Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy Digitree Group zatrudnia studentów?

Sel Nowy wpis

Zmienia sie na lepsze

Helena Nowy wpis
@Sel

A jakie zmiany masz na myśli? Proszę Cię bardzo o rozwinięcie swojej wypowiedzi :) Może jesteś w stanie wymienić plusy i minusy zatrudnienia się w Digitree Group? Jestem bardzo zainteresowana tym pracodawcą, więc na pewno takie zestawienie byłoby dla mnie bardzo przydatne.

Sel Nowy wpis
@Helena

Komunikacja z pracownikami się znacznie poprawiła, wyniki również i atmosfera - choć to moje odczucie...idzie do przodu. Nie twierdzę że jest idealnie, bo brakuje ludzi ale rekrutacje trwają.

Magda

To prawda ze są pakiety rodzinne zdrowotne ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Digitree Group? Można dołączyć rodzinę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ola

@Pracownik a np multisport jest też?

Czy można liczyć w Sare S.A. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Tak, mamy prywatną opiekę medyczną, każdy pracownik może skorzystać.

Zainteresowana

Witam, czy ma ktoś doswiadczenie ze stanowiskiem Junior Account Manager? Czy warto aplikować? Jest dużo nieprzychylnych opinii o tym pracodawcy, czy coś się zmieniło? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Czy atmosfera w firmie jest dobra? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Andrzej
@Zainteresowana

Podłączam się do Twoich pytań. Możesz napisać, co sprawiło, że praca akurat w tej firmie Cię zainteresowała? Jestem ciekaw, czy słyszałaś coś o tym pracodawcy poza informacjami dostępnymi na forum.

Niezainteresowany
@Zainteresowana

Pracowałem w firmie i zmieniłem pracodawce na McDonalda, pracuje na kuchni. Praca spokojniejsza i lepiej płatna, tutaj jest straszne wykorzystywanie ludzi.

Smutne
@Niezainteresowany

To smutne co piszę ta osoba wyżej, ale muszę się zgodzić. Praca w tej firmie to istne nieporozumienie, człowiek tylko traci swój czas, nerwy gdzie w innych firmach mógłby się rozwijać nie martwiąc się co będzie jutro.

DOSI

Dzień dobry, obecnie trwa rekrutacja na stanowisko księgowej. Czy ktoś posiada jakieś opinie na temat tego stanowiska w tej firmie?

HR
@DOSI

Dzień dobry, zapraszamy do aplikowania do naszego zespołu księgowego liczącego ponad 10 osób. Koleżanki obsługują spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej Digitree Group S.A. Zapewniamy wsparcie przy przejęciu obowiązków, dobre warunki pracy, elastyczne godziny pracy, bonusy. Zespół jest zgrany. Rekrutacja składa się z rozmowy z szefem działu i pracownikiem HR oraz z testu wiedzy (20 min).

Patryk

Witam, czy na stanowiska wymienione poniżej, zostały już wybrane osoby ?

@Patryk

Dzień dobry! Proces rekrutacji na stanowisko HR Assistant nadal trwa, natomiast w tym tygodniu zakończyliśmy poszukiwania osoby na stanowisko HR Specialist i proces ten został zamknięty. Pozdrawiam, Monika z HR

Monia_94

Średnio co 3 miesiące można zauważyć na portalach nowe ogłoszenie o pracę na stanowisko "HR Assistant". Czyżby duża rotacja pracowników? Znacznie zniechęca to do wysłania CV.

@Monia_94

Witam! Ogłoszenie na HR Assistant zostało opublikowane dwa dni temu i jest to nowo utworzone stanowisko pracy. Poszukujemy osoby, która wesprze dział HR w codziennych działaniach przede wszystkim w obszarze kadr oraz płac. Więcej szczegółów na temat oferty można znaleźć pod linkiem(usunięte przez administratora) Przez ostatnich kilka dni tygodni prowadziliśmy również proces rekrutacji na stanowisko HR Specialist, który został właśnie zakończony. Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za rozwój miękkiego HR-u w naszej organizacji. Pozdrawiam, Monika z HR

Kobieta 28lat

Witam, mam mgr administracji i doświadczenie w administracji. Szukam pracy stabilnej, ponieważ budujemy dom i za rok chcemy wziasc duży kredyt. Nie mogę sobie pozwolić że za pół roku znów będę szukać czegoś innego. Jakie wynagrodzrni na rękę ? Czy 2500zl ? Czy mniej ? Jaka atmosfera ? Chodzi o Pracę w Rybniku. Proszę o opinię.

Mezczyzna 31lat
@Kobieta 28lat

Witam, raczej bym nie polecał jeśli chodzi o stabilne zatrudnienie. Rotacja pracowników jest bardzo częsta, od dwóch lat co pół roku ktoś dostaje wypowiedzenia. No ale w razie czego jeśli uda się utrzymać to po roku pracy można liczyć na podwyżkę 50-100zł. Pozdrawiam.

Szukająca pracy

WItam, w Rybniku szukają sekretarki. Czy może ktoś napisać jakąś opinie na ten temat? Jakie warunki? Czy warto wogole aplikować CV?

Roman
@Szukająca pracy

Rzeczywiście firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisko sekretarki, ale również na stanowisko testera oprogramowania. Dlatego też chciałbym dołączyć się do pytań, które zadałaś. Może ktoś zechce pomóc?

@Szukająca pracy

Dzień dobry! Oczywiście, że warto aplikować i bardzo do tego zachęcamy :) Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (co powinno być już standardem, ale warto to podkreślić), z czego pierwsza umowa jest podpisywana na okres próbny i trwa 3 miesiące. Pracujemy w godzinach 8 - 16 oraz 9 - 17. Zapewniamy kompleksowe wdrożenie w obowiązki oraz wsparcie, komfortowe warunki pracy, szeroki zakres benefitów (więcej informacji w ofercie pracy). Nasze biuro znajduje się w samym sercu Rybnika (obok CH Plaza), a każde pomieszczenie w budynku wyposażone jest w oczyszczacz powietrza (w naszym rejonie świeże powietrze w okresie zimowym to prawdziwy benefit :) ). Sekretariat to strategiczne miejsce w firmie, więc zależy nam na osobie zaangażowanej, zorganizowanej, o pozytywnym nastawieniu. Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego, który jest dostępny pod linkiem: https://bit.ly/2moko2V Jeśli mają Państwo więcej pytań, zachęcam do kontaktu mailowego – praca@sare.pl Pozdrawiam!

Monika nr 2
@Monika

Moim zdaniem warto, tym bardziej jeśli ktoś chce się rozwijać. Wiele osób zaczynało w sekretariacie, ale poszerzało kompetencje i awansowało ;)

Artur
@Roman

To prawda, szukamy testera z przynajmniej rocznym doświadczeniem. To, co proponujemy to oczywiście "praca w młodym i dynamicznym zespole". I jest to nie tylko wyświechtany frazes, ale fakt ;) Na co dzień pracujemy nad rozwojem produktów spółki SARE, gdzie jest dużo wyzwań i możliwości rozwoju swoich umiejętności. Tester ściśle współpracuje z zespołem developerów oraz Product Ownerem produktu. Nasz zespół jest otwarty na pomoc, a praca w scrumie pozwala nam szybko rozwiązać problemy zarówno na daily, jak i podczas retrospekcji na koniec dwutygodniowych sprintów. Zachęcam Cię do wysłania podania na adres praca@sare.pl

Agnieszka
@Monika nr 2

Dokładnie tak. Potwierdzam, że obowiązki sekretarki nie ograniczają się do parzenia kawy, to odpowiedzialna praca, zadaniowa, poszerzająca horyzonty. Najlepiej sprawdzi się na tym stanowisku osoba zorganizowana, pełna optymizmu i chcąca się rozwijać. Według mnie warto aplikować????

Karol
@Artur

@Roman wszystko co napisał Artur to prawda, młody dynamiczny zespół w rzeczy samej ;) MIałem przyjemność współpracować z tym zespołem a teraz dodatkowo śrendnia wieku spadła. Ale nie to jest najważniejsze ile kto ma lat ale jaką wartość swoimi pomysłami i pracą wnosi do projektu i jakie to daje wymierne korzyści. Jeśli chodzi o korzyści z pracy w Sare to jest ich dość sporo i tych płacowych i pozapłacowych, szczególnie w dziale IT bo tylko o tym napiszę. Na plus można zaliczyć przedewszystkim zaangażowanych i kompetentnych programistów jak również członków design teamu, czuwających nad rozwojem produktu. Scrumowe podejście do wytwarzania rozwiązań to chyba najlepszy możliwy sposób pracy, można tu poznawać jego podstawy i praktyczne zastosowania i ma to sens. Fajna jest wymiana informacji, zespół dzieli się wiedzą z różnych dziedziń, jeśli ktoś potrzebuje są szkolenia wewnątrz jak i wyjazdy finansowane przez firmę na konferencje czy szkolenia zewnętrzne. Team jest otwarty na nowe pomysły i inicjatywy. Sympatyczna i kreatywna atmosfera w teamie, wygodne stanowiska pracy, najlepsze krzesła w okolicy, komplet benefitów, parking, bliskość centrum miasta, łatwy dojazd to te które dla mnie miały znaczenie. Jeśli chodzi o produkt to jest tu spore pole do popisu dla testera a jeśli ma się wiedzę i umiejętności z zakresu automatyzowania to tym bardziej zachęcam do przetestowania firmy SARE i spróbowania swoich sił w procesie rekrutacji. Odnosze się tu przedewszystkim do działu IT, każdy inny dział ma swoją specyfikę a poznałem tylko dział IT więc mogę pisać tylko o tym co znam. Powodzenia!

Sama prawda
@Roman

@Roman tak, zespół jest młody, na pewno skory do pomocy, z tą dynamiką bym polemizowała, ale najważniejsze jest to, że praca nad rozwojem produktów to tak na prawdę dłubanie przy jednym systemie, który od 4-5 lat jest tworzony i nadal nie działa tak jak powinien :D żenada! a każdy koniec miesiąca to pytanie - kto wyleci tym razem? bo firma ciągle szuka możliwości cięcia kosztów ;) powodzenia!

Lewa_noga
@Szukająca pracy

Trochę to wyglada tak: „ weźcie dodajcie trochę pozytywnych opinii, bo nikt nie chce aplikować”. Ból (usunięte przez administratora) w tej firmie widać na każdym kroku

Roman
@Sama prawda

W dyskusji padło stwierdzenie, że pracodawca oferuje komplet benefitów. Czy mógłbyś wyszczególnić co zawierają i czy w skład wchodzi także comiesięczna premia?

Rampam

Kolejne zwolnienia, czy odejścia? Na rynku coraz więcej negatywnych opinii o tej firmie. Coś tu chyba nie hallo.

Szarpanina

w koncu ktos mowi prawde

Żółwik

wiem jaka kobitka i wiem o co chodzi śmieszna akcja taka typowa dla SARE.

Jan

Twój wpis musiał być niezgodny z regulaminem i administrator go usunął. Możesz bardziej merytorycznie wyjaśnić swoją opinię?

mocarny_knur
@Jan

tak chodzi o to że kadra kierownicza zachowuje się poza pracą w taki sposób, że może to implikować zarzut o hipokryzję.

Krystyna
@mocarny_knur

W dalszym ciągu jest to mało konkretne wyjaśnienie. Przydałyby się po prostu jakieś konkrety. Czy w związku z tym mógłbyś opisać nam jakieś sytuacje w Sare, które wskazywałyby na takie zachowanie Kierownictwa?

Lidia

@Zaciekawiona, rozumiem, jeszcze tylko chciałam sprecyzować, czy informacje na temat pracy w firmie Sare czerpałaś tylko i wyłącznie z opinii na forum, czy może również w środowisku znajomych próbowałaś dowiedzieć się czegoś o pracy w tej firmie? Mogłabyś to napisać?

@Lidia

Oczywiście. Dostałam bezpośrednie info od osoby, która tam pracuje żeby trzymać się od nich z daleka ;)

P. Marcol, Członek Zarządu
@Lidia

Dzień dobry, jako Członek Zarządu SARE chciałbym się odnieść do informacji zamieszczonej poniżej. Faktycznie, w ostatnim czasie w SARE przejrzeliśmy prowadzone projekty, jak również podjęliśmy decyzje związane ze zmianą sposobu obsługi części klientów. Powyższe podyktowane było względami czysto biznesowymi i związane z koniecznością urentownienia tych obszarów. To prawda, że w związku ze zmianami zakończyliśmy współpracę z kilkoma osobami. W tym miejscu chciałbym wskazać, iż na przestrzeni ostatnich kilku lat, a konkretnie od początku roku 2016 do dnia dzisiejszego Grupa Kapitałowa SARE zatrudniła łącznie 147 osób, tym samym poziom zatrudnienia wzrósł w tym okresie o 70%. Ponadto, w samym roku 2018 do końca sierpnia łącznie, na premie dla pracowników w Grupie przeznaczyliśmy ponad milion złotych, z czego w samej spółce SARE niemal 400 tys. zł. Dodatkowo w dniu 21.06.2018 r. Walne Zgromadzenie SARE podjęło uchwałę o uruchomieniu programu opcji menadżerskich dla kilkunastu osób z Grupy. Wszyscy zatrudnieni poza wynagrodzeniem mogą liczyć na różne benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, ubezpieczenie grupowe, bezpłatne zajęcia z języków obcych. Ponadto, w SARE funkcjonuje również Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych a także nisko oprocentowane pożyczki pracownicze. Każda ze spółek w Grupie SARE oferuje swoim pracownikom liczne szkolenia w celu stałego podnoszenia ich kwalifikacji. Poziom zatrudnienia w Grupie SARE z roku na rok znacznie się zwiększa, więc decyzja o zwolnieniach, które objęły jedynie 5% naszych pracowników, była trudna, jednak konieczna w obliczu reorganizacji związanej z urentownieniem projektów i zmianą sposobu obsługi klienta.

@Zaciekawiona

Osoba która tam pracuje ma całkowita racje pracowałam tam i w życiu nie poleciłabym tej pracy i tej firmy ani żadnej w jego grupie swoim znajomym

@P. Marcol, Członek Zarządu

Trochę żałosne tłumaczenie, zacznijmy od tego że swoich pracowników w ogóle nie szanujecie, myślicie że jesteście świetnym pracodawca a to mija się z prawda i to bardzo szeroko, może czas zacząć dbać o ludzi którzy dla was pracują a nie o siebie. Komunikacja Rybnik Warszawa nie istnienie. I to wie każdy. Kto kiedykolwiek u was pracował. Nie polecam.

Lidia

@Zaciekawiona, czy Twój znajomy, który pracuje w firmie Sare i przekazał Ci informacje, o tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Mogłabyś przedstawić więcej informacji, które otrzymałaś? Zapraszam do dalszej dyskusji.

a12
@Lidia

Zakończyłam pracę w tym konglomeracie (usunięte przez administratora)niedawno. Nie powiem dokładnie kiedy ale stało się to w ubiegłym roku. Coś strasznego. Firma rządzona przez ludzi, nie mających zbytniego szacunku do pracowników. Folwarczność i duma rozdmuchana to potęgi n-tej.(usunięte przez administratora) Dla młodych kobiet chcących się rozwijać w marketingu – NIE POLECAM.

U123
@a12

a12, uważam wręcz przeciwnie. Pracuję tutaj długo i cenię sobie postawę zarządzających, którzy dają sporo możliwości i wierzą w pracowników. Polecam firmę dla wszystkich, szczegolnie tych, którzy chcą się rozwijać.

a12
@U123

Jak dla mnie to jest po prostu skandaliczne. Sorry możesz bronić TWOJEJ firmy ale ja tego nie kupuje.

@a12

Zgadzam się z tym, nie polecam praca tam to marnotrastwo swojego czasu

animalsi

Opinia o pracodawcy z całą pewnością zależy od tego jakim się jest pracownikiem!

Gugabong
@animalsi

Cudowny post pewnie sam pan D. go pisał hehehehehehehehh

@Gugabong

Bardzo możliwe, cała góra uważa że firma jest świetna, i praca tam to szczyt marzeń, śmiech na sali

Lidia

@Czysta prawda, wiesz może, jakie konkretnie wydarzenia wpłynęły na to, iż w firmie Sare nastąpiły tak duże zmiany pod względem postrzegania jej jako potencjalnego miejsca pracy? Dużo osób zwolniono w ostatnim czasie? Firma zwalniała osoby według stażu pracy, czy może stosowała jakieś inne kryterium pod tym względem? Przedstaw, jak to dokładnie wyglądało.

@Lidia

Lidia, ja nie mam zamiaru startować w żadnej rekrutacji od SARE bo już dość się nasłuchałam nieprzychylnych opinii. Jakiś czas temu byłam chętna, ale teraz już wiem, że nie jest to pracodawca godny zainteresowania. Pozdrawiam

Czysta prawda

Pracuję w SARE od kilku lat. Kiedyś atmosfera w firmie, była bardzo dobra. Nie było mowy o zwolnieniach. Były premie. Pracy zawsze sporo ale do ogarnięcia. Niestety od dłuższego już czasu SARE jako osobna spółka ma słabe wyniki - co za tym idzie? Zwolnienia!! Nie ma mowy o premii, kasa jest słaba... Już nie wspomnę o atmosferze, która jest totalnie gęsta. Ludzie na każdym kroku plotkują na siebie samych. Przykre to jest. W ciągu kilku lat zmiana o 180 stopni. Odechciewa się pracować... Jak tak dalej będą robić to szczerze wątpię w przyszłość tej firmy... SARE to nie jest jedyna firma na śląsku, a ludzie nie są naiwni. W końcu zaczną sami odchodzić.

Lidia

@Zaciekawiona, rozważasz podjęcie zatrudnienia w firmie Sare? Widzę, że przeglądasz wątek opinii o tym pracodawcy, więc zastanawia mnie, czy masz zamiar brać udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w tej firmie? Może masz jakieś informacje na temat tej firmy, które nie pojawiły się jeszcze w tym wątku?

Zaciekawiona

A jak z zarobkami w dziale CS?

Melody
@Zaciekawiona

Zarobki raczej dobre (podstawy, premie), do tego multisport, luxmed itp., od tego roku wprowadzili wczasy pod gruszą. Umowa o pracę- pierwsza na próbny 3 m-ce, potem rok i na stałe. Ekipa w CS zżyta, pozytywna. Mamy integracje, wyjazdy. Pracy dużo, ale nie ma tragicznych nadgodzin. Pracuje dwa lata i nie narzekam. Jak na rybnickie standardy firma na pewno się wyróżnia. Doobra kawa i bardzo często dobre ciacho, bo ciągle jest jakaś okazja – urodziny, dzieci, ślub ????

@Melody

Zarobki dobre to znaczy jakie konkretnie? Bo dla jednego dobre jest 1500, a dla drugiego 4000.

Zostaw merytoryczną opinię o Digitree Group - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Digitree Group