Urząd Marszałkowski

Wrocław

Opinie o Urząd Marszałkowski

winio

Na takie stanwosika to jednka musisz miec niebywale dowsiadczenie oraz kwalifikacje, poza tym chyba musisz miec jakies popracie, myslicie ze w takich budżetówkach trzeba miec plecy> czy od tak po prostu pryjmuja?

Moja irytacja osiągnęła apogeum

Do osób, które "siedzą" w tym urzędzie i rozpisują "konkursy" na wolne stanowiska: jak już robicie taki cyrk i dajecie nadzieję osobom do których dzwonicie, zapraszając na kolejne etapy to chociaż zadbajcie o to, żeby inni pracujący już u was ludzie nie puszczali oczek i nie robili dziwnych uśmieszków do kandydata/kandydatki, która z góry ma juz obsadzoną pracę, bo tak się o dziwo składa, że inni kandydaci to widzą i po prostu jest to niesmaczne.... Byłam tu ostatnio na rozmowie (II etap), wiadomo jakaś nadzieja zawsze jest tym bardziej, że wiem, że jestem dobrze przygotowana itd, no ale co z tego, jak właśnie posiadanie odpowiednich ZNAJOMOŚCI jest u was najważniejsze. Wstyd, że większość urzędów działa w taki sposób. Szkoda czasu na takie z góry ustawione konkursy a najlepsze jest to, że nikt im nic nie zrobi, bo przecież mają papierki i "konkurs" sie odbył.

JA to JA

szkoda, że to kolejny urząd, który ogłasza nabór na stanowiska urzędnicze, mając już dawno wybranego "kandydata"...wszystko to fikcja, niby zgodne z prawem a i tak samowolka. Szkoda słów na to wszystko

KILLER
@JA to JA 29.03.2015 14:57

SZEROKIE PLECKI I FAMILIADA W POLSCE MAJA SIE SWIETNIE HAHA

toronto

Panie Marszałku, czy akceptuje Pan, jako gospodarz regionu dolnośląskiego, fakt zawarcia umowy na wykonanie pewnych usług , które na rynku są znacznie tańsze, niż zawarty kontrakt. Z pewnością odpowie Pan "Nie". Więc , dlaczego akceptuje Pan taką sytuację w podległej sobie jednostce, czyli DSDiK [usunięte przez moderatora] Dzisiaj pytają Pana o tę sprawę zwykli obywatele, ale być może jutro zainteresowanie wykażą organy powołane do kontroli interesów państwa.

Nieroztrzyganie konkursow jest idiotyzmem.Logicznym byłoby wybranie najlepszego kandydata ze zgłoszonych i danie mu 3 -miesiące czasu na wykazania się swoimi umiejętnościami na proponowanym w konkursie stanowisku. Chyba że konkurs jest fikcją i dawno wiadomo kto ma to stanowisko piastować.

Zostaw opinię o Urząd Marszałkowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Marszałkowski