Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański

Opinie o Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim

Admin887

Dramat!!!! Byłam dzisiaj zarejestrować 2 samochody i odebrać prawo jazdy. Od godziny 8 zdążyłam zarejestrować pojazdy ale prawa jazdy nadal nie zdążyłam odebrać bo szanowna pani która siedzi na stanowisku nr 10 ociągała sie strasznie:) zamiast pracować i próbować zeby to jakos szło to prowadziła rozmaite rozmowy z koleznka, a juz nie wspomnę o tym jakie potrafią byc niemile . Jeżeli tak ma działać starostwo w pruszczu gdańskim to nie wiem jak radzą sobie w Warszawie. Pewnie większy zapał do pracy jest a nie ociąganie sie, moze 500+ uderzyło do głowy? :) Pozdrawiam i dziekuje

Kasia

Tragedia. Bylam w sprawie Dnia Dawcy Szpiku w Suchym Dębie, umówieni na godzinę. Ktoś w drzwiach załatwił nas w 30 sekund, brak czasu z jego strony, uważa że wszystko załatwił i pomógł, pewnie jeden plakat zawiesił chociaż od nas nie wziął. Ludzie to byl najgorszy człowiek jakiego spotkałam na mej drodze prosząc o chwilę rozmowy, nie byliśmy tam po pieniądze a prośbę naglosnienia. To nie był czlowiek, bo wchodząc do obory bydło się odezwie. Teraz wiem ze był to starosta Pruszcza Gdańskiego. Specjalnie starosta, i nie uzywam slowa Pan bo na to trzeba zasłużyć. A ten ktoś to........ Sskoda obrażać zwierząt bo mam do nich szacunek

Czy twoim zdaniem Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź . Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim