McKinsey & Company Poland

Toruń

Opinie o McKinsey & Company Poland

Gregor

Czy firma ma aktualnie nowe oferty pracy? Jak się pracuje?

Aneta

Pracujesz w McKinsey & Company Poland? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia można liczyć. Jakie możliwości rozwoju oferuje firma?

Grochszek

Jestem na pierwszym roku lingwistyki stosowanej i jestem świeżo po testach językowych (niemiecki i angielski). Nie ukrywam, że testy są trudne. Dodatkowo oprócz zwykłych językowych, jest też test predyspozycji do danego stanowiska (w moim wypadku finance), który był masakrą. Jednakże udało mi się przejść ten etap i niedługo idę na następny ;) Ciekawi mnie w jakim to będzie języku :)

Okej

jak zobaczyłem tą klatkę z ludźmi w Poznaniu to mi się odechciało pisać testu językowego.... Fajne doświadczenie, ale nie dla mnie. Ja nie sprzedam duszy ... Język angielski i niemiecki to poziom niektórych zadań to poziom A2 a innych C2 Za mało czasu na rozwiazanie, ogólnie szkoda czasu.

Zostaw opinię o McKinsey & Company Poland - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McKinsey & Company Poland