Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Gdańsk

Opinie o Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Jeżeli ktoś ma chociaż trochę szacunku do samego siebie, to niech trzyma się od tego przybytku z daleka. Ciężką pracą mało co można tam osiągnąć, co najwyższej dorobić się wrogości w oczach współpracowników, dla których najważniejszym elementem dnia pracy jest kawusia i ploteczki na korytarzu. Tam są po prostu równi i równiejsi - a przełożeni? Nie lepsi. Klną, zrywają się z pracy w godzinach urzędowania...

urzędnik

Pracuje w takim właśnie folwarku w Rzeszowie już 10 lat i zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. Odradzam szczerze młodym ludziom to miejsce. Bez znajomości 0 podwyżek, marne nagrody, ciągłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itd. Po 10 latach pracy dostałem podwyżkę 130zł. Dla jasności jestem pracownikiem którego nie interesuje polityka.

Adr

Fakt, nepotyzm i kumoterstwo na poziomie zatrwazajacym. Kompetencje na ostanim miejscu a na 1 znajomosci i rodzina a co gorsza ich agresja i zarozumialosc zastradza uczciwych lufzi. Najgorzej jak sie z takimi pracuje i jest się pracowitym i spoza karuzeli - wtedy dociskanie i umniejszanie oraz przypisywanie zaslug. Ponadto proceder przepychania za wszelką cenę do jednostek podleglych (edukacja w tym króluje), jak np. znajomego ktorego wyrzucono z innego urzedu za niekompetencje i brak wspolpracy. A teraz terroryzuje i knuje w innym mscu, bo inaczej nie umie i robi co chce bo ma plecy oraz chwali kogo to nie zna. Takie sa standardy a gora przymyka oczy. Osobiscie zrezygnowalem bo nie moglem na to patrzec i nie ksztaltowalem w takim BRAKU standardu kultury pracy i szacunku. Poza tym waskie myslemie i czesto fatalna mentalnosc i wyksztalcenie to takze trudne. Kompetentni i obyci - omijać szeeerokim łukiem!

ja

Jestem wieloletnim pracownikiem tej " prestiżowej " firmy i jedyne co mogę powiedzie to że instytucja ta jest żenująca. Wszechobecny jest mobbing wiele osób niestety jest na zwolnieniach ze względu na to iż już nie wytrzymują. Dyrektorzy dbają tylko o swoje jeżeli nie masz dobrych pleców i zapięcia politycznego nie masz na co liczyć. Dyrektor Generalny stworzył sobie prywatny folwark na którym kręci swoje brudne interesy, a marszałek ma gdzieś swoich pracowników przecież osoby mające zaszczyt pracować w tym jakże prestiżowym miejscu normalnie złapały Pana Boga za nogi. Więc tak jeżeli chcecie sobie zniszczyć zdrowie to zapraszam bo mi już nic nie pomoże. Może jak dojdzie do jakiejś tragedii to wtedy ludzie otworzą oczy na to co się tak naprawdę dzieje w tej instytucji.

Emka
@ja 28.01.2016, 10:28

No lepiej nie mogłabym tego napisać. Zgadzam sie w każdym calu...

et-wik

Rozmowa jest merytoryczna, ewentualnie mocne, słabe strony. u dyrektora generalnego -szczegółowe pytania z ustawy o samorządzie województwa, struktura , jednostki podległe szczegółowo. Generalnie pytania takie na które nie zna się odpowiedzi, żeby dać do zrozumienia, że nie zasługujesz na jakąś sensowną pensję.

et-wik

Dramat. Nikomu nie życzę.Pensje marne. O podwyżce nie ma co marzyć. Kolesiostwo i donosicielstwo. Kto nie donosi ten ginie. No ale pewnie zależy w jakim departamencie...Odradzam zdecydowanie DPROW. Polityka firmy-zatrudnienie na 2 lata, potem nowy pracownik. Jeśli nie masz pleców zapomnij.

mila

Nie, nie, nie, zdecydowanie nie warto nawet tracić czasu na przeglądanie ofert. Chyba że ktoś faktycznie "musi". Szacunek dla pracowników - na poziomie zerowym, wyzywanie od debili,problemy na każdym kroku z każdą sprawą, przełożeni najwyraźniej wiedzą że nikt ich nie zwolni i robią co chcą. "Góra" - jeszcze gorzej, poza wszelką krytyką.

wiola

masakra! ciocia, wujek, teściowa, tata, mama itp. itd. a testy kwalifikacyjne wyglądają jak w podstawówce ale i tak lepiej tam robić, bo ciepło i przytulnie i jak w domu :)

Zostaw opinię o Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego