Mitsubishi Electric Europe B.V.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Mitsubishi Electric Europe B.V.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitsubishi Electric Europe B.V.

admin

Co powinni wiedzieć kandydaci na pracowników Mitsubishi Electric Europe B.V. zanim wyślą do tej firmy CV? Napisz tym osobom jak przygotować się do pracy w tej firmie i czy jest to pracodawca godny polecenia.

aneta
@admin 23.07.2016 13:51
Co powinni wiedzieć kandydaci na pracowników Mitsubishi Electric Europe B.V. zanim wyślą do tej firmy CV? Napisz tym osobom jak...

Witam, fajnie byłoby gdyby potencjalni pracownicy wiedzieli jaką pracą są zainteresowani i określili to w mailu , Firma ma charakter sprzedażowy i daje wiele możliwości jeśli chodzi o wybór departamentu . Większość stanowisk jest skierowana do inżynierów takich kierunków jak automatyka, elektronika, mechatronika, Cv można wysłać na adres recruitment@mpl.mee.com pozdrawiam Aneta Łołka

Zostaw opinię o Mitsubishi Electric Europe B.V. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitsubishi Electric Europe B.V.