Pol-Media Patryk Procek

Rydułtowy

Opinie o Pol-Media Patryk Procek

Kasia S.

Z takimi firmami jak Pol-Media fajnie się współpracuje. Mimo opóźnienia z mojej strony nie było problemu z płatnościami. Fakt, że z mojej winy przedłużył się termin wysłania projektów, mimo to dostałam ustaloną w umowie kwotę. W ramach rekompensaty musiałam przygotować jeden projekt więcej, co rzadko się zdarza, bo w większości firmy nic nie płacą, jak ktoś zawali terminy. Z mojej strony mogę polecić firmę.

Adam

Od 2004 roku wykonuję dla nich niektóre projekty graficzne. Umowy zlecenie na dobrych warunkach. Żadnych problemów przy płatnościach i relacjach międzyludzkich hehe. Właściciel jest wymagający, wie, czego chce dla swoich klientów i dobrze płaci za solidnie wykonaną pracę.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Pol-Media Patryk Procek - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Media Patryk Procek