Texas Club

Opinie o Texas Club

"/"/

Rotacje pracowników są wszędzie ale często wynika to z osób, które przychodząc na okres próbny mają za duże oczekiwania (najlepiej przerwa co godzinę i plotki ploteczki...a pracy zero )oczekujmy więcej od siebie :)

Luiza

Hmm.. Musze przyznać z przykrością,ze te złe opinie są jednak w 100%prawdziwe. Atmosfera na początku jest ok później wszystko jest inne....

Seriozyczewamdobrze

Nie polecam pracy w tej firmie. Cześć kasy na konto, czesc do reki. Tak zeby placic jak najmniej skladek. wielokrotnie trzeba sie upominac o wlasne pieniadze. Nie odniosę się do Pani prezez wice oraz pani regionalnej. Wystarczy poczytac nizej. Wszystko wyglada latwo zza komputera, zza tabelek. Zmiana ekspozycji, przesuniecia, zwroty, raporty z wynikow 3 razy dzienne, tabelki dzienne tygodniowe miesieczne, ciagle rotacje pracownikow w KAZDYM SALONIE. Drogi przyszly pracowniku, jesli chcesz pracowac to omijaj to miejsce bo ani kasy, ani szacunku. Obecny pracowniku, zastanow sie czy warto poświęcać swoj czas i zdrowie dla takiej firmy? Co Cie tam trzyma: kredyt, alimenty, prak pracy, strach przed nową praca?

@@@@

Opinie są różne...negatywne zazwyczaj wypływają od osób które nic nie osiągnęły.Texas Club jest firmą która ma wspaniałą ale również wymagająca szefową. Jeżeli tylko mamy chęci praca tutaj będzie tylko przyjemnością (czasami są lepsze czasami gorsze dni jak wszędzie) żeby oceniać trzeba również dac coś z siebie -to jest podstawa!!!Nie liczmy na gwiazdkę z nieba skoro nie wskazujemy chęci.Wymagania są wszędzie!!!Nawiązując do Pani A - jest osobą wymagającą tak samo od siebie jak i od zespołu -to jest jej praca .Jeżeli chodzi o zarobki -wykazując chęci i inicjatywę można bardzo dobrze zarobić. Przykre jest to, że firmy oceniane są przez pracowników z kilku miesięcznym stażem które nic z siebie nie dały ....

Pracowałam w Texas Club kilka lat, pierwsze lata były super, miła atmosfera i dobre zarobki, czasem naprawdę wypłata była dobra. Odkąd salonami zaczęła zarządzać wspomniana pani A. Wszystko zaczęło się zmieniać, zabrała wszystkie dodatki które miałyśmy do wypłat, targety nieosiągalne, i wieczne uwagi do personelu które czasem przechodziły w mobbing ! Dziwię się że ta pani jeszcze pracuje gdyż tyle stałych pracowników się zwolniło... Firma nie widzi co się dzieje... Pani A. Czyli regionalna zawładnęła całą firmą, gdy przyjeżdża na salony to wszystkie dziewczyny stają na baczność, obiecuję dużo a potem wszystkiego się wypiera. Wykorzystywanie pracowników na maxsa i to za najniższą krajową dlatego cały czas są ogłoszenia o pracę i nic się nie zmienia... Jeśli chcesz wracać z pracy zestresowana to odradzam tej pracy. Jedynie kogo można pochwalić w tej firmie to dział towaru i finansów.

realistka
@Były pracownik 04.10.2018 19:53

jak widać doskonale znasz strukturę firmy i na pewno opinia nie jest przypadkowa, jak to napisałeś „byłego pracownika”. Spójrzmy na fakty - wiesz co kto robi na wielu działach, a na pewno nie byles pracownikem w każdym z nich, to tez opinia jest ukierunkowana na jeden cel. Jeśli ktokolwiek logiczne myśli, wie których osób się nie lubi : wymagających. Przypomnij sobie czasy szkoły i nauczycieli. Których nie lubiłeś i na których się wieszało psy? Na tych WYMAGAJĄCYCH. Analogicznie jest w życiu dorosłym. Nie lubi się wymagających i surowych, bo to niewygodne. Ogólnie nie dazy się sympati nikogo, kto jest ponad Tobą w hierarchii zawodowej, bo on od Ciebie coś wymaga, a sam tego nie musi robić. Przykro mi, ale tak jest od setek lat. Nie lubimy polityków, policjantów, dyrektorów i ludzi, którzy mogą nam wydać polecenie. Tutaj opinii nie będą pisać zadowoleni ludzie, tylko osoby, które z jakis powodów nie są zadowolone (być może z ich winy, a może z winy firmy) Jak doskonale orientujesz się w firmie, sklepy z racji ich specyfikacji maja największa liczbę pracownikow - na pewno ponad 100, wiec i odsetek ludzi niezadowolonych, wyżalających się w internecie będzie największy. Zasady i ich egzekwowanie to nic miłego dla osób zarządzających zespołami. Najbardziej się nie lubi swojego kierownika, który chce wyników, nie lubi się kierowniczki, która dzwoni co drugi dzień z pytaniem „kiedy pozyskasz nowego Klienta” a najgorszym sortem ludzi są Ci, którzy musza rozliczać prowocownikow z wykonanej pracy i zwrócić nam uwagę co robimy zle... Bo oni nic nie robią, a wymagają i jeszcze ktoś im za to PŁACI. Tak jak nauczyciele. Dokładnie jak w szkole podstawowej :„mamo ta nauczycielka się na mnie uwzięła, dlatego mam słabe oceny. To nie jest moja wina, ja się uczę dobrze i powinienem mieć same piątki. To wina tej durnej nauczycielki i dlatego, ze tyle prac domowych zadaje. Przenieś mnie do innej szkoły, gdzie jest łatwiej i mniej wymagają :)))

zyczliwa
@realistka 08.10.2018 20:38

buhahahahhahaah :) skąd to skopiowałaś z netu ?? firma wystawiła jakiś czas temu karę finansową dla pracownika- wiesz, że to nie zgodne z kodeksem pracy ? :D bo miał nie odpowiednie zachowanie względem pracowników hahahah kara finansowa z godnie z kodeksem pracy art 87, 871 k.p mówi o ewentualnych karach za nieprzestrzeganie zasad BHP, OPUSZCZANIE PRACY, CZY NIETRZEŹWOŚĆ. widać że wszędzie szukają kosztów. Pani o której są wszystkie komentarze powinna zmienić pracę

zyczliwa
@Były pracownik 04.10.2018 19:53

w sklepie w KrK w Serenadzie- pracownicy zostali zatrudnieni za najniższą krajowa- ale że nikt nie chciał pracować to był wypłacany z kasy dodatek by wyrównać do grzecznościowych 1800. po kilku miesiącach zarząd z panią regionalną stwierdzili że sklep nie zasługuje na ten dodatek- i został odcięty.

@realistka 08.10.2018 20:38

Znam doskonale strukturę firmy Bajeko, ale nie chodzi tu o wymagania bo one są wszędzie, w każdej pracy ale mija się z celem to że wymagania są coraz wyższe a zarobki spadają w dół więc jaka tu logika? Co dobrego to przynosi? Porównanie szkoły do dorosłego życia jest zbyt banalne.... Inne osoby też miały wymagania takie jak szefowa, dział towaru, dział magazynu, codzienność.... A jednak wszystkie złe opinie kierowane są do jednej osoby... Jak to jest?

Może jeszcze kiedyś wrócę

Pracowałam w Texasie kilka lat. Faktycznie sporo się ostatnio zmieniło ale to znak, że firma się rozwija i idzie do przodu. Ja osobiście odebrałam to jako podniesienie poprzeczki i standardów. Wiem z doświadczenia, że części osób się to nie podobało ale zazwyczaj były to osoby nie wymagające wobec siebie... Więc jak przyszedł ktoś kto nagle zaczął wymagać to zrodził się bunt i protest. Lubię pracować z konkretnymi osobami więc mi akurat Pani, którą opisujecie pomogła. Nasza praca stała się wymierna, jest wiele narzędzi które skutecznie motywowały mnie i mój zespół do pracy. Zawsze lubiłam atmosferę w firmie - nie jesteśmy tutaj robotami jak w korporacji tylko firma zaprasza na szkolenia, które pomagają nie tylko w pracy ale również w życiu osobistym. Organizowane są spotkania na święta. Szkoda, że większość z Was pisze dużo rzeczy w złości i rozgoryczeniu. W firmie już nie pracuje ponieważ pojawiła się okazja pracy w zawodzie ale zawsze będę miło wspominała tamtą pracę. Chociaż często decyzje były zmieniane z godziny na godzinę i była praca pod presją czasu to nie zmieni to faktu, że dużo się tam nauczyłam i poznałam fajnych ludzi.

Może jeszcze kiedyś wrócę
@Może jeszcze kiedyś wrócę 18.10.2018 10:45

Co do zarobków to można tu zarobić więcej niż w innych sklepach odzieżowych. Oczywiście o ile wyrobi się plan. Targety są niższe niż w poprzednich latach co nie znaczy, że nie było problemu z wyrobieniem targetu. Dodatkowo można było dostać inne bonusy np. w postaci biletów do kina jeżeli ktoś wygrywał konkursy sprzedażowe organizowane co jakiś czas. Będzie brakowało mi kontaktu z klientem....

ex texas

Firma która w ogóle nie trzyma standardów dobrych relacji z pracownikami. Kwalifikuje się do Państwowej inspekcji pracy, zmuszanie do nadgodzin, fikcyjne grafiki dla inspektora w razie kontroli i grafiki sklepowe w których się tyra. A praca szanownej pani regionalnej- to słowo na M.

Nie jestem robotem

... e tam gadanie " Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i (usunięte przez administratora) prawda "

Prawda

Hej, ja również miałam okazję pracować w tej firmie. Komentarze, które zostały usunięte niestety ukazywały 100% prawdy... szkoda tylko, że zostało w nich napisane imię Pani A. co pewnie spowodowało usunięcie treści. Firma działa w bardzo 'dziwny' sposób. Towar jakim dysponują jest baaaardzo słabej jakości, który w wielu miejscach nie chce się sprzedawać, za co obwinia się sprzedawców. Jesteś pracownikiem na sklepie to odpowiadasz za wszystko. Sprzedaż, tabelki, plany naprawcze oraz uwaga zamawiasz towar (nie kupiec, który został do tego zatrudniony lecz Ty, tak aby później zwalić winę np. na sprzedawców czy kierowników sklepu). Panie z biura prześcigają się ,która wymyśli więcej tabelek tak abyś Ty zamiast sprzedawać wypełniał tabelki, które nie mają żadnego sensu. Wieczne pretensje o wszystko.. Co do Pani A. to spowodowała ,że pozwalniali się ludzie, którzy pracowali w firmie długie lata. Teraz na sklepach są sami 'nowi' i efekty tego powoli wychodzą... Kontakt z nią nie należy do najprzyjemniejszym momentów w pracy, nie zamierzam jej ubliżać natomiast , niektóre sformułowania kierowane do pracowników można już zaliczyć do mobbingu. Byłam świadkiem płaczu czy nie miłych wymian zdań. Widzę również, że Pani A. odpisuje tu na komentarze (wszelakiego rodzaju cytaty podpisane nie jestem robotem), ten sposób pisania chyba rozpozna każdy pracownik firmy Texas Club. Jeśli ktoś chce pracować w tej firmie to musi mieć twardy charakter , praca raczej nie jest długodystansowa, nie zarobisz, ani nie będziesz mógł rozwinąć skrzydeł,a szkoda bo dysponowali wieloma talentami.

Wojciech

@Ciekawa, jeżeli zauważyłaś, że jakieś opinie z tego wątku zniknęły, to decyzją administratora tego forum musiały zostać zarchiwizowane. Na taki krok decyduje się tylko w momencie kiedy wpisy łamią regulamin. Chcę Cię zapewnić, że każda opinia ma znaczenie, jednak musi przestrzegać jego zapisów. Możesz zapoznać się z jego treścią wchodząc w ten link: https://www.gowork.pl/regulamin

Ciekawa

Dlaczego opinie są usuwane, wczoraj było ich 17 a dziś 10...bezsensu.

Agra

powyższe opinie idealnie odzwierciedlają rzeczywistość i wielką Panią "dame" regionalną.. Kobieta wymagająca szacunku od pracowników, a sama bezczelnie umawia się na spotkania, mówi żeby dzwonić jak będzie się na miejscu po czym nie odbiera telefonów i zero informacji zwrotnej. Totalny brak kultury, i t o ma być osoba na wyższym stanowisku kierująca pracą w sklepach? Totalne dno.. Jednym słowem jeśli ktoś wybiera się na rozmowę kwalifikacyjną proponuję w ogólne się na niej nie pojawić i dać sobie spokój z Texas Club.

Wojciech

@Pestka, w swoim wpisie głównie skupiłeś się na osobach zasilających szeregi Texas Club. Czy jednak mógłbyś również napisać coś w kwestii warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej? Są one satysfakcjonujące?

Pomoc
@Wojciech 13.08.2018 18:12

Najniższa krajowa sprzedawca. Kierownik w krk ma 2300 netto na rękę. Ale wiem ze kierownicy z pozostałych miast maja dużo niżej

Pestka

Zgadzam się w stu procentach z opiniami poniżej. Texas to jedna wielka porażka. Kiedyś było ok ale przyszła "dama" rzuciła jakiś skrypt sprzedażowy skopiowany z neta i udaje wielką skarbnice wiedzy...śmieszne! Kolejną porażką była nijaka pani kierownik od vm która przychodziła na stoisko i "ani be ani me" a należało by powiedzieć dzień dobry bo kultura osobista tego wymaga, całe szczęście pani kierownik została już zdegradowana że swojego super stanowiska. Oczywiście w firmie pracują też osoby z którymi można się dogadać są to Panie z działu handlowego z którymi można normalnie porozmawiać i się dogadać.

Wojciech

@Życzliwa, co się stało, że zostałaś tak potraktowana? Napisałaś również, że "nie dbają o pracownika". W jakich aspektach nie dbają o pracownika oraz jak Ty to odczuwałaś? @Nie jestem robotem, czy przez dobrą atmosferę rozumiesz wzajemne relacje współpracowników oraz przełożonych, czy coś innego? Napisz bardziej szczegółowo jak w praktyce wygląda uczciwe podejście, przejrzyste reguły oraz czego dotyczą. To istotne informacje dla potencjalnych pracowników.

Nie jestem robotem

Dobra atmosfera. Dążenie do wspólnego celu daje wiele korzyści. Uczciwie podejście i pejzażysta reguły. Polecam dla osób które wiedza czego chcą. "Największe osiągnięcia ludzkości powstały dzięki rozmowom. A jej największe niepowodzenia są skutkiem braku rozmowy. Nie musi tak być. Nasze największe marzenia mogą stać się rzeczywistością. Z technologią, którą dysponujemy, możliwości są nieograniczone. Wszystko, co musimy zrobić, to upewnić się, że wciąż rozmawiamy"

Nie jestem robotem

Pani A , B czy C słabe nie merytoryczne opinia nie mówiąca nic tak naprawdę. p.s. a może by tak zacząć wymagać też od siebie. Ta "przyszłość" sama nie stanie się lepsza!

Nie jesten robotem

Droga o.n.a. Najłatwiej jest posługiwać się bluzgami i obelgami gdy się uważa za anonimową w internecie. Zapewniam Cię, że anonimowa nie jesteś. Jeśli masz tyle do powiedzenia w merytorycznej dyskusji no cóż... nie podyskutujemy.

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Texas Club? Podzielcie się tymi informacjami.

iw

Czy ktoś pracuje w tej sieci sklepów? Jakie warunki oferuje ta firma, jaki rodzaj umowy? Czy premie sprzedażowe są wysokie?

Zostaw opinię o Texas Club - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texas Club