Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

klientka

to dobrze, przynajmniej pierdołami się już nie zajmują :)

klientka

mam pytanie do p.kierownik zmianowej w srodzie wlkp.dlaczego tak traktujesz swoje kolezanki z pracy nie pamietasz jak ty tez bylas tylko sprzedawca w tym sklepie.od tego czasu co jestes kierownikiem to juz kilka dziewczyn sie zwolnoilo to nie normalne.

klijentka
@klientka

ja Pani odpowiem jako klijentka tego marketu Pani Lidka zapomniała jak to sie jest zwykłym robolem a cóż przysłowie mówi z chama na Pana reszta bez komentarza

obserwatorka
@klijentka

no fakt jak ktos mierzy wyżej niż patrzy zresztą jak by nie patrzeć od pewnego czasu w Twoim markecie nie miło się robi zakupy atmosfera miedzy sprzedawczyniami nie do zniesienia widoczna gołym okiem że jak by mogły to by się pozabijały

max

wypłata powinna być do 10-tego a dziś jest 11 i wypłaty nie ma nikt z pracowników!!!

klient

Jestem częstym klientem sklepów Pana Karola. Jednak od dłuższego czasu jestem zniechęcony zakupami w jednym z nich a mianowicie w miejscowości Kazimierz Biskupi. Zacznę od samego personelu- Pani kierownik ma minę jakby pracowała za karę (zero uśmiechu, wiecznie obrażona, i czeka aż jej się człowiek pierwszy ukłoni). Personel- są wyjątki ale jak się wchodzi do sklepu to mam wrażenie, że chcą mnie zabić wzrokiem! A do tego nie potrafią udzielić precyzyjnych informacji na temat posiadanego asortymentu. Kiedy wychodzi gazetka na tym sklepie brakuje wciąż towaru promocyjnego! Pojawia się ale po promocji! No i ten brud na sklepie- jeszcze nie widziałem tam nikogo z miotłą albo mopem! W kolejkach trzeba długo czekać a do tego nie przestrzegają zasad które są dobrze znane we wszystkich placówkach gdzie mamy styczność z klientem. Byłem ostatnio świadkiem jak osoba niepełnosprawna stała w kolejce i żadna ekspedientka nie poprosiła ją jako pierwszą do kasy. Wymieniać można by było wiele... Na jakość stanowiska mięsnego można by było też wiele pisać. Mógłby ktoś z szefostwa się zainteresować gdyż wpływa to mało pozytywnie na całą firmę!

klient1
@klient

W Wągrowcu jest tak samo !

@klient1

Zgadzam się że w Wągrowcu też tak jest! Bywam tam często i przyznam że coraz to gorszy personel,co niektóre panie z wielkom łaską podchodzą do kasy aby obsłużyć a te miny... szkoda mówić... Gdzie jest stara obsada?! Brakuje tamtych uśmiechniętych pań,zawsze doradziły. Brawo dla pani Justyny z monopolu która jako jedyna została ze starej załgi jak jej zabraknie w tym markecie to nie ma po co tam iść,bo tylko ona jest zawsze uśmiechnięta.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
lukas

wypowiedz pani jolci z dnia 14.01.2015r. popieram w 100%. Opisuje sytuacje bardzo dobitnie. Szczera prawda

lukas

ja sie wypowiem dokładnie o sieci twój market. To wszystko zależy od kierownika sklepu. Biorąc pod uwagę sklep w Wilczynie wszystko jest ok. Kierownik miły do pracowników, pracuje się w miłej atmosferze. Nie ma problemów z ubiorem firmowym, każdy ma koszule polary itd. Natomiast w Strzelnie pani kierownik twierdzi że nigdy nie ma ubrań. Poza tym jest tylko milusia jak jest prezes a tak to jeżdzi po paniach jak po łysych kobyłach. One robią trzy rzeczy na raz ale dla niej to i tak jeszcze za mało. Kierownik powinien być wzorem dla pracowników i także stać za nimi jeżeli dobrze się sprawują, pochwalić a nie tylko dołować. Przyjmijcie się do sklepu do Strzelna to zobaczycie jak jest różowo. Życzę powodzenia. PS. Jak nie będziesz lizusem pani kierownik i nie donosił na innych to będziesz ten nie dobry. :)

em

Co do Solca Kujawskiego można zauważyć, że atmosfera jest bardzo miła, zdarzają się spotkania po pracy całą ekipą!! Kierowniczka jest bardzo na poziomie zawsze można się z nią ugadać ;-)fakt wypłata raz źle wpłynęłam ale to tylko ludzie każdemu może się zdarzyć zrobić błąd. Myśle, że to wszystko zależy od ludzi i ich pracowitości jak pracujesz porządnie i sumiennie to nic zarzucić się nie da :-) Miłego dnia :)

ona

No w Toruniu to chyba sie polepszyło wymienili kierownika i większość załogi wiec chyba jest tylko lepiej he he

jolcia

Zgadzam się z pani wpisem. Sama pracowałam w tej firmie i to dosyć długo. Początkowo było ok dobre zarobki,miła atmosfera. Potem coraz gorzej! Zarobki kiepskie a Kierowniczka by cię zajechała,siedziałam po godzinach,problem z doproszeniem się o urlop(zaległy),z dnia na dzień zmieniany grafik bez zapytania się czy masz jakieś plany,zabierane dni wolne,mogła bym tak wymieniać bez końca... Zrujnowałam tam swoje zdrowie... A na odchodne nie dostałam zapłacone tyle za urlop zaległy ile powinnam. Ta praca jest polecana dla ludzi o mocnych nerwach,zdrwym kręgosłupem i nogami i najlepiej żeby nie mieli rodzin! Zastanawiam się czy Pan Białecki każe kierownictwu tak zle traktować swoich pracowników? I czy wie Pan jakich ludzi ma na stanowiskach kierowniczych,bo nasza nie cieszy się dobrą opinią i przeszłością!!! Teraz pracuje u konkurecji i jestem bardzo zadowolona. Do pracy idę bardzo chętnieo z uśmiechem na twarzy i co najwazniejsze bez strachu i leków uspokajających!!!

żenada

witam. Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w TWOIM MARKECIE ! tak jak piszą inni o tym, że to (usunięte przez administratora) mają całkowitą rację. Kierownictwo nie kompetentne, nie przeszkolone - stanowisko otrzymują po znajomości. Od pracownic wymaga się więcej niż powinno - robią dosłownie wszystko, dają z siebie wszystko a i tak nie są doceniane tylko ciągle poniżane. Pracują po godzinach i to sporo tych nadgodzin ale UWAGA - odnotowane nigdzie to nie jest, nadgodziny są po prostu na czarno ! powinny być jakieś czipy by w końcu Białecki zobaczył jak naprawdę tyrają jego podwładne ! grafiki ciągle zmieniane z dnia na dzień - nic w tym sklepie nie można sobie zaplanować. Dlatego pamiętaj jeśli chcesz rozpocząć tu pracę to nie możesz mieć życia prywatnego ! Można by pisać tyle krytycznych słów na ten temat ale miejsca by nie starczyło ! UWAGA JEDNA NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA ! - Wymagają wiele, musisz się poświęcać, ale żeby wypłaty w terminie wypłacić to już za ciężkie zadanie. Mamy 12.01.15 - wypłat na koncie nie ma - tłumaczą się, że niby system nawalił i wypłaty później będą - później czyli kiedy ? Od razu mówię, że to nie pierwszy raz !! Zazwyczaj jak 10 wypada w weekend to wypłat spodziewajcie się dużo później ! Żenada - odsetek za to nie wypłacają ! a co do wynagrodzenia to jest marne !!! a ten niby premie oszukane jak nic ! trzeba się wziąć do kupy i złożyć na nich skargę za nie dotrzymanie terminów ! może się w końcu nauczą porządku, którego to tak od pracowników wymagają !! NIE POLECAM TWOJEGO MARKETU !!!

@żenada

a w którym sklepie taki wyzysk ?

TAK JEST !
@pracownik

z tego co wiem to taki wyzysk na pewno jest w Solcu Kujawskim, Toruniu, Bydgoszczy x2, Piotrkowie i Radziejowie. Nie wiem jak w innych sklepach TM ?

j...
@TAK JEST !

I w Wągrowcu też!!!

NIE JEST
@TAK JEST !

mało wiesz- jeszcze Aleksandrów! a na Bydgoszczy podwójnie na jednym sklepie??? szok!

Centrala

Witam, proszę o określenie o które stanowisko chodzi, pozdrawiam

firma krzak,,,

Centrala
@pracownik

Witam, firma Twój Market działa w oparciu o CEIDG, na terenie trzech województw, posiada 37 supermarketów, Piekarnię, Cukiernię, Zakład mięsny oraz zatrudnia już prawie 1000 osób, wobec tych argumentów trudno się zgodzić ze stwierdzeniem "firma krzak". Natomiast taka opinia na pewno motywuje nas do dalszego rozwoju i działania.

hahah

szok szok hahha:-D Ty jesteś szok ! :-D

rysia

LUDZIE JA JESTEM W SZOKU CO SIĘ DZIEJE ZE SKLEPEM W GĘBICACH ,TO JEST JEDNA WIELKA MASAKRA, TAM NIE MA ŻADNEJ OSOBY KOMPETENTNEJ ONE NIC NIE WIEDZĄ ,,A KIEROWNICZKA SZOK SZOK NIEDOWIERZANIE.

kicia

Aż żal mówić na temat tego sklepu... pracuje we Wrześni i wierzcie mi nie jest tam za wesoło... p. k nie zna się na żadnych przepisać kodeksu pracy bo ona takiego bublu nie musi znać. Sama musisz się o wszystko prosić nawet o skierowanie na okresowe badania.... tylko tam inspekcje pracy wysłać nic poza tym... i niech mi nikt nie mówi że mięso jest codziennie świeże, również jest rozmrażane ale jak sanepid wchodzi to tylko przyklejają kartkę do utylizacji a jak wychodzi to to sprzedają... Może i klienci sa zadowoleni bo obsługa zawsze musi być miła i uśmiechnięta ale tak naprawdę nie wiedza co się dzieje na zapleczu sklepu...ogólnie jest burdel... nawet nie masz do kogo sie zgłosić jeżeli masz jakiś problem bo traktują cie jak śmiecia... jakieś lewe listy obecności musisz podpisywać ze miałaś wolne a ogólnie byłaś w prawcy. W kadrach również panie nie znają sie na przepisach i jeszcze cie opr że tam dzwonisz z pytaniem, ogólnie nie polecam tej sieci marketów

Nikt tu nie pracuje 200 godzin tylko tyle ile jest w miesiacu do przepracowania i nie za 1200 zl tylko wiecej.jak sa nadgodziny to sa zaplacone. Tu s ie nikt sam nie zwalnia bo jest dobrze. Zwalnia sie tych ktorym sie nie chce pracowac a takim nygusom to wszedzie bedzie zle. Wiec jak komus zalezy na pracy i chce pracowac to polecam .

Miła

ja tam sobie chwalę pracę w Twoim Markecie

haha

pewnie cie zwolnili! bo nierobów nie potrzebują

Sylwek

Średnio w miesiącu pracujemy 200 godzin, premii nie ma żadnych. Na czysto otrzymujemy 1200 zł miesięcznie. Jeśli otrzymamy bony to wtedy wypłaty mamy mniejsze o te bony. Jeśli ktoś nie może znaleźć pracy i chce być niewolnikiem to polecam Twój Market. Ja zrezygnowałem tak jak i większość.

Centrala Twój Market
@Sylwek

Witam serdecznie, Bony w tym roku już rozdane naszym pracownikom, i jak co roku jest to dodatek do pensji, jeśli zaistnieje przypadek innej sytuacji prosimy o kontakt z centralą, pozdrawiam

pracownik TM
@Sylwek

brednie,

Sylwek

Odradzam pracę w Twoim Markecie w Toruniu. Kierownictwo nie miłe, wymagają od Ciebie więcej niż jesteś w stanie ogarnąć. Codziennie zostajesz po nadgodzinach. Zatrudnienie niby jako kasjer - sprzedawca a tak naprawdę robisz wszystko od obsługi kasy fiskalnej po wykładanie towaru na sprzątaniu i pracy na dziale mięsnym kończąc. Praca tylko dla niewolników za marne grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market