Tupolska Sp. z o.o. w Organizacji

Rybnik

Opinie o Tupolska Sp. z o.o. w Organizacji

każdy wie kto

Bardzo dobry pracodawca. Terminowe wypłaty, bardzo dobra organizacja pracy, szkolenia, możliwość realizacji własnych pomysłów. Praca (handlowca) skierowana do ambitnych dobrze zorganizowanych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i nie czekają, aż im się poda wszystko gotowe na talerzu. Czytając poprzednie opinie frustratów, mam przed oczyma obraz ludzi, którzy za zasadę obrali sobie utarty frazes "czy się stoi czy się leży, tysiąc złotych się należy". Elementarna logika nakazuje zwrócić uwagę na fakt, że przychodząc na stanowisko handlowca (handel powierzchnią reklamową w portalach internetowych), oczekuje się od pracownika efektów w postaci dodatniej konwersji sprzedaży. Jeśli boisz kontaktów z innymi ludźmi i liczysz na to, że dostaniesz na wstępie pakiet intratnych klientów, którzy na Ciebie bez wysiłku zarobią - nie masz tu czego szukać. Nie zgodzę się też z tezami poprzedników, którzy piszą o "układowym betonie", "braku możliwości awansu", "braku doceniania pracowników" itp itd. To zupełne bzdury, kierownictwo różnych szczebli chętnie wsłuchuje się w głosy pracowników, a Twoje zdanie jest bardzo ważne, przez co czujesz się doceniony. Wieloletnią współpracę wspominam bardzo dobrze, zdobyłem masę nieocenionego doświadczenia, poznałem ogromną ilość wspaniałych ludzi i zdobyłem umiejętności, które przydają się w codziennych kontaktach. Do dzisiaj jesteśmy przyjaciółmi i współpracujemy nadal. Serdecznie pozdrawiam!

tuPOLew

zalety : - elastyczny czas pracy - sympatyczni współpracownicy (poza szefostwem oczywiście, ale szef nie jest od lubienia) - imprezy (choć sztywne) wady : - brak doceniania pracownika - niechętni zmianom - wł. to niemożliwe przebicie się (układowy beton zarządu, naczelnego i dyr. ds. reklamy) - słabe wynagrodzenie - brak perspektyw rozwoju Praca w sam raz na początek, jeżeli ktoś się boi ruszyć na szerokie wody, ale nic na dłużej. Jeżeli poczujesz, że wyniosłeś już wszystko z rzemiosła to lepiej ruszać dalej.

......

Zalety:Elastyczne godziny pracy ( 9-17) Wady: Firma nie docenia pracowników wyrobisz im plan ponad normę jest ok , jeden miesiąc nie wyrobisz planu idziesz do odstrzału -zmienia specjalistów ds.sprzedaży jak rękawiczki ( TuWrocław).Ryba zawsze psuje się od głowy. Niskie wynagrodzenie jak nie wyrobisz planu nie masz nic z premii.Nie ma się dostępu do głównego maila choć jest się pracownikiem....napisałabym więcej ale szkoda słów...jeśli chcecie mieć stałą pracę bez stresu unikajcie tej firmy.

exPracownica

Zalety: - dosyć elastyczny czas pracy - imprezy integracyjne (min. 2 w roku do max. 3 - 4) - luźna atmosfera Wady: - brak wypłacania nadgodzin (do wybrania ew.) - brak możliwości awansu (beton, nie ważne co zrobisz, nikt nie doceni, stanowiska w pełni obsadzone a gdy będziesz zbędny podziękują Ci w mig) - brak możliwości rozwoju (naucz się, zbierz doświadczenie i poszukaj nowej pracy) - niskie wynagrodzenie (uwaga na prawnicze sztuczki, Twoje prawa pracownicze mogą się skurczyć do min.)

Zostaw opinię o Tupolska Sp. z o.o. w Organizacji - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tupolska Sp. z o.o. w Organizacji