Opinie o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TOYA Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TOYA Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYA Sp.z o.o. w Łódź

Adam Łódź

Praca call center jak praca zarobić można jak się podpiszę masę nowych umów . Jest jedno ale , w dziale pracują znajomi ,rodziny kierownictwa i tylko oni dostają okazje do zarobienia tobie zostaną ości. Nowi którzy przyjdą do pracy jako mięso armatnie zapchają dziury w ludziach na święta gdzie jest najwięcej pracy potem podziękują i cześć . Pierwsze 3 mies. umowa zlecenie potem obiecują umowę o prace której nigdy nie doczekasz no chyba że jesteś znajomym lub rodziną kierownika. Zapomnij o chorowaniu na zleceniu bo zakład standardowo nie płaci składek chorobowych . Ubieraj się ciepło nie choruj i pij dużo melisy . Ps do moderatora - moja mała uwaga (czytaj sugestia) że opinie powinny dotyczyć pracy ,inne posty powinny być kasowane przecież nie chcę sobie zakładać tv tylko szukają opinij o pracodawcy. Pozdrawiam

zdegustowana

sam jesteś krzak hahaha.

malwa

Popracowałam tam w dziale sprzedaży.Wygląda to tak.Jest kilku przyjaciół królika,którzy obsługują wyłącznie nowe tereny i zarabiają bardzo dobrze. Reszta jest od robienia statystyk przejść terenu i zarabia grosze.Atmosfera nieciekawa.Wyścig szczurów bez dania równych szans.Odradzam.

Hej, wie ktoś jak sie wiedzie ludziom na stanowisku administratora sieci lan/wan w Toya? bo wymagają w sumie sporo, wiadomo, że koszt certyfikatu Cisco to 5 tysięcy minimum, 4 letnie doświadczenie to też sporo, a oferuja standard, czyli stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży oraz atrakcyjne warunki pracy. Jakieś konkrety?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOYA Sp.z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Stefan

odrazam...popsuło się......

atomek

Odbiór fatalny,zawiesza się,na godzinę 20 razy.Zadnego filmu nie obejrzałam do końca. Nie polecam.

taki

beznadziejna firma, nie mozna z nikim porozmawiać bo nie chcą podać żadnego numeru telefonu, czyli nie ma osób odpowiedzialnych. o kontakt nie można się doprosić. Chyba monopol uderzył prezesowi do głowy, trzeba zainteresować sprawa urząd antymonopolwy

lodz

Moglby ktos opisac prace handlowca w Toyi ?

AS

Jestem zadowolona, pracuję już 2 lata, obsługuję klientów, zarabiam OK 1600 NA RĘKĘ ale jest to praca na[usunięte przez moderatora], bywają spore luzy, jest realna możliwość awansu i akurat mam bardzo blisko domu więc nie wydaję kompletnie nic na dojazdy.

stan

jak nie wiecie to nie piszcie,ja jestem zadowolony z internetu i tv poztym moj kolega pracuje w tej firmie i jest bardzo zadowolony z zarobków i atmosfery jaka tam panuje.pozdrawiam zmyslaczy

Nieprofesjonalnie i drogo. Ode mnie minus

Zostaw merytoryczną opinię o TOYA Sp.z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TOYA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOYA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYA Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOYA Sp.z o.o.