Opinie o O.S.T.C. Ltd w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie O.S.T.C. Ltd. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w O.S.T.C. Ltd o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.T.C. Ltd w Warszawa

Mirek

OSTC Poland: 3,5 tys brutto czy netto ?

@Mirek

Kwota 3,5 tyś. brutto.

Maldini

Ktoś coś więcej może powiedzieć o Assessment Day? Jakie są zadania indywidualne i grupowe? :)

@Maldini

Assessment Center to całodniowe spotkanie, na które zapraszamy wyselekcjonowanych kandydatów. Assessorzy z HR i Managerowie oceniają poszukiwane przez nas cechy m.in. kreatywność, elastyczność, podejmowanie decyzji, zarządzanie stresem oraz wiedzę. Tak naprawdę nie da się przygotować do AC, najważniejsze aby być sobą! :)

Damian Wieczorkowski
@OSTC Poland

Jakie macie wymogi co do pracowników? Jakiej wiedzy oczekujcie? Zastanawiam się, czy nie zaaplikować, ale na pracuj.pl nie ma żadnych wymagań. Czy potrzebny jest biegły angielski, albo zaawansowana matematyka, a może wolicie kandydata o konkretnym rysie psychologicznym?

@Damian Wieczorkowski

Panie Damianie, praca w OSTC rozpoczyna się kilkumiesięcznym okresem szkoleniowym, dlatego nie wymagamy doświadczenia. Poszukujemy natomiast pasjonatów rynków finansowych, osób ambitnych, zdyscyplinowanych i odpornych na stres. Informacje na temat profilu kandydata można znaleźć na naszym fanpage'u: (usunięte przez administratora) Co do znajomości języka angielskiego wymagamy umiejętności swobodnej komunikacji. Większość informacji z rynku jest przesyłana w języku angielskim, dlatego jest on bardzo przydatny w pracy tradera. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook'u : OSTC Poland - Careers in Trading, przez który można się również z nami kontaktować.

mako

Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Sprawdzają też angielski mówiony?

tomek2x1

Czy mógłbyś coś więcej napisać jak wyglądało w twoim przypadku Assessment Day? Również zostałem zaproszony na rozmowę i chciałbym się jakoś przygotować.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.T.C. Ltd spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ZZzz

Szukają teraz Junior Tradera. Uczestniczyłem właśnie w Assessment Day. Było nas 7 osób i kilku prowadzących. Profesjonalnie podejście ale w bardzo przyjemnej atmosferze. Teraz pozostaje czekanie na odpowiedź.

OSTC Poland

Dzień dobry, Osoby startują w OSTC z wynagrodzeniem 3,5 tyś zł. Wszyscy Traderzy objęci są konkretnie sprecyzowaną siatką płac zależną wyłącznie od wyników pracownika. Każda podwyżka wynagrodzenia uzależniona jest od zrealizowania wyznaczonej liczby transakcji i zysku. W praktyce, najlepsi osiągają pierwszy próg i podwyżkę, już w początkowych miesiącach tradowania na prawdziwym rynku. Wejście na rynek, następuje natomiast po około 2 miesiącach nauki na symulatorze. Wszystkie bieżące informacje są dostępne na naszym fanpage'u: OSTC Poland - Careers in trading W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

hnnn

Pani z działu HR jest do przesady "swojska". Troche nie przystoi takiej firmie

norman

jesli chodzi o rozwoj, to nie ma jak wyzej awansowac z poziomu tradera.

Raksu

Obietnice złotych gór, na które musisz zarabiać dzień w dzień po 12 godzin przed monitorem... I ciągle ten okrzyk "kręć wynik, kręć wynik!".

oczo

Pracowałem tam jako trader przez półtorej roku jakoś. Długie godziny pracy i stres to codzienność, a kasa z tego marna. Ogólnie to karmienie marzeniami dla 'studenciaków'.

ronson

Nie każdy się nadaje do profesji tradera. Atmosfera jest nawet dobra, ale codzienne 12 a czasem nawet 14 godzin pracy i stres potrafią wykończyć człowieka. Trzeba być prawdziwym hardkorem, zeby to wytrzymać!

senseye

Jak wyglada proces rekrutacji, rozmowa/y kwalifikacyjna/e? Są jakieś testy matematyczne, psychologiczne, merytoryczne, językowe itd.?

norman
@senseye

sa testy matematyczne, psychologiczne, sa tez pytania dotyczace wiedzy na temat rynkow i gospodarki. testy są po angielsku. na poczatek dostajesz poniżej sredniej krajowej i nic wiecej (benefiy). tak jak napisali wcześniej. norma jest 11-13 godzinny dzien pracy. stawiasz się o 7:30 i czasem wychodzisz 19:30. gdy to wytrzymasz, to po ponad roku, moze uda ci sie zwiekszyć poziom wynagrodzenia. poprostu trzeba to lubić, bo praca jest ciezka i na prawde wymagajaca poswiecenia czasu i wiedzy oraz predyspozycji jak np dyscyplina, sumiennosc, umiejetnosc radzenia sobie z emocjami

rechchot

a czy miałeś czas na życie osobiste? może ktoś lubi trading, ale nie kosztem rodziny i znajomych. nie tylko kasa się liczy.

Pan da

Pracowałem w tej 'fabryce' całkiem długo. W drugim roku zarobiłem tyle że mógłbym sobie małe mieszkanie w wawie kupić. Z mojej 10 osobowej grupy, po 2 latach zostałem ja i jeszcze 1 gośc, który zarobił zdecydowanie więcej niż ja. Trading podobnie jak sprzedaż (czegokolwiek) jest tym gdzie zaraz po studiach możesz zarobic naprawdę kolosalne pieniadze, jeśli tylko sie sprawdzisz. Co sprawia że jednym sie udaje a drugim nie? Ciężka praca? Szczęście? Predyspozycje? Nie wiem. Mi się udało i za żadne skarby nie zamieniłbym tego na pracę w jakimś banku czy konsultingu gdzie przez pierwszy rok musiałbym poprawiać power pointy 12h. Polecam spróbować, jak po roku bedzie kicha, najprawdopodobniej się nie nadajesz, ale jak okaże się że dajesz radę, to będziesz błogosławił dzień w którym zakręciłeś sie wokól tradingu.

dardamelen

Nie polecam pracy jako tradera... za duży stres, a kasa marna. Ewentualny bonus praktycznie nieosiągalny!

dupejszon

coraz gorzej się tam dzieje. Standardem jest praca po 10-11 godzin. Masakra. Płaca niska jak na warszawskie warunki. Na prawde szkoda zdrowia i czasu aby sie tam pchac.

yrek

Co raz gorzej, na 200 pracujacych moze 5-10 osob cos z tego ma. Brak profesjonalizmu w podejsciu do pracownika. Fabryka.

(usunięte przez moderatora) prawda, sory... to są galery. A bonus? hehe.. w 2008 roku dostało go moze z 5 gosci.. na 130 pracujacych...

Praca tam jest ciężka i potrafi być bardzo stresująca . Wynagradza to dobrymi zwrotami w postaci bonusa [jeżeli oczywiście dajesz sobie rade].

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.T.C. Ltd - Warszawa

• Jak się pracuje w O.S.T.C. Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.T.C. Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.T.C. Ltd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.T.C. Ltd