Opinie o Digitree Group w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Digitree Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Digitree Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digitree Group w Rybnik

Edyta Nowy wpis

Dzień dobry, widzę od jakiegoś czasu ofertę na stanowisko Marketing & Employer Branding Specialist. Chciałam się dowiedzieć czy to 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu jest może jakkolwiek do przeskoczenia? wysyłał może ktoś zgłoszenie podkreślając ze tyle go nie ma a mimo to został zaproszony na rozmowę? inne warunki myślę ze spełniam

Były pracownik Nowy wpis

1. Firma dobra na start dla osób zaczynających swoją przygodę na rynku pracy. 2. Strata czasu dla specjalistów, którzy szukają stabilnego zatrudnienia. 3. Brak rozwoju nowych technologii. 4. Słaba pozycja na giełdzie. 3. Negatywna atmosfera. 4. Niedocenianie pracowników. 5. Podejmowanie nieprzemyślanych decyzji kadrowo-biznesowych, co wpływa nie tylko na atmosferę w zespołach, ale i finalne na przychody grupy.

HR Digitree Nowy wpis

Doceniamy każdą formę opinii, ponieważ pomaga nam to w dążeniu do ciągłego rozwoju i poprawy. Rozumiemy różnorodność perspektyw, a także to, że każde doświadczenie jest indywidualne. Przykro nam słyszeć, że specjaliści mogą czuć, iż nasza firma nie oferuje stabilnego zatrudnienia. Jesteśmy zobowiązani do tworzenia przestrzeni pracy, która sprzyja stabilności i pewności zatrudnienia dla wszystkich naszych pracowników. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o konkretnych przypadkach, aby móc pracować nad ich rozwiązaniem. Co do naszej pozycji na giełdzie, to jest ona wynikiem wielu zmiennych wpływających na rynek. Jesteśmy świadomi wyzwań i pracujemy nad strategiami, które pozwolą nam wzmocnić naszą pozycję rynkową i wartość dla akcjonariuszy. Bardzo nam przykro słyszeć o negatywnej atmosferze. Staramy się budować kulturę opartą na szacunku, otwartości i współpracy. Jest to dla nas sygnał, że musimy podjąć dodatkowe działania, aby poprawić środowisko pracy. Zapraszamy do dalszej rozmowy, abyśmy mogli zrozumieć i rozwiązać te kwestie. Docenianie naszych pracowników jest kluczowe dla sukcesu naszej firmy. Jeżeli istnieją obszary, w których moglibyśmy się poprawić, prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej i wdrażać niezbędne zmiany, które przyczynią się do poprawy naszej firmy dla wszystkich zainteresowanych stron.

Od końcówki lutego jest wystawione ogłoszenie dla DevOps Admina. Bezpośrednich, aktualnych opinii co do pracy na tym stanowisku jakoś tutaj nie widzę, więc czy byłaby szansa na ich omówienie? Jaki standard finansowy zapewniają?

Rozmowy są ok prowadzone? tak przynajmniej widzę po tych ostatnich opiniach. A konkretnie mógłby się ktoś ustosunkować do tej na stanowisko junior social media specialist? Jest to praca zdalna i z tego co widzę mimo wielu kandydatów oraz tego ze widnieje od paru miesięcy wciąż można aplikować. o wiele więcej osób do współpracy potrzeba? jak będzie ona wynagradzana?

Rozmowę kwalifikacyjną w Digitree Group masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Marketing & Employer Branding Specialist?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Michał M.

Rozmowa rekrutacyjna z Panią Justyną i Aleksandrą. W bardzo miłym tonie, merytoryczna, z konkretnymi zadaniami i opisem stanowiska + benefitami. Po rozmowie, w umówionym terminie informacja zwrotna. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Były Pionek

Bardzo nie polecam! Dużo opinii prawdziwych było pod "starą" nazwą spółki, ale po zmianie chcieli się wybielić. Nie marnujcie swojego potencjału i nie idźcie tam nawet na rozmowę!

HR Digitree
@Były Pionek

@Były Pionek Abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje uwagi i dokładniej adresować kwestie, chcielibyśmy zaprosić Cię do bezpośredniej rozmowy. Zależy nam na doskonaleniu naszej firmy i tworzeniu pozytywnego środowiska pracy. Będziemy wdzięczni za kontakt pod adresem: hr@digitree.pl

Nela

Ktoś przestrzegał przez zmarnowaniem swojego potencjału poprzez przyjście do spółki. o jaki jego zakres mogło chodzić? Co ma zostać nie zmarnowane? Na co teraz najbardziej zwracają uwagę wśród kandydatów? Bez czego się nie dostaniesz?

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na influencer. Digitree Group szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Jak długi jest ten proces?

HR Digitree
@Marcin

Dzień dobry:) Proces rekrutacyjny jest uzależniony od stanowiska, zwyczajowo zawiera w sobie maksymalnie 2 etapy. Zachęcamy do aplikowania na jedną z naszych ofert.

@HR Digitree

Jak na razie widzę tylko jedną dostępną na stanowisko Client Service Managera. W tym przypadku są to także dwa etapy? Ja wygląda pierwsza rozmowa? Czy występuje jakaś część techniczna? Jakich zapytan można się spodziewać?

Emilia

Widzę ocenę jednej ze spółek grupy i żałuję, że tylko jednej. Teraz grupa szuka Publisher Managera do INIS. Macie jakieś skonkretyzowane zdanie o pracy tam? Jakie widełki zarobkowe mają na to stanowisko? Będę wdzięczna za sygnały.

Anuszka

Błagam jeśli ktoś szuka pracy i ceni swój czas to nie idźcie tam do pracy, szczególnie do jednej ze spółek o inicjałach SI. Ciemnogród, ciemnogród i jeszcze raz ciemnogród. Budżety są wyznaczane tak, że nie ma możliwości ich realizacji, premie macie tylko w teorii, w praktyce nie ma szans ich osiągnąć. Atmosfera mocno gęsta. Osoby tam pracujące mocno się tam zasiedziały, dlugo się znają i łatwo możesz wyczuć, że robią Ci koło pióra. Jak im nie podejdziesz vibem to Cię wywalą. Nie polecam totalnie. A pensje to jakiś żart. Nawet po podwyżce. Jeśli nie jesteście zdesperowani to błagam nie idźcie tam. NIE POLECAM. Trauma na długo

Marzena
@Anuszka

Ale to jakie są wymagania, że nie da się premii osiągnąć?

Anuszka
@Marzena

Zwiększają Ci budżety, każą dosprzedawać Allegro i inne produkty innych spółek bo niby to się wlicza do twojego budżetu. Nie ma to niestety pokrycia z rzeczywistością i odzwierciedlenia w realizacji budżetu. Odwalasz czarną robotę za kogoś. Fajne, duże sklepy dostają osoby "z doświadczeniem" czytaj te które pracują najdłużej, Ty dostajesz małe, nic nie znaczące sklepy, które wpłacają po 300zl na miesiąc i rezygnują po 2 miesiącach bo nie mają wyników a w Twoim Excelu widnieje 400 tysięcy budżetu do wyrobienia

Można :)

Magda

To prawda ze są pakiety rodzinne zdrowotne ?

@Magda

Tak, jak najbardziej mamy też takie pakiety :)

Czy w Digitree Group zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

HR

W Digitree stawiamy na elastyczność :) - w kontekście pracownika, tzn. zawieramy taką umowę, która jest najbardziej dla niego korzystna (B2B, UoP, UZ).

Sel

Zmienia sie na lepsze

Helena
@Sel

A jakie zmiany masz na myśli? Proszę Cię bardzo o rozwinięcie swojej wypowiedzi :) Może jesteś w stanie wymienić plusy i minusy zatrudnienia się w Digitree Group? Jestem bardzo zainteresowana tym pracodawcą, więc na pewno takie zestawienie byłoby dla mnie bardzo przydatne.

Sel
@Helena

Komunikacja z pracownikami się znacznie poprawiła, wyniki również i atmosfera - choć to moje odczucie...idzie do przodu. Nie twierdzę że jest idealnie, bo brakuje ludzi ale rekrutacje trwają.

Ola

@Pracownik a np multisport jest też?

Czy można liczyć w Sare S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, mamy prywatną opiekę medyczną, każdy pracownik może skorzystać.

Zainteresowana

Witam, czy ma ktoś doswiadczenie ze stanowiskiem Junior Account Manager? Czy warto aplikować? Jest dużo nieprzychylnych opinii o tym pracodawcy, czy coś się zmieniło? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Czy atmosfera w firmie jest dobra? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

@Zainteresowana

Podłączam się do Twoich pytań. Możesz napisać, co sprawiło, że praca akurat w tej firmie Cię zainteresowała? Jestem ciekaw, czy słyszałaś coś o tym pracodawcy poza informacjami dostępnymi na forum.

Niezainteresowany
@Zainteresowana

Pracowałem w firmie i zmieniłem pracodawce na McDonalda, pracuje na kuchni. Praca spokojniejsza i lepiej płatna, tutaj jest straszne wykorzystywanie ludzi.

Smutne
@Niezainteresowany

To smutne co piszę ta osoba wyżej, ale muszę się zgodzić. Praca w tej firmie to istne nieporozumienie, człowiek tylko traci swój czas, nerwy gdzie w innych firmach mógłby się rozwijać nie martwiąc się co będzie jutro.

DOSI

Dzień dobry, obecnie trwa rekrutacja na stanowisko księgowej. Czy ktoś posiada jakieś opinie na temat tego stanowiska w tej firmie?

@DOSI

Dzień dobry, zapraszamy do aplikowania do naszego zespołu księgowego liczącego ponad 10 osób. Koleżanki obsługują spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej Digitree Group S.A. Zapewniamy wsparcie przy przejęciu obowiązków, dobre warunki pracy, elastyczne godziny pracy, bonusy. Zespół jest zgrany. Rekrutacja składa się z rozmowy z szefem działu i pracownikiem HR oraz z testu wiedzy (20 min).

Patryk

Witam, czy na stanowiska wymienione poniżej, zostały już wybrane osoby ?

@Patryk

Dzień dobry! Proces rekrutacji na stanowisko HR Assistant nadal trwa, natomiast w tym tygodniu zakończyliśmy poszukiwania osoby na stanowisko HR Specialist i proces ten został zamknięty. Pozdrawiam, Monika z HR

Zostaw merytoryczną opinię o Digitree Group - Rybnik

• Jak się pracuje w Digitree Group?

Zobacz opinie na temat firmy Digitree Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Digitree Group?

Digitree Group