Opinie o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska WER. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Poczta Polska WER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

`dziadek

I moje 2 paczki tam trafiły, co ciekawe jedna (chyba zorientowała co to za miejsce) i szybko je opuściła, druga nie miała tyle szczescia.....teraz to pewnie , dopiero ją wypuszczą w poniedziałek! (czyt, po 5 dniach pobytu). Najgorsze ,że wybrałem ich usługę POCZTA 24- myśląc, że owe "24" to czas dostawy,,,,,

Generalnie to forum jest dla pracowników a nie klientów Poczty Polskiej. Praca bardzo stresująca ale nie narzekam

Dlaczego paczka do Gdyni po przygotowaniu do doręczenia dziś rano- w Urzedzie 2 w Gdyni jest przesyłana do Wrzeszcza? przesyłka 00459007738343676666

aaa

praca na poczcie jest straszna, mobing od kierowników i naczelnika up pr gd 1

bazyl

dlaczego przetrzymujecie paczkę priorytet już 30 godzin za co się w końcu płaci za przechowywanie czy za dostarczenie na czas . SKANDAL !!!!!!!

Basia
@bazyl

Tak samo ze mną jest ,wysłali SMS,że przesyłkę dostarczą,a ja siedzę cały dzień w domu i nikogo nie było,a w śledzeniu przesyłki piszą ,że była próba o godz.prawie 19 ,próba dostarczenia.a nikogo nie było..brak słów

hana
@bazyl

bo nadałeś w piątek wieczorem po odprawie, w sobotę nie ma tam odpraw i wszystko w temacie.......

aaaaa
@Basia

sms, wysyła tobie nadawca , a nie poczta.................więc śledzisz przesyłke w internecie i wiesz w którym dniu dostaniesz, a jak wychodzisz to już twój problem....

Stella

Chciałabym powiedzieć, że to forum jest dla pracowników. Skargi można pisać na adres poczty. Współczuję pracownikom tej firmy!!

mah
@Stella

dlaczego współczujesz pracownikom tej firmy? Brak kompetentnej osoby aby zrobiła porządek z tym burdelem przesyłania paczek!!!!!!!!!!!!

jana
@mah

mah, (usunięte przez administratora) to ty masz u siebie w domu, goju głupi......

Czy po rozmowie w Poczta Polska WER rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Lidia

Chciałabym przypomnieć, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Zachęcałabym głównie osoby pracujące w Poczta Polska WER w Pruszczu Gdańskim do podzielenia się swoim zdaniem na temat tego pracodawcy oraz warunków, jakie oferuje. Wasze opinie mogą być bardzo ważne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

KITA
@Lidia

CIĘŻKA, ODPOWIEDZIALNA PRACA, A PŁACA 2360 ZŁ. BRUTTO, DAJCIE SOBIE SPOKÓJ, NA POCZCIE STARZY PRACOWNICY, A JEST ICH CORAZ MNIEJ, NIE PRZEKRACZAJĄ BRUTTO 3OOO TYŚ......

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może coś o rekrutacji podpowiecie?

NIKA
@Igor

NIGDY NIE PRACUJ NA POCZCIE, ALE DLACZEGO , TO POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI....POCZTA MA BARDZO DUŻE WYMAGANIA, A ZAROBKI JAK W ROSJI.............HAHAHAHA

Igor

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze? Czyżby tak dobrze sie pracowało? Nowi szukają informacji o firmie.

JAN
@Igor

PRACA JEST BARDZO CIĘŻKA CAŁKIEM NIEADEKWATNA DO TYCH ŚMIESZNYCH ZAROBKÓW, OT I CAŁA PRAWDA, PONADTO PRACUJĄC NA POCZCIE POLSIEJ CZŁOWIEK COFA SIĘ W ROZWJU, NIE MA TAM ŻADNYCH SZKOLEŃ, NIC......

Lidia

@Marcin,@Andrzej, obaj wypowiadacie się jako klienci Poczty Polskiej. Na tym forum szukamy wypowiedzi osób z punktu wiedzenia pracownika. Użytkownicy forum, którzy odwiedzają ten wątek szukają informacji o warunkach zatrudnienia i aktualnych rekrutacjach w firmie. Poczta Polska w Pruszczu Gdański szuka pracownika do spraw ekspedycji rozdzielczych WER. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy pracę lub zlecenie oraz pensję i premię miesięczną.

ALEK

WITAM CO ROBIC PACZKA JEST W PRUSZCZU GDAŃSKIM CHYBA TRZY TYGODNIE NIE WIEM CO ROBIĆ

@ALEK

Moja paczka jest od dnia 17.09 2018r godzina 20.13 w WER w Pruszczu Gd. Dzisiaj jest 18 09.2018r godzina 15.25 i nie została wysłana dalej. Zawsze przesyłka była na drugi dzień dostarczona. Zaznaczam że to priorytet.

Lidia

@Igor, szukasz pracy w firmie? Jakim stanowiskim jesteś zainteresowany? Aktualnie w Pruszczu Gdańskim Poczta Polska szuka pracowników na stanowisko listonosz paczkowy, kierowca kategorii B, pracownik sortowni przesyłek pocztowych, pracownik do spraw opracowania ładunków, pracownik obsługi masowych nadawców, kwalifikowany pracownik ochrony, pracownik do spraw opracowania przesyłek, kierowca kategorii C+E. Link do strony www.poczta-polska.pl/aplikuj/ Oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia i kursy, pakiet sojalny. @Igor, jeśli zdecydujesz się pójść na rozmowę o pracę daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty?

Alutka

Dotyczy przesyłki nr (00)859007735008344623 bardzo dziękuję panu kurierowi, który dostarczył mi przesyłkę. Nie zastał mnie w domu, ale gdy dowiedział się od sąsiadów, że znajdzie mnie w sklepie obok miejsca zamieszkania to pofatygował się i mi ją przekazał. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam ekipkę.

Ubawiony
@Alutka

Czyli co? Wszedł do sklepu wydarł się na całe gardło "która to pani Kowalska bo paczkę mam" po czym z uśmiechem ją wręczył. He he he dobry bajer.

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale co by było gdyby takiej firmy nie było, zastanówcie się

Lubelski

Co sie dzieje ze paczka od 10:24 do 21:58 lezala u was na WER ? jak paczki nie bedzie dzis u mnie to bedzie reklamacja. Specjalnie zostala wyslane expresem zeby do piatku doszla, Po co placic za expres skoro to idzie ponad 48h. w poniedzialek wyjezdzam a paczke jak wczoraj o 21.58 wyslano tak do tej pory jest ten sam status.. Porazka

Wiktor

Czy taką przyjemność sprawia niektórym wytykanie pomyłek?

Teresa

Jak nie dajecie sobie rady, to zagoncie to państwo (kierowników do roboty!!!! Ja już czekam na paczkę 3 dni,która u was utknąła.Po co poczta pobiera za ekspres wysokie oplaty jak nie wywiazuje się z nich. Piernicze takie uslugi .Już mnie to coś nauczyło,nie chcę mieć z takimi usługami nic do czynienia!!!!!

milka
@Teresa

Spróbuj swojego kierownika zagnać do roboty potem powiesz jak to się robi

Zbigniew

W nawiązaniu do mego pisma dotyczącego przesyłki od Zbigniew Szuber do Auto Alarm Mariusz Godlewski to,choć już raz podałem,chcę jeszcze raz podać numer przesyłki.Przesylka ma numer (00) 2 5900773 3 91986202 9.Chciałbym jeszcze wiedzieć co jest podstawą podjęci,jak wynika z obiegu przesyłki,podjęcia decyzji o jej zwrocie,co jest skandalem,bo w końcu jesteście od tego,aby przesyłki dostarczać,a nie zwracać,co już raz zrobiliście.Jak już wspomniałem,jeśli przesyłki nie dostarczycie,to opinia publiczna dowie się o waszej "działalności".

Zbigniew

Ludzie,co wy tam robicie.Drugi raz chcecie mnie zwracać paczkę prawidłowo zaadresowaną i zapakowaną do Argos autoalarmy,ul Lelewela 15/10 Mariusz Godlewski,nadaną przez Zbigniew Szuber ul Olchowa 8,61-475 Poznań.Proszę o natychmiastowe dostarczenie paczki,a nie decyzji o jej zwrocie.Już raz tak zrobiliście narażając mnie na koszty,a mego kontrahenta na jtratę do mnie zaufania.Proszę o natyczmiastowe dostarczenie paczki,gdyż tym razem,gdyby tak się stało ,tego tak nie zostawię.

Aleksandra

Witam, wysłałam paczkę w dniu 23-04-2018r. i co widzę i niedowierzam własnym oczom paczka, która z WER PRUSZCZ GDAŃSKI dotarła do WER WARSZAWA w dniu 25-04-2018r. o godz. 2:11 została o godz. 16:55 wysłana z powrotem do WER PRUSZCZ GDAŃSKI?????????I POWTÓRNIE WYSŁANE DO WER WARSZAWA W DNIU 26-04-2018R. godz. 20:08 i nadejście do WER WARSZAWA dn.27-04-2018 godz. 06:08, natomiast przygotowanie do doręczenia 28-04-2018r. godz. 23:32 (nie przesadzam) PONAD DOBĘ? TO JEST KPINA!A przekazanie do doręczenia w dniu 30-04-2018r. o godz. 07:59 TO BYŁA PRZESYŁKA DO MINISTERSTWA W W-WIE ŻARTY NA BOK. ŻĄDAM WYJAŚNIEŃ NA FORUM CO SIĘ DZIEJE Z PRZESYŁKAMI????????????

Wiktor

Paczka 24 leży od 9 dni, nie idzie się dodzwonić, to są jakieś jaja!! Do roboty się weźcie zasrane nieroby!!

Cecylia

Wszyscy tylko narzekają czy ktoś chciałby pod taka presją pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska WER - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Poczta Polska WER?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska WER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska WER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska WER