Opinie o Urząd Miasta Pruszcz Gdański w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Urząd Miasta Pruszcz Gdański. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Urząd Miasta Pruszcz Gdański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miasta Pruszcz Gdański w Pruszcz Gdański

Jolanta Nowy wpis

Mile zaskoczona, bardzo miła obsługa w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański, ( Pani w punkcie informacyjnym), uśmiechnięta , pomocna. Godna pochwały.

Magdalena Nowy wpis

Nie słyszałam żeby gdziekolwiek w Polsce za ruch na autostradach odpowiadały urzędy miast XD. A poważnie - czemu jak są nabory to szukają od razu podinspektora i inspektora? Ludzie odchodzą z pracy parami czy co?

Jan Nowy wpis

Co sadzicie o wyjących samolotach w wekendy,po tygodniu pracy nie ma spokoju w soboty i niedziele ,mały samolocik a chałasuje jak meserszmid.

Fenfe

Pytanie na stronie

Kamila Nowy wpis
@Fenfe

@Fenfe Co miałeś na myśli? Chciałabym się dowiedzieć co wchodzi w socjal w Urząd Miasta Pruszcz Gdański? Odpowiesz?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Urząd Miasta Pruszcz Gdański na stanowisko MŁODSZY STRAŻNIK/STRAŻNIK MIEJSKI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
kierowca

Dzisiaj przejeżdżałem przez Pruszcz Gdański pomiędzy godz. 16 i 17, jechałem drogą A1. Około 1,2 km jechałem przeszło 1 godzinę. Na drodze nie było wypadku ani robót drogowych. Urzędnicy odpowiedzialni za sterowanie ruchem drogowym w mieście powinni wrócić do przedszkola i pobawić się w piaskownicy.

marian.kowalski52@wp.pl

Dobrze by było aby w urzędzie pracowali ludzie nie zajmójący tylko fartowne stanowiska ,ale i naprawdę wykonywali swoje obowiązki. Jak w referacie gopodarki komunlnej ludzie tam pracujący,jeżeli idzie oprace w terenie to doświadczenia,a co idzie za tym idzie- wiedzy to raczej niemają wystarczy popatrzeć na drogi i parkigi. Mało tego mówią że byli w danym terenie to ciekawe, gdy np .według urzędników z owego referatu drogi z Przy Torza na Sikorskiego nie ma gdyż została zasypana gdzieś pół roku temu a oni jerzdżą po terenii nie ma tam przjazdu.prawda jest taka że owych urządników nigdy tam nie było,dana droga jest przejezdna od czasu rzekomego jej zasypania,i najlepsze z tego jest o że właśnie odśnierzany jest ten wyjazd a nie reszta uliczek na Przy Torzu.Umowe na odśnierzanie skoro ktoś nie umie zawrzeć za pieniądzpodatników to niech sam weźmie łopatę i z zapracuje na swoją wypłatę

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański

Urząd Miasta Pruszcz Gdański