Opinie o URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE w Suchy Dąb

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE w Suchy Dąb

Mieszkaniec(niestety)

Mamy 21 wiek, wysoką technologię,przemysł,naukę,internet dzięki któremu świat stał się globalną wioską .Możemy rozwijać swoje pasję, zainteresowania, uczestniczyć w rozrywkach kulturalnych takich jak kino,teatr,opera.Możemy pracować,robić karierę zawodową,możemy.... lecz tylko pod warunkiem że nie jest się mieszkańcem tej Gminy.!!! My mieszkańcy nie mamy takich możliwości ponieważ brak jest dojazdów autobusowych do szkół,zakładów pracy itp.To co zaserwowała nam Pani Wójt woła o pomstę do nieba.Jakim cudem dojechać do szkoły czy też pracy mając JEDEN KURS autobusowy na krzyż? Jak kształcić młodych ludzi ? Nie każdy z nas ma prywatny samochód ,którym dojedzie do pracy czy szkoły!Ta gmina to totalna porażka!

Inż. Nowy wpis
@Mieszkaniec(niestety)

Gmina w kwestii oświaty toleruje zacofanie kadry szkoły. Nauczycielka klasy 1 terroryzuje uczniów, udzielam korepetycji to relacje uczniów szokują, co tam robią a Dyrekcja udaje że nie widzi. To samo z pomocą pedagogiczną. Uczyłem się za (usunięte przez administratora) ale to co tu robią to beton z lat 80

JÓZEK Nowy wpis

szkoda dzieci ????

Jerzy Nowy wpis

Jestem korepetytorem i byłym nau zycielem i pytam jak szkoła w suchym Dębie w klasach 1 do 3 zastrasza dzieci, zadaje pracę, a sama siedzie w komputerze nie odpowiada, jak dziecko się pyta o coś, po drugie pani nauczyciel w klasach 1v3 prawdzie korespondencję na Librusie w trakcie lekcji. Pytanie czy dyrekcja należycie prowadzi lekcje. Proszę o interwencję dyrekcji lub zgłoszę do kuratorium dział rwaluacja

JÓZEK Nowy wpis
@Jerzy

SŁYSZAŁEM JAK DZIECKO MÓWIŁO O TYM

Dawid

Czy urząd chętnie bierze młodych na praktyki?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE na stanowisko STANOWISKO URZĘDNICZE DS. SPOŁECZNYCH I PROMOCJI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Czy żeby pracować w urzędzie gminy jest konieczność bycia mieszkańcem Suchego Dębu?

Wojtek

Nikt tu nie zagląda, bo nie ma sensu pisać i mówić co jest nie tak, bo i tak nikt tego nie posłucha i nie zareaguje. Jest lato, nie dość, że zimą ktoś pali plastikami, to i latem. Z miejsca gdzie znajduję się złomowisko i coś jeszcze też częśto czuć plastiki i paloną gumę. Wioska oddalona od miast, naokoło pola, niby natura, a śmierdzi palonym tworzywem sztucznym. Nikt nie czuje? Nikt nie reaguję? Po co ta gmina ma tylu "fachowców" i rządzących jak ludzie zatruwają miejscowość otoczoną polami? Nikt z gminy nie mieszka w Suchym Dębie, że nie czuje tego wieczorami? W weekendy? W zimę? Nie po to się wybudowaliśmy z dala od smogu by wąchać teraz plastiki! Już kilka lat tak jest!!! Jeszcze trochę i zajmą się tym media, postaram się dopiąć wszystko z dowodami i brakiem reakcji gminy jak najszybciej. Dość tej domówki w gminie.

Daria

Dobra praca, miła atmosfera więc i dlatego tu rzadko ktoś zagląda.

Lpke

Urzad gminy jest ok. Gorzej z panią która sprawuje opiekę nad dziećmi adopcyjnymi i rodziców tych dzieci bezpodstawnie oskarża o gwałt. Zabrała człowiekowi wolność i tym samym skrzywdzila dzieci

w tym urzędzie pracują sami niekompetentni pracownicy na czele z panią wójt gdy zabraknie jednej osoby to już sprawy nie załatwisz

admin

Co nowego dzieje się obecnie w firmie URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE? Jeśli jesteś w posiadaniu ciekawych informacji, wpis

Zostaw merytoryczną opinię o URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE - Suchy Dąb

• Jak się pracuje w URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE?

Zobacz opinie na temat firmy URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE?

URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE

URZĄD GMINY W SUCHYM DĘBIE