Opinie o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polmer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

kolano

Nie ma to sensu! Jak wszytko w tej firmie

bony

50 pln na bony??? po co to robić w ogóle?

bony

zwolnili dużo ludzi to jak nas tak mało zostało to może bony będą ale na pracownika nie po 300 tylko po 50 zloty na Maxa nie więcej !!!!! żenada

WT1

brakuje ludzi do pracy w tej firmie to jak ma być normalnie?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
WT16

dzień jak co dzień w POlmner, nie tylko w weekendy jest rozpierduha

ale będą bony po 300PLN?

GI

ludzie rezygnują z tej pracy bo nie da się wytrzymać w panującej tam atmosferze. chaos, brak organizacji i jakiegokolwiek nadzoru nad procesami w tej firmie. W życiu nie widziałem takie bałaganu i braku dyscypliny. Firma nadaje się już tylko do kabaretu.

WT16

nuda nuda....jak maszyny stoją to jest nuda ....kolalnko na kolanko kolankiem upucha ha ha ha nuda nuda w tej firmie

pakowacz

I

fiu fiu

Brak surowców, brak barwnika i brak ludzi ale się w tej firmie porobiło. Produkcja braków pewnie na 100%, ktoś musi w końcu odejść żeby było lepiej w tej firmie, tylko kto?

WT16

takiej rozpieduchy jeszcze nie było jak po tym weekendzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kapa

Powiem tak atmosfera jest tak beznadziejna, że odchodzi bardzo dużo osób, nie ważne czy płacą czy nie , wytrzymać się w takich warunkach nie da!

WT1

no właśnie mi też nowy kierownik zmiany wydaje się ok, lepszy niż pani kierownik produkcji i pewnie już niedługo ją zastąpi:) tylko czy firma jeszcze będzie istniała bo maszyny powyłączane bo brak surowca i barwnika. bieda bieda, ale to możne i lepiej jak za materiały nie płaca to może na pensje i bony w grudniu uzbierają, zobaczymy w przyszłym tygodniu!?

Ktoś

Stanie- koleś jeszcze dobrze nie zaczął a już mu jedziesz. Ogarnij sie. Z gadki wyglada ze jest ok.

Avonka

Pożałujecie wszyscy !

Stanie

Dno jak każdy

WT1

Dno! Ciekawe jaki będzie nowy kierownik zmiany ?

Joanna

mam już tego dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WT1

Ja myśle ze kłótnia z krzykami przy WT1 była prawdziwa i romans już sie skoczył. Szkoda bo nie będzie sie z kogo pośmiać. Byli bardzo zabawni razem

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmer Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmer Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 365 ocen.

Polmer Sp. z o.o.