it Works SA.

Łódź

Opinie o it Works SA.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Donovan dalej jesteś pracownikiem it Works SA? Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę?

Rekin
użytkownik zarejestrowany

No ale skoro są benefity to w sumie i tak ok. A jakie dokładniej? W moim obecnym miejscu pracy nie ma żadnych...

Donovan

Atmosfera, w firmie całkiem przyzwoita, benefitów w stosunku do konkurencji mało ,nawet bardzo mało można powiedzieć, dobra firma na start ale tak max 2 lata. Kase dają przeciętną jak na rynek śląski. Szkoleń brak i nie ma na co liczyć , szefostwo nie inwestuje w ludzi. Nowych projektów nie ma wiec na rozwoj nie ma za bardzo co liczyć , start i zmykasz.

ASM85

Ludzie i atmosfera pracy naprawdę w porządku, co dla mnie ważne nie jest to korpo, więc nie jesteś anonimowym trybikiem tylko częścią zespołu. Są otwarci, możesz się dużo nauczyć jeśli ci zależy i zawalczyć o więcej, także osobiście polecam.

Kortez

Pracowałem w tej firmie ok. 3 lat. Rozwiązano ze mną umowę w związku z kończącym się kontraktem. Jednak firma zachowała się wobec mnie absolutnie poprawnie. Po pierwsze wiedziałem o kończącym się kontrakcie ok. 4 m-ce wcześniej. Dostałem propozycję innej pracy, ale nie do końca mi odpowiadała, wiec nie skorzystałem. Firma rozliczyła się ze mną w sposób zgodny ze wszystkimi przepisami. Miałem umowę na czas określony. Pensje zawsze były płacone w terminie. Kto chciał, dostawał kartę Multisport i Luxmed. Zarobki w okolicach 2300 - 2800 na rękę, w zależności od projektu. Generalnie był to mój trzeci pracodawca i jak dotąd najlepszy. Nie wiem jak tam jest na innych projektach, ale na moim było ok. i kierownik super gość.

CbD

Ta firma to tonący okręt! Najlepiej by zatrudniali studentów za 1800zl. za miesiąc ich zwalniają i zatrudniają nowych!! Tak wygląda tam praca! Wiem bo pracowałem tam - już nawet nie chcą dawać umów na stałe!

Zostaw opinię o it Works SA. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie it Works SA.