Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

prawy polak

Kazdy wie jaka jest tam bardzo, bardzo ciezka robota . Szlifujemy na akort trzeba na zmiane przezucic kilka ton odlewow demagiem. Czasy sa obcinane przez niemcow a nasz kierownik nic tylko ramionami wzrusza jak sie mowi ze cos trzeba z tym zrobic to tylko sie glupkowato usmiecha. My tu zasuwamy jak roboty Wladek chce 110% niech sam sobie robi i niech sobie straszy ludzi wydziera sie na nas jak na zwyklych robotnikow ale ciekaw jestesmy co by zrobil jak by wszyscy staneli i nic nie robili to mialby okazje sam sie wykazac na szlifowaniu a ile procent by byl w stanie zrobic w jego wieku to chyba 5%.Oszczedza sie na nas wyplaca tylko po 150 godzin reszta banku godzin to czlowiek mniej zarabia jak sprzataczka na odlewni co toalety sprzata.Ale na nowe samochody to kase maja my jezdzimy starymi szczerupami a oni samochodami za kilkaset tysiecy euro na to kasa sie znajduje WYZYSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech NAS WLadek nie staszy ,bo juz nikt sobie z tego nic nie robi ludzie maja , go daleko.... , nie pomoze mu przytakiwanie tych nie robow co podziurach sie chowaja nic a to nic nie robiai po 9 euro jak sie chwala maja a na gitarze jedyna 6,5 plus ruchoma niewidzialna premia .Ale najlepiej nam zabrCV ZEBY PODPIER...E dostawali nasza kase.Instal czy Lukawski potrafia dac wiecej a z tego co mowil majster niemiecki wszyscy maja jednakowa kase ale wladek musi nas oszukiwac mowiac ,ze Heunisch placi glw... pieniadze.A co to nas ludzi interesuje JESCZE RAZ NA SAMOCHODY MAJA

janek

GFu nikt w piciu nie przebije tam jet wolna Amerykanka ale co jak szefowie tez na kacu do roboty chodza ani moga a nas sie ma gonic :)

bole

Gonią jak bydło do roboty nic tylko procenty dal by szef juz spokój z tymi procentami nich sie nieroby z niby kontroli wezmą za robotę!!!!!!!!!!!!Chleją gorzale na kontroli tego nikt nie widzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janusz

A co maja placic jak nie plca wszytskich godzin , bo kasy brak ale na wymiane samochodow dla szefostwa to maja kilkanaset tysiecy euro to wiadomo dlaczego zatrzymuja godziny!!!!Tak wiec placa KIN

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kin

Ile placa na godzine na szlifowaniu ?

Kazik

Ludzie dajcie spokoj juz !!!!

Moja mam szula pracy w niemczech jako opiekunka dla osob starszych ! Czy nadal aktualne jest to ogloszenie i gdzie ( okolice jakiego miasta ) prosił bym pilnie o kontakt Pozdrawiam Andrzej

marysia

Może poszukują opiekunek ?

BELKA

DONOSICIELSTWO!!!!!

mietek

Tam same dziadki w biurze siedza tj elita nie to co firma lukawski mlody i prezny szef tam jest przyszlosc ludzi tu trzeba isc do szefa a nie em...ow

mietek

Tylko do jakiego szefa mamy isc skoro ich jest kilku?

sprawiedliwy bolek

To moze ujawnijmy wszystkich alkocholikow i przesiadujacych na automatach i zaproponujmy szefowi zeby sie ich pozbyl... firma ruszy z kopyta i zostana docenieni ci ktorzy naprawde pracuja i prace swoja szanuja, bo rodziny maja naprawde na utrzymaniu a nie tylko w gadce i narzekaniu!!!

sonik

nieroby niech sie za robote wezma i w poscie niech nie hleja to moze cos beda miec a nie nazekaja na firme

wiesiek

Aga firma ok , kazdy kto pracuje i pracowal a nie przepijal kasy to i do czegos doszedl. Ludzie pracuja tu po kilka lat a nawet na rower ich nie stac wszytsko przepuszczaja na automaty dziewczynki czy na doperkorna. Inni maja i sznuja rodziny i cos maja. Moze i nasz kierownik Wladek ma ale tyle lat za granica to dziwne zeby nie mial. Pozzostawil rodzine w polsce i tu kilkanascie lat tyra jak wol.a inni tylko mowia glupoty i pisza gupoty niech sie wezma za robote a nie przpuszczaja kase na wodeczke .Szanujcie kierownika , bo mozecie miec gorszego. A jak wam nie pasuje to wara od nas .Tu ludzie pracuja oszczedzaja i maja bo nasza firma jest dla ludzi a nie dla alkoholikow i ludzi przesiadajacych przy automatach .

Fala

Teraz to jak w wojsku za komuny mamy fale

senior

płacą , bo ludzie ciężko pracują nie to co w adze

Karol

Dojść ze konkurencja - podobno pond 9 na rękę płacą na godzinę to jeszcze roboty nie ma znowu każą jechać do domu dopiero co przyjechaliśmy i już do domu i jak mamy rodzinę utrzymać ? ZA CO !!!!

jan

To w dobrym czy złym kierunku ,,kazio,, bo z tego co wiadomo to jest kicha.

kazio

Tam już wszystko idzie w jednym kierunku

Polska

Przestańcie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35