INTER DRUK

Toruń

Opinie o INTER DRUK

erni
użytkownik zarejestrowany

To raczej nigdy nie są wyjątkowo wysokie koszty @fama. Bardziej mnie ciekawi, czy z punktu widzenia studenta ta praca finansowo się mi opłaci? Jakie są stawki i umowa?

Ania

Znana firmę Inter Druk w Białymstoku finansowana przez firmę Arka Druk kwestia wyboru między nimi sprawa gustu

czujny obserwator

trudne warunki pracy wypłata na ostatnim miejscu Pan kierownik lubi dziewczyny ( najlepiej z grupą)

pracowałem w tej firmie 2 lata, właściciele to [usunięte przez admina]pracowałem po 12 godzin a wypłatę dostawałem w ratach, większość dobrych pracowników poszukała sobie innej pracy, ta firma ma wiele długów i kredytów, mam nadzieję że więcej nigdy nie trafię na podobną firmę.

Zostaw opinię o INTER DRUK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER DRUK