Opinie o Europ Assistance w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europ Assistance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europ Assistance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europ Assistance w Warszawa

Stefan 456

Widzę, że już wiele osób przekonało się o przekrętach w tej firmie i o tym jak wyzyskuja innych to prawda szkoda czasu juz lepiej w Lidlu pracować tylko managerowie tam zarabiaja na pracy innych i mają gdziś ciebie i twoje zaangazowanie , nie polecam nikomu!!!!!

Były pracownik 3456

Cześć pracowałem tam rok i zadnej podwyzki to prawda ze wyzyskuja managerowie a Prezesa nie obchodzi los pracownika zarobisz 2200 zł za ciężka pracę w nocy tez i w święta w (usunięte przez administratora) mają Ciebie i twoje zdanie dać im bata bo to zwykłe pastuchy, którę krzyczą " Odbierz!!!" " bo im wiecej odbierzesz telefonów tym większa oni pensje dostaną a ty możesz sie tylko zesrać, zresztą niejedna osoba tam to zrobiła bo ciągle kible zatkane z powodu obsrania przez kogoś,

Agaciula 12

Nikomu nie polecam, gówniane pieniądze, czujesz się jak w obozie , zabiorą z twojej pensji jak najwięcej, żeby managerowie mieli większe, nie zależy im na pracownikach tylko na tym zeby z Ciebie wycisnąć jak najwięcej, z dala od tej firmy za Twoja harówę zapłaca tylko 2200 zł wstyd, wstyd dlatego spieprzyłam stamtąd

Employee

Firma głównie zatrudnia studentów i maturzystów co wydaje się adekwatnym podejściem do tego co oferuje. Poniżej moja opinia co do plusów i minusów: + Idealny przystanek dla osoby rozpoczynającej karierę zawodową + zarobki dla osoby dla której jest to pierwsza praca, są w miarę atrakcyjne (ok 1900 złotych na rękę + przyszłe bonusy ok. 500 złotych brutto) + możliwość przejścia na umowę o pracę + firma rzeczywiście w pierwszej kolejności stara się rekrutować wewnątrz + atmosfera - ludzie (tzn. pracownicy) są naprawdę pozytywnie nastawieni - godziny pracy. Taka specyfika branży ale praca w weekendy, popołudnia, święta (również Wielkanoc i Boże Narodzenie!) nie każdemu będzie odpowiadać. - duża rotacja (nie wiem jak wygląda obecna sytuacja ale niespełna 2 miesiące temu średnio +/- miesięcznie odchodziły 4 osoby - również zarobki, dla osoby z doświadczeniem lub pracującej przez dłuższy okres "skok" wysokości wynagrodzenia nie imponuje. Żeby dostać poprawne wynagrodzenie trzeba robić dużo nadgodzin - konkurencja płaci więcej (co nie jest tajemnicą, wielu pracowników odchodzi właśnie do konkurencji) - brak ścieżki kariery, można się "zasiedzieć" na stanowisku konsultanta, otrzymując awans na np. specjalistę, starszego specjalistę z bardzo niską podwyżką. - brak informacji zwrotnej, co do tego jak się pracuje, czy firma jest zadowolona z twojej pracy. Otrzymuje się kartę z działu szkoleń i ocenę w postaci wysokości premii ale nie wiąże się to z większymi planami rozwoju. Podsumowując firma z plusami i minusami. Moim zdaniem dobry start, są benefity, niezła pensja dla osoby z jeszcze niskimi wymaganiami finansowymi. Natomiast jeżeli chcesz się rozwijać potraktuj ją jako trampolinę do lepszych firm, ponieważ tutaj nie ma planów odnośnie Twojego rozwoju.

Rozmowa standard. Pani z HR uśmiechnięta, to ona prowadziła rozmowę. Ciekawym jest że już na początku rozmowy zachwalała firmę. Na rozmowie była również obecna Pani kierownik działu/obszaru/departamentu - praktycznie całą rozmowę się nie odzywała, bardzo wycofana, nie zainteresowana. Na koniec zadała półtora pytania, na które po odpowiedzi zareagowała "nie wierzę". Pani działu/obszaru/departamentu chyba świeżo po objęciu nowego stanowiska :). Z zarzekania się, utwierdzania, że kontaktują się z informacją zwrotną z każdym kandydatem oczywiście nic nie wyszło (nikt nie oddzwonił). Jeżeli Klienci firmy Europ Assistance Polska są w taki sam sposób traktowani jak kandydaci to... nie polecam tej firmy. Generali kiedy ostatni raz sprawdzaliście poziom wiarygodności waszego podwykonawcy? Ubezpieczenie = wiarygodność

Standard

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
EX

Niestety, dobrego pracownika się nie docenia, pensje marne, ucinają za wszystko, benefity to kpina. Strzelają sobie w stopy w oczach pracowników na każdym kroku, a wypowiedzenia lecą jak deszcz.

ola

praca na smieciówkach za 1900 zł, a jeszcze potracają z reklamacji

Cziz

"Sensowna opcja, z tego co wiem"? Dziwna odpowiedz. To pracujesz tam czy slyszales? Umowa o prace ? Socjal?

Cziz

A mają jakiś socjal albo premie? Kto dostaje umowę o pracę? Jak często sa podwyżki?

Nobody
@Cziz

Podwyżki? Hahaha sorry ale podwyżki nie uswiadczysz.

kropek

nie martw się, wezmą cię, bo każdego chętnego biorą,a zarobki to 1900 na rękę za tyranie świątek, piątek, niedziela, po nockach

SOWA

Widzę , ktoś z EAP skutecznie śledzi wpisy i pisze do admin o usunięcie tych niepochlebnych . Ale to chyba się nie do końca udaje .Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami dot. działu medycznego . Jeden wielki syf z którego jak ktoś może to ucieka , spv jest faktycznie zapatrzony w młode dziunie i pozwala im na wszystko /przychodzą kiedy chcą do pracy i udają ze pracują / a jednocześnie boi się zwrócić uwagę innym w obawie że odejdą . Byłam zatrudniona tam /szumie nazwane oczywiście zatrudniają na zlecenie / i stwierdzam że tylko zmarnowałam czasz nic nie wynosząc z tego okresu . Brak szkoleń /dział wsparcia powinien nazywać się działem wzajemnej adoracji / a wymagania co do pracy duże sorry nie za tą kasę , chyba nawet nie pomoże nowa Pani Manager . Omijajcie szerokim łukiem ten jeden wielki syf i takich Spv i Działy Szkoleń

racja

tak, na pewno potrzebuja tam jest masakra ludzie odchodza po kilka osob w miesiacu (a w firmie ejst ludzi 150)

miłek
@racja

gorszego syfu jak na medycznym w całej firmie nie ma, ludzie nieprzeszkoleni, same świeżaki, 20 latki bez doswiadczenia i wiedzy, a ci starsi niedoceniani przez spv odchodzą. Spv ma kompleksy i forsuje dziunie studentki. Po o wtopach z AIG i Aviva, kontrahenci uciekną.

homiki

Współczuję ludziom z medycznego, sami nowi, nie ma ich kto uczyć

xyz

nie w tej firmie bo tu zarabia się 1800 zł a nie 1500 EUR

xyz

nie w tej firmie

Mela

z medycznego ludzie uciekają w popłochu po bajzlu, ktory zrobił supervisor, który tez ucieka

nie

na cc ciegale rotacje, ludzie czesto nie wytrzymuja 3 mscy

kam

podobno duzo osob szukaja obecnie, wiec pewnie niestabilnie jets i wiele osob odchodzi stamtad... ciekawe czemu?

mmm

w dziale operacyjnym (sluchawki) pracujesz dnie i noce i w swieta tez (jest okreslony limit nocek jako koordynator musi wypracowac w miesiacu). w pozostalych praca 9-17 wiec ok. z kasa slabo - dobrze zarabiaja tylko managerowie i dyrektorzy

concierge

kiedys tam pracowalem - dzial concierge jest fajny :) aplikuj!

ooo

Atmosfera w firmie na plus, nowe projekty i udział w nich na plus. Natomiast wynagrodzenie w kazdym dziale niskie i odbiegajace od rynku niestety :( Dobrze zarabia tylko kadra managerska. Social nawet ok

bazyli
@ooo

Niestety nawet kadra managerska zarabia grubo poniżej rynku. W żadnej innej firmie nie widziałem tak żenująco niskich zarobków managerów

Zostaw merytoryczną opinię o Europ Assistance - Warszawa

• Jak się pracuje w Europ Assistance?

Zobacz opinie na temat firmy Europ Assistance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europ Assistance?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europ Assistance?

Kandydaci do pracy w Europ Assistance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europ Assistance