Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Wzburzony

@henry. Ten wpis świadczy negatywnie jedynie o autorze. Absolutnym braku jakichkolwiek zasad dobrego wychowania, kultury osobistej oraz krytycznym poziomie inteligencji. Jeśli zamierzasz podnieść poziom własnej samooceny w absolutnie bezmyślny sposób, słowami krytyki skierowanymi do zdecydowanie mądrzejszych od siebie, to szczerze współczuję. Jednocześnie zastanawiam mnie bezczynność administratora, dlaczego tak płytkie, prostackie oraz chamskie wpisy nie mające nic wspólnego z atmosferą oraz warunkami pracy, nie są usuwane automatycznie

Zastanawia mnie kto jest administratorem tej strony, patrząc na te wpisy, których nie można nazwać opinią , odnoszę wrażenie że nikt, ludzie którzy robią te osobiste wycieczki i wypisują rzeczy nie mające nic wspólnego z opinią na temat pracodawcy, pokazuje wasz poziom, Wy uważacie się za dorosłych??

Głos rozsądku

Ja też od dawna zastanawiam się czemu administrator tak słabo reaguje i pozwala na jakieś... Chamskie komentarze. Czy ta strona nie nazywa się opinie o pracodawcach? Co to za opinie??? PROSZĘ O Reakcję. Pozdrawiam wszystkich pracowników i trzymajmy kciuki za przetrwanie tej fabryki ????

Leser

Patrząc na godzinę wpisu widać że przed snem myślałeś o Ewie ( pewnie coś pod kołderką robiłeś).

Daro

Nie popisał! Analfabeto! Kogoś chcesz inteligencji uczyć! Prostaku....

Daro

Wruce....niepopisal.... Jaki Ty jesteś mądry! Pomyliłeś profesje..... A twoje wpisy do złotej trzcionki kandyduja..... Do nagrody: PROSTAKA roku! Będziesz sławny....

obca

Ortografii się naucz ????

henry
@obca

Poproś mikołaja o słownik ortograficzny

Dzbanek

Daj znać jak poszło.

Tulipan

Panowie może to słowo nie pasuje do niektórych , ale pamiętajcie nie czyń drugiemu co tobie nie miłe . Prywatne życie to świętość więc nie szargajcie czyjeś prywatności . Kobieta która na forum obrażasz powinna splunąć tobie w twarz . Widzę że nie masz poszanowania dla kobiet ciekawe co Twoja matka no to ?

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Inteligentyn

Czytam wszystkie wpisy i jestem przerażony co piszecie. Strona ta jest stworzona aby zamieszczać opinie o pracy w fabryce . Jestem zadowolony z pracy w Levis jest to firma solidna i wypłacalna i wprowadza wiele programów aby ulepszyć naszą pracę Wspomnę o wielu programach wspomagających pracowników oraz o pakieci socjalnym .i podejściem z sercem do problemów pracowników

@Inteligentyn

Piszcie o poważnych sprawach....(usunięte przez administratora)

Inteligentyn

Skoro jesteś tak mądry i zdolny to czemu pracujesz w Levis . Idź gdzie indziej i bylskaj swoją mądrością i elokwencja . (usunięte przez administratora)

Jarek

Czy kierownicy i brygadzisci biorą te same pieniądze za brak produkcji bo chodzą jak pawie

Melka
@Jarek

A sam nie chodzisz czasem jak paw nie wnikaj kto ile zarabia bo nikt nie wnika ile ty zarabiasz...

Adwokat

Anno wiedz o tym że karma wraca..... Pozdrawiam Panią serdecznie .

Dziki

Anka na pociechę zarzuciła kolorowe skarpetki bo myśli że kogoś wzruszy ubiór uciemiężonej gwiazdy.

Dzidzia

Jest taki męski a ta klatka piersiowa cudo Fajny i taki zabawny mało już takich mężczyzn.

jk
@Dzidzia

który to takie ciacho? też się odstroje na czerwono tylko olśnijcie który to?

B.K.

Czy wiadomo coś o kolejnym przestoju, czy to tylko plotki?

Kominek
@B.K.

Wescie sie za robote a nie myslicie o kolejnym przestoju malo wam wolnego nieroby

2Pac

Czy ktoś się orientuje czy wypłata będzie przed weksndem Majowym ? . Przydała by się bo po świętach już pusto na kącie. Proszę o poważne odpowiedzi bez żadnych głupot.

Nikt

Po. Wszystko jest na tablicach

2Pac
@Nikt

Jestem na L4 do połowy maja.

Nikt
@2Pac

Ale informacje o wypłatach są od początku roku wywieszone

Wypłata 4 mają....po weekendzie

Dolores

Hey czy sobota pracująca ? .

Mają przyjść ze 113

Ciekawe czy będzie nakaz noszenia maseczek w pracy?

Pracownica levis
@Tomek

Zalecaja noszenie maseczek ale obowiązku nie ma

Czy ktoś wie co dalej z pracą? Jest produkcja?

Ala

Jest praca

Karo

Musi się trafić taki (usunięte przez administratora) niby PAWEŁ.....żeby pisać takie bzdury! ..GÓRA"-będzie miała z czego się śmiać.....że takie bydło tu pracuje.....

M.B

A tobie ciągle żal tyłek ściska? Uważaj co piszesz bo nikt nie jest anonimowy w sieci i łatwo sprawdzić twoje dane. Powodzenia życzę.

Te ostatnie Wasze komentarze sa tak żenujące, zadziwia fakt ze pisza je dorosli ludzie. Wypowiadajcie się mądrze i na temat bo wstyd to nawet czytać. Zachowanie Wasze gorsze niz zula spod budki z piwem. Panie i Panowie troche szacunku wobec siebie. Rozumu, madrosci bo tylko to zaprocentuje. Zlosliwcy nie udzielajcie sie. Jesli juz to wypowiadajcie tutaj madre opinie, spostrzezenia no inaczej obserwatorzy pomysla ze ten zaklad ti skupisko samych......

Iga

Tego się czytać nie da. Jak was swidzi to zatrudnijcie się w (usunięte przez administratora) tam będziecie miały do wyboru do koloru. Wstyd mi za was dziewczyny. Nie obniżające poziomu. Nie poniżajcie się.

Karo
@Iga

(usunięte przez administratora) Wstyd! Zastanówcie się o czym piszecie! Tyle jest teraz problemów.....więc niech to forum służy ,do poruszania,zgłaszania powaznych spraw! A jak nie-to jak zaznaczył przedmowca(usunięte przez administratora)

Dolores

I znów do tego obozu trzeba wracać ochyda. Już na samą myśl powrotu dostaje wirusa .

@Dolores

To się zwolnij, ludziom to nie dogodzi postój źle, powrót jak widać też źle, ciesz się że masz gdzie wrócić i że masz pracę, tylu ludzi nie ma teraz do czego wracać, nie mają za co żyć, w ostatnim czasie miałaś możliwość zmiany pracy rynek należał do pracownika, czemu tego nie zrobiłaś???

@Dolores

To nie wracaj. Zakład się nie zawali bez ciebie

@Anna

Widzę że jesteś bardzo wygadana . Myślę że jesteś pupilką brygadzistka .

@Dolores

Wyobraź sobie że nigdy nie byłam i nie będę, niemniej każdy jest kowalem własnego losu, ja sobie świetnie radzę bez wlazenia w (usunięte przez administratora) trzeba mieć trochę szacunku do samego siebie, Ty zaś jak widać umiesz tylko narzekać, takim jak Ty nigdy nie dogodzi, z pracą źle bez pracy też, te spodnie złe, te jeszcze gorsze, słodycze dali te których nie lubię, później nie no już wolałam tamte, po co mi ten urlop teraz, (usunięte przez administratora) Dlaczego nie mamy tu wstawionego urlopu, takim właśnie jesteś typem człowieka,

Szpulka
@Anna

Oj tak masz rację ze nie wszyscy wracają pracownicy przez tem przestoj narazie podziękowano za pracę

Pracownica levis

No właśnie co ma na myśli bo tez jestem bardzo ciekawa

Kolo

Zapewne to ma na myśli ze niektorym pracownikom zewnętrznym chwilowo podziękowano za pracę☹????

Big Dildo

Czy na hali szwalnia bedziemy pracować w maseczkach ?. Czy tylko wejście do fabryki i wyście z fabryki będzie nakaz .. Pytam bo v nie wyobrażam sobie 8 h w maseczce uszytej w fabryce .

md

Czy na b2 w poniedziałek 20.04 pracuje tylko jedna zmiana od 6 do 14 ?

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)