Texas Club

Rzeszów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Texas Club

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texas Club

Administrator

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Texas Club? Podzielcie się tymi informacjami.

o.n.a

Co tu dużo pisać, odkąd w firmie zaczęła pracować pani A. cały texas poszedł w (usunięte przez administratora) Ta kobieta wyżej s*a niż d*pe ma.

STOPTEXASCLUB

czy w Krakowie czy w Rzeszowie warunki wszedzie takie same... wykorzystywanie ludzi.. darmowa siła robocz

pracuję więc jestem

Najniższa krajowa. Oszczędność na pracownikach - za mało osób na jeden salon. Ale dlatego często zaprasza się dziewczyny na dni próbne (darmowa siła robocza na dostawy). Czyli ogólnie jak w każdej sieciówce odzieżowej.

iw

Czy ktoś pracuje w tej sieci sklepów? Jakie warunki oferuje ta firma, jaki rodzaj umowy? Czy premie sprzedażowe są wysokie?

Zostaw opinię o Texas Club - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texas Club