Glück Sp z o.o.

Toruń

Opinie o Glück Sp z o.o.

nieuczciwa

omijajcie tą firmę z daleka, płace marne, pracowałam na salonie w poznaniu dokładniej salon w centrum handlowym King Cross, nadgodziny hm a co to są nadgodziny w tej firmie:)

Ewa

Witam. nie polecam obecnie pracuję w tym salonie i na gwałt poszukuje nowej pracy[usunięte przez moderatora]na początku obiecuje nie wiadomo co a w rzeczywistości to jeden wielki [usunięte przez moderatora] brak obiecanej umowy, niekompetentny co do wypłaty wynagrodzenia.

Zostaw opinię o Glück Sp z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glück Sp z o.o.