożonych, czy coś innego? Napisz bardziej szczegółowo jak w praktyce wygląda uczciwe podejście, przejrzyste reguły oraz czego dotyczą. To istotne informacje dla potencjalnych pracowników.

Nie jestem robotem

Dobra atmosfera. Dążenie do wspólnego celu daje wiele korzyści. Uczciwie podejście i pejzażysta reguły. Polecam dla osób które wiedza czego chcą. "Największe osiągnięcia ludzkości powstały dzięki rozmowom. A jej największe niepowodzenia są skutkiem braku rozmowy. Nie musi tak być. Nasze największe marzenia mogą stać się rzeczywistością. Z technologią, którą dysponujemy, możliwości są nieograniczone. Wszystko, co musimy zrobić, to upewnić się, że wciąż rozmawiamy"

Życzliwa

Nie polecam, jako długo letni pracownik zostałam potraktowana jak śmieć Nie dbają o pracownika Pani A rujnuje to co świetnie funkcjonowało, praca bez przyszłości....

Nie jestem robotem
@Życzliwa 04.04.2018 11:39

Pani A , B czy C słabe nie merytoryczne opinia nie mówiąca nic tak naprawdę. p.s. a może by tak zacząć wymagać też od siebie. Ta "przyszłość" sama nie stanie się lepsza!

o.n.a

Co tu dużo pisać, odkąd w firmie zaczęła pracować pani A. cały texas poszedł w (usunięte przez administratora) Ta kobieta wyżej s*a niż d*pe ma.

Nie jesten robotem
@o.n.a 12.02.2018 19:18

Droga o.n.a. Najłatwiej jest posługiwać się bluzgami i obelgami gdy się uważa za anonimową w internecie. Zapewniam Cię, że anonimowa nie jesteś. Jeśli masz tyle do powiedzenia w merytorycznej dyskusji no cóż... nie podyskutujemy.

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Texas Club? Podzielcie się tymi informacjami.

STOPTEXASCLUB

czy w Krakowie czy w Rzeszowie warunki wszedzie takie same... wykorzystywanie ludzi.. darmowa siła robocz

pracuję więc jestem

Najniższa krajowa. Oszczędność na pracownikach - za mało osób na jeden salon. Ale dlatego często zaprasza się dziewczyny na dni próbne (darmowa siła robocza na dostawy). Czyli ogólnie jak w każdej sieciówce odzieżowej.

iw

Czy ktoś pracuje w tej sieci sklepów? Jakie warunki oferuje ta firma, jaki rodzaj umowy? Czy premie sprzedażowe są wysokie?

Zostaw opinię o Texas Club - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texas Club