Opinie o Unifund Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Unifund Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Unifund Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unifund Sp. z o.o. w Kraków

Kika

Nie polecam.Marne grosze za ciezka uczciwa prace.Dodzwonic sie do Pan które niby koordynują prace graniczy z Cudem.Owszwm sa bardzo miłe ale niekompetentne w swojej pracy.Szczerze za tak małe pieniądze za godz.ciezkiej pracy przy osobie schorowanej mysle ze rzadna z tych Pan nie ruszyłaby tyłka zza biurka.O swoje zarobione grosze człowiek musi się prosić a firma obraca dużymi pieniędzmi ktore bierze za np.wygrany przetarg.Nikomu nie polecam.Szukajcie Kochani sprawdzonych pracodawców.Zawsze wczesniej czytajcie opinie o danej firmie.

Też musiałaś prosić się o swoje pieniądze? Jeśli tak to po jakim czasie Ci je zwykle wypłacali? Jaką miałaś ustaloną pensję, pokrywało się to potem z wcześniejszymi ustaleniami? Rozumiem, że już tu nie pracujesz? Sama zrezygnowałaś czy firma Tobie podziękowała?

Pracowałam w firmie realizując projekt w Gdyni. Polecam serdecznie pracę z firmą Unifund. Dużo godzin. Możliwość dostosowania harmonogramu do swojej pracy.

Monia

Żadna zbieżność nazw wystarczy sprawdzić wygrane przetargi ! działają w branży edukacyjnej. Ogłoszeń że poszukują nauczyciela też jest dużo wystarczy się wysilić i poszukać a nie sprawdzać tylko ich stronę

pracuje jako opiekunka dobre warunki zatrudnienia rozne godziny pracy, idą na reke ze wszystkim polecam!!!!!

Mario Nowy wpis
@Ania

Zwykle ile godzin dziennie pracujesz? Jak mieszkasz przy rodzinie to nie jest tak że trzeba być dostępnym dla podopiecznego 24/h? Pytam bo moja żona chce wyjechać do takie pracy i wolałbym żeby się nie zamęczyła tymi godzinami. Można się co do tego dogadać?

Katarzyna

Pracuje u nich jako opiekunka i jak czytam komentarze że płacą marne grosze to od razu się zastanawiam po co taki ktos podpisuje umowę jak mu stawka nie pasuje ? Wypłacają pieniądze nie tak jak inne firmy i zawsze na czas. Termin wypłaty jest w umowie także każdy wie kiedy ją dostanie.

Opieka nad osobami straszymi Nowy wpis
@Katarzyna

No właśnie U mnie zgodnie z umową wszystko na czas Polecam

Adam Nowy wpis
@Opieka nad osobami straszymi

Płaca na czas to na pewno plus. A czy stawki są w okolicach płacy minimalnej, czy wyższe? I czy jakoś rosną np. wraz z doświadczeniem lub stopniem skomplikowania zlecenia?

Monia

Pracuje od niedawna ale i tak już myślę mogę napisać parę słów Jestem bardzo zaskoczona podejściem do pracownika Panie pomagają we wszystkim, zawsze pod telefonem, nie było sytuacji żebym nie miała wsparcia, porady Nie spotkałam się w żadnym innym miejscu z takimi serdecznym podejściem Oby tak dalej i szczerze polecam

@Monia

Jest tu jakiś okres próbny? Napiszesz, spośród jakich form zatrudnienia można tu wybierać i jak z feedbackiem oraz informowaniem z wyprzedzeniem, czy są zadowoleni i czy przedłużają zatrudnienie?

Czy pensja w Unifund Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Opiekun Osób Starszych, ich ogłoszenie jest 20 grudnia na Praca.gov.pl.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unifund Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko OPIEKUN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH?

Krystyna
@Kika

a można dopytać z jakiego okresu jest ta opinia? bo faktycznie kiedyś to nawet podobno jakaś rozprawa sądowa była ale widziałam potem pozytywne opinie na temat współpracy i się nad tym zastanawiam. To Pani w zasadzie wiedziała, że konkretnie na tego typu osobę natrafi czy to w praniu wyszło? jak ta oferta została przedstawiona?

Justyna
@Kika

Bardzo ciekawe że musiała się Pani prosić o wypłate my pracowałyśmy jako opiekunki było nas chyba z 10 i zawsze nam płacili na czas na nawet wcześniej a Pani z biura byłuły prze miłe .

Opieka24
@Justyna

Chyba pracowałyśmy w tym samym projekcie. Lub podobnym bo też pracowałam tak, że było dużo osób zatrudnionych. Firma ma swoje terminy określone w umowie, ktoś się godzi na warunki lub nie. Często przed świętami czy dłuższym wolnym wypłaty były wcześniej, wielki plus

@Krystyna

Sytuacja miała miejsce koniec ubiegłego roku.

Jola

Pracuje u nich kilka lat jako nauczyciel. Polecam

@Jola

Powiesz mi jaką stawkę oferuje firma? Też szukam pracy jako nauczyciel. Jak wyglądają godziny pracy?

Polecam Fajny projekt i dobre warunki współpracy

Zuźka
@Anna

A te dużo godzin to ma wpływ na pensję? Jest stawka wyłącznie godzinowa, bez stawki miesięcznej? Jak jest tak wiele godzin to sa nadgodziny częste czy te godziny wchodzą tylko w normalny czas pracy?

@Zuźka

Ktoś tu chyba nie zrozumiał jakie nadgodziny ? mówimy tutaj o pracy dodatkowej dla nauczycieli lub opiekunek tyle ile godzin wypracują za tyle mają płacone...

@Monia

Zbieżność nazw? Bo firma o tej nazwie, mieszcząca się w Krakowie, zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych i sądząc po jej zakładce "kariera" nie szuka ani nauczycieli, ani opiekunek :/ Zamiast tego szukają przedstawiciela handlowego, asystenta regionu i konsultanta. Zależy im na osobach zaznajomionych z tematyką funduszy unijnych, wykształconych w tym kierunku. Poprosiłbym więc kogoś z pracowników tej firmy o napisanie, jakiej pensji mogę oczekiwać? Tym bardziej, skoro padają zapewnienia o atrakcyjnym wynagrodzeniu.

Ksenia

Uczciwa firma. Polecam

Monika M

Tylko się ciesztyć, że są takie firmy !! Pracuję pod firmą pomagając innym. Poznałam wspaniałych ludzi, jestem przeszczesliwa że dostałam szanse i dziękuję Paniom z biura za pomoc

Oluś
@Monika M

W jakich kwestiach Panie z biura są najbardziej pomocne? Firma chętnie daje podwyżki swoim pracownikom, którzy pracują już kilka lat? Wszyscy bez problemy mają uop?

Monika M
@Oluś

W kwestii choćby zmiany podopiecznych jak się z kimś nie dogada to można im to zgłosić. W innych firmach nie ma tak kolorowy a podopieczni bywają różni. Dokumenty też zawsze pomagają wypełnić.

oleńka
@Monika M

To prawda, ogromna pomoc i cierpliwość chyba anielska z nami i naszymi dokumtemi hihi. Panie cierpliwie wszystko tłumaczą. Polecam z całego swerca każdemu

Natalia

Wszystko co miałam podane w umowie , godziny i wynagrodzenie było spełnione. Nie miałam nigdy problemu z wypłata pieniędzy

Pracuje u nich jako opiekunka w województwie mazowieckim. Jestem zadowolona ponieważ otrzymałam pracę na cały etat. Nigdy nie było prpblemów z wypłatami. Płacą na czas.

Ja polecam u nich pracę. Właśnie dostałam podwyżkę :)

Wojtek

Pracowałem u nich jako nauczyciel zajęć naukowo doświadczalnych w Gdyni. Bardzo dobrze mi się z nimi pracowało. Materiały były zapewnione przez firmę. Dzieciaki świetnie się bawiły na zajęciach. Czekam aż pojawią się u nich nowe projekty w Gdyni

Pracuję od roku i wszystko ok. Godzinki pracy zawsze do ustalenia i do dogadania się z super miłymi Paniami którymi się opiekuje. Jestem zadowlona. Z tego co koleża nki mówią, one też Pozdrawiam wszystkich pracowników

Ksenia
@.

Super z tym grafikiem. A z jakim wyprzedzeniem ustala się godziny pracy? I czy jest pełna dowolność co do czasu pracy, czy jednak trzeb też dostosowywać się pod innych pracowników?

Jakiś czas temu firma Unifund Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Nauczyciel? Jakie wrażenia?

trener

Firma mi nie wypłaciła należności na 23 tysiące za pól roku ciężkiej pracy i jeszcze wytoczyła sprawę w sądzie.

Mieczysław
@trener

Słucham? Jest to szokująca informacja. Jakie stanowisko pracy przez te pół roku pracy zajmowałeś w firmie UNIFUND? 23 tysiące to nie mała kwota. Od Twojego wpisu minęło ponad pół roku i ciekawi mnie na jakim etapie jest teraz cała sprawa? Udało Ci się może coś wyjaśnić bądź polubownie porozumieć?

zniszczona przez UNIFUND
@Mieczysław

Pozdrawiam Mieczysławie Jestem już po rozprawie i uprawomacnia się wyrok zapłaty kary na rzecz Firmy Unifund. Nie dość, że muszę zapłacić karę 13 tys zł, to jeszcze koszty sądowe. Biednej Firmie za mało było mnie wykorzystać jako darmową siłę, to jeszcze muszą dostać odszkodowanie, chyba za konieczność spojrzenia mi w oczy. Polecam,pracę w Unifund, dla tych co chcą się nauczyć jak się niszczy człowieka.

@trener

To co to za praca ?23 tys za pół roku?chyba coś nue tak z tym wpisem?U nich srawka za godz opieki nad Seniorem to najnizsza krajowa?Jakue stanowisko Pan pełnił?

@Kika

Byłam doradcą zawodowym. Pracowałam uczciwie. Wpis jest nadal aktualny, bo wciąż spłacam długi.

Oluniaa

Pracuje od roku i nie mogę narzekać. Elastyczny grafik pracy, nie ma problemu z wolnym i wypłatami. Kontakt z biurem też bezproblemowy. Ogólnie polecam.

Krystyna
@Oluniaa

a co z wysokością wypłaty od czego będzie zależna? od roku udaje się być na tej samej?

Opieka24
@Oluniaa

Mam podobne zdanie. Praca sama w sobie w porządku, jak to zatrudnienie w firmie. Mają swoje procedury, trzeba się z tym liczyć. Za to ludzie z którymi miałam kontakt przez te lata przecudowni. Dodatkowo szkolenia, kursy. Polecam dla początkujących.

Czy urlop w Unifund Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Justyna

Oczywiście że taka a jak ma być inaczej płacony to uczciwa firma

Pracowałam u nich przez ok pół roku. Fajna opcja dla osób szukających czegoś dodatkowo. Nie miałam problemu z ułożeniem grafiku. Jak wszędzie, są plusy i minusy ale ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Unifund Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Unifund Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unifund Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unifund Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unifund Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Os. Bohaterów Września 1A lok. C
    31-620 Kraków