Opinie o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska WER. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Poczta Polska WER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

Jacol

ma ktoś może nr tel do WER Pruszcz Gd.?

Pracowałem jakiś czas na ekspedycji i rzuciłem tę pracę. Dają na start 1850 brutto bez żadnych dodatków. Ciężka praca fizyczna. Przez 12 godzin dźwiganie worków, kaset wypełnionych listami, dzielenie przesyłek gabarytowych oraz ręczne wciąganie na rampę rozwalonych kontenerów wypełnionych paczkami do samochodów. Skanery do kodów kreskowych często nie działają albo się zawieszają. Kierownik operacyjny Marek S. lata w tę i z powrotem poganiając ludzi. Gdy brakuje ludzi na innych działach to cię tam wysyłają. Wykorzystywanie pracownika na każdym kroku. W okresie świątecznym, gdy jest ogromna ilość paczek ludzie biorą l4 i robisz za dwóch. Szkoda zdrowia i straconego czasu na taką pracę. Więcej zarobisz w pierwszym lepszym markecie siedząc przy kasie...

erf

Branża mięsna rzeczywiście jest całkiem trudna, ale przynajmniej można liczyć na to, że stabilne zatrudnienie jest dość opłącalne. Zarobki są dość wysokie.

JAGÓDKA

Praca bardzo ciezka pod presja czasu .Kobiety dzwigaja ciezkie worki i ciagna przepelnione kontenery. Jezeli chces stracic zdrowie i g...no zarobic to zapraszam !!!!JaJagódka

Czy po rozmowie w Poczta Polska WER rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
wer

Pracowałem tam 4 lata ale po nowych zmianach zastępcy Dyrektora i jego nowej Pani Kierownik odszedłem, nie wiem co oni zamierzają ale nie da się z nimi normalnie pracowac. Doszły mnie słuchy że Pani J szybko awansuje a Pan zastępca podobno odchodzi. Współczuję tym co tam zostali może będzie tak jak dawniej bez zbędnych nacisków

zdzichu45

W WER Pruszcz Gdański pracują idioci!!! Dlaczego? Wysłałem w poniedziałek 2 paczki: 1 krajową do Krakowa, a 2. zagraniczną do Norwegii. Co się okazało? Kretyni nie znają topografii naszego kraju i przewieziono te pakunki do... Szczecina. Po jakiego wafla akurat tam tego nie wiem, bo na infolinii mnie zrzucili (zbyt duzo osób naraz dzwoniło), natomiast kobieta w okienku oczywiście nic nie wie. Paranoja normalnie jakaś w tym popapranym kraju. Pieniądze każdy chciałby kasować, ale robić to nie ma komu.

@zdzichu45

Idiota sam jesteś widocznie skoro obrażasz ludzi pracujących tam nie znając warunków ich pracy , w większości paczki nie docierają bo połowa kodów pocztowych jest pomylona , a czasami nawet nadawca wpisze swój błędny :) to po pierwsze a po drugie przyjdź , zobacz jak się pracuje za 1600 na rękę i dopiero obrazaj innych , tu pracują też ludzie i też mogą się pomylic , maszyny zawodzą a co dopiero człowiek, zwłaszcza że tych ludzi jest tam bardzo mało albo co chwila ktoś nowy przychodzi bo ma w (usunięte przez administratora) zapi***da*** tak ciężko za tak marne grosze w dodatku sprzęt jest w opłakanym stanie , ciężkie kontenery z rozwalonymi kołami z którymi trzeba się szarpać lub wózki załadowane po 2 metry z 4 kapciami które trzeba ciągnąć samemu żeby rozdzielić paczki nie mówiąc o sprzęcie elektrycznym i systemie wewnętrznym który ciągle pada ..porażka pod względem pracy.Pozdrawiam .

Olsztyndajtki

Pracowałem 5 lat . Rzuciłem bez żalu jak bardzo wielu w zeszłym roku. Bez nadgodzin masz z dodatkiem stażowym 1550 na rękę. Teraz nawet nadgodzin nie wolno robić. Ciągle grożą zwolnieniami i zwalniają. Nie liczy się doświadczenie, ważne żeby mieć pracownika bez umowy na stałe. Mocne rotacje na wszystkich stanowiskach. Premia z członka zarządu w 2014 roku to 2 mln. złotych, premia pracownika fizycznego 400 zł. Teraz zmniejszone o jakies 60 procent dla wszystkich Praca z początku ciężka, później tylko nerwowa a stawka jak dla stażysty w biedronce. Ciągłe kontrole i skargi na wszystko i każdego. Dodatkowo śledzenie każdego pracownika w terenie za pomocą urządzeń GPS w samochodach i obowiązkowych o tego roku telefonach służbowych.

Zdzichu

Trzecia umowa nie będzie już na stałe.Z dniem 22 lutego zmieniły się przepisy,także na stałe będzie dopiero czwarta umowa. Zatrudnienie zazwyczaj na niepełny etat. Podstawa przy pełnym etacie 1900zł brutto. Ciężka praca fizyczna.

cya

Nie rozumiem, po co pojawiają się tu wpisy klientów z zażaleniami, jak to jest strona do opinii o pracy w WER, a jak ktoś ma roszczenia, to od tego jest infolinia i reklamacje. Widząc proces przepływu przesyłki w PP, mając jakieś pojęcie o tym, jak to idzie od UP przez WER do UP, jakie to są ilości, jak ludzie potrafią źle adresować przesyłki, podają złe numery telefonów, dzwonią z pretensjami, że przecież przy składaniu zamówienia coś tam zaznaczyli, a nie wiedzą, że ten, co wysyłał, miał w dupie podanie tych informacji i Poczta nie ma na to wpływu, to aż żal strzępić języka i tłumaczyć. To nie znaczy, że nie ma też błędów, ale no błagam... Ale to też jest niejako bolączka pracowników PP, bo klient(albo nawet pracownik UP) dzwoni i oczekuje, że każdy pracownik WER odpowie mu na wszystkie pytania, a to jest tak, że my siedząc nawet w jednym biurze i pracując przy jednej usłudze, mamy zupełnie inne obowiązki i zupełnie inny zakres pracy i inną wiedzę. I nikt ze stanowiska obok nie będzie wiedział tego, co konkretnie robi ten obok. Dla mnie z jednej strony nie ma tragedii, bo pracuję w dziale, w którym nie ma najgorszych płac, trzecia umowa na czas nieokreślony i tego pilnują, o odejścia można się dogadać, ale zależy w jakim dziale. Kierownictwa jest dużo, bardzo dużo i niektórzy naprawdę niewiele wiedzą, ale są też perełki, które potrafią zaskoczyć w kadrze kierowniczej. Mimo to, Poczta, to jest taka instytucja, w której nie ma sensu reagować na zmiany, które są na porządku dziennym, nie ma sensu się stresować, bo z jednej strony i tak się tego nie zmieni, bo to za duży moloch, a z drugiej wszystko się tak zmienia, że i ta zmiana za chwilę zostanie wywrócona do góry nogami ;) To przychodzi z czasem ;) To jest firma, która szybko żyje, choć ma przestarzałe metody... i te idiotyczne księgi raportów. Zawsze mnie to bawi :) Żal jedynie, że w WER Pruszcz nie dba się o pracownika, znajomości, to jedno, a z drugiej, niestety, to można być nawet wyróżniającym się najlepszym, ale jak chce się odejść, bo nie dają podwyżki, to nie walczą o człowieka, tylko zrzucają pracę na innych w przypadku braku osoby na stanowisku, a w tym czasie trwa już rekrutacja kogoś nowego z rynku. Tego szkoda, bo moim zdaniem Poczta podcina skrzydła i odbiera motywację, choć praca bywa fajna i atmosfera też jest spoko, ludzie są moim zdaniem dość fajni! :)

mimi

Tragedia, tragedia, tragedia z przesyłaniem paczek przez pruszcz, tam wogóle chyba nie pracują.

Siwa

Mam jak najgorsze zdanie na temat wykonywania pracy danej firmy "WER". Otóż paczki wysyłane z USA do Gdańska w ogóle nie docierają do adresata.Giną w rozdzielni. Adresat nie otrzymuje żadnej paczki. Niedawno nadałam paczkę z Krynicy do Gdańska i do chwili obecnej nie mam żadnego awiza co się dzieje z paczką. Okazuje się, ze jest na poczcie w Gdańsku i już tydzień leży. Ostatecznie to kurier powinien ją dostarczyć do adresata.Nie wiem jakie tam osoby są zatrudniane . Brak uczciwości etc.

Xxx
@Siwa

Aktualnie na wybranych pocztach paczki leza po dwa tygodnie.awiza nie docieraja.jak sam sie upomnisz to ja znajda.zdarzylo mi sie ze byly rozerwane-czekaly pewnie na przedawnienie i hop do domku .jak wysylam jako wartosciowe to nie kradna

Xxx
@Siwa

qwer

Skandal! Paczka extra24 leży w wer Pruszcz przez 2 doby, piszą że nieudane doręczenie, odbiorca czeka w domu cały czas nigdzie nie wychodzi. Adres dobry dodatkowo podany nr telefonu i nic!!!! A z Pruszcza do Gdańska rzut beretem.

kk

szukają Pracowników ds. opracowywania ładunków - oferują umowe na okres próbny za 1900 brutto. Czy warto iść? Po 3 miesiącach dadzą wyższą pensje? Jak atmosfera na wer w pruszczu?

a co Cie to

najwięcej ma do powiedzenia zawsze koordynator andrzejek hahaha po prostu masakra wszystko wie najlepiej a tak naprawdę to nic nie wie tylko się panoszy najlepiej codzien by spotkania robil dla kierowcow i pierdolillll raz po raz bez celu. a wtedy ludzie się dziwia ze paczki zostają nie dostarczozone kierowca to tylko człowiek majac na samochodzie np. 80 paczek sama prywate jestem ciekawy ile osob rozwiezie 100% a wiec ludzie nie miejcie pretensji do kierowcow to sa tylko ludzie a nie maszyny

Liluniaa

Wysłałam paczkę do Gdyni ale od 16.07.2015 paczka leży w WER i nie wiadomo kiedy adresat ją dostanie.Dziś jest 20.07.2015 i sprawdzałam-paczka nadal tam leży.To nie do przyjęcia aby trzy dni robocze przetrzymywać paczkę.Kto tam kieruje pracownikami? Z tego co czytałam w opiniach to organizacja jest fatalna a ludzie są źle opłacani i wykorzystywani.

grags

(usunięte przez administratora)mać cały dzień paczka wisi na WER Pruszcz Gd. do roboty lenie!!!!

nikt
@grags

Nie ma ludzi

janek

co moja paczka robiła w WER Pruszczu Gd. cała dobę.poczta polska schodzi na PSY.

wkurw...iony

Wiecie co mnie wkurw...ia?? Już piszę w piątek wysyłam paczkę express24 więc na chłopski rozum powinienem w sobotę ją dostać i co?? I nic dostaję w poniedziałek czyli co te 24h to fikcja rozumiem tak?? To pytam za co ja kur..wa płacę może ktoś się wypowie

okno

Nie polecam nikomu pracy na werze ,nawet jeśli nie ma nic do roboty, musisz chodzić po hali i udawać, że coś robisz,nie możesz w tym czasie usiąść i odpocząć, jak nie to przychodzi kierownik i wyrzuca cie na inny dział, kadra kierownicza to porażka, nikt nic nie wie, musisz ładować palety nawet jak nie masz uprawnień na wózki, przy 12 godzinnych zmianach zdarzało się, że odpoczywałeś przez 10 minut, jedynym plusem była regularna wypłata wynagrodzenia (za które i tak nie utrzymasz rodziny)

Guziec

Praca lżejsza od spania.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska WER - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Poczta Polska WER?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska WER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska WER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska WER