Inis Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o Inis Sp. z o.o.

InInis

Fantastyczna praca w handlówce! Świetny zespół, mili ludzie jedynie nowa kierownicza gwiazda nie pasuje do całości ale dobrzy ludzie trzymają się razem a managerowie wyższego szczebla skorygują wszystko we właściwy sposób ;-)

Faj

Pracodawca godny polecenia ;-)

Gal

Zdecydowanie polecam - świetna atmosfera w firmie, zarobki dobre a nawet bardzo jeśli ktoś jest kumaty w te klocki ;-)

Macie nowe informacje o Inis Sp. z o.o.? Jak pracuje się w poszczególnych działach, czy są dobre zarobki? Napiszcie w komentarzach.

Zostaw opinię o Inis Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inis Sp. z o.o.