Opinie o Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim o rekrutacji.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim w Pruszcz Gdański

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim?

nowy czas Nowy wpis

czy ci zatrudnieni w wydziale komunikacji pracuja tam za kare ????/czasy so nowe i to zatrudnieni tam sa dla ludzi a nie ludzie zyja dla nich .KRUCA przede wszystkim zyja za pieniadze ludzi ktorzy chca cos zalatwic .krocej mowiac banda (usunięte przez administratora) na stolkach...

Zwykly obywatel Nowy wpis

Tragedia co te kobiety mają w głowach. Oby im tak sie ulkadalo w życiu prywatnym tak jak układa sie ich klientom z wydzialem komunikacji jakas paranoja. Nie bede sie rozpisywał ale kobiety walnijcie się mocno w glowę może wam się poukłada Swięte KROWY!!!!!

Miłosz Skwarka Nowy wpis

Wydział komunkacji - temat rzeka. Skandaliczna obsługa klienta. Zgłoszenie zbycia pojazdu przez ePUAP - 3 miesiące po interwencji mailowej przez sekretariat załatwione w ciągu 5 minut... Odbiór dowodu - czekanie na rejestrację telefoniczną 1 miesiąc po upływie ważności dokumentu czasowego. Rejestracja przez internet do odbioru dokumentu praktycznie niemożliwa...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Zofia

Orientuje się ktoś, czy Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim poszukuje aktualnie kogoś na staż? Myślę, że znajdą się tu osoby zarejestrowane w urzędzie pracy, dla których ta informacja będzie przydatna.

Niki

Czekam 1,5 m-c na dowód rejestracyjny, czy ktoś łaskawy ruszy (usunięte przez administratora) i w końcu go mi wyśle :(((((

wieslaw

4 sierpnia dostałem mientki dowód a twardy 22 września przyszedł pocztą do domu rewelacja jaka zawrotna prędkość wspomne że od 4 września jeżdze bez dokumentów bo nie trzeba teraz miec tak mnie poinformowała pani z urzedu ale na moje pytanie czy za granicą też nie potrzeba- zaniemówiła

jan

Mam do odbioru dowód rejstracyjny pojazdu Przez dwa dni dzwoniłem do informacji i się nie dodzwoniłem Zarejstrowałem się internetowo i tu były trzy mozliwosci rejstracja pojazdu ,prawo jazdy i informacja wybrałem prawo jazdy W urzedzie pani mi powiedzieła ze rezerwacja jest nie wazna i mnie nie przyjmie bo powinienem wybrac rejstracje pojazdu zeby odebrac dowód i karte pojazdu i trzeba jeszcze raz zrobić rezerwacje przez internet Gdy ochłonołem po wizycie w urzedzie zadzwoniłem na informacje do wydziału komunikacji i o dziwo za 8 razem dozwoniłem się po kródkiej rozmowie pani powiedziała mi ze mogą mi przesłać do domu dowód i karte pojazdu oraz ze odbiór dowodu odbywa się w INFORMACJI NIE W REJSTRACJI.. Postanowiłem sie zarejstrować przez internet ale do 4 10 2020 nie ma miejsc a na 5 czy dalej nie mozna sie zarejstrować Średnio co pare lat rejstruje auto w Urzedzie w pruszczu gdanskim i bałagan który tu zastaje jest cały czas taki sam nic się nie zmieniło od tych paru lat a koronawirus jeszcze powiekszył niiekompetecje i chaos Iinformacja dla tych co rejstruja wizyte w urzedzie macie jedną sprawę rejstrujcie sie w trzech działach tj REJSTRACJA ,,PRAWO JAZDY ,, INFORMACJA

Tragedia

Tragedią to są dzisiaj ludzie, którzy myślą, że mogą wszystko i że wszystko im się należy. Byłam w Wydziale Komunikacji i podobnie jak wszyscy odstałam swoje w kolejce (dokładnie godzinę i 10 minut), a ile się przy tym nasłuchałam złośliwych komentarzy to głowa mała! Ludzie mają pretensje, że trzeba długo czekać i że w urzędzie są wiecznie kolejki, ale jaki mają na to wpływ pracownicy urzędu, na których tak wiesza się psy? Czy to oni nas tam zapraszają? Nie. Kolejki są wszędzie - w banku, w Biedronce czy u lekarza i wszędzie trzeba odczekać swoje, takie jest życie. Nie rozumiem też pretensji, że nie zostało się obsłużonym mimo, że czekało się 3 godziny. Skoro brakuje nam dokumentów wymaganych do rejestracji pojazdu, czy innej sprawy to logicznym jest, że nasza sprawa nie zostanie załatwiona, bo w końcu po to idzie się do urzędu, żeby sprawę załatwić zgodnie z obowiązującymi przepisami. Współczuję urzędnikom, którzy muszą codziennie wysłuchiwać frustratów, bo to w końcu nie oni tworzą prawo, a ich praca polega na tym, żeby tego prawa przestrzegać i wstyd mi za ludzi, którzy byli ze mną tamtego dnia w urzędzie i zachowywali się tak, jakby kolejki i brak kompletu dokumentów było tylko i wyłącznie winą "nabzdyczonych" urzędasów - biurokratów. Ciekawa jestem, jak oni wszyscy radziliby sobie, będąc na ich miejscu, po drugiej stronie okienka. Trochę zrozumienia ludzie...

wiesław
@Tragedia

widze po wpisie ze pracujesz w tym urzedzie i co przez ostatnie 10 lat zrobiliscie zeby takich kolejek nie było bo w innych wydziałach komunikacji tego problemu nie ma co trzy lata rejstruje pojazd i ciągle to samo

A.B

Skandal, pracują tam ludzie tak nieogarnięci ze załatwianie sprawy zajmuje trzy razy więcej czasu niż w normalnych urzędach.

rafal

Skandal!! Od 8:00 rano 20 osób do rejstracji pojazdu 5 godz mija a kolejka od godz sie nie rusza

5 godz

Czekamy już 5 godzin! Przez ten czas zostało obsłużonych 35 osób. Do końca pracy została 1godz. a osób jeszcze co najmniej 30. Ratunku!!! Zmieńcie coś.!

Gosc

Przychodzisz grubo przed otwarciem żeby zająć kolejkę do pobierania biletu (!), mimo to czekasz na wywołanie swojego numerku przynajmniej 5 godzin. Chore! Za mało otwartych stanowisk!!!

Bardzo śmieszy mnie odebranie dowodu rejestracyjnego w wydziale komunikacji bo procedura trwa około 15 minut a czekać trzeba Godzinami pozdrawiam z kolejki leci 4 godzina na przyjęcie ???? i odebranie dowodu nie polecam ???? brak organizacji pracy

Skandal !!! Odebrałem numerek o 10:19 jest godzina 14:15 i do końca pozostały jeszcze 22 osoby. Jestem ciekawy czy dzisiaj załatwię sprawę. Jak widać trzeba brać nie jeden ale dwa dni urlopu żeby załatwić sprawę w urzędzie. Oczywiście ten obyczaj obsługi klienta trwa już kilka lat. GRATULUJĘ

Radek

Może podpowiecie jak się pracuje i czy urząd potrzebuje teraz kogoś?

greg

podejście urzędników jak w PRL, odmówili rejestracji pojazdu bez podania przyczyny oraz stosownego przepisu

Olga

Praca z drugiej strony biurka nie jest w dzisiejszych czasach lekka. Wiele postaw roszczeniowych i nerwy gotowe.

Dramat. Czeka się ponad 2 godziny na odbiór prawa jazdy. Jak w kolejce do mięsnego za komuny

Skandaliczna obsługa Wydziału Komunikacji !!! Trzykrotnie musiałem odwiedzić starostwo , żeby odebrać dowód rejestracyjny. Dotarł do urzędu po kilku miesiącach, wiem że to nie ich wina, chociaż pomimo zostawienia telefonu nigdy sms-a nie otrzymałem , a musiałem jeździć , bo trzeba przedłużyć tymczasowy. Za każdym razem numerek i kolejka. Łącznie ponad 10 godzin czasu i koszty przyjazdu z Kolbud. Może warto w sytuacjach wyjątkowych wskazać dodatkowe okienka do odbioru np. dla biznesu, leasingu gdzie Panie się "nudzą" , bo ruch mały, wręcz żaden. Kiedy dotarłem do okienka nr 1 i Pani zaczęła mnie obsługiwać, to w trakcie rozmowy odebrała telefon od szefowej i pilnie zaczęła szukać numerów rejestracyjnych jakiegoś auta i zaniosła jej osobiście, a ja jak typowy obywatel czekam przy okienku z rozgrzebaną robotą. Pani po powrocie zaczęła szukać mojego dowodu. Po pewnym czasie i konsultacjach z innymi pracownikami uznala , że może jest w leasingu (choć samochód nigdy nie był leasingowany). W końcu doczekałem się właściwego dowodu i braku słowa przepraszam. Profesjonalizm z wizytą u szefowej przy okienku trwał prawie 30 minut. BRAWO Panie Starosto za wybitne zarządzanie urzędem i doborem pracowników!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim?

Zobacz opinie na temat firmy Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim?

Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim
  • Wojska Polskiego 16